Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 6. 10. 2008, 12:08:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Pár speciálních screenů z Arcomage:
http://resize.like.cz/images/1223287556Karty1.JPG ... http://resize.like.cz/images/1223287572Karty2.JPG ... http://resize.like.cz/images/1223287585Karty3.JPG ... http://resize.like.cz/images/1223287598Karty4.JPG ... |
|||
| Jméno: | Jjoseph | 6. 10. 2008, 06:13:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
Už to mám . Je to v http://elemirspage.wz.cz/pmm/pmm_tabulky.php. ... |
|||
| Jméno: | Ramesse III. | 4. 10. 2008, 14:33:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hola!
Co má v MM7 vliv na sílu útoku lučištníka? "Síla" nebo "Přesnost"? |
|||
| Jméno: | KILLER | 3. 10. 2008, 23:09:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jjoseph: Jo, to je dungeon s hodně tuhým závěrem.
Jaké máš složení družiny? |
|||
| Jméno: | Jjoseph | 3. 10. 2008, 21:06:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
MMVI: Mám za sebou Šíleného Erika, taky už jsem z toho skoro šílený . Brrrrr . Ale už je tuhej, jako nikdo druhej. |
|||
| Jméno: | KILLER | 3. 10. 2008, 16:02:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Na fóru "celestialheavens" jsem kromě módu našel i diskuzi o skrytých pokladech v Might and Magic. Je tady na stránkách něco podobného (možná je, jen jsem to nenašel) ? Jestli ne, tak bych je mohl začít ověřovat. Mohla by z toho být další sekce na stránkách.
Napiš prosím, jestli máš zájem nebo ne. Jestli ne a potřebuješ něco ověřit nebo doplnit, tak také nabízím pomoc (Kromě tvorby webových stránek) ohledně čehokoliv v MM6-MM9. Diskuze o skrytých pokladech: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... |
|||
| Jméno: | ladys | 3. 10. 2008, 14:35:30 | ![]() |
| e-mail: | ladys(tečka)meda(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj.
Před lety jsem hrál Might and magic VII a hrozně mě tam chytla hra arcomage. Dneska jsem si na to ve škole vzpomněl když mi spolužáci ukázali českej klon s názvem "Mravenci" a tak jsem si znovu vzpomněl na Arcomage a dostal jsem nápad,pořídit si skutečnou,papírovou,karetní verzi této hry .
Když už jsem našel návod,napadlo mě že se poptám tady,takže-dá se tahle hra někde koupit,nebo si ji budu muset vlastními silami zhotovit?A pokud dojde k druhé možnosti,kolik kusů od každé karty se ve hře vyskytuje? Pokud mi někdo dokáže odpovědět,pište prosím na můj mail. Předem moc díky ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 3. 10. 2008, 13:03:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je tady někdo (kromě Elemira), kdo vážně uvažuje, že by si to zahrál? | |||
| Jméno: | KILLER | 2. 10. 2008, 21:02:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Informace a download:
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=12 ... Fórum: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... |
|||