Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Jirka | 19. 8. 2008, 21:12:30 | ![]() |
| e-mail: | jirkam25(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj.prosím tě hraju MM9 a nevím si rady se splněním úkolu pro druhé povýšení pro paladina...Jde o to,že jsem sice zastihl vraha v aréně,který chtěl zabít jarla Stena,ale pak jsem svolal radu a nějak jsem odskočil od tohoto úkolu.No a teďka Sten není k nalezení...Nevíš,kde bych ho mohl najít k jeho kontaktu? ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 19. 8. 2008, 16:55:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| V současnosti se pouštím do hraní MM7 za jednu postavu. Jestli nevíte jak, "návod" je na screenu:
http://resize.like.cz/images/1219157454MM7.JPG ... Elemir: zkusil jsem použít tvůj návod (se souborem mm6.ini) na spuštění MM7 bez CD. Hra se sice spustila, ale nefunguje mi hudba. Tobě ano? |
|||
| Jméno: | KILLER | 19. 8. 2008, 13:13:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nějak se mi tam nezobrazuje poslední věta, měla znít:
Snad jsem na nic důležitého nezapomněl, jestli chce někdo ještě něco vědět, rád odpovím. |
|||
| Jméno: | KILLER | 19. 8. 2008, 13:11:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak po "stech letech" (odpočinek od RPG, zkouškové období, prázdniny) jsem se vrátil k MM8 kde jsem hrál úplně celou hru za jednu postavu - Necromancer (Lich).
Stručný průběh: Prvnímu dungeonu (na Ostrově Dýky) jsem se vyhnul pomocí kouzla chůze po vodě, které jsem zakoupil v obchodě, díky němu jsem jednoduše aktivoval teleport u lodi a odjel na Havraní pobřeží. Splnění jednoduchých nebojových úkolů mi vyneslo přibližně 14. level. Dovedností body jsem přednostně použil na mistra magie ohně (Ohnivá střela na blízku, Ohnivá koule na dálku, Déšť meteoritů venku). Takto jednoduše jsem zabíjel třeba vlky a zlobry. První krize mě zastihla kolem 20. levelu, kdy mi došly jednodušší úkoly (Moc životů jsem opravdu neměl), naštěstí mi Keeper řekl, že z pomocí Armageddonu se dají získat zkušenosti ze zabitých nestvůr. Tím skončily mé největší starosti, zanedlouho jsem měl 90. level (nejvíce zkušeností bylo v Rovinách vody, vzduchu a ohně) a rozhodl jsem se pokračovat v plnění úkolů. V Dungeonech jsem používal hlavně kouzla Dračí dech, Toxický mrak, ale i Neviditelnost. Další důležitý krok bylo odvodnění Minotauřího doupěte (Mistr magie vody), Městská brána mě tradičně dost urychlila. Druhá krize mě potkala při plnění úkolu na licha. Do magií živlů jsem dával jen tolik dovednostních bodů aby mi to stačilo na velmistra a tak jsem dával drtivou většinu bodů do magie temnoty. Bohužel obyvatelé Laboratoře šílené Nekromancerky jsou imunní vůči magii temnoty. Nakonec jsem to zvládl s neviditelností, ale vzhledem k úzkým chodbám to bylo hodně těsné. Poté jsem již vyrazil na Regnu a k závěrečných úkolům. Pak už jsem potkal jen 1 "problémek": Nepřátelé v krystalu na mě byli i na téměř maximální úrovni moc silní. To mi spadl hřebínek. Stará klasická neviditelnost to vyřešila. Pár drobností k putování: Finanční krizi jsem nikdy neměl, v magii temnoty jsem měl, celkem daleko před koncem hry, maximum díky spoustě dovednostních bodů a prstenu, který mi magii zesiloval - Celkem 60 bodů (Armageddon za 110, Toxický mrak cca za 350, Dračí dech cca za 750), léčil jsem se pomocí chrámů (pokud byly blízko), ozdravného spánku, v pozdější fázi hry s pomocí Lloydova majáku a kouzla Vysát duši. Všechny body ze sůdu připadlo jedné postavě, dost mi pomohlo třeba vysoké štěstí, díky němuž mi truhly způsobovaly pouze minimální (někdy i žádné) zranění. Bugy hry jsem využíval, kde se dalo
Pár zajímavostí obecně ke hře: Náhodou jsem zjistil, že úkol zabij všechny zlobry (draky) v oblasti se dá udělat i tak, že je zabijete 2x venku (podruhé po respawnu), s drakobijci a vlky jsem to nezkoušel. Maximum dovednostních bodů v dovednosti je asi 60 protože se zesilujícím prstenem jsem došel k těmto výsledkům: 36+18,37+18,38+19,39+19,40+20,41+19,42+18, bohužel jsem na to přišel až když jsem měl 45 bodů v dovednosti. 2 screeny z konce hry: http://resize.like.cz/images/1219101108MM8_Win.jpg ... http://resize.like.cz/images/1219100977Lich.JPG ... Snad jsem na nic důležit |
|||
| Jméno: | KILLER | 19. 8. 2008, 11:51:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky za radu, MM8 jsem včera dohrál na virtuální mechanice. Nějaké podrobnosti o mém putování viz další příspěvek. | |||
| Jméno: | spellcross | 18. 8. 2008, 20:10:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jj elemir ma pravdu takhle sem to viřešil i ja s mm7 | |||
| Jméno: | spellcross | 15. 8. 2008, 14:47:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jo a elemire za nedlouho budu mit všechny videa z MM8 takže jestli je chceš tak ti je pošlu | |||