Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 15. 9. 2008, 20:05:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj a díky. Osmička je poněkud jinačí, ale je to jen o zvyk. Je stejně dobře hratelná jako předchozí dva díly a určitě se u ní nudit nebudeš. | |||
| Jméno: | Elemir | 11. 9. 2008, 14:15:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, vzhledem k tomu, že jsem se se svou hraničářkou zasekl kdesi v prostřed hry, tak jsem ani neměl možnost se ke konci dostat a pokusit se Aribeth zachránit (to mě čeká až někdy v budoucnu). Krom zmíněné abecedyher můžu doporučit ještě jednu stránku a to http://forum.sigil.cz/viewforum.php?f=17&sid=bdf1c ... , sice už to neni tak aktualizované, ale snad tam ještě někdo zůstal.
Dle mě však velkou roli hraje velikost charisma, jako tomu bylo v sérii Baldur´s Gate ... zkus kouknout na tento návod http://bonusweb.idnes.cz/pc/navody/neverwinter-nights-navod-6- - metoda save/load očividně funguje také ;). |
|||
| Jméno: | KILLER | 10. 9. 2008, 23:54:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Co se týká dotazů mimo Might and Magic doporučuji:
http://www.abecedaher.cz/index.php ... |
|||
| Jméno: | Mejla | 9. 9. 2008, 13:40:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ale tam ja se jeste nedostanu sem v ty mistnosti jak je vytah a tam nevim jak dal | |||
| Jméno: | KILLER | 9. 9. 2008, 13:08:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Viz tato mapa:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmix/mmix_obrazkym ... Tlačítka najdeš v místnostech s číslem 2. Poté zmáčkni páku u velkých dveří (číslo 1). |
|||
| Jméno: | Mejla | 9. 9. 2008, 06:42:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No sorry je to Anskram keep kousek od Sturmfordu. Mas tam znicit ty portaly impu | |||
| Jméno: | KILLER | 8. 9. 2008, 23:47:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mejla: MM9 znám, ale opravdu netuším co to je "ashtom keep". ( Jaká je to lokace a jaký je to úkol? ) | |||
| Jméno: | Mejla | 8. 9. 2008, 22:09:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdar, hraju ted MaM IX a nejak nemuzu v tom ashtom keepu najit postranach ty tlacitka ktery maj otevrit dvere :( | |||
| Jméno: | Pátek | 7. 9. 2008, 10:40:58 | ![]() |
| e-mail: | petise(tečka)patek(z)centrum(tečka)cz | ||
| Ahoj, nejdříve Ti chci pogratulovat k tak skvělým stránkám. Jsou opravdu povedené. | |||
| Jméno: | Lupulin | 2. 9. 2008, 21:20:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Killer: jo, tak tohle si taky zkusim MM7 jen s magem...momentalně hraji MAM6 s 2 rytirama a 2 druidama | |||