Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Agrobrat 30. 7. 2008, 15:15:50 delete
e-mail:
 
Zdar neide mi mail tak odpisujem sem. Toto som nasiel v manuali pri mm1 ked som to stiahol aj ked sa to na prolog moc nepodoba bolo to tam tak oznacene :

The game is set on the world of VARN (Vehicular Astropod Research Nacelle) which features expansive outdoor terrain, castles, caves, underground cities and an Astral Plane.

The game centers around six adventurers who are trying to discover the secret of the Inner Sanctum: a kind of "holy grail" quest in the land of VARN. While trying to discover the Inner Sanctum, the heroes discover information about Corak's hunt for the missing villain Sheltem. They end up unmasking Sheltem, who had been masquerading as the King, and defeating his evil machinations. At the end of the game they go through the "Gates to Another World" and travel to CRON, not knowing that Sheltem has also escaped to that world.

Although VARN is populated mostly by medieval fantasy tropes such as knights in armor, mythical monsters and magicians, a number of science fiction elements enter the setting. As an example, the Sheltem plot is first introduced when the adventurers visit the site of a crashed space ship and are told by aliens that their prisoner is at large in the world.
Jméno: Drayza 29. 7. 2008, 17:34:04 delete
e-mail:
 
Máte to hrát v angličtině, ty češtiny jsou kolikrát běsný... já nebyla schopná hrát česky ani Diablo
Jméno: Drayza 29. 7. 2008, 17:31:27 delete
e-mail:
 
Jo, je to možné... dohrála sem ho 4x a párkrát mi vypadl stejný artefakt... nemilá zkušenost :-D
Jméno: Elnor 28. 7. 2008, 19:22:40 delete
e-mail:
 
Zdárek kámo, jen chci poděkovat za pomoc, stránky ke hře jak maj bejt!dík... MM6 rulezz
Jméno: Keeper 28. 7. 2008, 12:54:10 delete
e-mail:
 
No podle mě ty rukavice znamenají že se ti v nich spíše podaří otevřít truhlu bez újmy takže podle mě zvyšují dovednost odstraňování pastí akorát to mají nepochopitelně popsáno.
Jméno: Umaadaak 26. 7. 2008, 12:53:56 delete
e-mail:
 
hm ... no to je dobrý no ... ale snahu oceňuji dík.
Jméno: BautyF 26. 7. 2008, 12:51:59 delete
e-mail:
 
Hrat v angličtine bych nejspiš taky nedokázal ( nebo spíš hrál podle paměti). Zkoušel jsem to , mě to i stou češtinou chodilo bezchybně. Problém nastal až s konzolý XP po patchnutí původního MM7 na MM7 pro XP a nainstalování češtiny tak mi to také dělalo podobné věci. No já s tím asy nic nesvedu , tak se musíš spokojit s hraním s původní klávesovou konfigurací... či rozjet hru na sterších konzolých 98,ME atd.
Jméno: Umaadaak 25. 7. 2008, 17:53:56 delete
e-mail:
 
No zjisti jsem že to dělá bordel až poté co nainstaluju češtinu.
Nainstaloval jsem MM7, pak mm7_eng_xp.exe stažený z těchto stránek, vše jede jak má. Jakmile ale přes to nainstaluju češtinu tak to dělá bordel.
Stao se mi to jak jsem již popisoval, ale už i to že když jsem se otáčel doleva klávesou A tak se mi zároveň spustil odpočinek. Nechápu to ... vůbec nevím na čem je to závislé. bez češtiny to jede ale bez ní si nezahraju. já angličtinu moc neovládám a příběhy bych si nemohl číst.
Jméno: BautyF 25. 7. 2008, 10:08:31 delete
e-mail:
 
Ono jde si nastavit vlastní konfiguraci kláves? Já to nikdy nezkoušel... Dokud jsi mi to neřekl ani bych o tom nevěděl, do zítra se ti na to podívám
Jméno: Umaadaak 24. 7. 2008, 16:36:28 delete
e-mail:
 
Jedná se o MM7
Jméno: Umaadaak 24. 7. 2008, 16:35:45 delete
e-mail:
 
Mám problém, když si ve hře nastavím svou vlastní konfiguraci kláves, tak nereaguje správně.Například si nastavím rychlé seslání kouzla a při stisknutí klávesi se zároveň s aktivováním léčení zapne i Odpočinek ... nevím co s tím
Jméno: Elemir 20. 7. 2008, 20:20:26 delete
e-mail:
 
Bohužel, 640x480 je maximální rozlišení hry.
Jméno: BautyF 20. 7. 2008, 13:51:26 delete
e-mail:
 
MM6 ve verzy 1.02 je jediný díl který ti půjde na XP bez instalovaní opravného patche pro XP a Vista
Jméno: BautyF 20. 7. 2008, 13:48:25 delete
e-mail:
 
Deváty díl je vůbec celý nějak divně vyřešen

Škoda že NWC na něj nevydalo nějaký kompletní opravný patch ,jak tomu bývá u serie HoMaM
Jméno: Mystical 19. 7. 2008, 18:36:48 delete
e-mail:
 
Ahoj, super stránky! Veľka vďaka za množstvo info.
Akurát som nainštaloval MM8 a chcel som sa spýtať, či nie je nejaký patch na zvýšenie rozlíšenia, alebo niečo podobné. Je naozaj 640x480 najvyššie možné rozlíšenie? Vďaka za odpoveď
Jméno: tsakalaki 19. 7. 2008, 14:22:06 delete
e-mail:
 
uz nemusite uz to mam
Jméno: tsakalaki 19. 7. 2008, 10:05:09 delete
e-mail:
 
pls nevi nekdo servr na legends of might and magic dekuji
Jméno: Agrobrat 17. 7. 2008, 14:38:21 delete
e-mail:
 
Mne mm6 vzdy isla na windows xp . Musis ale najprv nastavit kompatibilitu s windows 98.
Jméno: Elemir 17. 7. 2008, 13:31:15 delete
e-mail:
 
Řekl bych, že už máš opravdu smůlu. Tohle je u devátého dílu velmi špatně vyřešeno.
Jméno: Elemir 17. 7. 2008, 13:30:07 delete
e-mail:
 
Pracuju na tom.