Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 24. 9. 2008, 19:05:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Díky za radu. Opravdu jsem tam jeden zajímavý našel (1.verze vyšla v lednu 2008 a finálová v dubnu 2008). Vypadá dost dobře a propracovaně. Už jsem i začal hrát a zatím můžu říct, že obsahuje nové questy (některé původní, ale s částečně jinými řešeními), v některých lokacích změna nestvůr, ale asi nejdůležitější je, i přes počáteční velmi dobré vybavení, zvýšená obtížnost (pomocí většího množství nestvůr v lokacích (cca 2x-3x) a některých dovedností, které lze získat až po splnění těžších úkolů). Plus nějaké další vychytávky. Kdo by měl zájem, informace a download je zde:
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 24. 9. 2008, 16:50:45 | ![]() |
| e-mail: | formaldehyd(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravim, teď už si přesně nevybavuju obsah celé té objednávky, ale bohužel se mi tenkrát už od vás ani přes urgenci nikdo neozval. Přitom cena byla více než příznivá. Tuším, že se jednalo o Might and Magic Platinum edition a Planetscape Torment. Já to pak zkusím ještě v emailech vyhledat a mohli bychom to dořešit přes email. Byl bych docela rád, pokud by tato možnost byla stále aktuální, protože zájemců by bylo zřejmě více. | |||
| Jméno: | Georgio | 24. 9. 2008, 15:18:58 | ![]() |
| e-mail: | jh(z)game2k(tečka)cz | ||
| Docela náhodou jsem narazil na zprávu na vašich stránkách ohledně individuálních objednávek na nedostupné hry. Jsem shodou okolností člověk, který to ve zmíněné firmě Game2k zařizuje. Takže mám dotaz k onomu texu. Co to bylo za hru, kterou jste chtěl a my vám ji nedodali? Stává se velmi vyjímečně, že něco nelze zařídit. Většinou je to jen otázka peněz... | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 9. 2008, 08:17:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Koukni na http://www.celestialheavens.com/forums ... , nějaký mod tam koluje (na mm7 určitě), ale nezkoušel jsem. Tedy myslím, že to neni ten, co jsem zkoušel. Před pár lety jsem si totiž jeden stáhl a kromě pozměněné grafiky jsem prakticky žádný rozdíl nenašel, takže jsem ho po nějaké době hraní zas uložil k ledu. | |||
| Jméno: | KILLER | 23. 9. 2008, 16:48:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Existuje nějaký dobrý mód pro MM6-MM9 ? Máte někdo nějaké zkušenosti? Angličtina není překážkou. | |||
| Jméno: | KILLER | 21. 9. 2008, 20:26:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Lishor: Podívej se sem: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_tipy.php
... Asi uprostřed stránky je nadpis, který by ti mohl pomoct: Might and Magic 9 - potíže s dlouhými nahrávacími časy při vstupu do inventáře/mapy/menu apod. |
|||
| Jméno: | Lishor | 21. 9. 2008, 19:13:32 | ![]() |
| e-mail: | lishor(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím pařany. Prosil bych o radu s MM9. Když chci jít do inventáře, dát esc, či otevřít truhlu, hra 20 sec nic nedělá a poté se inventář (a další práce) dokončí. Bohužel, to čekání je hrozný. Mám samozřejmě originál (přibalen ke hře HMM5), patch 1.3 a win XP. předem díky za pomoc. | |||
| Jméno: | Apophis | 18. 9. 2008, 04:44:26 | ![]() |
| e-mail: | apophis(tečka)goauld(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím,
nepíšu sem kvůli nějakému problému, spíš proto, že mi vyrazilo dech, že takovéto stránky existují! Hrozně mě mrzí, že jsem před několika lety (kdy jsem MM hrál) neměl net, protože bych to mohl výborně využít! Našel jsem tyto stránky díky tomu, že jsem dostal po letech chuť sjet si moje nejmilejší MM8 (docela zajímavá grafická změna po Zaklínačovi na plné detaily :-D ) a za boha jsem si nemohl vzpomenout, jak zařídit, aby minotauři přebudovali doupě aniž bych musel jet příběhovou linii (kterou jsem si chtěl nechat po vzoru Oblivionu nakonec)... :-D Hledal jsem tedy nějaký návod (i když jimi normálně pohrdám) a po několika příšerných stránkách, kde se člověk dozvěděl všechno (jenom ne to, co chtěl) jsem narazil na tyto... Musím uznat, že mě ohromila jak monstróznost, tak technická vypracovanost tvých stránek!! Například vychytávka s "klikací" mapou městské brány je výborná!
Dále mě potěšilo rozdělení stránek, které snadno odliší člověka, který chce najít základní postup ve hře od člověka, který hledá jenom vychytávky (jako já)... Nakonec jsem si tedy prolezl celé tyto stránky a získání mé milované Arcomage bylo jen příjemným bonusem navíc!
Omlouvám se, že tu píšu takový proslov, ale myslím si, že když uděláš takovou výbornou práci, tak by se to také mělo ocenit!! Takže pokračuj ve výborné práci! Nabídl bych ti pomoc, ale obávám se, že amatérský fotograf a posedlý hardcore gamer by ti asi na moc věcí nebyl... :-( Ale kdyby tě napadlo něco, s čím bych mohl pomoci, tak se mi klidně ozvi... ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 17. 9. 2008, 19:00:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Do popisu MM8 bys "mohl" doplnit:
1) Do přehledu jednotlivých úkolů: http://resize.like.cz/images/1221670529Poklad%20pi ... Zadá ho pirát v jednom domku na Regně (Poklad jsou truhly v Bludných pláních (dostaneš i nějaké zkušenosti za splnění). 2) Hry o vlastnosti: Na Havraním pobřeží není jen Výzva ve městě, ale i Soutěž poblíž Kaple Eapa. Screen s přibližným umístěním: http://resize.like.cz/images/1221670403MM8%20Soute ... |
|||