Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Alastor Scythe | 31. 8. 2008, 20:18:24 | ![]() |
| e-mail: | kossa(tečka)jk(z)centrum(tečka)cz | ||
| Vyborne stranky a hlavne odkaz na prirucky. Mel jsem kdysi jednu na MM7 a nekdo mi ji ztratil a myslel jsem ze uz se s zadnou moznosti k ziskani nesetkam, ale byl jsem zachranen. Jeste jednou dekuji. | |||
| Jméno: | Keeper | 30. 8. 2008, 18:37:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Killere mám takovej dotaz? proč používáš Hůl vždyť je přece lepší mít 2 dýky ne? | |||
| Jméno: | KILLER | 29. 8. 2008, 22:30:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Před chvílí jsem dokončil další putování s atypickou "družinou" (MM7 za jednu postavu). Podrobnosti napíšu časem.
Pár screenů z konce hry: http://resize.like.cz/images/1220041187Victory.jpg ... http://resize.like.cz/images/1220041095End.JPG ... http://resize.like.cz/images/1220041119End2.JPG ... Nejhorší chvíle hry: Arcomage v Avlee jsem hrál dobrých 60 minut. Tak špatné karty jsem nikdy v předchozích hrách neměl. Nejlepší moment hry: http://resize.like.cz/images/1220041150Robert.JPG ... |
|||
| Jméno: | TDK | 29. 8. 2008, 21:14:45 | ![]() |
| e-mail: | tuareksfaist(z)seznam(tečka)cz | ||
| Elmir uplně boží stránky chci poděkovat za patche a čestiny co tu máš a hlavne za XP patche na MaM VII VIII fakt super dik | |||
| Jméno: | Loleczek | 29. 8. 2008, 13:04:52 | ![]() |
| e-mail: | l0lecz3k(z)seznam(tečka)cz | ||
Dík za radu Elemir, dneska to zkusím.. Jo a moc hezký stránečky.. keep working ![]() |
|||
| Jméno: | Sagara | 29. 8. 2008, 09:47:45 | ![]() |
| e-mail: | sagara(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tak to docela koukam, tenkrat jsem taky nemel origos a hral jsem normalne. A nejak se mi nechce verit tomu ze tak stara hra ma este neprolomenou ochranu :O | |||
| Jméno: | Sagara | 29. 8. 2008, 02:11:26 | ![]() |
| e-mail: | sagara(z)seznam(tečka)cz | ||
| No ja to hral kdysi davno, a ted bych s k tomu chtel vratit. A navic tohle se mi stava u vetsiny starych her, ktery jsem kdysi hral, a vubec netusim proc. Muzes mi poradit co s tim pls ? | |||
| Jméno: | KILLER | 29. 8. 2008, 01:15:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Sagara: To že neumíš zprovoznit NELEGÁLNĚ pořízenou PC hru je jen tvůj problém.
Loleczek: Tak to je dost divné. To ti asi neporadím. Sorry |
|||
| Jméno: | Sagara | 28. 8. 2008, 23:18:34 | ![]() |
| e-mail: | sagara(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jo jedna se o hru MM 9, jsem zapomel dodat. | |||
| Jméno: | Sagara | 28. 8. 2008, 23:16:19 | ![]() |
| e-mail: | sagara(z)seznam(tečka)cz | ||
Mám problém, stahnul jsem hru, nainstaloval do ni cestinu (presne podle navodu tady), ale kdyz ji chci zpustit, tak mi to pise \\\"Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application\\\".... a vubec nevim proc, protoze na tuhle hru crack neni, a mam image namountovanej. Zkousel jsem to pres deamon tools, i alcohol, ale proste to po me chce CD a uz netusim co s tim :/ Zkousel jsem vypnou zvuky, muziku atd ale nic. Prosim ozvete se mi na mail, diky ![]() |
|||
| Jméno: | Loleczek | 28. 8. 2008, 19:15:22 | ![]() |
| e-mail: | l0lecz3k(z)seznam(tečka)cz | ||
| Sem zkoušel, taky se to tváří že to něco dělá a nic.. Fakt nvm čím todle může být. | |||
| Jméno: | Loleczek | 28. 8. 2008, 17:05:44 | ![]() |
| e-mail: | l0lecz3k(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jj instalační CD a mám originál. Dostanu se k tomu že mám na výběr z instal play exit more, ale když kliknu na instal tak se nic neděje, jen se to chvíli tvaří že to něco dělá a nic, zůstane to stejné... | |||
| Jméno: | Loleczek | 28. 8. 2008, 13:06:54 | ![]() |
| e-mail: | l0lecz3k(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím všechny pařany série MaM, konkrétně MaM VIII :P Mám takovej problém s instalací tédle hry, CD hodím do mechaniky ale autorun se nespustí, a když to chci nainstalovat ručně tak se nic neděje.. Mám win xp a CD je nepoškozeno.. Neví někdo co s tím? Předem díky. | |||
| Jméno: | KILLER | 26. 8. 2008, 09:22:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Keeper: Podívej se sem (sekce Postavy) :
http://www.mujweb.cz/www/svetmm7/Might_and_Magic_V ... |
|||