Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 21. 2. 2009, 13:51:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Death Werewolf: A máš od nich klíč? Je v Snerglových železných dolech (Močál prokletých). | |||
| Jméno: | Mikko | 20. 2. 2009, 17:16:28 | ![]() |
| e-mail: | sufin(z)seznam(tečka)cz | ||
| Hei! mám takový dotaz ohledně MM VIII, nejde mi spustit, mám Windows XP, s tim patchem asi nebudou problémy, ale mám DirectX 10...tam možná bude problém, nebo ne? Prosím pomozte!!! Kdyžtak mi pište na mail! Díky!!! Jinak kdysi jsem hrál MM 7 a to bylo boží! | |||
| Jméno: | KILLER | 20. 2. 2009, 13:03:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dead Boss: Je to málo. Každopádně čím bojuješ (konkrétní názvy zbraní) a jaké máš povolání? | |||
| Jméno: | Dead Boss | 20. 2. 2009, 11:32:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hrám teraz MM6 po druhy krat a zaujímama ci je normálne mať na levely 58 max damage s meele 35? Lebo v MM7 som mal bezne uz damage cez 60. | |||
| Jméno: | Elemir | 18. 2. 2009, 12:22:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkusím se na to podívat a když zbyde čas, tak bych je vypsal a zakreslil do map. | |||
| Jméno: | MP | 16. 2. 2009, 00:21:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Adam23:
Jestli máš na mysli šestý díl, tak tady http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ... Jinak, na těch stránkách jsou i ostatní díly. |
|||
| Jméno: | KILLER | 15. 2. 2009, 22:30:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Lamyros: Přečti odstavec kousek výše (začíná slovy: "A ještě jedna věc" ). | |||