Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Jjoseph 1. 10. 2008, 22:14:35 delete
e-mail:
 
Killer: Tak to je paráda. Pěkné vybavení. Co je to ten mód MM7Rev4mod, kde je k němu víc informací?
Jméno: Dawe 1. 10. 2008, 07:44:23 delete
e-mail:
 
KILLER: jj, našel jsem a dneska by mi to už mělo dorazit.. Díky moc
Jméno: KILLER 30. 9. 2008, 19:54:50 delete
e-mail:
 
Tak před chvílí jsem konečně (po několika zákysech) dokončil MM7 mód (MM7Rev4mod). Celkový dojem: Vynikající práce, kterou částečně sráží pár detailů a bugů. Jestli mi to vyjde, tak ještě dnes večer tu hodím nějaký (doufám moc nespoilerový článek). Zatím klasických pár screenů z konce hry (U postav s pravidelně kouzlenými kouzly) :

http://resize.like.cz/images/1222794728Finish.jpg ...

http://resize.like.cz/images/1222794811Rytir.JPG ...
http://resize.like.cz/images/1222794850Zlodej.JPG ...
http://resize.like.cz/images/1222794759Klerik.JPG ...
http://resize.like.cz/images/1222794785Kouzelnik.J ...
Jméno: Jjoseph 30. 9. 2008, 07:29:32 delete
e-mail:
 
Killer: Asi pletu . Hraju celou sérii od začátku a sedmičku jsem naposled hrál hooodně dávno.
Jméno: KILLER 29. 9. 2008, 22:46:17 delete
e-mail:
 
Jjoseph: Nepleteš si temnou stranu (temnotu) se zlem?
Jméno: Jjoseph 29. 9. 2008, 21:55:05 delete
e-mail:
 
Adam23: Jo, je to jako z reality . Já bych za temnou stranu hrát nemohl... I když kouzla jsou tam docela zajímavá.
Jméno: Adam23 29. 9. 2008, 16:42:56 delete
e-mail:
 
KILLER,Jjoseph: Tak za bílou stranu je to asi drsnější , za temnou stranu je to podle mě docela snadný (strašně silný útočný kouzla)
Jméno: Jjoseph 29. 9. 2008, 11:08:26 delete
e-mail:
 
Killer: Tak tohle byl jeden z důvodů, proč jsem to nikdy nedohrál, selhaly mi nervy . Ale teď už mám taky pevný závazek. Když to dokázali jiní, dokážu to taky .
Jméno: KILLER 29. 9. 2008, 00:43:23 delete
e-mail:
 
Taky mám "zajímavé" zážitky (MM7 mód) : 60. level, hvězdné vybavení, ale nakolik mi to pomůže proti tady tomuto, to ještě nevím (na tomto screenu ještě ke všemu nejdou vidět hydry a trolové ) : http://resize.like.cz/images/1222641490Draci.JPG ...
Jméno: Jjoseph 28. 9. 2008, 20:52:00 delete
e-mail:
 
MMVI: Tak, a mám 14. level, jsem ve Svobodném přístavu a kupuju lepší kouzla . Naposled jsem vyčistil Chrám pěsti v Zátoce pašeráků (jednoduchý). Hra mi už nepadá. Mám standardní sestavu paladin - lučištník - kněz - čaroděj.
Jméno: LacoPaco 28. 9. 2008, 09:27:35 delete
e-mail:
 
Děkuji moc za tyto stránky, opět jsem po letech začal hrát tuto skvělou sérii, a jak už tu někdo psal nikdy jsem ani jednu nedohrál do konce, tentokrát jsem si dal závazek že to musím dokázat
Jméno: Franz 28. 9. 2008, 02:13:33 delete
e-mail:
 
Pekne stranky o mych srdecnich hrach uvital bych diskusni forum jinak parada
Jméno: KILLER 27. 9. 2008, 14:02:06 delete
e-mail:
 
Dawe: Když budeš hledat, tak tam 9.díl skutečně najdeš: http://www.svetmightandmagic.cz/nakup.php ...
Jméno: Dawe 27. 9. 2008, 13:04:03 delete
e-mail:
 
Ahoj lidi, hrál sem might and magic 6, 7 a i 8... Teď se sháním po 9. dílu a už fakt nevim kde hledat , dokonce ani v obchodech sem se nedočkal. Nevíte tada pls někdo kde bych to mohl sehnat popř. jestli to nemá někdo z vás
Jméno: Jjoseph 27. 9. 2008, 11:23:51 delete
e-mail:
 
Ještě poslední příspěvek (prosím o prominutí za četnost), ale takové opomenutí považuji za neodpustitelné. Minimálně (pokud tomu nedokázali zamezit) měli informaci o možnosti narušení běhu hry jediným špatným savem napsat do FAQu. Nějaký draze placený programátor toto odfláknul. Následkem toho, někteří (s vadně fungujícím 3DO programátorem trpěliví) hráči hrají znovu a znovu od začátku.
Jméno: Jjoseph 27. 9. 2008, 11:20:45 delete
e-mail:
 
Přesto doporučuju si radši udělat zálohu adresáře MMVI i se všemi patchi a češtinou (ve funkčním stavu), co kdyby se objevila ještě jiná programátory zanedbaná chybička . Za takové pochybení bych jim strhl prémie, ještěže už 3DO neexistuje .
Jméno: Jjoseph 27. 9. 2008, 11:18:51 delete
e-mail:
 
MMVI si při stisknutí tlačítka "Uložit" načítá ze save souborů data (ze všech) a spolu s nimi i chyby v nich obsažené. Tyto chyby potom způsobí pád hry.
Jméno: Jjoseph 27. 9. 2008, 11:17:05 delete
e-mail:
 
Killer, Elemir, ostatní hráči MMVI: Už jsem našel řešení, vzalo mi to dvě hodiny testování... Trochu programuji, takže jsem na to šel vylučovací metodou a zjistil, že chybu způsobují dva save soubory. Řešení je snadné, stačí ty dva vadné vymazat, nic se nemusí reinstalovat a opět vše funguje, jak má.......... Pro všechny, kterým se tohle stane - važte si této informace, protože jsem při zjišťování potil kryv .
Jméno: KILLER 27. 9. 2008, 09:21:57 delete
e-mail:
 
Jjoseph: Padání hry se mi kdysi objevovalo poté co jsem hru násilně ukončil (pomohl mi reinstall a začít hrát odznova). Neudělal jsi něco podobného?
Jméno: Jjoseph 27. 9. 2008, 09:15:54 delete
e-mail:
 
Tak problém jsem řešil, ale zatím nevyřešil. Obnovil jsem si týden starý OS - nezabralo. Reinstaloval jsem MM do jiného adresáře, v nové pozici (...od začátku) ukládání funguje. Když jsem přetáhl staré pozice, tak v nich ukládání nefunguje a padá to. ... Divné...