Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 24. 9. 2008, 19:05:12 delete
e-mail:
 
Elemir: Díky za radu. Opravdu jsem tam jeden zajímavý našel (1.verze vyšla v lednu 2008 a finálová v dubnu 2008). Vypadá dost dobře a propracovaně. Už jsem i začal hrát a zatím můžu říct, že obsahuje nové questy (některé původní, ale s částečně jinými řešeními), v některých lokacích změna nestvůr, ale asi nejdůležitější je, i přes počáteční velmi dobré vybavení, zvýšená obtížnost (pomocí většího množství nestvůr v lokacích (cca 2x-3x) a některých dovedností, které lze získat až po splnění těžších úkolů). Plus nějaké další vychytávky. Kdo by měl zájem, informace a download je zde:
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
Jméno: Elemir 24. 9. 2008, 16:50:45 delete
e-mail:
 
Zdravim, teď už si přesně nevybavuju obsah celé té objednávky, ale bohužel se mi tenkrát už od vás ani přes urgenci nikdo neozval. Přitom cena byla více než příznivá. Tuším, že se jednalo o Might and Magic Platinum edition a Planetscape Torment. Já to pak zkusím ještě v emailech vyhledat a mohli bychom to dořešit přes email. Byl bych docela rád, pokud by tato možnost byla stále aktuální, protože zájemců by bylo zřejmě více.
Jméno: Georgio 24. 9. 2008, 15:18:58 delete
e-mail:
 
Docela náhodou jsem narazil na zprávu na vašich stránkách ohledně individuálních objednávek na nedostupné hry. Jsem shodou okolností člověk, který to ve zmíněné firmě Game2k zařizuje. Takže mám dotaz k onomu texu. Co to bylo za hru, kterou jste chtěl a my vám ji nedodali? Stává se velmi vyjímečně, že něco nelze zařídit. Většinou je to jen otázka peněz...
Jméno: Elemir 24. 9. 2008, 08:17:10 delete
e-mail:
 
Koukni na http://www.celestialheavens.com/forums ... , nějaký mod tam koluje (na mm7 určitě), ale nezkoušel jsem. Tedy myslím, že to neni ten, co jsem zkoušel. Před pár lety jsem si totiž jeden stáhl a kromě pozměněné grafiky jsem prakticky žádný rozdíl nenašel, takže jsem ho po nějaké době hraní zas uložil k ledu.
Jméno: KILLER 23. 9. 2008, 16:48:54 delete
e-mail:
 
Existuje nějaký dobrý mód pro MM6-MM9 ? Máte někdo nějaké zkušenosti? Angličtina není překážkou.
Jméno: Adam 22. 9. 2008, 23:02:03 delete
e-mail:
 
KILLER: Díky za nasměrování, pomohl mi editor savů.
Jméno: Elemir 22. 9. 2008, 08:07:55 delete
e-mail:
 
4Mejla: Ahoj, to se tu už tuším někde řešilo. Myslím, že s ním musíš alespoň promluvit, což u tebe teď postrádá smysl, ale zkus to jinak. Splň i zbývající dva úkoly a uvidíš, co to udělá. Zkus mi kdyžtak poslat i příslušný save, já se na to kouknu u sebe.
Jméno: KILLER 21. 9. 2008, 23:38:44 delete
e-mail:
 
Adam: Cituji z Elemirova návodu: "Tento úkol je dosti zrádný, protože je spojen s velmi nepříjemným bugem. Pokud možno se vyhněte tomu, abyste si nechali zároveň zadat úkol od Maxima s nighonskými džbány. Kdyby se tak stalo, nezbyde vám nic jiného, než použít editor savů nebo se vrátit ke starší uložené pozici."
Jméno: Adam 21. 9. 2008, 22:57:25 delete
e-mail:
 
Zdravím,
super stránky, díky!
Ale mám teď \"malý\" problém: hraju za Dark Side v M&MVII a u úkolu na povýšení na Lichy (abych konečně mohl mít černou magii a střepiny ) prostě nemůžu najít v Proving grounds Lich jars, v bedně kde mají být, nejsou. Někde jsem četl, že je před tím třeba zabít všechny obyvatele Celeste...
Víte někdo co mám dělat? Díky!
Jméno: Lishor 21. 9. 2008, 22:38:30 delete
e-mail:
 
Supa, díky. Zatim to jede bez potíží.
Jméno: KILLER 21. 9. 2008, 20:26:29 delete
e-mail:
 
Lishor: Podívej se sem: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_tipy.php ...

Asi uprostřed stránky je nadpis, který by ti mohl pomoct:
Might and Magic 9 - potíže s dlouhými nahrávacími časy při vstupu do inventáře/mapy/menu apod.
Jméno: Lishor 21. 9. 2008, 19:13:32 delete
e-mail:
 
Zdravím pařany. Prosil bych o radu s MM9. Když chci jít do inventáře, dát esc, či otevřít truhlu, hra 20 sec nic nedělá a poté se inventář (a další práce) dokončí. Bohužel, to čekání je hrozný. Mám samozřejmě originál (přibalen ke hře HMM5), patch 1.3 a win XP. předem díky za pomoc.
Jméno: Mejla 21. 9. 2008, 11:43:59 delete
e-mail:
 
Cus mam dalsi problem ... Chtel sem si vycvicit kneze tak sem sel do lindsfarnu do toho klastera: Ten typas mi rek at se vratim rano tak sem mezitim ukrad thjorad (nenasilne) a nejak sem zapomel na to si vyzvednout kneze dalsi den. Nicmene asi po 3 sem si na nej vzpomela chtel sem se vratit. Jenomze kdyz sem se vratil tak ten hlavni knez rikal ze ma byt na dvore a on tam nebyl a vubec nevim jak to mam tedka udelat, protoze ani to mazani z minisavu moc nepomaha furt tam neni.
Dekuji predem za radu
Jméno: KILLER 19. 9. 2008, 13:29:09 delete
e-mail:
 
Elemir: Po hraní MM8 s jedním Necromancerem se mi zachtělo vyzkoušet i jiné postavy, konrétně Rytíř a Drak (hraji paralelně). Taky bylo mé dávné přání zahrát si někdy za draka. Protože, to ale normálně hra neumožňuje "musel" jsem použít Editor savů. Chápu, že i za jednoho Draka je to hodně jednoduché, na druhou stranu je to velmi zábavné. Abych si aspoň částečně stížil začátek, tak jsem si snížil na minimum své schopnosti. Konkrétně: Level 1, Zdraví 1, Mana 0, jídlo 0, peníze 0, žádné předměty, základní vlastnosti 1, jediná schopnost Drak a kouzlo Strach. Jestli jsem něco zapomněl, tak je to taky na minimu.

P.S. Normálně Editor savů nepoužívám (jen kdysi džbány v MM7), ale vyjímka potvrzuje pravidlo.
Jméno: Elemir 19. 9. 2008, 13:06:53 delete
e-mail:
 
4Killer: Ještě jeden takový dotaz. Prvně jsem si toho hned nevšiml, ale něco mi na tom nesedělo, tak jsem se podíval ještě jednou. Co dělá ten drak jako hlavní postava?
Jméno: Elemir 18. 9. 2008, 22:16:07 delete
e-mail:
 
Aha, tak to bude asi ono. Já je obvykle vybírám ještě před tím, než jdu do Regny. Zítra budu dávat dohromady i skryté poklady, tak to rovnou updatuju i v úkolech. Díky za upozornění.
Jméno: KILLER 18. 9. 2008, 20:49:47 delete
e-mail:
 
Elemir: Bohužel už ten save nemám. Tak aspoň jak k tomu došlo: Ten úkol se ti do deníku zapíše za předpokladu, že jsi ty truhly ještě před zadáním úkolu nevybral.
Jméno: Elemir 18. 9. 2008, 20:00:21 delete
e-mail:
 
4Apophis: Ahoj a díky. Jsem rád, že se ti tu líbí. Klikací mapy městské brány měly být takový menší úvod k většímu projektu. Chtěl jsem podobným způsobem zpracovat celý deník a knihu kouzel, ale ve finále se načítalo příliš mnoho dat, takže to bylo pomalé. Teď už ani nemám tolik času ... shodou okolností mám teď vedle testování češtiny do Bloodmoonu nainstalovaný tebou zmíněný Oblivion a taky jsem se vydal cestou hlavního příběhu až nakonec. Ohledně té pomoci, pokud chceš, tak mi zcela postačí, když mi třebas napíšeš nějaké ty připomínky k uvedeným textům (občas se někde např. objeví nějaká chyba, nebo tu něco konkrétního chybí). Po dohrátí mam 8 mi tu pak můžeš zanechat krátký příběh tvého putování. Postupně se všechny uveřejněné snažím sumarizovat a pak je vystavím na web.

4KILLER: Díky. Jak jsem viděl ten screenshot, tak se mi to hned vybavilo , přidám to do seznamu. Snad jsem jich nezapoměl více. K tomu úkolu musím dodat, že tohle vidím poprvé. Mě se tohle snad nikdy takto nezadalo. Můžeš mi poslat save ze hry?
Jméno: Apophis 18. 9. 2008, 04:44:26 delete
e-mail:
 
Zdravím,
nepíšu sem kvůli nějakému problému, spíš proto, že mi vyrazilo dech, že takovéto stránky existují!

Hrozně mě mrzí, že jsem před několika lety (kdy jsem MM hrál) neměl net, protože bych to mohl výborně využít!

Našel jsem tyto stránky díky tomu, že jsem dostal po letech chuť sjet si moje nejmilejší MM8 (docela zajímavá grafická změna po Zaklínačovi na plné detaily :-D ) a za boha jsem si nemohl vzpomenout, jak zařídit, aby minotauři přebudovali doupě aniž bych musel jet příběhovou linii (kterou jsem si chtěl nechat po vzoru Oblivionu nakonec)... :-D

Hledal jsem tedy nějaký návod (i když jimi normálně pohrdám) a po několika příšerných stránkách, kde se člověk dozvěděl všechno (jenom ne to, co chtěl) jsem narazil na tyto...

Musím uznat, že mě ohromila jak monstróznost, tak technická vypracovanost tvých stránek!!
Například vychytávka s "klikací" mapou městské brány je výborná!

Dále mě potěšilo rozdělení stránek, které snadno odliší člověka, který chce najít základní postup ve hře od člověka, který hledá jenom vychytávky (jako já)...
Nakonec jsem si tedy prolezl celé tyto stránky a získání mé milované Arcomage bylo jen příjemným bonusem navíc!

Omlouvám se, že tu píšu takový proslov, ale myslím si, že když uděláš takovou výbornou práci, tak by se to také mělo ocenit!!

Takže pokračuj ve výborné práci!
Nabídl bych ti pomoc, ale obávám se, že amatérský fotograf a posedlý hardcore gamer by ti asi na moc věcí nebyl... :-(
Ale kdyby tě napadlo něco, s čím bych mohl pomoci, tak se mi klidně ozvi...
Jméno: KILLER 17. 9. 2008, 19:00:11 delete
e-mail:
 
Elemir: Do popisu MM8 bys "mohl" doplnit:

1) Do přehledu jednotlivých úkolů:

http://resize.like.cz/images/1221670529Poklad%20pi ...

Zadá ho pirát v jednom domku na Regně (Poklad jsou truhly v Bludných pláních (dostaneš i nějaké zkušenosti za splnění).

2) Hry o vlastnosti:

Na Havraním pobřeží není jen Výzva ve městě, ale i Soutěž poblíž Kaple Eapa. Screen s přibližným umístěním:

http://resize.like.cz/images/1221670403MM8%20Soute ...