Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 11. 12. 2008, 22:41:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| scorpio: Zkus se podívat sem: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_navod.ph ... Konkrétně na odstavec psaný kurzívou (těsně nad "Hrad Ironfist", není to daleko od začátku návodu). |
|||
| Jméno: | KILLER | 11. 12. 2008, 22:41:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| scorpio: Zkus se podívat sem: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_navod.ph ... Konkrétně na odstavec psaný kurzívou (těsně nad "Hrad Ironfist", není to daleko od začátku návodu). |
|||
| Jméno: | scorpioo | 11. 12. 2008, 20:51:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No tak pustil som sa do MM6 a chcel by som sa spýtať na nejaké rady do začiatku. | |||
| Jméno: | LoganStoppable | 30. 11. 2008, 23:18:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: jen menší připomínka. V Crusader máš Square místo Squire (páže) | |||
| Jméno: | Petr | 25. 11. 2008, 15:49:58 | ![]() |
| e-mail: | reunion4(z)seznam(tečka)cz | ||
| Neví někdo,jestli existuje fanouškovský mod zabranující respawnu monster v VI,VII,VIII Might and Magic?Hry jsem už před léty dohrál,ale rád bych se k nim vrátil a respawn mi po několikáté už vadil... | |||
| Jméno: | KILLER | 20. 11. 2008, 18:32:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Johnny: Save/Load metoda je to bez majáků, s nimi není problém (zvlášť s 20 značkami).
Používal jsi kouzlo Kruh ohně (působí i za zeď) ? |
|||
| Jméno: | Johnny | 19. 11. 2008, 22:41:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Takže tak ne.... to mi připomíná save/load/load/load náhodu | |||
| Jméno: | Johnny | 19. 11. 2008, 22:40:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kromě jednoho případu - ale to bylo spíš zmáčknutí tlačítka a teleport zpět k již otevřené mříži ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 18. 11. 2008, 22:40:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Johnny: Proběhl jsi to s průběžným nastavováním (a opětovným vyvoláváním) Llovydova majáku. Mám pravdu? | |||
| Jméno: | Johnny | 18. 11. 2008, 21:03:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
MM6- jsem získal všechny čtyři paměťové krystaly prakticky bez boje - level 30 mágové+druidi a ani jednoho mi to nezabilo.... mám napsat návod? ![]() |
|||
| Jméno: | Ondras | 18. 11. 2008, 11:49:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Už to mám, místo těch třech teček tam dejte mezeru a mělo by to být ok... | |||
| Jméno: | Ondras | 18. 11. 2008, 11:48:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
neee ono to tam pokaždé nějak hodí ty tečky omlouvám se za potíže... |
|||