Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Dead Boss 25. 2. 2009, 19:19:21 delete
e-mail:
 
Jedna sa nájde... v MM8
Jméno: KILLER 24. 2. 2009, 19:40:15 delete
e-mail:
 
endicekk: Bednou myslíš truhly? Z Wyrmů často padají artefakty/relikvie. Znáš nějakou tak dobrou truhlu?
Jméno: endicekk 24. 2. 2009, 19:17:38 delete
e-mail:
 
Pokud nejsi schopen sehnat dobré vybavení, zkus metodu load/save, ale ne s wyrmem, ale s bednou. Při příchodu do lokace se totiž obsah bedny generuje znovu. Tzn, pokud budeš používat autosave, třeba před dračíma pískama, bedna by měla být vždycky jiná.
Jméno: KILLER 24. 2. 2009, 07:29:52 delete
e-mail:
 
Dead Boss: Vypadá to tak. Já tam vždy našel nejlepší vybavení a aspoň dva artefakty. Jestli nezkusíš ty pyramidky, tak si najdi nějakého "vhodného" Wyrma a zkus metodu Load/Save.
Jméno: Dead Boss 22. 2. 2009, 20:22:49 delete
e-mail:
 
Silnější družiny můžou navštívit Jeskyni dračích jezdců (Kriegspire) - Hej to som vyčistil. Nič.
Asi mám len smolu.
Jméno: KILLER 22. 2. 2009, 16:31:32 delete
e-mail:
 
Dead Boss: Dobré zbraně získáš např. v Dračích píscích - je tam vesnice, kde můžeš měnit zlaté pyramidky (ty získáš v cirkuse) za dobré vybavení. Silnější družiny můžou navštívit Jeskyni dračích jezdců (Kriegspire) nebo zabíjet Wyrmy v Dračích píscích.
Jméno: Mikko 22. 2. 2009, 15:31:08 delete
e-mail:
 
To:MP ty jablka dej postavě sníst, jako, když jim dáváš lektvary, tím se to přesune do přehledu. S tím hradem si to už nepamatuju...
Jméno: MP 22. 2. 2009, 14:41:08 delete
e-mail:
 
M&M VII
Dají se jablka s inventáře přesunout do toho přehledu, aby nezabírala místo?
Je pravda, že v hradu je odpočinek bez nároku na spotřebu jídla a truhly se tam nerespawnují?
Jméno: Dead Boss 22. 2. 2009, 12:15:42 delete
e-mail:
 
KILLER: Rytier, Archer, Cleric, Sorcerer, všetky povyšovacie questy, už mám prvý Memory Krystal a druhý za pár minút. Zbrane dosť slabé. Zatiaľ som nenašiel nijakú dobrú zbraň(a pri tom čistím úrovne za radom)
Jméno: KILLER 22. 2. 2009, 02:41:19 delete
e-mail:
 
MP: Používání blasterů v tahovém módu, mi přijde, jako plýtvání potenciálem.
Jméno: endicekk 21. 2. 2009, 23:39:31 delete
e-mail:
 
Škoda že tu není funkce EDIT :((
Přišel jsem nato, teda spíš elemir, kde byla chyba. Pečlivěji jsem si přečetl jeho příspěvek a uvědomil si, co napsal. "Krom blasterů pak nesmíš už nic jiného držet." Aha ) Už to funguje, jak má, děkuji všem
Jméno: endicekk 21. 2. 2009, 23:36:24 delete
e-mail:
 
Zdravím, opět jsem zde
Tákže jsem vyzkoušel všechny vaše rady a zde je výsledek.. 18 v blasterech, rychlost cca 350 ( hodina moci + haste v mag. ohně + "nabootování" v NWC dungeonu). Blastery mi, ani náhodou, nestřílí rychlostí, jako ve videu od KILLERA, možná tak kolem 25% rychlosti toho týpka.. Nevím nevím
Mimochodem, musím se zastavis u mého výpočtu v minulém postu, kde jsem uvedl, že královnu s 2000hp zabiju 200ranami, když ubírám 20dmg. Asi jsem byl mimo, omlouvám se :x
BTW Werewolfi, říkáš to dobře
Jméno: Death Werewolf 21. 2. 2009, 22:22:09 delete
e-mail:
 
a rikam to dobre to o mocalu prokletych a hradu darkmoor
Jméno: Elemir 21. 2. 2009, 22:01:30 delete
e-mail:
 
Death Werewolf: Killer to myslel jinak, ty jsi v hlavních dolech u hradu Ironfist, ale klíč najdeš v železných dolech, které se nacházejí v Močálu prokletých. Bez něj ty dveře neotevřeš. Takže musíš nejprve do Močálu prokletých a tam si je vyzvednout, doly jsou zakresleny na mapě.

4endicekk: Když máš vysokou rychlost, tak je to o dost znát. Krom blasterů pak nesmíš už nic jiného držet. Existuje pak ještě jeden trik s mistrovstvím v dýce, ale už si moc nevybavuju, jak to bylo. Při něm totiž úplně zmizí faktor zotavení.
Jméno: MP 21. 2. 2009, 21:50:10 delete
e-mail:
 
endicekk: Toho se neboj, já to měl v podstatě úplně stejně (blastery na 19 úrovni) a škodu jsem způsoboval v podobné výši (níži ), přesto, když zaběhneš k východu z dungeonu, dostanou se za Tebou tak 3,4 démoni, po jejichž zlikvidování už jenom útočíš na královnu, která mi moc škody nezpůsobovala, ani jednou jsem se neléčil. A celý souboj jsem absolvoval v tahovém modu.
Jméno: Death Werewolf 21. 2. 2009, 21:37:26 delete
e-mail:
 
Elemire mislim snerglovi jeskyne v hrad Ironfistů
P.S. mocal prokletych je okoli hradu darkmoor(tam jsem jeste nebil)a za hradem je draci jeskyne tam je ten slavny drak ktereho musim zabit abych se stal hrdinou rikam to dobre
Jméno: Adam23 21. 2. 2009, 20:51:39 delete
e-mail:
 
endicek: ale na tu crazy rychlost blasterů je třeba zakouzlit kouzlo "Haste" "Zrychlení" z Magie ohně!
Jméno: KILLER 21. 2. 2009, 19:45:03 delete
e-mail:
 
Na tomhle videu jde dobře vidět síla a rychlost blasterů (je tam i zabití královny) :

http://www.youtube.com/watch?v=3Ek3D_fYCaY ...
Jméno: KILLER 21. 2. 2009, 18:33:27 delete
e-mail:
 
Death Werewolf: Prostuduj tyto dvě mapy:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ...
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ...
P.S. Víš vůbec, co to je Močál prokletých (Darkmoor) ?

endicekk: Blastery jsou mnohem rychlejší než luky. S blastery NESMÍŠ používat tahový mód.
Jméno: endicekk 21. 2. 2009, 17:06:21 delete
e-mail:
 
Zdravim! Nebudu Vás příliš zdržovat, mám pouze jeden dotaz. M&M VI - 73lvl - 18bodů v dovednosti blaster - mistr. V návodu se píše o velké účinnosti blasterů a jejich rychlosti.. př: Pohodlně zde budete mít na dostřel Královnu démonů. Kouzlí sice Zpopelnění, stejně jako Králové démonů, ale nemusíte mít přílišné obavy. Díky blasterům ji velice rychle připravíte o jejích 2000 hp a poté padne. ;;; s již dříve popsanou úrovní blasterů, kterou vlastním, ubírám kolem 20dmg jednou střelou - cca 200 střel do královny démonů? Plus to, blastery mi nesřílí o nic rychleji, než-li luky.. To není tak rychlé a ani pohodlné.. Takže, je chyba ve hře či v "malém" levelu blasterů, nebo ještě v jiné věci?