Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 11. 10. 2008, 23:09:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
Keeper: Stačí zakouzlit Haste a pochopíš I když je fakt, že blastery v okamžiku, kdy je maš "zkazí hru" myslím. |
|||
| Jméno: | KILLER | 11. 10. 2008, 08:36:58 | ![]() |
| e-mail: | jpkiller(z)seznam(tečka)cz | ||
| Elemir: OK. Co z toho si mám vzít? (Klidně i všechno, jen nechci dělat něco, co už sis ověřil)
Neznám tvůj e-mail (na stránkách jsem ho nenašel), mohl bys mi ho prosím poslat na můj e-mail uvedený výše? Protože i bez mailu se dá něco "poslat" : zde je můj výtah z fóra (je tam i pár drobností MM6 a MM9, které zde nejsou) : http://uloz.to/832520/skryte-poklady-v-mm.exe ... |
|||
| Jméno: | KILLER | 7. 10. 2008, 23:55:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jjoseph: Jestli splníš všechny úkoly (a budeš se ze získaných zkušeností povyšovat), tak skončíš kolem 90. levelu. Přeji ti, abys to vydržel. ![]() |
|||
| Jméno: | Jjoseph | 7. 10. 2008, 21:49:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
MMVI - 23. level a pořád mě to baví. Už brzo budu tam, kde jsem kdysi dávno skončil - v Blackshire (hledání lorda Kilburna) . |
|||
| Jméno: | Virdzo | 7. 10. 2008, 04:43:54 | ![]() |
| e-mail: | virdzek(z)chello(tečka)sk | ||
| "Might and Magic 9 - potíže s dlouhými nahrávacími časy při vstupu do inventáře/mapy/menu apod."
- tento problem mi pomohlo vyriesit nastavenie ovladacov Catalyst (ati) na "Use applications settings" pri polozkach "Anti-Aliasing" a "Anisotropic Filtering" pripadne tuto polozku vypnut a pouzit najnizzie mozne hodnoty (jazdec dolava). Uprava kniznic nebola nutna... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 6. 10. 2008, 18:02:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Připojuju se k dřívějšímu nápadu Franze, zauvažuj o diskuzním fóru, ta diskuze je tu teď dost vytížená (a přehlednost trpí)... | |||