Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Renonc 29. 1. 2009, 11:25:04 delete
e-mail:
 
Díky Killere za odpověď, vězení je mě již jasný. Ale já objevil nové monstra na Evenmornu 5 února 1170 (kam jsem si odskočil, neboť jsem zapomněl završit VM štítu rytíři). Zkoušel jsem v Harmondale spát do 8 února a nic. Podkovy se objevily když jsem jej opustil a hned zase vrátil 9 února. (?)
Jméno: KILLER 29. 1. 2009, 01:17:20 delete
e-mail:
 
Renonc: Uvězní tě pokud máš nezaplacené pokuty (pokuta vzniká pokud zabíjíš "nevinné" lidi), zaplatit můžeš na radnici.

Nové výskyty (respawn) se odvíjí od herního času.
Jméno: Renonc 28. 1. 2009, 23:17:20 delete
e-mail:
 
Při hraní za cestu Temnoty, jsem byl po návratu z kolonie ZOD, Kastorem uvězněn na jeden rok. Jak se tomu vyhnout?
Když už jsem u dotazů, nemohu přijít na to co vlastně spouští nové výskyty monster a podkov.
Jméno: LoganStoppable 28. 1. 2009, 17:29:34 delete
e-mail:
 
Protože se tady probralo všechno probratelné i neprobratelné, narazil jsem na tohle http://dl.speeddemosarchive.com/demo.pl?MightAndMa ... , nevím jestli se tomu dá věřit, ale zajímavé to je
Jméno: Elemir 26. 1. 2009, 10:18:35 delete
e-mail:
 
Především díky za ty pochvaly.

4Death Werewolf: díky za upozornění, Durin´s Hammer jsem našel a přidal na seznam předmětů.

4ERa^: Záleží na tom, jakým stylem budeš hrát. Lze to stihnout i za méně než 1 herní rok, ale taky to můžeš klidně hrát 3-4 herní roky K té hudbě, to už se tu párkrát probíralo, tak zkusim velmi obecně. Podívej se do nastavení ovládání zvuku (např. ikonka na liště vpravo dole), jestli tam náhodou nemáš zaškrtnuto ztlumení na více místech (běžně se zaškrtává ztlumení jen u vstupu vnějšího zdroje). Pokud je to v pořádku, tak zkus přehrát normální CD, pokud jde, pak by měla jít i hudba ve hře. Jinak ještě koukni na nastavení hlasitosti hudby přímo ve hře.
Jméno: Adam23 25. 1. 2009, 20:07:06 delete
e-mail:
 
to endicekk:
http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ...

Domeček č. 61, skupina vlevo nahoře
Jméno: Adam23 25. 1. 2009, 20:06:52 delete
e-mail:
 
to endicekk:
http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ...

Domeček č. 61, skupina vlevo nahoře
Jméno: endicekk 24. 1. 2009, 15:33:59 delete
e-mail:
 
Čao. Kucí, mám další problém. Nemůžu v M&M VI najít mistra posilování. Dozvěděl jsem se, že je ve free heavenu ( Svobodný Přístav ), ale je to obrovský město a já ten jeho baráček asi dycky nějak přejdu .. Můžete mi poradit přesněji? Díky
Jméno: ERa^ 21. 1. 2009, 09:03:29 delete
e-mail:
 
ja vedel ze jsem neco zapomel....
Nejede mi hudba do hry,jen zvuky,ale pritom mam obrazy obou CD(treba ze stahle),nicmene hudebni soubory ve slozce mam,tak co je to za ojezd???Neresili jste nekdo v minulosti podobny problem? žď
Jméno: ERa^ 21. 1. 2009, 08:42:38 delete
e-mail:
 
Hoj lidi,tak jsem po x letech znovu nakopnul MM6 a ted uz to snad dohraju

for Elemir : máš ty stránky vážně dobré,tak má vypadat každý správný fanda

p.s. : jak je to s tím stářím?kolik herních let mě čeká?
Jméno: Adam23 20. 1. 2009, 16:06:09 delete
e-mail:
 
to Adrian: To chvíli trvá.
Jméno: Adrian 20. 1. 2009, 08:25:07 delete
e-mail:
 
aha .Takže magie světla je dostupná až po druhém povýšení kouzelníků.Vyřešeno. Ale zase nová záhada.Hrad Harmondale se mi zatím nerozšířil, i když už měl . Co s tím?
Jméno: Adrian 19. 1. 2009, 22:53:26 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny a měl bych dotaz k Cestě světla.Vybral jsem příslušného soudce, v Oblačném městě prošel Mlžnými stěnami a oznámil to, promluvil si s poradci...Nyní bych se měl moci bez problémů naučit magii světla - ale ono to nejde. Na SZ Bracady si mohu zakoupit kouzla avšak dovednost magie světla tam nemohu získat. V čem je chyba?? Také mi přijde podivné, že po odvedení soudce Fairweathera do jeho domku zůstává jeho postava stále v okénku s NPC...Prosím o radu, co s tím.
Jméno: Sharki 18. 1. 2009, 11:34:18 delete
e-mail:
 
Bomba stranka a tenhle bomba serii doporucuju , autora chvalim stranky jsou pomalu lepsi nez obsahla prirucka ktera k hram vysla kdysy :p pekne
Jméno: Death Werewolf 14. 1. 2009, 14:41:19 delete
e-mail:
 
nechci byt drzy ale v Crusaders of Might and Magic vam chibi jedna zbran pane nevim jestli si me pamatujete ale pomohl jste mi nainstalovat Crusaders of Might and Magic a ted vam to chci oplatit v treninku je jedna mistnost kde je palice kterou tam nemate. popisu vam cestu. vyjdete z cely bezte rovne a zastavte se u prostred haly potom jdete do leva a tam je ta mistnost opakuji je to v treninku rad sem vam pomohl
Jméno: Zero 13. 1. 2009, 20:36:53 delete
e-mail:
 
Zkus prohledat všechny domky v Doupěti, v jednom z nich je minotaur který ti to musí zadat.
Možná jsi zkoušel úkol dostat od vůdce minotaurů
Jméno: anonymní uživatel 13. 1. 2009, 16:40:50 delete
e-mail:
 
ahoj mám problém... vyčistil jsem blthazarovo doupě, ale nedostal jsem quest na najití sekyry... nevíte někdo co s tím?? jedná se samozřejmě o MM8 díky fangon
Jméno: Defender 8. 1. 2009, 12:04:13 delete
e-mail:
 
Ahoj, zdravím všechny závisláky MM, díky tomuto návodu jsem bez problémů prošel hrobku VARN v MM6 což bych asi nedal,díky
Jméno: Adrian 8. 1. 2009, 06:16:01 delete
e-mail:
 
Uff. Tak problém nakonec vyřešen.Na kartě MM7 - vlastnosti - kompatibilita stačilo nastavit "spustit s rozlišením 640x480". Teď už hra běží bez problémů .
Jméno: Adrian 7. 1. 2009, 10:40:02 delete
e-mail:
 
Ahoj, ano, funguje.Přeinstalovat jsem to už zkoušel, i s tím "dalším" patchem, ale je to totéž.Mám PC s Celeronem 3 GHz, 512 Mb RAM, asi tři roky staré, tak to by snad neměl být problém . jen mně trochu mate, že když se Alt-Tabem přepnu na plochu a podívám se do Speedfanu, který používám na regulaci větráku, tak v tomhle programu vidím vysoké, 100% -ní zatížení procesoru ...A místy se i hra zpomaluje(třeba při soubojích).Jinak MM6 mi ale běhá bez problémů.