Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 24. 2. 2009, 19:40:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| endicekk: Bednou myslíš truhly? Z Wyrmů často padají artefakty/relikvie. Znáš nějakou tak dobrou truhlu? | |||
| Jméno: | Dead Boss | 22. 2. 2009, 20:22:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Silnější družiny můžou navštívit Jeskyni dračích jezdců (Kriegspire) - Hej to som vyčistil. Nič.
Asi mám len smolu. |
|||
| Jméno: | Mikko | 22. 2. 2009, 15:31:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To:MP ty jablka dej postavě sníst, jako, když jim dáváš lektvary, tím se to přesune do přehledu. S tím hradem si to už nepamatuju... | |||
| Jméno: | KILLER | 22. 2. 2009, 02:41:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| MP: Používání blasterů v tahovém módu, mi přijde, jako plýtvání potenciálem. | |||
| Jméno: | Death Werewolf | 21. 2. 2009, 22:22:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| a rikam to dobre to o mocalu prokletych a hradu darkmoor | |||
| Jméno: | Adam23 | 21. 2. 2009, 20:51:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| endicek: ale na tu crazy rychlost blasterů je třeba zakouzlit kouzlo "Haste" "Zrychlení" z Magie ohně! | |||
| Jméno: | KILLER | 21. 2. 2009, 19:45:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na tomhle videu jde dobře vidět síla a rychlost blasterů (je tam i zabití královny) :
http://www.youtube.com/watch?v=3Ek3D_fYCaY ... |
|||
| Jméno: | KILLER | 21. 2. 2009, 18:33:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Death Werewolf: Prostuduj tyto dvě mapy:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ... http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ... P.S. Víš vůbec, co to je Močál prokletých (Darkmoor) ? endicekk: Blastery jsou mnohem rychlejší než luky. S blastery NESMÍŠ používat tahový mód. |
|||