Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Michal H. 7. 11. 2008, 23:30:28 delete
e-mail:
 
Zdravím,

tak já Vám všem to napíšu co nejpodrobněji, poněvadž já už opravdu nevím. Kámoš si to pujčil, má tky nějaké XP a šlo mu to jako základ bez patchů.

Vzal jsem si zpět, z 1.Cd install(pohoda), z druhého dám PLAY, a už tam mám okno "V aplikaci došlo k problému" ... Když jsem si tady z tohoto serveru stáhnul patche, tak to samé. Dokud jsem to neudělal podle návodu v tom zip.-u.

Dle návodu jsem tam ikonu překopíroval a přejmenoval, a spustil, a zdálo se že cajk, ale v tom filmečku se mi to sekne ...

Detaily PC: Microsoft Windows XP Proffesional Verze 2002, Procesor: Intel core duo(3Ghz).

Dál už nevím, co bych Vám mohl poskytnout za info, aby se ten můj problém dal vyřešit.

Vše uvítám, díky.
Jméno: Adam23 7. 11. 2008, 22:41:03 delete
e-mail:
 
Michal H.: MM6 na Win XP snad není třeba vůbec patchovat, ne?
Jméno: Michal H. 7. 11. 2008, 20:35:20 delete
e-mail:
 
Zdravím,

no ono bez patchů vyskočí okno, v aplikaci došlo v problému bla bla bla ... Operační systém: XP Profi-2002.
Jméno: Elemir 7. 11. 2008, 20:13:01 delete
e-mail:
 
Taktéž zdravim, bez těch patchů to tedy dělá co? Jinak operační systém je jaký?
Jméno: Michal H. 7. 11. 2008, 19:40:00 delete
e-mail:
 
Zdravím,

mám problémy s patchema. Might and Migic VI mám z časopisu Level před pár lety. Patche samotné, nebo i těch více v těch balících o sobě mi nefungují. Zafungoval mi až ten zip., když jsem tam hodil 1.1 pak 1.2. a pak dal zip, zak se to spustilo, ale ve filmečku se to seklo.

Prosím tedy o radu.
Jméno: Elemir 5. 11. 2008, 21:14:48 delete
e-mail:
 
Ahoj, pokud nemáš žádné teleportační kouzlo, tak toho asi moc na výběr nemáš. Jedinou cestou bude asi umřít, nebo taky nahrát i starší stave.
Jméno: Ondras 5. 11. 2008, 19:02:39 delete
e-mail:
 
Ahoj, potřeboval bych poradit...
Hraju MaM VII a v dolech Rudého trpaslíka jsem nestihl včas utéct, neví někdo jak se od tam dostat bez výtahu?
Jméno: Ondras 3. 11. 2008, 12:44:46 delete
e-mail:
 
Jjoseph: Zlatý drak pohoda, sekl se o stěnu takže na mě nemohl a já ho zabil, ledové koule šli do něj, sice mu nic neudělali ale mě taky ne
a pan Q to stačilo použít metodu zpoza rohu, zaútočit a schovat se... nenašel ke mě cestu
Neumím bojovat čestně no
Jméno: Elemir 31. 10. 2008, 07:00:31 delete
e-mail:
 
Adam23: Díky, odpoledne se do toho pustim
Jméno: Adam23 30. 10. 2008, 21:15:47 delete
e-mail:
 
Elemir: rohy map jsem ověřil.
Pro zajímavost graficky, ale anglicky

http://uloz.to/897665/cornertravel.jpg ...
Jméno: Elemir 29. 10. 2008, 23:19:08 delete
e-mail:
 
Killer: A jo, díky to jsem úplně přeskočil .

Dneska jsem si k tomu už musel sednout a dodělat to, jinak bych to odkládal ještě jak dlouho . Nejhorší jsou vždycky ty mapy.

Zkoušel jsem i projít ty neověřené poklady, ale taky jsem z toho nic dalšího neobjevil. Ve Stokách pod Svobodným přístavem je sice jedno např. podezřelé místo, ale krom rozsvíceného indikátoru nepřátel a zvuku krys je to vše (je to okolo toho "můstku" v té velké hale uprostřed). Už jsem si toho všímal dříve, ale dával jsem to spíše do spojitosti s tím podivným příběhem okolo flétny (je to taky v té diskusi na Celestialheavens).

Nechtělo by se ti třebas prověřit i rohy map v mm6 . Sice jsem tu někde zaregistroval, že to někdo chtěl udělat, ale to bylo asi tak vše.
Jméno: KILLER 29. 10. 2008, 18:55:42 delete
e-mail:
 
Elemir: Hezký koncept. Jsem spokojen.

Ve Skrytých pokladech v MM6, lokace Zátoka Pašeráků (Chrám Slunce) ti chybí popisek. Měl by znít asi takto:

Každá z loučí (1-4) obsahuje svitek s kouzlem Sluneční paprsek.
Jméno: Elemir 29. 10. 2008, 14:24:11 delete
e-mail:
 
4Ironfist18: Díky.

4radarov: Jakmile budu mít zas více času, tak se na to podívám, díky.
Jméno: KILLER 28. 10. 2008, 20:20:23 delete
e-mail:
 
Jjoseph: 15 000 životů.
Jméno: Jjoseph 28. 10. 2008, 19:11:36 delete
e-mail:
 
Killer: No, už je taky po něm. Díky za připomenutí. Kolik měl životů? Pozvolna jsem ho ubíjel deset minut, za tu dobu mi usmrtil jednoho člena party - kněze. Dobře na něj platilo zpopelnění, ale taky ušly klasické zbraně.
Jméno: KILLER 27. 10. 2008, 21:58:31 delete
e-mail:
 
Jjoseph: A co pan Q?
Jméno: Jjoseph 27. 10. 2008, 18:52:12 delete
e-mail:
 
MMVI: Zlatý drak v Chrámu hada v Blackshire je tuhej. Byl to docela těžkej boj. Po chodbě do mě ze stěny prala ledová koule a do toho drak, na kterého neplatí skoro žádná normální magie. Medúzy byly v pohodě.
Jméno: radarov 26. 10. 2008, 02:31:30 delete
e-mail:
 
Právě jsem vymasil vlčí doupě v MM6 a oběvil jsem tam chodbu která není na mapě v návodu. Vede z osamoceného skladiště dolu a doleva do dalšího skladu. Je pouze jednosměrná, ale najdete tam alespoň pár zlaťáků v místnůstce.

Jen pro úplnost.
Jméno: Ironfist18 25. 10. 2008, 22:08:58 delete
e-mail:
 
Might and Magic najlepšia RPG sága! Pozdrav zo Slovenska a toto je super stránka!
Jméno: KILLER 25. 10. 2008, 19:02:22 delete
e-mail:
 
Elemir: Nejsou skryté poklady v MM napsány v oficiálních příručkách?