Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Lamyros 15. 2. 2009, 19:33:06 delete
e-mail:
 
Zdravím lidi mám problém s crackem na mm9...nemůžu ho nikde sehnat,pomůže mi někdo?...
Jméno: Lamyros 15. 2. 2009, 19:32:46 delete
e-mail:
 
Zdravím lidi mám problém s crackem na mm9...nemůžu ho nikde sehnat,pomůže mi někdo?...
Jméno: Adam23 14. 2. 2009, 11:33:01 delete
e-mail:
 
Nevíte někdo o stránkách, kde by byl seznam všech NPC v jednotlivých domečkách?
Jméno: Ája 13. 2. 2009, 14:53:55 delete
e-mail:
 
Ahoj vám všem,jdu s prosíkem.Na xp mi jde v pohodě mm7 a mm8,ale nedaří se mi s mm9.Hra neje spustit protože mi stále hlásí,že nemůže lokalizovat CD-ROM.Ostatní hry jdou spustit i virtuální mechnikou,ale tady se nechytám.Může mi prosím někdo poradit? Ája
Jméno: Zero 11. 2. 2009, 13:37:28 delete
e-mail:
 
Zkus Wizardry, je to celkem podobné. 7 díl najdeš na www.bestoldgames.net , osmý díl je novější a lepší, ale zato hůře sehnatelný.
Jméno: Newman 11. 2. 2009, 11:25:51 delete
e-mail:
 
Ahoj moc pekne stranky chtel bych se zeptat jestli nevis o nejake podobne hre. V tomto stylu dungeonu, at koukam jak koukam nikde jsem nic podobneho nenasel.
Jméno: Adam23 7. 2. 2009, 23:25:45 delete
e-mail:
 
Adrian: no v zemi obrů máš Titány a Draky a z těch to padá nejlíp, tam se už dočkáš. (Teda mně to alespoň padalo.
Jméno: Adrian 7. 2. 2009, 22:29:57 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny a mám jeden všetečný dotaz .
Jsem v "sedmičce" už poměrně hodně daleko, ale pořád mě jaksi míjejí atrefakty a relikvie. V šestce bylo mou oblíbenou zábavou vyčištění Dračích písků a tím pádem potěšení ze získaných předmětů - ale v sedmičce jsem zatím nezískal skoro nic... .
Pevnost titánů jsem již "uklidil" ale ani to v mé kauze nepomohlo .
Že by až v zemi obrů? Tam jsem ještě nebyl.
Díky za odpověď.
Jméno: elemir 7. 2. 2009, 13:32:29 delete
e-mail:
 
4Death Werewolf: Díky, opravdu jsem na ně zapoměl.

Takže šestý díl je tedy zaktualizován, nyní jsou zde tedy i balíčky osudu a upravil jsem i návod a mapku k hradu Darkmoor.

4Bublafus: Koukni do kapitolky Tipy a triky, je tam odkaz Celestial Heaven fórum, kde k tomu něco najdeš. Je to však v angličtině, u nás se tím asi nikdo ještě moc nezabýval.
Jméno: Bublafus 7. 2. 2009, 12:32:07 delete
e-mail:
 
Zapomel jsem se podepsat
Mužete klidně psát i na mail
Jméno: anonymní uživatel 7. 2. 2009, 12:30:17 delete
e-mail:
 
Zdravím,
Vždycky jsem snil o tom, že bych si mohl mohl zeditovat nějakou mapku v MaM 7, připadně si udělat vlastní příběh
Ale nějak se nemůžu vyznat v tom editoru 6-8. Teda ani nevím jesli v něm jde měnit mapky. Používal ho tady někdo? moc jsem nepřišel na kloub tomu jak se to používá a kde se to spouští
Jméno: Death Werewolf 6. 2. 2009, 17:34:12 delete
e-mail:
 
nechibi ti v mm 6 balicek osudu? jsou to takove karty najdete je u dracich pisku
Jméno: Elemir 6. 2. 2009, 13:28:09 delete
e-mail:
 
Ahoj, dík za pochvalu a jak vidim, přišel jsem s radou pozdě

Killer: Pak na to kouknu a budu to muset do návodu doplnit. Díky za upozornění.
Jméno: fandik 6. 2. 2009, 08:48:48 delete
e-mail:
 
Anoooooo

Tisícerekrát díky KILLER, opravdu jsi mi velmi pomohl.
Jméno: KILLER 5. 2. 2009, 20:04:55 delete
e-mail:
 
fandik: Tak jsem si to narychlo ověřil a mám pravdu.

Elemir: V návodu bys měl doplnit (do návodu i mapy Hrad Darkmoor), že po stisknutí páky v místě "6" se kostka v místnosti "4" zbarví z modré na červenou a až po klinutí na ni se otevře magická zábrana (místo "5").
Jméno: KILLER 5. 2. 2009, 19:45:56 delete
e-mail:
 
fandik: Ještě k té mapě, není to tam sice napsáno, ale věřím že to tak je:
Po kliknutí na tu páku, jdi do místnosti 4 a klikni na "kostku". To by mělo otevřít průchod.
Jméno: fandik 5. 2. 2009, 15:02:56 delete
e-mail:
 
KILLER: Na mapu jsem samozřejmě koukal a vím kde je páka na otevírání bariéry (psal jsem to), ale právěže ne a ne se dostat skrz.

Ale i tak díky
Jméno: KILLER 5. 2. 2009, 13:38:03 delete
e-mail:
 
fandik: Možná ti pomůže toto: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ...
Jméno: fandik 5. 2. 2009, 09:45:55 delete
e-mail:
 
Zdravím Elemira a ostatní a děkuji za skvělý web.

Chtěl bych vás však také poprosit o radu - hraji M&M 6 a jsem na hradě Darkmoor. Mám problém s barikádou, která mi zaboha nejde odstranit. Jednou se mi tam podařilo dostat, ale potom jsem se teleportoval z pozice před bariérou a po příchodu zpět už je zase neprůchodná. Zkoušel jsem pohybovat s pákou, ale nic nepomáhá. Dokonce jsem i přeinstalovat hru, nahrál patch 1.3, ale pořád nic.

Nevítě někdo jak z toho ven?
Děkuji
Jméno: Elemir 2. 2. 2009, 08:02:11 delete
e-mail:
 
To video bylo docela pěkné, všiml jsem si, že tam při skákání využívá docela často prodloužené skoky. Hrobkou VARN tak proběhl celkem snadno, ale jinak už je to šílené i tak tam bylo dost save/load.

Při tom tréninku mě však přivedl na jinou myšlenku, on totiž ke snížení ceny tréninku používá mimo jiné i NPC obchodníků. Budu muset kouknout, jak velký vliv to bude mít, byl by to docela dobrý tip i pro ostatní díly, kde postavy nemohou ovládat obchodování na více jak normální úrovni.

Jinak ještě k těm herním časům pod 1 herní rok. To video bylo např. extrém, kde se dost často využívá přítomnosti NPC dungeonu a celé se to zvrhne spíše v "akční střílečku". Běžně se však dá využívat různých drobných chybek enginu a jde to hrát i klidněji.