Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 7. 1. 2009, 10:08:43 delete
e-mail:
 
Ahoj, zkus to celé přeinstalovat. S tímhle jsem se ještě nesetkal. Předpokládám, že klávesnice ti v jiných hrách jinak funguje správně?
Jméno: Adrian 6. 1. 2009, 19:15:03 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny a prosím o radu s MM7. Po instalaci originální hry,dále Monk's patch 1.21 a češtiny se hra rozeběhla pod WIN XP vcelku dobře, ale brzy se objevil zatím jediný, zato nepříjemný problém:při stisknutí kláves pro pohyb dochází k jakési setrvačnosti v pohybu, i když už klávesu nedržím. Občas až extrémně, kdy prostě družina pokračuje v příslušném pohybu dokud do něčeho nenarazí. Je to opravdu VELMI otravné, věděl by někdo, co s tím? Moc děkuji.
Jméno: Elemir 5. 1. 2009, 07:59:56 delete
e-mail:
 
Po mě ještě ani jednou nevystřelila
Jméno: Logan.Stoppable 4. 1. 2009, 23:21:36 delete
e-mail:
 
100% střílí, dvakrát mě sejmula
Jméno: KILLER 4. 1. 2009, 11:21:28 delete
e-mail:
 
Keeper: Po mně ano. Pamatuji si to, protože při questu Ukončení zimy si musím vždycky dávat pozor.
Jméno: Keeper 4. 1. 2009, 09:56:07 delete
e-mail:
 
Nevím to na 100% killere ale myslím že na 99,9% v Kriegspear dračí věž opravdu nestřílí
Jméno: Mirinovic 2. 1. 2009, 21:37:24 delete
e-mail:
 
dika za možnost stahnout xp pache devaý díl might and magic mě zaujal jenom svou českou lokalizací ne že by byla špatná ale nejvíce mě skalam,l system inventáře kde věci sou jenom kostičky z obraskem a přetahují se do kolnky se šipkou např na ruce jinak 9 díl není špatný tak se ptam jestli neexistuje nějaky mod co by vylepšoval inventář
Jméno: KILLER 2. 1. 2009, 19:55:17 delete
e-mail:
 
BautyF: Střílí a nemůžeš ji nijak deaktivovat.
Jméno: BautyF 2. 1. 2009, 18:43:26 delete
e-mail:
 
Ve Kriegsiperu dračí věž sice je , ale bez tlačítka (tuším že ale také nestřílí)
Jméno: KILLER 31. 12. 2008, 14:17:16 delete
e-mail:
 
Happy New Year!
Jméno: Adam23 24. 12. 2008, 17:23:16 delete
e-mail:
 
Veselé Vánoce všem a kdo je Adam (nebo Eva) tak i pěkný svátek
Jméno: KILLER 24. 12. 2008, 14:23:03 delete
e-mail:
 
Merry Christmas!
Jméno: Elemir 24. 12. 2008, 14:06:25 delete
e-mail:
 
Jinak se nám už večer pomalu ale jistě blíží, takže všem přeju šťastné a veselé Vánoce a rovnou i šťastný Nový rok .
Jméno: FuManChu 23. 12. 2008, 23:20:52 delete
e-mail:
 
aha ide mi to v pohode.. ja som si zle precital vetu, tam je ze "nie nadarmo" a ja som cital "nadarmo" akoby som robil zle
Jméno: FuManChu 23. 12. 2008, 23:07:59 delete
e-mail:
 
ten anonym som bol ja este som chcel dodat ze sice dracie veze som aktivoval vsetky ( co boli napisane v navode) ale quest mi nechce splnit aj s tou vezou v Striebornej Zatoke.
Jméno: scorpioo 23. 12. 2008, 22:39:41 delete
e-mail:
 
Hrám World of Xeen a v krčme keď sa napijem a dám TIP tak sa mi sekne hra a nejde stým nič spraaviť iba celú hru nasilu vypnúť.Neviete čo stým je.
Jméno: Elemir 23. 12. 2008, 22:20:54 delete
e-mail:
 
V návodu to je, jednou dobře a jednou bohužel špatně V Kriegspire totiž dračí věž neni, to se mi tam dostalo omylem. Dík, že sis toho všiml, budu to muset opravit.

4FuManChu: Městská brána umožňuje jen cestování po městech, takže s ní se opravdu všude nedostaneš. Od toho je pak vhodnější Lloydův maják.
Jméno: anonymní uživatel 23. 12. 2008, 21:16:53 delete
e-mail:
 
kde mam aktivovat v Kreigspere draciu vezu? inak v navode je neni spomenuta Str.Zatoka a tam dracia veza je.
Jméno: FuManChu 23. 12. 2008, 20:22:42 delete
e-mail:
 
inak uz mam konecne Mistra vody ale musim povedat ze ma to tak trochu sklamalo. Nie do vsekych miest sa mozem dostat pomocou Mestkej brany.
Jméno: MP 23. 12. 2008, 14:00:45 delete
e-mail:
 
Killer
OK, návod jsem nečetl, takže omluva za zbytečný příspěvek.