Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 26. 9. 2008, 23:18:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jjoseph: Kouzlo magie ohně. Viz zde (druhé odspoda) : http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_kouzlaoh ... Ty kostlivce jsem zabil jen jednou (nemám takovou trpělivost jako vy). Konkrétně pomocí blasterů. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 26. 9. 2008, 21:12:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jjoseph: tak na ty kostlivce jedině s infernem, mam z nich vitr ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 26. 9. 2008, 21:11:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KILLER: hmm tak teď jsem kouknul i na další a prej 5!! dní
http://www.castlegobs.nl/MM6/score.html ... odkazy xena a seoman vlevo nahoře... co si o tom myslíte? ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 26. 9. 2008, 20:06:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jjoseph: Včetně všech kostlivců, kteří se objeví ve velkém sále, když se pokusíš sebrat gong? ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 26. 9. 2008, 12:09:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemir: Kdybych to rychle projel, tak by ten mód nebyl kvalitní. ![]() |
|||