Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Michal H. | 7. 11. 2008, 23:30:28 | ![]() |
| e-mail: | hron43(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím,
tak já Vám všem to napíšu co nejpodrobněji, poněvadž já už opravdu nevím. Kámoš si to pujčil, má tky nějaké XP a šlo mu to jako základ bez patchů. Vzal jsem si zpět, z 1.Cd install(pohoda), z druhého dám PLAY, a už tam mám okno "V aplikaci došlo k problému" ... Když jsem si tady z tohoto serveru stáhnul patche, tak to samé. Dokud jsem to neudělal podle návodu v tom zip.-u. Dle návodu jsem tam ikonu překopíroval a přejmenoval, a spustil, a zdálo se že cajk, ale v tom filmečku se mi to sekne ... Detaily PC: Microsoft Windows XP Proffesional Verze 2002, Procesor: Intel core duo(3Ghz). Dál už nevím, co bych Vám mohl poskytnout za info, aby se ten můj problém dal vyřešit. Vše uvítám, díky. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 7. 11. 2008, 22:41:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Michal H.: MM6 na Win XP snad není třeba vůbec patchovat, ne? | |||
| Jméno: | Michal H. | 7. 11. 2008, 20:35:20 | ![]() |
| e-mail: | hron43(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím,
no ono bez patchů vyskočí okno, v aplikaci došlo v problému bla bla bla ... Operační systém: XP Profi-2002. |
|||
| Jméno: | Elemir | 7. 11. 2008, 20:13:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Taktéž zdravim, bez těch patchů to tedy dělá co? Jinak operační systém je jaký? | |||
| Jméno: | Michal H. | 7. 11. 2008, 19:40:00 | ![]() |
| e-mail: | hron43(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím,
mám problémy s patchema. Might and Migic VI mám z časopisu Level před pár lety. Patche samotné, nebo i těch více v těch balících o sobě mi nefungují. Zafungoval mi až ten zip., když jsem tam hodil 1.1 pak 1.2. a pak dal zip, zak se to spustilo, ale ve filmečku se to seklo. Prosím tedy o radu. |
|||
| Jméno: | Elemir | 5. 11. 2008, 21:14:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, pokud nemáš žádné teleportační kouzlo, tak toho asi moc na výběr nemáš. Jedinou cestou bude asi umřít, nebo taky nahrát i starší stave. | |||
| Jméno: | Ondras | 5. 11. 2008, 19:02:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, potřeboval bych poradit...
Hraju MaM VII a v dolech Rudého trpaslíka jsem nestihl včas utéct, neví někdo jak se od tam dostat bez výtahu? |
|||
| Jméno: | Ondras | 3. 11. 2008, 12:44:46 | ![]() |
| e-mail: | OndraHosek(z)seznam(tečka)cz | ||
Jjoseph: Zlatý drak pohoda, sekl se o stěnu takže na mě nemohl a já ho zabil, ledové koule šli do něj, sice mu nic neudělali ale mě taky ne
a pan Q to stačilo použít metodu zpoza rohu, zaútočit a schovat se... nenašel ke mě cestu Neumím bojovat čestně no ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 30. 10. 2008, 21:15:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: rohy map jsem ověřil.
Pro zajímavost graficky, ale anglicky http://uloz.to/897665/cornertravel.jpg ... |
|||
| Jméno: | Elemir | 29. 10. 2008, 14:24:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Ironfist18: Díky.
4radarov: Jakmile budu mít zas více času, tak se na to podívám, díky. |
|||
| Jméno: | radarov | 26. 10. 2008, 02:31:30 | ![]() |
| e-mail: | radarov(z)seznam(tečka)cz | ||
| Právě jsem vymasil vlčí doupě v MM6 a oběvil jsem tam chodbu která není na mapě v návodu. Vede z osamoceného skladiště dolu a doleva do dalšího skladu. Je pouze jednosměrná, ale najdete tam alespoň pár zlaťáků v místnůstce.
Jen pro úplnost. |
|||
| Jméno: | Ironfist18 | 25. 10. 2008, 22:08:58 | ![]() |
| e-mail: | ironfist18(z)azet(tečka)sk | ||
Might and Magic najlepšia RPG sága! Pozdrav zo Slovenska a toto je super stránka! ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 25. 10. 2008, 19:02:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Nejsou skryté poklady v MM napsány v oficiálních příručkách? | |||