Ahoj, potřebuju poradit. V MMVI mi nefungují cirkusy a taky mi nejde seřídit Dračí věže kliknutím na klíčovou dírku (takový červený cuplík). O těch cirkusech už jsem kdesi slyšel, že to může být chyba (byl jsem ve správnou chvíli na správném místě - Zátoka pašeráků, zima - záchrana Nikolaje). Teď mám u sebe klíče, chci seřídit věž na severu v Zamrzlé výšině a nic, střílí na mě pořád.
TES: Morrowind je děsně ponurý, že z toho člověka chytá depka. Oblivion je až příliš krásný, magie ouplně hrozná, a boje jsou až příliš jednoduché, některé potvory (asi většina) jsou přizpůsobeny na úroveň stávajícího levelu hráče. Oceňuji jednoduchost dungeonů (nejsou tak rozsáhlé), ale na druhou stranu jsou velmi jednotvárné a hráč může vysledovat několik "modelových řad", kterými se programátoři pro ulehčení řídili. V Oblivionu je obrovské množství úkolů, ale celá ta hra na mě nepůsobí tak kompaktním a uceleným dojmem jako MMVI, VII, VIII. Navíc se cítím omezený malou rozlohou světa. Svět je zmenšený proto, aby mohla vyniknout grafika. To se mi nelíbí. Zkoušel jsem i datadisk, a tam je zase znát depresivní prvek Morrowindu. Jako hra je to dokonalá, nic proti, ale dějová stránka a působení na hráče z hlediska zábavy a odpočinku je mnohem horší než u MM. A já chci u hry odpočívat a ne se deprimovat. |