Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 7. 1. 2009, 10:08:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, zkus to celé přeinstalovat. S tímhle jsem se ještě nesetkal. Předpokládám, že klávesnice ti v jiných hrách jinak funguje správně? | |||
| Jméno: | KILLER | 4. 1. 2009, 11:21:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Keeper: Po mně ano. Pamatuji si to, protože při questu Ukončení zimy si musím vždycky dávat pozor. | |||
| Jméno: | Keeper | 4. 1. 2009, 09:56:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nevím to na 100% killere ale myslím že na 99,9% v Kriegspear dračí věž opravdu nestřílí ![]() |
|||
| Jméno: | Mirinovic | 2. 1. 2009, 21:37:24 | ![]() |
| e-mail: | Miroslavskuta(z)atlas(tečka)cz | ||
dika za možnost stahnout xp pache devaý díl might and magic mě zaujal jenom svou českou lokalizací ne že by byla špatná ale nejvíce mě skalam,l system inventáře kde věci sou jenom kostičky z obraskem a přetahují se do kolnky se šipkou např na ruce jinak 9 díl není špatný tak se ptam jestli neexistuje nějaky mod co by vylepšoval inventář ![]() |
|||
| Jméno: | BautyF | 2. 1. 2009, 18:43:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ve Kriegsiperu dračí věž sice je , ale bez tlačítka (tuším že ale také nestřílí) | |||
| Jméno: | Adam23 | 24. 12. 2008, 17:23:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
Veselé Vánoce všem a kdo je Adam (nebo Eva) tak i pěkný svátek ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 24. 12. 2008, 14:06:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jinak se nám už večer pomalu ale jistě blíží, takže všem přeju šťastné a veselé Vánoce a rovnou i šťastný Nový rok . |
|||
| Jméno: | FuManChu | 23. 12. 2008, 23:20:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
aha ide mi to v pohode.. ja som si zle precital vetu, tam je ze "nie nadarmo" a ja som cital "nadarmo" akoby som robil zle ![]() |
|||
| Jméno: | scorpioo | 23. 12. 2008, 22:39:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hrám World of Xeen a v krčme keď sa napijem a dám TIP tak sa mi sekne hra a nejde stým nič spraaviť iba celú hru nasilu vypnúť.Neviete čo stým je. | |||
| Jméno: | anonymní uživatel | 23. 12. 2008, 21:16:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| kde mam aktivovat v Kreigspere draciu vezu? inak v navode je neni spomenuta Str.Zatoka a tam dracia veza je. | |||
| Jméno: | FuManChu | 23. 12. 2008, 20:22:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| inak uz mam konecne Mistra vody ale musim povedat ze ma to tak trochu sklamalo. Nie do vsekych miest sa mozem dostat pomocou Mestkej brany. | |||
| Jméno: | MP | 23. 12. 2008, 14:00:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Killer
OK, návod jsem nečetl, takže omluva za zbytečný příspěvek. |
|||