Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 11. 12. 2008, 22:41:26 delete
e-mail:
 
scorpio: Zkus se podívat sem: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_navod.ph ...

Konkrétně na odstavec psaný kurzívou (těsně nad "Hrad Ironfist", není to daleko od začátku návodu).
Jméno: KILLER 11. 12. 2008, 22:41:14 delete
e-mail:
 
scorpio: Zkus se podívat sem: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_navod.ph ...

Konkrétně na odstavec psaný kurzívou (těsně nad "Hrad Ironfist", není to daleko od začátku návodu).
Jméno: scorpioo 11. 12. 2008, 20:51:56 delete
e-mail:
 
No tak pustil som sa do MM6 a chcel by som sa spýtať na nejaké rady do začiatku.
Jméno: Elemir 5. 12. 2008, 20:28:45 delete
e-mail:
 
Trochu víc jsem se zabral do rozboru WoX, tak jsem to nějak přehlídl

Lučištníky mám taky v oblibě, preferuju je však spíše v hrách s pohledem z první osoby. V Baldur´s Gate apod. raději preferuju paladina (hlavně kvůli kouzlům). V NWN jsme sice rozehrál hraničářku, ale dostal jsem se nakonec do situace, kdy bych mnohem více využil boj na blízko. I když je fakt, že z počátku hry to byla naopak výhoda, mnoho zombíků a jim podobných ke mě ani nedošlo.
Jméno: Ramesse III. 2. 12. 2008, 11:32:31 delete
e-mail:
 
4Elemir: Jasně, myslel jsem si to... Problém je v tom, že se já ve všech hrách (i v MM7) ztotožňuji s lučistníkem (už asi 10 lét na mě má tento blahý vliv Pán Prstenů s Legolasem)... paladin má výbornou schopnost přesvědčování, může tak snadno plnit mnohé questy, hraničář je lepší lučistník (ačkoliv jak jsem četl, paladin má schopnost podpory pro všechny zbraně??)... tak nevím, no...
Jméno: Elemir 1. 12. 2008, 08:42:03 delete
e-mail:
 
4LoganStoppable: Díky, budu to muset opravit.

4Ramesse III.: Lučištník je lepší u hraničáře, ale paladin je zas dle mě univerzálnější, takže pro další hru bych volil asi jeho.
Jméno: LoganStoppable 30. 11. 2008, 23:18:44 delete
e-mail:
 
Elemir: jen menší připomínka. V Crusader máš Square místo Squire (páže)
Jméno: Ramesse III. 29. 11. 2008, 19:08:38 delete
e-mail:
 
Ahoj, dohrál jsem teď MM7 a chystám se na Neverwinter night. Nicméně mám problém při tvorbě postavy - bude silnější lučištník paladin, nebo hraničář (paladin má totiž výhodu skvělého přesvědčování)? Díky za odpověď.
Jméno: Petr 25. 11. 2008, 15:49:58 delete
e-mail:
 
Neví někdo,jestli existuje fanouškovský mod zabranující respawnu monster v VI,VII,VIII Might and Magic?Hry jsem už před léty dohrál,ale rád bych se k nim vrátil a respawn mi po několikáté už vadil...
Jméno: Johnny 21. 11. 2008, 21:57:39 delete
e-mail:
 
Navíc mi to trvalo dohromady asi 20 minut
Jméno: Johnny 21. 11. 2008, 21:56:58 delete
e-mail:
 
Sakra, proběhnutí je proběhnutí otázka je kama a jak. Jen za použití kouzel Loydův maják (nebo městská brána) - jako únik, pak kouzlo skok, a hlavně telekineze. Možná ještě ten loydův maják se dá použít z Krigspearu - od studny, která přidává 30 levelů = spousta zdraví navíc, ale to mne napadlo až potom
Jméno: Pallmi 21. 11. 2008, 19:46:09 delete
e-mail:
 
díky za tyto stránky , jsou parádní
Jméno: KILLER 20. 11. 2008, 18:32:06 delete
e-mail:
 
Johnny: Save/Load metoda je to bez majáků, s nimi není problém (zvlášť s 20 značkami).

Používal jsi kouzlo Kruh ohně (působí i za zeď) ?
Jméno: Johnny 19. 11. 2008, 22:41:59 delete
e-mail:
 
Takže tak ne.... to mi připomíná save/load/load/load náhodu
Jméno: Johnny 19. 11. 2008, 22:40:32 delete
e-mail:
 
Kromě jednoho případu - ale to bylo spíš zmáčknutí tlačítka a teleport zpět k již otevřené mříži
Jméno: KILLER 18. 11. 2008, 22:40:07 delete
e-mail:
 
Johnny: Proběhl jsi to s průběžným nastavováním (a opětovným vyvoláváním) Llovydova majáku. Mám pravdu?
Jméno: Johnny 18. 11. 2008, 21:03:15 delete
e-mail:
 
MM6- jsem získal všechny čtyři paměťové krystaly prakticky bez boje - level 30 mágové+druidi a ani jednoho mi to nezabilo.... mám napsat návod?
Jméno: Elemir 18. 11. 2008, 14:56:13 delete
e-mail:
 
Díky, mám to. Mám tu automatickou opravu u dlouhých adres, takže pak se to nahrazuje pomocí těch teček, nicméně odkaz by měl být funkční vždy. Stačí ho jen vzít a celý zkopírovat tak jak je.

Dneska budu dělat pár úprav na stránkách, tak sem rovnou připíšu i ten e-mail.
Jméno: Ondras 18. 11. 2008, 11:49:46 delete
e-mail:
 
Už to mám, místo těch třech teček tam dejte mezeru a mělo by to být ok...
Jméno: Ondras 18. 11. 2008, 11:48:13 delete
e-mail:
 
neee ono to tam pokaždé nějak hodí ty tečky omlouvám se za potíže...