Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ondras 18. 11. 2008, 11:47:12 delete
e-mail:
 
Oprava linku:
http://resize.like.cz/images/1227005123MaM ... screen.doc
Jméno: Ondras 18. 11. 2008, 11:40:32 delete
e-mail:
 
Killer: tak snad se to povedlo:
http://resize.like.cz/images/1227004614MaM ... screen.doc
kdyby to nebylo ideální tak to upravím podle instrukcí
díky za tu slabost, budu si na ni dávat pozor
Jméno: KILLER 17. 11. 2008, 21:46:43 delete
e-mail:
 
Ondras: Protože tady Elemirův e-mail opravdu není, tak screen můžeš uložit např. sem:

http://resize.like.cz/

Po nahrání bude adresa obrázku na posledním řádku.
Jméno: KILLER 17. 11. 2008, 21:43:33 delete
e-mail:
 
Ondras: Slabost - Tvé útoky působí pouze 50% škod.
Jméno: Ondras 17. 11. 2008, 20:14:24 delete
e-mail:
 
Snad se mi povedlo udělat ten screen mám ho poslat mailem? asi jo... akorát nevím kam
A nevíš prosím, jestli něco dělá stav: slabost?
Jméno: Elemir 16. 11. 2008, 07:20:41 delete
e-mail:
 
LoganStoppable: Kdysi jsem to viděl tuším v JRC. Kdyby to hrálo dost lidí a mělo to u nás věší popularitu, tak by to smysl mělo, ale dneska už si člověk nezahraje právě ani tu RUNE. Nejhorší vždycky bylo to, že když se konečně objevilo dobré RPG s multiplayerem, tak to ztroskotalo na rychlosti připojení nebo na datových omezeních, veřejné IP a podobných věcech. Dneska, kdy už tohle ani já nemusím řešit, tak už se jedná vesměs o historické kousky a z těch nových je toho dost už jen singl verse.

Ondras: Dík za info, ale screenshot by se opravdu hodil . Nemám teď ani MMVII nainstalováno.
Jméno: KILLER 16. 11. 2008, 01:42:55 delete
e-mail:
 
Ondras: To zní extrémně komplikovaně. Co kdybys udělal screen mapy a obrázek nahodil někam na web?
Jméno: Ondras 15. 11. 2008, 17:18:21 delete
e-mail:
 
Ahoj, nevím jestli ti pomůžu, ale v MaM VII v Nighnonském Labyrinthu je tajná místnost, hned v první místnosti napravo od vchodu, na jižní straně. Dá se použít k vybíjení Vůdců minotaurů, kteří jsou největší a protože má místnost snížený strop tak se do ní nevejdou. Všiml jsem si, že ji na mapě nemáš
Jméno: LoganStoppable 15. 11. 2008, 14:02:46 delete
e-mail:
 
Elemir: Oprava, téměř vůbec tu nebyly a nikdy jsem je neviděl.Kamarád si to objednával tuším z UK.RUNE v té době byla doopravdy pecka A kupovat tohle? To je holý nesmysl, když je k mání tolik kvalitních (eeehm) RPG, Legends kupovat.Navíc by ti to bylo naprosto k ničemu, moc bys toho nezapařil.Ani Messiah už moc hráčů nemá, tak 200 co jsem viděl. Přesto to stačí na slušné klání.A to je celkem nedávná hra.Sice bych se mohl pokusit splácat recenzi...teda spíš fakta...a poslat ti to, jenom jako doplňkovou a okrajovou hru k univerzu.Jestli si na něco vzpomenu
Jméno: Elemir 15. 11. 2008, 12:38:09 delete
e-mail:
 
4Nethos: Koukni do kapitoly Řešení problému s ukradeným Thjoradem v sekci MMIX a zkus vymazat podle toho minisaves ve Sturmfordu. Pak doporučuju nainstalovat i neoficiální patch 1.3, pokud už si tak neučinil.

4LoganStoppable: V době, kdy Legends vyšly tak tu moc v prodeji nebyly a hlavně to nebylo nějak moc avizováno, takže to celkem upadlo v zapomění. To dobou jsem se spíš na internetu věnoval RUNE . Upřímně řečeno, kupovat si tuhle multiplaerovou hru v dnešní době v úmyslu nemám. Mám tu ještě jiné resty, které musim dořešit .
Jméno: LoganStoppable 15. 11. 2008, 06:29:12 delete
e-mail:
 
Opravdu to může být bug.Jednou jsem se zasekl u nějakého úkolu a nakonec zjistil že postava se kteru jsem měl mluvit byla zaseklá ve stěně asi 200 metrů dál než měla být
Jméno: Nethos 14. 11. 2008, 11:45:27 delete
e-mail:
 
Cus lidi mam zakys u ukolo povyseni na paladina. Nemuzu najit ve stumfordu toho otce. U chramu fakt neni... Nevite co s tim asi to je nejakej bug.
Jméno: LoganStoppable 13. 11. 2008, 16:41:27 delete
e-mail:
 
Elemir: To mě celkem překvapuje že jsi Legends nehrál.Já měl to štěstí a kamarád to měl na origo CD ( ale pak jsem ještě musel stahovat asi 500 MB patchů různě ze stránek a trvalo mi to celý večer).Dokonce bylo pár nadšenců kteří udržovali asi 4 servery a hrála tam hrstka hráčů.Jasně, Messiah je o ničem jiným - zpracováním, enginově a ale gameplay...je to jen vylepšené o šermování a psí kusy s gravitací.A jak jsi říkal ty, základ těží z Legends.Doporučuji ti zahrát a udělat z toho recenzi, jestli se ti tahle gamesa dostane do pařbychtivých pazourků
Jméno: Elemir 12. 11. 2008, 21:04:38 delete
e-mail:
 
Killer: Mapy oblastí jde např. z datových souborů vytáhnout (u dungeonů nevim), ale na to jsem přišel až moc pozdě. Takže skutečně, všechny mapy na stránkách jsou vytvořeny přímo ze screenshotů.
Jméno: KILLER 12. 11. 2008, 19:31:28 delete
e-mail:
 
Elemir: Zajímalo by mě, odkud máš mapy, které jsou v "Mapy oblastí a dungeonů". Screenshoty ze hry, z datového souboru nebo z nějakých jiných webů?
Jméno: Elemir 10. 11. 2008, 22:44:40 delete
e-mail:
 
4Adam23: Ono se to tak jeden čas tradovalo až pár míst pro stahování skutečně vzniklo, ono je to tím, že v dnešní době by to jako audio nikdo nečekal

4LoganStoppable: Tady nemohu soudit, Legends jsem nikdy nehrál, ale řekl bych, že Source engine má větší potenciá než LithTech, proto se ti to zdá mnohem lepší. Ohledně nápadu hry však tuším kam míříš a musím s tebou souhlasit. To je bohužel nové prokletí Ubisoftu, bojí se pustit do plnohodnotného RPG a pokaždé to musí směrovat na akční hru.
Jméno: LoganStoppable 10. 11. 2008, 19:39:46 delete
e-mail:
 
Hrál jsem Dark Messiah of MaM - MP. Po chvíle hraní musím říct - vždyť je to stařičký Legends of Might and Magic! ( tuším ještě v enginu MaM9). Skoro to samé, akorát hodněkrát vylepšené
Jméno: Adam23 8. 11. 2008, 17:14:28 delete
e-mail:
 
Teď jsem se tu dočetl, že hudba je na CD jako audio stopy, a já blbec to složitě stahoval z netu :D Super, dík!
Jméno: Michal H. 8. 11. 2008, 11:22:39 delete
e-mail:
 
Zdravím,

fakt díky, říkal jsem si, že v systému hrabat nechci, zvláště pak ovládání, většinou se tím víc natropí než dokáže, pokud nejste profík, což nejsem.

Tak jsem se žačal hrabat v tom mm6.ini ... sice když jsem tam přokopíroval to z Tiplů a Triků, tak mi po spuštění zešedivěla obrazovka a konec.

Ale pak mě napadlo, že bych tam nechal co tam mají, jen se přepsal: FlipOnExit=1

A fachá to, takže díky za všechno, a snad už se budu ptát jen na hru ...
Jméno: Elemir 8. 11. 2008, 08:11:47 delete
e-mail:
 
Těžko říct, chyba může být už někde v systému. Každopádně bych zkusil ještě přeinstalovat DirextX a ovladač grafické karty. Poté se podívat na CD s ovladači k základní desce a pokusit se poohlídnout po utilitě (ovladači) k dvoujádrovému procesoru. Teprve poté bych znovu zkusil nainstalovat MaM6. Druhá věc je, že pokud se to sekne zatím jen v tom filmečku, tak by možná bylo dobré zkusit vytvořit soubor mm6.ini s nastavením uvedeným v Tipy a triky (pak by totiž mělo jít to video odklepnout pomocí ESC, takže se nebude muset povinně spustit celé, navíc nebude nutné mít vložené Play CD, což může být také zdrojem problému). Tím bych možná začal a pak i ten zbytek. Pokud ani jedno z toho nepomůže, pak by to bylo leda tak na reinstalaci celého operačního systému, ovšem ani poté nelze zaručit úspěch.