Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ondras | 18. 11. 2008, 11:47:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Oprava linku:
http://resize.like.cz/images/1227005123MaM ... screen.doc |
|||
| Jméno: | Ondras | 18. 11. 2008, 11:40:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Killer: tak snad se to povedlo:
http://resize.like.cz/images/1227004614MaM ... screen.doc kdyby to nebylo ideální tak to upravím podle instrukcí
díky za tu slabost, budu si na ni dávat pozor ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 17. 11. 2008, 21:46:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ondras: Protože tady Elemirův e-mail opravdu není, tak screen můžeš uložit např. sem:
http://resize.like.cz/ Po nahrání bude adresa obrázku na posledním řádku. |
|||
| Jméno: | Ondras | 17. 11. 2008, 20:14:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
Snad se mi povedlo udělat ten screen mám ho poslat mailem? asi jo... akorát nevím kam
A nevíš prosím, jestli něco dělá stav: slabost? |
|||
| Jméno: | KILLER | 16. 11. 2008, 01:42:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ondras: To zní extrémně komplikovaně. Co kdybys udělal screen mapy a obrázek nahodil někam na web? | |||
| Jméno: | Nethos | 14. 11. 2008, 11:45:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Cus lidi mam zakys u ukolo povyseni na paladina. Nemuzu najit ve stumfordu toho otce. U chramu fakt neni... Nevite co s tim asi to je nejakej bug. | |||
| Jméno: | KILLER | 12. 11. 2008, 19:31:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Zajímalo by mě, odkud máš mapy, které jsou v "Mapy oblastí a dungeonů". Screenshoty ze hry, z datového souboru nebo z nějakých jiných webů? | |||
| Jméno: | Adam23 | 8. 11. 2008, 17:14:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Teď jsem se tu dočetl, že hudba je na CD jako audio stopy, a já blbec to složitě stahoval z netu :D Super, dík! | |||
| Jméno: | Michal H. | 8. 11. 2008, 11:22:39 | ![]() |
| e-mail: | mihhoni(z)centrum(tečka)cz | ||
| Zdravím,
fakt díky, říkal jsem si, že v systému hrabat nechci, zvláště pak ovládání, většinou se tím víc natropí než dokáže, pokud nejste profík, což nejsem. Tak jsem se žačal hrabat v tom mm6.ini ... sice když jsem tam přokopíroval to z Tiplů a Triků, tak mi po spuštění zešedivěla obrazovka a konec. Ale pak mě napadlo, že bych tam nechal co tam mají, jen se přepsal: FlipOnExit=1 A fachá to, takže díky za všechno, a snad už se budu ptát jen na hru ... |
|||