Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Lupulin 25. 8. 2008, 14:32:23 delete
e-mail:
 
Předem musím velmi poděkovat za tyto super stranky..Dale bych zde reagoval na komentář ohledně Win Vista a MaM 6. Mě vše jede v pořádku s patchem 1.2 a tvuj problem, Flynn, vypadá to že máš corupted instalaci, nainstaluj znovu, a aplikuj patch.
Jméno: Elemir 25. 8. 2008, 11:03:10 delete
e-mail:
 
4Keeper: takhle je správně, oni mají dovednosti a jejich úrovně zcela schodné.

4Umaadaak: A co jsi použil za xp-patch? Případně nevytvořil sis náhodou níže popisovaný ini soubor a nedal do něj položku LoudMusic=0? Každopádně se podívej přes MM7Setup.exe jestli máš vypnutou hardwarovou akceleraci a ve hře jestli nemáš staženou hlasitost hudby v nastavení.
Jméno: Keeper 25. 8. 2008, 08:03:26 delete
e-mail:
 
Elemire ještě jsem si všimnul že v MaM 8 v postavách k najmutí jsou dva Nekromanceři jeden na úrovni 15 a druhej na 30 ale dovednosti mají na chlup stejné myslím že se ti to nějak omylem okopírovalo.
Jméno: Umaadaak 24. 8. 2008, 20:37:15 delete
e-mail:
 
No já to tak právě udělal a hudba nikde ... tak nvm .... ještě to zkusím prokoumat
Jméno: Milan 24. 8. 2008, 18:52:20 delete
e-mail:
 
Umaadaak:Treba vytvoriť Image CD. Konkrétne play CD, aby si to mohol spustiť. Ja som na to použil program Nero, ale je určite kopu programov cez ktoré sa to dá. Potom stačí ten Image play CD spustiť cez Daemon Tools. A ide to ak keby si mal v mechanike CDčko..a hudba samozrejme tiež
Jméno: Umaadaak 24. 8. 2008, 13:11:55 delete
e-mail:
 
A mohl bys mi napsat jak to vyřešit s hudbou bez CD ?
Jméno: Milan 23. 8. 2008, 21:23:09 delete
e-mail:
 
Keeper:Tak som to vyriešil cez Daemona a ide to i s hudbou a bez CD. Ďakujem za radu
Jméno: Elemir 23. 8. 2008, 12:57:06 delete
e-mail:
 
Sečtou se stejné bonusy z různých předmětů, ale ne bonusy ze stejných předmětů, což je zrovna případ těch prstenů. I když teď si mě docela znejistil, jestli jsem to opravdu zkoušel .

Edit: A tak beru zpět. Nezkoušel, takže si připisuji na seznam. V úvahu se bere jen ten nejsilnější.
Jméno: Umaadaak 23. 8. 2008, 11:48:14 delete
e-mail:
 
Ano taky si myslím že to bere jen ten nejsilnější ... blbost by to byla ale bylo by to fajn btw takového učence jsem ještě nenašel ... ale tak později může mít kouzelník indentifikaci na VM takže v klidu
Jméno: raven 23. 8. 2008, 11:43:50 delete
e-mail:
 
je to omezene.. dokonce si myslim ze je to tak, ze se pocita jenom ten nejsilnejsi z predmetu.. koneckoncu by byla blbost mit potom u neceho bonus +100 ale jeste jedna vec.. je lepsi si najmou ucence kterej identifikuje vse a nemusis se starat o nejaky prsteny...
Jméno: Umaadaak 23. 8. 2008, 10:45:04 delete
e-mail:
 
Mám jednu takovou otázku. V MM7 mám u postavy kouzelníka 3 prsteny, které přidávají 10, 10 a 9 k identifikaci věcí, pokud ale kliknu v dovednostech pravým tlačítkem na dannou dovednost , je tam napáno bonus +10 a ne 29 .... z toho usuzuji že se bonusy z více předmětů nesčítají. Může mi to někdo potvrdit nbeo vyvrátit ?
Jméno: Keeper 22. 8. 2008, 20:23:46 delete
e-mail:
 
Milane přečti si co tady psal Elemir o pár decimetrů níž a pokud chceš aby ti hrála hudba tak si musíš udělat Image CD a dát ji třeba do Daemoona
Jméno: Milan 22. 8. 2008, 19:57:06 delete
e-mail:
 
Ahoj. Mám otázku: Je možné spustiť MM7 bez CD? Rád by som to hral notebooku a CD sa mi tam nechce stále nosiť so sebou. Btw mám tú verziu, čo bola kedysi v časopise Level.
Jméno: Flynn 22. 8. 2008, 15:34:32 delete
e-mail:
 
Zdravím, mám Vistu a chcem si zahrať Might and Magic VI - lenže keď chcem hru spustiť, vypíše mi toto:

http://s282.photobucket.com/albums/kk267/FlynnKE/? ...

Nejaká pomoc? Ďakujem.
Jméno: Elemir 21. 8. 2008, 23:01:00 delete
e-mail:
 
Anebo nainstalovat patch 1.3 . Netuším, proč to u 1.1 nejde, jak už jsem o stránku dále psal, mě tohle ani nenapadlo, takže já používám SHIFT automaticky. Navíc teď nesedim u PC, kde bych mm6 měl, takže se na to budu moci podívat až zítra. Jinak ty mezery v tom ini souboru nemají žádný vliv, je jedno jestli tam jsou nebo ne.
Jméno: Radikk 21. 8. 2008, 20:13:24 delete
e-mail:
 
další poznatek, bez CD hra funguje, ale bohužel vždy běžet nelze nastavit. :-( budu muset použít sirku do klávesnice :-D
Jméno: Radikk 21. 8. 2008, 20:01:01 delete
e-mail:
 
MM6, dotaz ohledně běhu. do hry jsem dal patch pouze na verzi 1.1 a mačknutím CapsLock se nic neděje. Zkoušel jsem i mm6.ini a též to nefunguje. Koukal jsem se zda je to správně napsáno, zprvu jsem si všiml, že tam je u jednoho rovnítka mezera, tak jsem zkoušel různé kombinace mezer a nemezer, ale bohužel nic. Poradíte někdo prosím. Díky
Jméno: Radikk 21. 8. 2008, 16:59:30 delete
e-mail:
 
Ahojky všem pařanům!!! Díky této stránce se mi dostala do rukou už delší dobu vyhledávaná hra MM6. snad 4 dlouhé roky jí sháním a stahuji, ale vždy bez úspěchu. Nedávno jsem tu našel jednoho hodného človíčka a napsal mejl, zda mi nebyl laskav a hru mi nějak přes net poslal, nakonec mi jí vypálil a poslal poštou a dnes si konečně můžu zahrát MM6!!! Jsem rád, že se najdou tací jedinci, kteří pomůžou a v dnešní době jich asi moc člověk nenajde! Jdu na to a doufám, že jí bravůrně dohraju.
Jméno: Elemir 21. 8. 2008, 11:47:09 delete
e-mail:
 
4raven: Ahoj, řekl bych, že mám taky docela štěstí (od počátku se v podstatě mojí vísce většina vyhýbala), ale to se může kdykoliv změnit (v tomhle je to dost nevyzpytatelné, tak jsem se pojistil úklidem části vesnic na neobsazené souřadnice kousek bokem). Nejhorší je, že na s5 se asi sešlo dost těch, co maj potřebu si opravdu jen léčit komplexy, což vidim na spojencích, kde to už pár nadějných zabalilo (s útočníkem se prostě nedalo dohodnout - někteří zapomínaj, že ne každý je profík (i když mezi nimi jich taky moc neni) a o druhé šanci už se bavit nechtějí - a to je možná to, co by mi někdo vmetl, že jsem v principu nepochopil, ale ono je to tak, že si myslím, že vše je jen o domluvě a hra je taková, jakou si ji hráči udělají). Mnozí zapomínají, že takhle jim ty farmy brzy dojdou a pak se asi nejspíš požerou navzájem. Úplně nejkouzelnější je, když se určitá část mapy sjednotí pod jednu alianci a polovina z nich je tam očividně jen z obavy před ostatními. A to si neodpustim, krásné je jak maj strach o svoje vojáčky. Jen aby nějakého neztratili. Jakmile se něco nepovede, tak to je najednou výhrůžek silnou aliancí (tedy těmi individualisty, co v ní jsou). Nejvíc mě taky vždycky dostane, když dostanu nějakou vtipnou zprávu nebo odpověď napsanou mě neznámou češtinou (bil bis tak hodní ... poť k nám ... apod.). Ten propad v počtu uživatelů za poslední měsíc byl opravdu dost velký, kolem mojí hlavní vesnice už je taky prázdno a to jsem nechával všechny kolem v klidu žít. Zatím jsem to ještě nezabalil, zkusim vydržet až do konce, ale je to asi první a poslední věk, který hraju. Když to vemu z pohledu aliancí které jsem poznal, tak dost chybí spolupráce anebo spíše zájem řady lidí hrát v týmu, což zcela logicky nahrává těm, co to umí. Někdy mi připadá, že si píšu sám ze sebou. Ale jako zkušenost je to dobré a možná se to časem změní, až zůstanou opravdu jen ti, co mají o hru zájem. Taky mám pár přátel, kvůli kterým se vyplatí vydržet. Jen kdyby jich bylo více. Sakriš, jsem se rozepsal více, než jsem chtěl ;).

4Keeper: Já tam taky obvykle běhám se stejnou výbavou, ale teď jsem musel zvedat kdejaký kus plechu, abych se podíval, co to ve skutečnosti je . Ani tak jsem ho nenašel. Zkusil jsem vymlátit i Citadelu a Coranthii, ale ani tak nic. Ve skutečnosti by tam podle datového souboru mělo být i více zbraní, ale protože ani ty jsem neobjevil, tak to tam asi opravdu neni. Za to jsem se dozvěděl pár jiných zajímavostí. Už mám kus hotový, musel jsem poněkud předělat i celou strukturu kapitoly o předmětech.
Jméno: Keeper 21. 8. 2008, 09:29:00 delete
e-mail:
 
Elemire tak o tom Fire shield ti teda moc neřeknu abych řekl pravdu tak už si to moc nepamatuji já sem to hrál vždy s tím štítem co přidává sílu protože to je podle mě nejdůležitější vlastnost a ostatní štíty si moc nepamatuji.