Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Jjoseph | 1. 10. 2008, 22:14:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Killer: Tak to je paráda. Pěkné vybavení. Co je to ten mód MM7Rev4mod, kde je k němu víc informací? | |||
| Jméno: | Dawe | 1. 10. 2008, 07:44:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
KILLER: jj, našel jsem a dneska by mi to už mělo dorazit .. Díky moc |
|||
| Jméno: | KILLER | 30. 9. 2008, 19:54:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak před chvílí jsem konečně (po několika zákysech) dokončil MM7 mód (MM7Rev4mod). Celkový dojem: Vynikající práce, kterou částečně sráží pár detailů a bugů. Jestli mi to vyjde, tak ještě dnes večer tu hodím nějaký (doufám moc nespoilerový článek). Zatím klasických pár screenů z konce hry (U postav s pravidelně kouzlenými kouzly) :
http://resize.like.cz/images/1222794728Finish.jpg ... http://resize.like.cz/images/1222794811Rytir.JPG ... http://resize.like.cz/images/1222794850Zlodej.JPG ... http://resize.like.cz/images/1222794759Klerik.JPG ... http://resize.like.cz/images/1222794785Kouzelnik.J ... |
|||
| Jméno: | Jjoseph | 30. 9. 2008, 07:29:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
Killer: Asi pletu . Hraju celou sérii od začátku a sedmičku jsem naposled hrál hooodně dávno. |
|||
| Jméno: | Jjoseph | 29. 9. 2008, 21:55:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Adam23: Jo, je to jako z reality . Já bych za temnou stranu hrát nemohl... I když kouzla jsou tam docela zajímavá. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 29. 9. 2008, 16:42:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
KILLER,Jjoseph: Tak za bílou stranu je to asi drsnější , za temnou stranu je to podle mě docela snadný (strašně silný útočný kouzla) |
|||
| Jméno: | KILLER | 29. 9. 2008, 00:43:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Taky mám "zajímavé" zážitky (MM7 mód) : 60. level, hvězdné vybavení, ale nakolik mi to pomůže proti tady tomuto, to ještě nevím (na tomto screenu ještě ke všemu nejdou vidět hydry a trolové ) : http://resize.like.cz/images/1222641490Draci.JPG ... | |||
| Jméno: | Franz | 28. 9. 2008, 02:13:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
Pekne stranky o mych srdecnich hrach uvital bych diskusni forum jinak parada |
|||
| Jméno: | KILLER | 27. 9. 2008, 14:02:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dawe: Když budeš hledat, tak tam 9.díl skutečně najdeš: http://www.svetmightandmagic.cz/nakup.php ... | |||
| Jméno: | Dawe | 27. 9. 2008, 13:04:03 | ![]() |
| e-mail: | 8989(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj lidi, hrál sem might and magic 6, 7 a i 8... Teď se sháním po 9. dílu a už fakt nevim kde hledat , dokonce ani v obchodech sem se nedočkal. Nevíte tada pls někdo kde bych to mohl sehnat popř. jestli to nemá někdo z vás ![]() |
|||
| Jméno: | Jjoseph | 27. 9. 2008, 11:18:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| MMVI si při stisknutí tlačítka "Uložit" načítá ze save souborů data (ze všech) a spolu s nimi i chyby v nich obsažené. Tyto chyby potom způsobí pád hry. | |||
| Jméno: | KILLER | 27. 9. 2008, 09:21:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jjoseph: Padání hry se mi kdysi objevovalo poté co jsem hru násilně ukončil (pomohl mi reinstall a začít hrát odznova). Neudělal jsi něco podobného? | |||