Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Agrobrat | 30. 7. 2008, 15:15:50 | ![]() |
| e-mail: | bulejkom(z)zoznam(tečka)sk | ||
| Zdar neide mi mail tak odpisujem sem. Toto som nasiel v manuali pri mm1 ked som to stiahol aj ked sa to na prolog moc nepodoba bolo to tam tak oznacene :
The game is set on the world of VARN (Vehicular Astropod Research Nacelle) which features expansive outdoor terrain, castles, caves, underground cities and an Astral Plane. The game centers around six adventurers who are trying to discover the secret of the Inner Sanctum: a kind of "holy grail" quest in the land of VARN. While trying to discover the Inner Sanctum, the heroes discover information about Corak's hunt for the missing villain Sheltem. They end up unmasking Sheltem, who had been masquerading as the King, and defeating his evil machinations. At the end of the game they go through the "Gates to Another World" and travel to CRON, not knowing that Sheltem has also escaped to that world. Although VARN is populated mostly by medieval fantasy tropes such as knights in armor, mythical monsters and magicians, a number of science fiction elements enter the setting. As an example, the Sheltem plot is first introduced when the adventurers visit the site of a crashed space ship and are told by aliens that their prisoner is at large in the world. |
|||
| Jméno: | Drayza | 29. 7. 2008, 17:34:04 | ![]() |
| e-mail: | Drayza(z)seznam(tečka)cz | ||
Máte to hrát v angličtině, ty češtiny jsou kolikrát běsný... já nebyla schopná hrát česky ani Diablo ![]() |
|||
| Jméno: | Drayza | 29. 7. 2008, 17:31:27 | ![]() |
| e-mail: | Drayza(z)seznam(tečka)cz | ||
Jo, je to možné... dohrála sem ho 4x a párkrát mi vypadl stejný artefakt... nemilá zkušenost :-D ![]() |
|||
| Jméno: | Elnor | 28. 7. 2008, 19:22:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdárek kámo, jen chci poděkovat za pomoc, stránky ke hře jak maj bejt!dík... MM6 rulezz | |||
| Jméno: | BautyF | 25. 7. 2008, 10:08:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ono jde si nastavit vlastní konfiguraci kláves? Já to nikdy nezkoušel... Dokud jsi mi to neřekl ani bych o tom nevěděl, do zítra se ti na to podívám | |||
| Jméno: | BautyF | 20. 7. 2008, 13:51:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| MM6 ve verzy 1.02 je jediný díl který ti půjde na XP bez instalovaní opravného patche pro XP a Vista | |||
| Jméno: | BautyF | 20. 7. 2008, 13:48:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
Deváty díl je vůbec celý nějak divně vyřešen
Škoda že NWC na něj nevydalo nějaký kompletní opravný patch ,jak tomu bývá u serie HoMaM |
|||
| Jméno: | Mystical | 19. 7. 2008, 18:36:48 | ![]() |
| e-mail: | willyx(z)azet(tečka)sk | ||
| Ahoj, super stránky! Veľka vďaka za množstvo info.
Akurát som nainštaloval MM8 a chcel som sa spýtať, či nie je nejaký patch na zvýšenie rozlíšenia, alebo niečo podobné. Je naozaj 640x480 najvyššie možné rozlíšenie? Vďaka za odpoveď |
|||
| Jméno: | tsakalaki | 19. 7. 2008, 10:05:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| pls nevi nekdo servr na legends of might and magic dekuji | |||
| Jméno: | Agrobrat | 17. 7. 2008, 14:38:21 | ![]() |
| e-mail: | bulejkom(z)zoznam(tečka)sk | ||
Mne mm6 vzdy isla na windows xp . Musis ale najprv nastavit kompatibilitu s windows 98. |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 7. 2008, 13:31:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Řekl bych, že už máš opravdu smůlu. Tohle je u devátého dílu velmi špatně vyřešeno. | |||