4raven: Ahoj, řekl bych, že mám taky docela štěstí (od počátku se v podstatě mojí vísce většina vyhýbala), ale to se může kdykoliv změnit (v tomhle je to dost nevyzpytatelné, tak jsem se pojistil úklidem části vesnic na neobsazené souřadnice kousek bokem). Nejhorší je, že na s5 se asi sešlo dost těch, co maj potřebu si opravdu jen léčit komplexy, což vidim na spojencích, kde to už pár nadějných zabalilo (s útočníkem se prostě nedalo dohodnout - někteří zapomínaj, že ne každý je profík (i když mezi nimi jich taky moc neni) a o druhé šanci už se bavit nechtějí - a to je možná to, co by mi někdo vmetl, že jsem v principu nepochopil, ale ono je to tak, že si myslím, že vše je jen o domluvě a hra je taková, jakou si ji hráči udělají). Mnozí zapomínají, že takhle jim ty farmy brzy dojdou a pak se asi nejspíš požerou navzájem. Úplně nejkouzelnější je, když se určitá část mapy sjednotí pod jednu alianci a polovina z nich je tam očividně jen z obavy před ostatními. A to si neodpustim, krásné je jak maj strach o svoje vojáčky. Jen aby nějakého neztratili. Jakmile se něco nepovede, tak to je najednou výhrůžek silnou aliancí (tedy těmi individualisty, co v ní jsou). Nejvíc mě taky vždycky dostane, když dostanu nějakou vtipnou zprávu nebo odpověď napsanou mě neznámou češtinou (bil bis tak hodní ... poť k nám ... apod.). Ten propad v počtu uživatelů za poslední měsíc byl opravdu dost velký, kolem mojí hlavní vesnice už je taky prázdno a to jsem nechával všechny kolem v klidu žít. Zatím jsem to ještě nezabalil, zkusim vydržet až do konce, ale je to asi první a poslední věk, který hraju. Když to vemu z pohledu aliancí které jsem poznal, tak dost chybí spolupráce anebo spíše zájem řady lidí hrát v týmu, což zcela logicky nahrává těm, co to umí. Někdy mi připadá, že si píšu sám ze sebou. Ale jako zkušenost je to dobré a možná se to časem změní, až zůstanou opravdu jen ti, co mají o hru zájem. Taky mám pár přátel, kvůli kterým se vyplatí vydržet. Jen kdyby jich bylo více. Sakriš, jsem se rozepsal více, než jsem chtěl ;).
4Keeper: Já tam taky obvykle běhám se stejnou výbavou, ale teď jsem musel zvedat kdejaký kus plechu, abych se podíval, co to ve skutečnosti je . Ani tak jsem ho nenašel. Zkusil jsem vymlátit i Citadelu a Coranthii, ale ani tak nic. Ve skutečnosti by tam podle datového souboru mělo být i více zbraní, ale protože ani ty jsem neobjevil, tak to tam asi opravdu neni. Za to jsem se dozvěděl pár jiných zajímavostí. Už mám kus hotový, musel jsem poněkud předělat i celou strukturu kapitoly o předmětech. |