Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Death Werewolf 1. 2. 2009, 09:14:12 delete
e-mail:
 
dik
Jméno: KILLER 31. 1. 2009, 21:15:32 delete
e-mail:
 
Death Werewolf: Na vrchu stránky jsou oddíly jednotlivých dílů MM, klikni na MM VI a hledej a najdeš (Návod).
Jméno: Death Werewolf 31. 1. 2009, 20:00:57 delete
e-mail:
 
Zero: do jakyho navodu?
Jméno: Zero 31. 1. 2009, 16:53:08 delete
e-mail:
 
Mrkni se do návodu.
Jméno: Death Werewolf 31. 1. 2009, 16:15:53 delete
e-mail:
 
je to v might and magic 6
Jméno: Death Werewolf 31. 1. 2009, 16:08:56 delete
e-mail:
 
dik za radu a jeste nemohu vytesit zahadu v chramu baa. vybil jsem to tam od vsech nestvur,ziskal jsem klic od tajnych dverich, ty dvere jsem obevil, ale nevim co dal
mislim chram baa v ironfistu
Jméno: Adam23 30. 1. 2009, 13:08:52 delete
e-mail:
 
Death Werewolf: ale připrav se, že to bude stát balík peněz!
Jméno: Zero 30. 1. 2009, 11:33:41 delete
e-mail:
 
Tak nepij z fontán, aniž by sis předtím uložil pozici
Jméno: Zero 30. 1. 2009, 11:31:39 delete
e-mail:
 
Tak nepij z fontán, aniž by sis předtím uložil pozici
Jméno: KILLER 30. 1. 2009, 11:01:04 delete
e-mail:
 
Death Werewolf: Chrám ve Svobodném přístavu (Free Haven)
Jméno: Death Werewolf 30. 1. 2009, 09:40:31 delete
e-mail:
 
uz ani chram baa mi nepomohl pls poradte mi
Jméno: Death Werewolf 30. 1. 2009, 09:40:01 delete
e-mail:
 
uz ani chram baa mi nepomohl pls poradte mi
Jméno: Death Werewolf 30. 1. 2009, 09:39:40 delete
e-mail:
 
uz ani chram baa mi nepomohl pls poradte mi
Jméno: Death Werewolf 30. 1. 2009, 09:05:36 delete
e-mail:
 
cau zdravym vsechny milovniky Might and Magic hele v might and magic 6 jsem se napil z fontany z blakshire a jsem vymiceny a nevim jestli me neco z toho stavu dostane jeste jsem nezkousel chramy BAA novosorpignalsky chram me z toho taky nedostane *s16* co me z toho muze dostat
Jméno: MP 29. 1. 2009, 19:41:00 delete
e-mail:
 
Tak zrovna v RPG hrách bych za "nejlepší" považoval dohrání s nějakou nabušenou družinou, netradiční družinou, jedním charakterem, bez jediného zabití.. a tak. Rychlost mi jako parametr pro "nejlepší" u tohodle žánru nepřipadá nijak významná )

Jinak MP může znamenat lecos (od military police po mamlas pablb ), nicméně jsou to zkratky mého jména a příjmení.
Jméno: KILLER 29. 1. 2009, 18:19:40 delete
e-mail:
 
MP: Já myslím, že motivace je jasná: Být nejlepší

P.S. MP znamená Multiplayer?
Jméno: MP 29. 1. 2009, 18:00:52 delete
e-mail:
 
LoganStoppable:
Tak zajímavý to určitě je, nicméně podle mně už to ani nemůže být zábava. Docela by mně zajímala motivace k takovému hraní.
Jinak on používá save & load po jednotlivých sekcích, takže tu hru vlastně nedělá na jeden zátah, ale když se mu některý úsek nepovede, tak se vrátí.
A navíc, já myslel, že tyhle rychlostní rekordy jsou jenom bez ukládání, jako třeba můj oblíbený System Shock2 http://speeddemosarchive.com/demo.pl?SystemShock2_ ...
Jméno: KILLER 29. 1. 2009, 17:52:06 delete
e-mail:
 
Renonc: Nikdo, ale netvrdí, že je nutné dohrát hru na vysokém levelu.

Podívej se např. sem (poslední obrázek) i ten text je zajímavý:

http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_tipdru ...
Jméno: Renonc 29. 1. 2009, 17:26:21 delete
e-mail:
 
Nerad, bych otravoval, zpracování těchto her máte krásný a mně Svět M@M taky velmi baví a 7 se mně zdá nejhezčí. Někde jsem v těchto stránkách četl že lze hru odehrát i za méně než rok. Nechce se mně tomu věřit jen na rytíře (který může mít nejmenší spotřebu bodů) potřebuji cca 52 úroveň a to je 416 dní strávených na cvičišti.
Jméno: KILLER 29. 1. 2009, 11:55:16 delete
e-mail:
 
Renonc: Přesné časy najdeš tady:

http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_respaw ...

To chvilkové opuštění lokace tam také hraje roli.