Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Keeper | 16. 12. 2008, 18:06:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na elixír mládí se vyprdni odebírá atributy na poustevníkově ostrově je kašna a ta ti odstraní magické stárnutí zadarmo a atributy nesnižuje. | |||
| Jméno: | KILLER | 15. 12. 2008, 21:22:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| vojta: Vlož CD do mechaniky, spusť (ručně) VMP a vyber kartu "Kopírovat z disku CD" a vyber příslušné CD, pak zatrhni zvolenou hudbu a zmáčkni "Zahájit kopírování z disku CD"
Příslušný Screen: http://resize.like.cz/images/1229372285VMP.JPG ... |
|||
| Jméno: | Adam23 | 15. 12. 2008, 17:57:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| vojta: Vrazis CD do CDRom a mělo by ti to nabidnout nabidku, kde si vyberes prehrat napr. (Windows) Media Playerem. Tot vse. | |||
| Jméno: | vojta | 15. 12. 2008, 16:39:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Přehrávače mám winamp,media player, ale já myslel, že jde ta hudba spustit i bez toho kabelu?
Nebo nejde někde stáhnout? |
|||
| Jméno: | scorpioo | 14. 12. 2008, 20:52:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 2 Elemir :
Díky moc, vážne som si to tam nevšimol všetko ide v pohode a som happy .
Najprv si prejdem MM6 a potom sa pustím do tejto klasiky. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 14. 12. 2008, 17:39:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
vojta: hudba je na CD se hrou jako audio stopy! Staci prehrat jako hudebni CD Vyzkousej. |
|||
| Jméno: | Elemir | 14. 12. 2008, 02:58:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
A dočetl jsi tu kapitolku o DOSBoxu (viz http://www.svetmightandmagic.cz/omm/omm_dosbox.php ... ) do konce? Otevři si soubor install.exe, zmáčkni N a přenastav zvukovou kartu. Pro hudbu Sound Blaster a pro zvuky buďto taky Sound Blaster nebo Sound Blaster Pro, výstupy a přerušení nech na default. Pokud by pak v intru bylo hudba hlasitější než zvuk, tak si to nastav přesně obráceně. |
|||