Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 15. 9. 2008, 20:05:31 delete
e-mail:
 
Ahoj a díky. Osmička je poněkud jinačí, ale je to jen o zvyk. Je stejně dobře hratelná jako předchozí dva díly a určitě se u ní nudit nebudeš.
Jméno: El_Scorpio 15. 9. 2008, 16:25:32 delete
e-mail:
 
Ahoj, mas velmi dobre stranky o M&M, cerpal som odtialto nejake to info o M&M8 ktore som rozohral a je troska ine nez 6-tka ci 7-cka. Bohuzial teraz nemam vela casu na PC tak dufam ze coskoro sa k tomu opat vratim a aj tento kusok dohram. Inak dobra praca!
Jméno: Ramesse III. 11. 9. 2008, 17:11:06 delete
e-mail:
 
Díky moc vám všem
Jméno: Elemir 11. 9. 2008, 14:15:51 delete
e-mail:
 
Ahoj, vzhledem k tomu, že jsem se se svou hraničářkou zasekl kdesi v prostřed hry, tak jsem ani neměl možnost se ke konci dostat a pokusit se Aribeth zachránit (to mě čeká až někdy v budoucnu). Krom zmíněné abecedyher můžu doporučit ještě jednu stránku a to http://forum.sigil.cz/viewforum.php?f=17&sid=bdf1c ... , sice už to neni tak aktualizované, ale snad tam ještě někdo zůstal.

Dle mě však velkou roli hraje velikost charisma, jako tomu bylo v sérii Baldur´s Gate ... zkus kouknout na tento návod http://bonusweb.idnes.cz/pc/navody/neverwinter-nights-navod-6- - metoda save/load očividně funguje také ;).
Jméno: KILLER 10. 9. 2008, 23:54:30 delete
e-mail:
 
Co se týká dotazů mimo Might and Magic doporučuji:
http://www.abecedaher.cz/index.php ...
Jméno: Ramesse III. 10. 9. 2008, 20:32:34 delete
e-mail:
 
musím dávat do přesvědčování 2 body, takže zákonitě budu mít horší přesvědčování než s paladinem.
A otázka zní: Budou mé přesvědčovací schopnosti jako hraničáře na konci hry dostačující, abych Aribeth zachránil? Respektive, kolik musím mít bodů v přesvědčování, abych ji "dostal" zpět ke Světlu?
Jméno: Ramesse III. 10. 9. 2008, 20:30:38 delete
e-mail:
 
Ahoj, tak jsem po prázdninách zase tady

1) Díky Elemire za pomoc s Arcomage, brácha je nadšený
2) Potřebuji poradit, ale netýká se to MM, jenže nevím, kam se jinam obrátit. Hraju si zase po delší době Neverwinternight I. Vždycky jsem hrával za paladina, abych měl dobré přesvědčování a zachránil na konci lady Aribeth. Ale já vždy chci hrát za lučištníka a mám pocit, že paladin není nejlepší lučištník...
Takže to chci teď zkusit za hraničáře, ale u toho
Jméno: Mejla 9. 9. 2008, 18:39:00 delete
e-mail:
 
husty to sem vubec netsuil ok dik
Jméno: KILLER 9. 9. 2008, 16:29:44 delete
e-mail:
 
Mejla: Do té budovy vedou 2 vchody. Obejdi budovu a v JZ rohu je prasklina, kterou rozšíříš a vstoupíš do hradeb tvrze, pak vyjdi po schodech do 1. patra a najdeš tam klíčový 2. vchod.
Jméno: Mejla 9. 9. 2008, 13:40:44 delete
e-mail:
 
Ale tam ja se jeste nedostanu sem v ty mistnosti jak je vytah a tam nevim jak dal
Jméno: KILLER 9. 9. 2008, 13:08:45 delete
e-mail:
 
Viz tato mapa:

http://www.svetmightandmagic.cz/mmix/mmix_obrazkym ...

Tlačítka najdeš v místnostech s číslem 2. Poté zmáčkni páku u velkých dveří (číslo 1).
Jméno: Mejla 9. 9. 2008, 06:42:47 delete
e-mail:
 
No sorry je to Anskram keep kousek od Sturmfordu. Mas tam znicit ty portaly impu
Jméno: KILLER 8. 9. 2008, 23:47:43 delete
e-mail:
 
Mejla: MM9 znám, ale opravdu netuším co to je "ashtom keep". ( Jaká je to lokace a jaký je to úkol? )
Jméno: Mejla 8. 9. 2008, 22:09:49 delete
e-mail:
 
Zdar, hraju ted MaM IX a nejak nemuzu v tom ashtom keepu najit postranach ty tlacitka ktery maj otevrit dvere :(
Jméno: Elemir 7. 9. 2008, 19:30:07 delete
e-mail:
 
Ahoj. Díky, vážím si toho.
Jméno: Pátek 7. 9. 2008, 10:40:58 delete
e-mail:
 
Ahoj, nejdříve Ti chci pogratulovat k tak skvělým stránkám. Jsou opravdu povedené.
Jméno: Elemir 4. 9. 2008, 14:19:42 delete
e-mail:
 
Díky za upozornění, jméno opravuji. Kouzlo připíšu - ona je ta kostra bonusů okopírována podle vzoru z mm6, proto to tam neni. To zadání úkolu taky opravim - to už je druhý podobný překlep, co tam byl .
Jméno: KILLER 4. 9. 2008, 13:49:24 delete
e-mail:
 
Elemir: Mám pár dodatků ke stránkám:

1) V novince píšeš, že na Umaadaakovu jsem odpověděl já, ale byl to raven (A nejsme jedna a tatáž osoba).

2) V kapitole o bonusech předmětů se zmiňuješ o očarování předmětů pomocí kouzel Očaruj předmět a Ohnivá aura, ale existuje i kouzlo Upíří zbraň (magie temnoty, v MM7 i MM8).

3) V sekci MM8/Přehled jednotlivých úkolů/Souostroví Dýky je úkol o donesení svitků Uzdravení nemoci (to je správně), ale v popisu řešení píšeš o lektvarech.
Jméno: Lupulin 2. 9. 2008, 21:20:35 delete
e-mail:
 
Killer: jo, tak tohle si taky zkusim MM7 jen s magem...momentalně hraji MAM6 s 2 rytirama a 2 druidama
Jméno: Elemir 1. 9. 2008, 09:46:42 delete
e-mail:
 
Díky za všechny předchozí pochvaly.