Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Renonc | 29. 1. 2009, 11:25:04 | ![]() |
| e-mail: | smidpeta(z)volny(tečka)cz | ||
| Díky Killere za odpověď, vězení je mě již jasný. Ale já objevil nové monstra na Evenmornu 5 února 1170 (kam jsem si odskočil, neboť jsem zapomněl završit VM štítu rytíři). Zkoušel jsem v Harmondale spát do 8 února a nic. Podkovy se objevily když jsem jej opustil a hned zase vrátil 9 února. (?) | |||
| Jméno: | Renonc | 28. 1. 2009, 23:17:20 | ![]() |
| e-mail: | smidpeta(z)volny(tečka)cz | ||
| Při hraní za cestu Temnoty, jsem byl po návratu z kolonie ZOD, Kastorem uvězněn na jeden rok. Jak se tomu vyhnout?
Když už jsem u dotazů, nemohu přijít na to co vlastně spouští nové výskyty monster a podkov. |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 28. 1. 2009, 17:29:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Protože se tady probralo všechno probratelné i neprobratelné, narazil jsem na tohle http://dl.speeddemosarchive.com/demo.pl?MightAndMa ... , nevím jestli se tomu dá věřit, ale zajímavé to je | |||
| Jméno: | Adam23 | 25. 1. 2009, 20:07:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to endicekk:
http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ... Domeček č. 61, skupina vlevo nahoře ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 25. 1. 2009, 20:06:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to endicekk:
http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ... Domeček č. 61, skupina vlevo nahoře ![]() |
|||
| Jméno: | endicekk | 24. 1. 2009, 15:33:59 | ![]() |
| e-mail: | (tečka)(z)(tečka)(tečka)cz | ||
| Čao. Kucí, mám další problém. Nemůžu v M&M VI najít mistra posilování. Dozvěděl jsem se, že je ve free heavenu ( Svobodný Přístav ), ale je to obrovský město a já ten jeho baráček asi dycky nějak přejdu .. Můžete mi poradit přesněji? Díky | |||
| Jméno: | Sharki | 18. 1. 2009, 11:34:18 | ![]() |
| e-mail: | kulhan(z)kros(tečka)cz | ||
| Bomba stranka a tenhle bomba serii doporucuju , autora chvalim stranky jsou pomalu lepsi nez obsahla prirucka ktera k hram vysla kdysy :p pekne | |||
| Jméno: | Zero | 13. 1. 2009, 20:36:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkus prohledat všechny domky v Doupěti, v jednom z nich je minotaur který ti to musí zadat.
Možná jsi zkoušel úkol dostat od vůdce minotaurů |
|||
| Jméno: | Defender | 8. 1. 2009, 12:04:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ahoj, zdravím všechny závisláky MM, díky tomuto návodu jsem bez problémů prošel hrobku VARN v MM6 což bych asi nedal,díky ![]() |
|||
| Jméno: | Adrian | 8. 1. 2009, 06:16:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
Uff. Tak problém nakonec vyřešen.Na kartě MM7 - vlastnosti - kompatibilita stačilo nastavit "spustit s rozlišením 640x480". Teď už hra běží bez problémů . |
|||