Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 13. 10. 2008, 01:08:38 delete
e-mail:
 
Nejprve k těm blasterům. Taky jsem to kdysi zkoušel a v Úle se mi dařilo lépe s "obyč." zbraněmi, ale to info o nutnosti blasterů na zničení reaktoru mě dovedlo k tomu, že jsem je nakonec začal používat taky. Jinak ten reaktor je úspěšně zničitelný i tak, takže to byla jen malá blamáž ze strany tvůrců . Blastery jsou sice rychlé, ale kouzly jsem dokázal nadělat více škody.

4Johnny: v tabulkách to neni, ale vzpomínám si, že kdysi mě na to už někdo upozorňoval. Nějak jsem na to zapoměl. Těch rohů map asi funguje více, ale teď se k ověřování zrovna nedostanu (pořád pracuju na té češtině k Bloodmoon). Ovšem pokud by ses toho ověřování chtěl zhostit, tak budu jen rád.
Jméno: Johnny 12. 10. 2008, 22:22:09 delete
e-mail:
 
dotaz na tabulku cestování v MM6 pěšky - nemá tam být ještě třeba z ironfist do svoboného přístavu a tak? Myslím že mi to šlo, nevim jak to je v případě ostatních rohů map
Jméno: Adam23 11. 10. 2008, 23:09:13 delete
e-mail:
 
Keeper: Stačí zakouzlit Haste a pochopíš I když je fakt, že blastery v okamžiku, kdy je maš "zkazí hru" myslím.
Jméno: Keeper 11. 10. 2008, 20:57:14 delete
e-mail:
 
Já jsem například v šestce nikdy nepochopil na co jsou ty Blastery dobré protože jsem ve druhé ruce vždy držel meč tak střílely strašně pomalu a skoro nezranovali takže jsem si myslel že jsou na nic až potom jsem asi přišel na to že nesmím držet ve druhé ruce meč protože zpomaluje čas zotavení ale jinak i v úlu to byla pohodička používal jsem střepinu stačilo pár zakouzlení a hned jsou všichni mrtví výhoda střepiny je ta že funguje asi na všechny nestvůry ve hře a je mnohem účinější než třeba dračí dech
Jméno: KILLER 11. 10. 2008, 12:51:35 delete
e-mail:
 
Nukum: V sedmičce jsou spíš na ozdobu (teoreticky jsou stejně silné jako v šestce, ale prakticky už ne). Jediné slušné použití pro blastery (v sedmičce) je zabíjení žraloků v Mělčinách.

Šestku jsem bez blasterů nezkoušel. Teoreticky: Jediný problém Úl - vybíjel by se delší dobu (častější léčení), plus párkrát save/load v místnosti s reaktorem a hlavně pak rychle ven.
Jméno: Nukum 11. 10. 2008, 12:00:46 delete
e-mail:
 
Dík moc za tuhle skvělou stránku. Jsem moc rád, že se zrovna tomuhle tady někdo věnuje.

Mimochodem podařilo se někomu z vás dohrát VI nebo VII bez použití blasterů?
Jméno: KILLER 11. 10. 2008, 08:36:58 delete
e-mail:
 
Elemir: OK. Co z toho si mám vzít? (Klidně i všechno, jen nechci dělat něco, co už sis ověřil)

Neznám tvůj e-mail (na stránkách jsem ho nenašel), mohl bys mi ho prosím poslat na můj e-mail uvedený výše?

Protože i bez mailu se dá něco "poslat" :
zde je můj výtah z fóra (je tam i pár drobností MM6 a MM9, které zde nejsou) :

http://uloz.to/832520/skryte-poklady-v-mm.exe ...
Jméno: Elemir 11. 10. 2008, 03:52:46 delete
e-mail:
 
4Killer: Začal jsem sumarizovat ty tajné lokace v MaM. Pokud by se ti to tedy chtělo podle té diskuze na Celestial Heaven ověřovat, tak bych pomoc určitě uvítal.
Jméno: KILLER 7. 10. 2008, 23:55:33 delete
e-mail:
 
Jjoseph: Jestli splníš všechny úkoly (a budeš se ze získaných zkušeností povyšovat), tak skončíš kolem 90. levelu. Přeji ti, abys to vydržel.
Jméno: Jjoseph 7. 10. 2008, 21:49:17 delete
e-mail:
 
MMVI - 23. level a pořád mě to baví. Už brzo budu tam, kde jsem kdysi dávno skončil - v Blackshire (hledání lorda Kilburna) .
Jméno: Jjoseph 7. 10. 2008, 14:07:17 delete
e-mail:
 
Ramesse: Správně. Kroužková zbroj zpomaluje při modloslužbách. V té době kněží přece museli nosit koženou zbroj, protože bylo mnoho mnoho nevěřících . Na druhou stranu, když byli již hodně pokročilí, třeba veleknězové, tak své nepřátele likvidovali splašenou pěstí dřív, než se k nim stačili přiblížit. A proto stačil pouze velekněžský plášť s příslušnými ozdobami církve.
Jméno: Ramesse III. 7. 10. 2008, 13:51:12 delete
e-mail:
 
K tomu Arcomage; já to také pochopil tak, že jsou ke hře potřeba 2 balíčky, které se smíchají a z těch se pak rozdává a bere.
Pokud si ještě vzpomínáš, Elemire, jak jsi mi před prázdninami pomáhal ty kartičky vytisknout... tak já si právě nechal udělat dva balíčky. I s hracíma kartama a nejpevnější papír mě to vyšlo nakonec na 700 Kč.
Jméno: Ramesse III. 7. 10. 2008, 13:03:24 delete
e-mail:
 
Lvl 4 a Morcarak Nelítostný se odporoučel ke svým předkům, padlým během beleriandských válek

K té zbroji; ona kroužková je silnější, ale zase víc zpomaluje, tak proto jsem byl na pochybách.
Jméno: KILLER 7. 10. 2008, 11:40:04 delete
e-mail:
 
Ramesse III.: Jednoznačně kroužkovou.

Jjoseph: Jenže to je Kněz "dobrodruh", který musí být připraven na silný odpor při rozšiřování své víry
Taky věřím, že kněz v církevní instituci nenosí žádnou zbroj. K čemu by mu byla?
Jméno: Jjoseph 7. 10. 2008, 07:17:18 delete
e-mail:
 
Ramesse III: Já jsem dal knězi koženou, i když může mít kroužkovou. Kroužková je lepší, ale kožená se mi líbí víc . Logicky - knězové přece nebudou chodit v kroužkové zbroji.
Jméno: Virdzo 7. 10. 2008, 04:43:54 delete
e-mail:
 
"Might and Magic 9 - potíže s dlouhými nahrávacími časy při vstupu do inventáře/mapy/menu apod."
- tento problem mi pomohlo vyriesit nastavenie ovladacov Catalyst (ati) na "Use applications settings" pri polozkach "Anti-Aliasing" a "Anisotropic Filtering" pripadne tuto polozku vypnut a pouzit najnizzie mozne hodnoty (jazdec dolava). Uprava kniznic nebola nutna...
Jméno: Ramesse III. 6. 10. 2008, 22:08:39 delete
e-mail:
 
Mám dát kněžce kroužkovou nebo koženou zbroj?
Jméno: Elemir 6. 10. 2008, 19:54:13 delete
e-mail:
 
4Killer: nj, jenže datové soubory hry nejsou a tvůrci už se dávno rozpadli . Myslím, že čistě postačí existence PC verze Arcomage. Leda by se v tom chtěl vrtat někdo jiný .

4Adam23: Už kdysi jsem nad tím uvažoval a pár týdnů už dokonce něco zkouším na stránky nasadit. Jenže má to celkem dva háčky. Ten první je, že fórum by běželo jen na doméně Webzdarma, což má zas svoje nevýhody, které jsou vidět i tady. Dokud tedy nedojde k zpětnému přesunu, tak to nechám tak jak to je. Ten druhý je, že nemám moc času pracovat na úpravách původního systému, který jsem pro stránky zvolil. V té originální podobě je pro stránky málo použitelný a navíc v něm zatím neni antispamová ochrana, což by moc přehlednosti nepřineslo.
Jméno: Adam23 6. 10. 2008, 18:02:00 delete
e-mail:
 
Elemir: Připojuju se k dřívějšímu nápadu Franze, zauvažuj o diskuzním fóru, ta diskuze je tu teď dost vytížená (a přehlednost trpí)...
Jméno: KILLER 6. 10. 2008, 14:16:27 delete
e-mail:
 
Elemir: Na druhou stranu jsem nikdy nepotkal 2x karty jako Dračí Srdce, Vrhač kamene, Přesun, Dračí oko, Svatyně...

Odpověď by mohla být někde v datovém souboru hry nebo se zeptat tvůrců