Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Death Werewolf 21. 2. 2009, 16:05:28 delete
e-mail:
 
no nemam a prave nevim kde ho hledat
Jméno: KILLER 21. 2. 2009, 13:51:42 delete
e-mail:
 
Death Werewolf: A máš od nich klíč? Je v Snerglových železných dolech (Močál prokletých).
Jméno: Death Werewolf 21. 2. 2009, 12:31:21 delete
e-mail:
 
a zase je se mnou problem nemuzu v tvich strkach najit reseni ktere se tyka snerglovi jeskyne(asi neumim hledat) zase sem vse vybil,projel jsem si to 5krat abych te neotravoval a stejne sem na to neprisel ty hlavni dvere se proste neotevrou
Jméno: KILLER 20. 2. 2009, 17:59:01 delete
e-mail:
 
Mikko: DirectX 10 funguje jen na Vistě.
Jméno: Mikko 20. 2. 2009, 17:16:28 delete
e-mail:
 
Hei! mám takový dotaz ohledně MM VIII, nejde mi spustit, mám Windows XP, s tim patchem asi nebudou problémy, ale mám DirectX 10...tam možná bude problém, nebo ne? Prosím pomozte!!! Kdyžtak mi pište na mail! Díky!!! Jinak kdysi jsem hrál MM 7 a to bylo boží!
Jméno: KILLER 20. 2. 2009, 13:03:36 delete
e-mail:
 
Dead Boss: Je to málo. Každopádně čím bojuješ (konkrétní názvy zbraní) a jaké máš povolání?
Jméno: Dead Boss 20. 2. 2009, 11:32:25 delete
e-mail:
 
Hrám teraz MM6 po druhy krat a zaujímama ci je normálne mať na levely 58 max damage s meele 35? Lebo v MM7 som mal bezne uz damage cez 60.
Jméno: MP 20. 2. 2009, 08:24:21 delete
e-mail:
 
Elemir: Děkuju za odpověď.

JInak k M&M VII, abych je rozchodil pod Windows XP, musel jsem nastavit softwarové renderování a vypnout akceleraci zvuku. Tak třeba to někomu pomůže.
Jméno: Death Werewolf 19. 2. 2009, 18:25:56 delete
e-mail:
 
moc dik
Jméno: Elemir 19. 2. 2009, 16:58:58 delete
e-mail:
 
4Sajdy: Ahoj a díky. Do hrobky VARN doporučuju jít až tak kolem levelu 50, dříve to nemá smysl (jde to, ale stojí to dost námahy navíc). Tady to chce mít už docela dobře připravenou družinu.

4Death Werewolf: V návodu to určitě je, pamatuju si právě, že jsem to trochu upravoval. Musíš kliknout na všechny oltáře v postranních chodbách a pak se ty hlavní dveře teprve otevřou. Navíc když na ně klikneš ve správném pořadí, tak získáš bonus (řešení je v nápisu nad těmi velkými dveřmi).
Jméno: Death Werewolf 19. 2. 2009, 16:39:11 delete
e-mail:
 
cau mam problem s chramem mesice v MM VI .vybil jsem vsechny cesty(zleva z prava)
ale nemuzu otevrit ty hlavni dvere(koukal jsem se a myslim ze to tam nemas )
Jméno: Sajdy 19. 2. 2009, 12:20:43 delete
e-mail:
 
Zdravím Elemire. Za tyhle stránky bych ti chtěl vyseknout hlubokou poklonu. Vysvobodily mě z neustálého blodění po mapě v M&M VI. A mám ještě takovej menší dotaz. Zhruba na jaké úréovni bych měl jít do hrobky VARN? Díky moc.
Jméno: Elemir 19. 2. 2009, 08:54:02 delete
e-mail:
 
4Adam23: Díky, zatim připravuju jen mapy měst, abych to mohl zapisovat. Až budu hotov, tak by ses pak kdyžtak mohl podívat, jestli to odpovídá. Vemu to pro verzi hry 1.0, takže možná v dalších verzích budou trochu rozdíly. Edit: tak oprava, čeština automaticky vyžaduje verzi 1.1, takže hru sama updatuje. Verze hry je tedy 1.1

4MP: U vzdělávání se to zpětně nedopočítává, ale u meditace a posilování ano.
Jméno: MP 18. 2. 2009, 21:47:31 delete
e-mail:
 
M&M VII
Mám nejasnost ohledně vzdělávání, meditace a posilování. Když si tuto vlastnost vezmu později (vypracuju si ji na vyšší stupeň později), připočítají se mi zpětně body, jako bych ji měl od začátku na té které konkrétní úrovni (expertní, mistrovská..)?
Jméno: Adam23 18. 2. 2009, 17:45:20 delete
e-mail:
 
Elemir, klidně ti s tím píchnu pokud nenajdeš jinde zdroje, myslím, že je to zajímavé téma. Pár si jich z hlavy pamatuju, ale chtělo by to zpracovat komplet.
Jméno: Elemir 18. 2. 2009, 12:22:10 delete
e-mail:
 
Zkusím se na to podívat a když zbyde čas, tak bych je vypsal a zakreslil do map.
Jméno: Adam23 16. 2. 2009, 16:38:59 delete
e-mail:
 
MP: Nene, nemyslel jsem standardní povyšovatele a učitele. Myslel sem obyvatele, co přidávají bonusy družině (bard, šejdíř, cikán, alchymista atd. atp.); ti lidé se podle mě v domečkách nemění.
Jméno: Elemir 16. 2. 2009, 11:34:40 delete
e-mail:
 
4Newman: Ahoj, ze současných her si na nic podobného nepamatuju, ale o Wizardry jako alternativě se mluvilo dost často (osobně jsem bohužel ještě nehrál). Jinak standardně starší hry jako Realms of Arkania apod.
Jméno: MP 16. 2. 2009, 00:21:05 delete
e-mail:
 
Adam23:
Jestli máš na mysli šestý díl, tak tady http://www.the-spoiler.com/RPG/New.World.Computing ...

Jinak, na těch stránkách jsou i ostatní díly.
Jméno: KILLER 15. 2. 2009, 22:30:52 delete
e-mail:
 
Lamyros: Přečti odstavec kousek výše (začíná slovy: "A ještě jedna věc" ).