Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Keeper 12. 8. 2008, 10:19:45 delete
e-mail:
 
Tak to jsi překvapil i mě myslel jsem že u m&m6 opravdu nejde zapnout stále běžet s tím Caps Lockem mě to teda nenapadlo ale když se nad tím ted zamyslím tak je to celkem logický
Jméno: mrl 11. 8. 2008, 22:56:53 delete
e-mail:
 
méno: No_nick 3. 8. 2008, 12:02:55 delete
e-mail:

Ahoj elemire opet sem zacal chodit na tvoje stranky, potreboval bych poradit.
1) Hraju m&m6 a nevim jak dat Vzdy bezet pokud to de (mam skoro vymackany Shift )

--------

Tak jsem se spletl - jde to...nevím, že mě to nenapadlo. Stačí totiž zmačkout CapsLock, což má stejný efekt, jako bys držel shift - pořád běháš.
Jméno: Keeper 11. 8. 2008, 20:57:39 delete
e-mail:
 
Jo jasně klidně ti pošlu i Save aby sis mohl udělat screenshot kde budeš chtít ale opravdu na takovém levelu už je to procházka růžovým sadem
Jméno: Elemir 11. 8. 2008, 12:16:12 delete
e-mail:
 
4Slana: Ahoj, já děkuji za přízeň.

4Keeper: Pěkné statistiky, docela mě rozesmál ten portrét u zdraví. Při těch 710 hp to už je jaksi neadekvátní, ale s tím se asi ani nepočítalo. Když ti to nebude vadit, tak bych ten screenshot použil, asi budu muset trochu zaktualizovat sekci cmm .
Jméno: Keeper 11. 8. 2008, 11:26:57 delete
e-mail:
 
Tady jsem udělal Screen obrazovky všechny příšery už zabíjím jednou ranou i Ohnivého elemetála ale na toho si musím vzít kladivo protože tím mečem ho zabiju až na 2 rany
http://img300.imageshack.us/img300/8981/crusaderso ...
Jméno: Slana 11. 8. 2008, 10:59:56 delete
e-mail:
 
Ahoj,
díky za tyto stránky.
Jsem se po letech pustil zase do MM6 a je to maso :o)
Jméno: Elemir 11. 8. 2008, 09:48:40 delete
e-mail:
 
4Keeper: Ahoj, musím uznat, že máš výdrž. Já už jsem mezitím stihl i na tuto možnost zapomenout . Poslední 2 měsíce jsem se nějak pohroužil do Travianu až jsem vůbec zapoměl na aktualizace. Ještě by mě zajímalo, jak jsi na tom s útočným bonusem a věcmi okolo.

4:BautyF: Ono se to na první pohled nezdá, ale když se to vypíše, tak je těch monster opravdu hodně. Každá oblast v podstatě přináší min. 3 druhy monster a když se k tomu přidá to, že každý druh má většinou 3 typy, tak je toho dost.
Jméno: BautyF 10. 8. 2008, 10:21:50 delete
e-mail:
 
huuh, ani bych neveril ze je tam tolik monster na zabiti
Jméno: Keeper 10. 8. 2008, 07:33:05 delete
e-mail:
 
Zdar Elemire tak pořád hraju ten Crusaders of Might and Magic Level mám už přes 130 a pořád to jde dál a dál akorát už mě to přestává bavit běhat a vraždit pořád dokola
Jméno: Elemir 6. 8. 2008, 21:15:33 delete
e-mail:
 
Skutečně, ten dopis se najít nedá. Družina ho má při startu nové hry automaticky u sebe. Pak už leda jen save editor.

Mimochodem, koukám že už se to tu zase řadí jak che, takže s tím budu muset opět něco udělat.
Jméno: Elemir 6. 8. 2008, 21:13:46 delete
e-mail:
 
Díky a neni zač.
Jméno: Elemir 6. 8. 2008, 21:12:25 delete
e-mail:
 
Díky, podívám se. Mám pocit, že v tom manuálu co jsem našel já to nebylo. Prolog to skutečně neni, ale i tak je to zajímavé.
Jméno: Elemir 6. 8. 2008, 21:10:25 delete
e-mail:
 
Díky za pochvalu.
Jméno: mrl 6. 8. 2008, 18:34:32 delete
e-mail:
 
pardon, skladam*
Jméno: mrl 6. 8. 2008, 18:33:22 delete
e-mail:
 
Jinac sklanim hlubokou poklonu nad timto webem. Uz dlouho jsem nevidel takovou komplexni praci a to mluvim o hernich webech obecne.
Jméno: mrl 6. 8. 2008, 17:51:09 delete
e-mail:
 
1) bez shiftu opravdu nijak behat nejde
2) zobrazis si knihu kouzel (c), najedes na tu danou skolu kouzel, ze ktere je nastavene rychle kouzlo a kliknes na obrazek daneho elementu, ktery se nachazi vlevo nahore, napriklad v ohnive skole kouzel je to jaysi kun na ohnivem pozadi.
3) zajdi do hospody v Novem Sorpigalu a prokecni vsechny 3 (myslim, ze tam jsou 3) postavy, ktere tam najdes. Dostanes nejaky ten quest (najit svicen v opustenem chramu) a mimo to dostanes dopis pro Ironfisty.
Jméno: agz 3. 8. 2008, 14:51:22 delete
e-mail:
 
to nevim No_nicku ale asi to nejde
Jméno: No_nick 3. 8. 2008, 12:02:55 delete
e-mail:
 
Ahoj elemire opet sem zacal chodit na tvoje stranky, potreboval bych poradit.
1) Hraju m&m6 a nevim jak dat Vzdy bezet pokud to de (mam skoro vymackany Shift )
2) Nevis jak se da zrusit rychle kouzlo ?
3) nevis kde najdu dopis co mam dones na hrad Iron Fist?

Diky za rady
Jméno: Paddy 1. 8. 2008, 13:05:33 delete
e-mail:
 
Nazdar lidi mam problem. Stáhl a nainstaloval sem MaM7 ale když to spustim tak hudba a mluvení chraptí nevíte co stím?
Jméno: Agrobrat 30. 7. 2008, 15:17:40 delete
e-mail:
 
Do riti sa mi este aj toto posralo a teraz to tam je 2x