Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | mrl | 11. 8. 2008, 22:56:53 | ![]() |
| e-mail: | shift(tečka)ed(z)seznam(tečka)cz | ||
| méno: No_nick 3. 8. 2008, 12:02:55 delete
e-mail: Ahoj elemire opet sem zacal chodit na tvoje stranky, potreboval bych poradit. 1) Hraju m&m6 a nevim jak dat Vzdy bezet pokud to de (mam skoro vymackany Shift ) -------- Tak jsem se spletl - jde to...nevím, že mě to nenapadlo. Stačí totiž zmačkout CapsLock, což má stejný efekt, jako bys držel shift - pořád běháš. |
|||
| Jméno: | Keeper | 11. 8. 2008, 20:57:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo jasně klidně ti pošlu i Save aby sis mohl udělat screenshot kde budeš chtít ale opravdu na takovém levelu už je to procházka růžovým sadem ![]() |
|||
| Jméno: | Keeper | 11. 8. 2008, 11:26:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tady jsem udělal Screen obrazovky všechny příšery už zabíjím jednou ranou i Ohnivého elemetála ale na toho si musím vzít kladivo protože tím mečem ho zabiju až na 2 rany
http://img300.imageshack.us/img300/8981/crusaderso ... |
|||
| Jméno: | Slana | 11. 8. 2008, 10:59:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj,
díky za tyto stránky. Jsem se po letech pustil zase do MM6 a je to maso :o) |
|||
| Jméno: | BautyF | 10. 8. 2008, 10:21:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
huuh, ani bych neveril ze je tam tolik monster na zabiti ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 8. 2008, 21:12:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky, podívám se. Mám pocit, že v tom manuálu co jsem našel já to nebylo. Prolog to skutečně neni, ale i tak je to zajímavé. | |||
| Jméno: | mrl | 6. 8. 2008, 18:34:32 | ![]() |
| e-mail: | shift(tečka)ed(z)seznam(tečka)cz | ||
| pardon, skladam* | |||
| Jméno: | mrl | 6. 8. 2008, 18:33:22 | ![]() |
| e-mail: | shift(tečka)ed(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jinac sklanim hlubokou poklonu nad timto webem. Uz dlouho jsem nevidel takovou komplexni praci a to mluvim o hernich webech obecne. | |||
| Jméno: | mrl | 6. 8. 2008, 17:51:09 | ![]() |
| e-mail: | shift(tečka)ed(z)seznam(tečka)cz | ||
| 1) bez shiftu opravdu nijak behat nejde
2) zobrazis si knihu kouzel (c), najedes na tu danou skolu kouzel, ze ktere je nastavene rychle kouzlo a kliknes na obrazek daneho elementu, ktery se nachazi vlevo nahore, napriklad v ohnive skole kouzel je to jaysi kun na ohnivem pozadi. 3) zajdi do hospody v Novem Sorpigalu a prokecni vsechny 3 (myslim, ze tam jsou 3) postavy, ktere tam najdes. Dostanes nejaky ten quest (najit svicen v opustenem chramu) a mimo to dostanes dopis pro Ironfisty. |
|||
| Jméno: | Paddy | 1. 8. 2008, 13:05:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nazdar lidi mam problem. Stáhl a nainstaloval sem MaM7 ale když to spustim tak hudba a mluvení chraptí nevíte co stím? | |||
| Jméno: | Agrobrat | 30. 7. 2008, 15:17:40 | ![]() |
| e-mail: | bulejkom(z)zoznam(tečka)sk | ||
Do riti sa mi este aj toto posralo a teraz to tam je 2x ![]() |
|||