Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Jjoseph 24. 10. 2008, 14:23:18 delete
e-mail:
 
Jak neděje, co neděje? Safra, chlapi, dyť se jedná o nejlepší hry, co byly na PC vytvořeny. Funguje to bezproblémově na XP, možu si přepínat mezi hrou a tímto webem. Co by ještě nechtěli? Spousta kouzel, ohromný svět a překvapení ve formě blasterů!
Jméno: Elemir 24. 10. 2008, 10:03:12 delete
e-mail:
 
Ještě k tomu fóru: Tam si nedělám žádné iluze, že by se nějak zvlášť používalo, myšlenka byla prostá. V knize návštěv je plno informací o různých problémech, ale časem dost zapadnou a málokdo má sílu to pročítat celé, aby se k nim dostal (je jednodušší pak dotaz zadat znovu a čekat na novou odpověď). Takhle by se jednotlivé body rozškatulkovaly a dalo by se k nim snáze dostat. Bohužel už i na tom miniBB je vidět, že na WebZdarma to neni nic moc svižného. Udělat knihu pro každou sekci by nebyl problém, ale to se dá udělat i v tom miniBB, bylo by to zatížení navíc. Když kouknu na jíná fóra o Might and Magic, tak krom zahraničních se nikde jinde už nic neděje, tak uvidim, jak to bude vypadat tady a případně bych pak zas nechal jen Knihu návštěv.
Jméno: KILLER 23. 10. 2008, 22:58:24 delete
e-mail:
 
Jjoseph: A já zas rychle běhat.
Jméno: Adam23 23. 10. 2008, 22:12:45 delete
e-mail:
 
Jjoseph: No Hrad Darkmoor je podle mě nejobtížnější/nejotravnější dungeon. Na _oči_ doporučuju dračí dech, pak to jde veseleji :D
Jméno: Jjoseph 23. 10. 2008, 22:08:35 delete
e-mail:
 
Adam23: No... když jsem MMVI hrál kdysi, tak jsem se zasekl právě o Darkmoor a to bylo příčinou, že jsem to nakonec nedohrál. Ale teď mám partu docela silnou, čistil jsem nepřátele a plnil úkoly poctivě, takže uvidíme.
Jméno: Adam23 23. 10. 2008, 22:05:48 delete
e-mail:
 
Jjoseph: Počkej na Hrad Darkmoor...
Jméno: Jjoseph 23. 10. 2008, 22:05:33 delete
e-mail:
 
Jinak k tomu fóru - myslím, že by bohatě stačilo, aby každá hra měla svoje fórum. Teď třeba hraju MMVI, tak bych psal zážitky a dotazy tam. Až se posunu dál, psal bych zase jinde. Ta "vlákna" mi nikdy nebyla sympatická, upřímně takové "systémy" nemám vůbec v lásce, to už je lepší tahle kniha návštěv.
Jméno: Jjoseph 23. 10. 2008, 22:03:55 delete
e-mail:
 
Teda bojovníků - jako dobrodruhů , mám tam i nějaké kouzelníky
Jméno: Jjoseph 23. 10. 2008, 22:03:13 delete
e-mail:
 
MMVI: Už jsem se konečně dostal do Oracula. Naštěstí to nyní není překvapení - sehnat čtyři krystaly v dost krušných lokacích
Pevnost démonů jsem vyčistil jedna báseň na dvě návštěvy, zatím to partě bojovníků jde dobře
Jméno: KILLER 23. 10. 2008, 18:51:59 delete
e-mail:
 
Elemir: Ve skutečnosti mi pomohlo, když jsem přihlašovací jméno napsal malými písmeny (v heslu nemám žádné písmeno, tak nemůžu ověřit).
Jméno: KILLER 23. 10. 2008, 18:41:37 delete
e-mail:
 
Adam23: Musíš psát malými písmeny.
Jméno: Adam23 23. 10. 2008, 16:05:45 delete
e-mail:
 
Mi taky nefunguje přihlášení, a to ani po zaslání nového hesla.
Jméno: Elemir 23. 10. 2008, 08:42:47 delete
e-mail:
 
Nj. test jsem vynechal a asi jsem neměl . Přihlášení reaguje na malá a velká písmena a to jak ve jménu tak i v hesle. Pokud to heslo i tak nefunguje, tak doporučuju zkusit nechat vygenerovat nové.

Adam23: Bez platného přihlášení nelze používat nick, který je už v databázi přítomen. Pro jeho používání se musíš normálně přihlásit.
Jméno: KILLER 22. 10. 2008, 17:04:43 delete
e-mail:
 
Adam23: Admin je Elemir

Elemir: Nefunguje mi přihlášení, registrace proběhla v pořádku.
Jméno: Adam23 22. 10. 2008, 15:32:05 delete
e-mail:
 
Prosím admina, aby se kouknul do databáze jestli není problém u registrace na moje jméno na fóru, díky. Registroval jsem se, ale přispívat pod jménem mi nejde.
Jméno: Jjoseph 21. 10. 2008, 21:52:18 delete
e-mail:
 
Uplatnil jsem tyto patche: kumulativní 6.10-6.12 + mm6cz201. Řvalo to cosi o nesouladu verzí (že je čeština dělaná na jinou), ale jinak dobrý. Jo a ještě XP patch, ale ten momentálně nemohu najít. Postupoval jsem podle příspěvků tady v historii. Ale cirkus mi nevadí, že nejde.
Jméno: KILLER 21. 10. 2008, 21:45:59 delete
e-mail:
 
Jjoseph: Naneštěstí ti nemohu pomoci. Cirkus mi taky nefunguje (jinak mi vždycky fungoval). Pravděpodobně bug hry, který se přenesl do savu.
Používáš nějaký patch?
Jméno: Jjoseph 21. 10. 2008, 21:16:20 delete
e-mail:
 
Dračí věže jsem rozsekl, taková blbost, místo na klíčovou dírku jsem klikal na oranžová kolečka. Ale problém s cirkusem trvá. Ten už mi tolik nevadí. Díky za ochotu.
Jméno: KILLER 21. 10. 2008, 13:04:49 delete
e-mail:
 
Jjoseph: Protože jsem tyto problémy nikdy neměl, tak mi pošli na uvedený e-mail save, podívám se ti na to.
Jméno: Jjoseph 21. 10. 2008, 10:45:06 delete
e-mail:
 
Ahoj, potřebuju poradit. V MMVI mi nefungují cirkusy a taky mi nejde seřídit Dračí věže kliknutím na klíčovou dírku (takový červený cuplík). O těch cirkusech už jsem kdesi slyšel, že to může být chyba (byl jsem ve správnou chvíli na správném místě - Zátoka pašeráků, zima - záchrana Nikolaje). Teď mám u sebe klíče, chci seřídit věž na severu v Zamrzlé výšině a nic, střílí na mě pořád.

TES: Morrowind je děsně ponurý, že z toho člověka chytá depka. Oblivion je až příliš krásný, magie ouplně hrozná, a boje jsou až příliš jednoduché, některé potvory (asi většina) jsou přizpůsobeny na úroveň stávajícího levelu hráče. Oceňuji jednoduchost dungeonů (nejsou tak rozsáhlé), ale na druhou stranu jsou velmi jednotvárné a hráč může vysledovat několik "modelových řad", kterými se programátoři pro ulehčení řídili. V Oblivionu je obrovské množství úkolů, ale celá ta hra na mě nepůsobí tak kompaktním a uceleným dojmem jako MMVI, VII, VIII. Navíc se cítím omezený malou rozlohou světa. Svět je zmenšený proto, aby mohla vyniknout grafika. To se mi nelíbí. Zkoušel jsem i datadisk, a tam je zase znát depresivní prvek Morrowindu. Jako hra je to dokonalá, nic proti, ale dějová stránka a působení na hráče z hlediska zábavy a odpočinku je mnohem horší než u MM. A já chci u hry odpočívat a ne se deprimovat.