Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 23. 12. 2008, 13:44:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| MP: Je to tady:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_navod.ph ... Konkrétně 4.odstavec |
|||
| Jméno: | MP | 22. 12. 2008, 23:39:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| MM6
Netuším, jestli je to tady někde napsané, ale křišťálová lebka absorbuje radiaci (část radiace) |
|||
| Jméno: | scorpioo | 22. 12. 2008, 16:18:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
2 Elemir : Díky.Mesto už čistím Skvelé rady ešte raz dík.Inak je to velmi dobré RPG. |
|||
| Jméno: | scorpioo | 21. 12. 2008, 22:26:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám menšiu otázočku.Hrám práve World of Xeen a rád by som vedel ako sa použivajú jednotlivé dovednosti ako napríklad cathography a spol. | |||
| Jméno: | FuManChu | 21. 12. 2008, 17:44:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a zabudol som dodat ze dostanes sa tam pomocou kuzlom/zvitkom - chozde po vode alebo lietanim. | |||
| Jméno: | Polom | 21. 12. 2008, 14:08:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Prosím vás kde se nachází ty kapličky které mám obejít od věštce, mám ji najít v zátoce pašeráku a netusím kde by mohla být, nebo aspoň jak vypadá ![]() |
|||
| Jméno: | scorpioo | 21. 12. 2008, 13:30:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
No tak pustil som sa do Might and Magic:World of Xeen Nejaké rady do začiatku? |
|||
| Jméno: | Elemir | 19. 12. 2008, 14:24:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| MP: Vím, co máš na mysli, ale takhle "stručně" to je skutečně u šestého dílu napsané. Obecně je lepší se podívat např. na tu samou kapitolu u sedmého dílu viz http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_dovedn ... , kde je to popsané podrobněji (tak jak to už popsal Killer). Ale jinak máš pravdu asi to budu muset trochu přepracovat i u šestky, aby to bylo zřejmé hned (teď si nejsem jist, jestli to byl opis z datového souboru nebo z popisu dovedností v info okně). | |||
| Jméno: | KILLER | 18. 12. 2008, 10:19:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
MP: Ale, ono to tam napsané je.
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_dovednos ... Uvedu př. (Sekyra a Kožená zbroj): Sekyra - za každý bod mistra nad 8 se útočné číslo zvedne o 1 (základní úroveň), zvýší rychlost zbraně (expertní úroveň), zvýší poškození o 1 (mistrovská úroveň). Kožená zbroj - za každý bod mistra nad 10 se TZ (Třída zbroje) zvýší o 1 (základní úroveň). A jestli to za to stojí? Záleží na složení družiny a ostatních potenciálních dovednostech. |
|||
| Jméno: | KILLER | 17. 12. 2008, 23:12:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| scorpioo: Můžeš mít oba druhy magie ve skupině, dokonce oba druhy magie na jedné postavě. | |||
| Jméno: | scorpioo | 16. 12. 2008, 21:41:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám takú otázočku: Môžem mať v skupine aj bielu mágiu aj čiernu.Napríklad mág by bol Lich a Clerik by mal bielu mágiu | |||