Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Alastor Scythe 31. 8. 2008, 20:18:24 delete
e-mail:
 
Vyborne stranky a hlavne odkaz na prirucky. Mel jsem kdysi jednu na MM7 a nekdo mi ji ztratil a myslel jsem ze uz se s zadnou moznosti k ziskani nesetkam, ale byl jsem zachranen. Jeste jednou dekuji.
Jméno: KILLER 31. 8. 2008, 19:43:52 delete
e-mail:
 
Keeper: Pokud nehraji za atypickou družinu, tak také používám 2 dýky. Tentokrát jsem ji vzal kvůli zvýšení TZ. Ostatně během celé hry jsem fyzický útok použil asi 5x (5 úderů holí). Všechno ostatní byla magie.
Jméno: Keeper 30. 8. 2008, 18:37:36 delete
e-mail:
 
Killere mám takovej dotaz? proč používáš Hůl vždyť je přece lepší mít 2 dýky ne?
Jméno: KILLER 29. 8. 2008, 22:30:49 delete
e-mail:
 
Před chvílí jsem dokončil další putování s atypickou "družinou" (MM7 za jednu postavu). Podrobnosti napíšu časem.

Pár screenů z konce hry:

http://resize.like.cz/images/1220041187Victory.jpg ...

http://resize.like.cz/images/1220041095End.JPG ...

http://resize.like.cz/images/1220041119End2.JPG ...


Nejhorší chvíle hry: Arcomage v Avlee jsem hrál dobrých 60 minut. Tak špatné karty jsem nikdy v předchozích hrách neměl.

Nejlepší moment hry:

http://resize.like.cz/images/1220041150Robert.JPG ...
Jméno: TDK 29. 8. 2008, 21:14:45 delete
e-mail:
 
Elmir uplně boží stránky chci poděkovat za patche a čestiny co tu máš a hlavne za XP patche na MaM VII VIII fakt super dik
Jméno: Loleczek 29. 8. 2008, 13:04:52 delete
e-mail:
 
Dík za radu Elemir, dneska to zkusím.. Jo a moc hezký stránečky.. keep working
Jméno: Sagara 29. 8. 2008, 09:47:45 delete
e-mail:
 
Tak to docela koukam, tenkrat jsem taky nemel origos a hral jsem normalne. A nejak se mi nechce verit tomu ze tak stara hra ma este neprolomenou ochranu :O
Jméno: Elemir 29. 8. 2008, 09:05:37 delete
e-mail:
 
4Loleczek: zkus přeinstalovat windows instaler - dá se stáhnout přímo ze stránek Microsoftu. Se spuštěním setupu by neměl být žádný problém. Potíže se objevují spíše až později.

4Sagara: Věř tomu, že originál potřebuješ. Jak s touto informací naložíš je už na tobě.
Jméno: Sagara 29. 8. 2008, 02:11:26 delete
e-mail:
 
No ja to hral kdysi davno, a ted bych s k tomu chtel vratit. A navic tohle se mi stava u vetsiny starych her, ktery jsem kdysi hral, a vubec netusim proc. Muzes mi poradit co s tim pls ?
Jméno: KILLER 29. 8. 2008, 01:15:49 delete
e-mail:
 
Sagara: To že neumíš zprovoznit NELEGÁLNĚ pořízenou PC hru je jen tvůj problém.

Loleczek: Tak to je dost divné. To ti asi neporadím. Sorry
Jméno: Sagara 28. 8. 2008, 23:18:34 delete
e-mail:
 
Jo jedna se o hru MM 9, jsem zapomel dodat.
Jméno: Sagara 28. 8. 2008, 23:16:19 delete
e-mail:
 
Mám problém, stahnul jsem hru, nainstaloval do ni cestinu (presne podle navodu tady), ale kdyz ji chci zpustit, tak mi to pise \\\"Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application\\\".... a vubec nevim proc, protoze na tuhle hru crack neni, a mam image namountovanej. Zkousel jsem to pres deamon tools, i alcohol, ale proste to po me chce CD a uz netusim co s tim :/ Zkousel jsem vypnou zvuky, muziku atd ale nic. Prosim ozvete se mi na mail, diky
Jméno: Loleczek 28. 8. 2008, 19:15:22 delete
e-mail:
 
Sem zkoušel, taky se to tváří že to něco dělá a nic.. Fakt nvm čím todle může být.
Jméno: KILLER 28. 8. 2008, 18:36:16 delete
e-mail:
 
Loleczek: Zkus spustit soubor Setup.
Jméno: Loleczek 28. 8. 2008, 17:05:44 delete
e-mail:
 
Jj instalační CD a mám originál. Dostanu se k tomu že mám na výběr z instal play exit more, ale když kliknu na instal tak se nic neděje, jen se to chvíli tvaří že to něco dělá a nic, zůstane to stejné...
Jméno: KILLER 28. 8. 2008, 13:09:46 delete
e-mail:
 
Loleczek: Vložil si tam INSTALAČNÍ CD a máš originál?
Jméno: Loleczek 28. 8. 2008, 13:06:54 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny pařany série MaM, konkrétně MaM VIII :P Mám takovej problém s instalací tédle hry, CD hodím do mechaniky ale autorun se nespustí, a když to chci nainstalovat ručně tak se nic neděje.. Mám win xp a CD je nepoškozeno.. Neví někdo co s tím? Předem díky.
Jméno: Elemir 26. 8. 2008, 16:43:00 delete
e-mail:
 
4Lupulin: Díky.

4Keeper: Kde jinde, než v jedné ze zapadlých uliček Země stínů .

4KILLER: Nj., to mi uniklo, já jsem to vlastně už nikde nepsal. Budu tedy muset taky udělat nějakou tu tabulku s umístěním NPC.
Jméno: KILLER 26. 8. 2008, 09:22:20 delete
e-mail:
 
Keeper: Podívej se sem (sekce Postavy) :

http://www.mujweb.cz/www/svetmm7/Might_and_Magic_V ...
Jméno: Keeper 26. 8. 2008, 08:11:52 delete
e-mail:
 
Aha tak to je divné že jeden má o patnáct levelů vyšší úroveň a dovednostních bodů mají stejně tak to je mnohem výhodnější najmout ten 15 level a ještě dotaz kde se dá ta patnáctka najmout ještě jsem ji nenašel a chci ji