Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Lamyros | 15. 2. 2009, 19:33:06 | ![]() |
| e-mail: | lamyros(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím lidi mám problém s crackem na mm9...nemůžu ho nikde sehnat,pomůže mi někdo?... | |||
| Jméno: | Lamyros | 15. 2. 2009, 19:32:46 | ![]() |
| e-mail: | lamyros(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím lidi mám problém s crackem na mm9...nemůžu ho nikde sehnat,pomůže mi někdo?... | |||
| Jméno: | Adam23 | 14. 2. 2009, 11:33:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nevíte někdo o stránkách, kde by byl seznam všech NPC v jednotlivých domečkách? | |||
| Jméno: | Zero | 11. 2. 2009, 13:37:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkus Wizardry, je to celkem podobné. 7 díl najdeš na www.bestoldgames.net , osmý díl je novější a lepší, ale zato hůře sehnatelný. | |||
| Jméno: | Newman | 11. 2. 2009, 11:25:51 | ![]() |
| e-mail: | newman99(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj moc pekne stranky chtel bych se zeptat jestli nevis o nejake podobne hre. V tomto stylu dungeonu, at koukam jak koukam nikde jsem nic podobneho nenasel. | |||
| Jméno: | Adam23 | 7. 2. 2009, 23:25:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Adrian: no v zemi obrů máš Titány a Draky a z těch to padá nejlíp, tam se už dočkáš. (Teda mně to alespoň padalo. | |||
| Jméno: | Bublafus | 7. 2. 2009, 12:32:07 | ![]() |
| e-mail: | bublinki(z)seznam(tečka)cz | ||
Zapomel jsem se podepsat
Mužete klidně psát i na mail ![]() |
|||
| Jméno: | Death Werewolf | 6. 2. 2009, 17:34:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| nechibi ti v mm 6 balicek osudu? jsou to takove karty najdete je u dracich pisku | |||
| Jméno: | Elemir | 6. 2. 2009, 13:28:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ahoj, dík za pochvalu a jak vidim, přišel jsem s radou pozdě
Killer: Pak na to kouknu a budu to muset do návodu doplnit. Díky za upozornění. |
|||
| Jméno: | fandik | 6. 2. 2009, 08:48:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
Anoooooo
Tisícerekrát díky KILLER, opravdu jsi mi velmi pomohl. |
|||
| Jméno: | fandik | 5. 2. 2009, 15:02:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KILLER: Na mapu jsem samozřejmě koukal a vím kde je páka na otevírání bariéry (psal jsem to), ale právěže ne a ne se dostat skrz.
Ale i tak díky ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 5. 2. 2009, 13:38:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| fandik: Možná ti pomůže toto: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ... | |||