Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: ondla 24. 4. 2009, 13:21:39 delete
e-mail:
 
Zdravim, ja mam zas proble, stahl jsem si MoM 6, jsou tam img soubory, moutnu je prez daemon tools dam instal a nic to nedela, po chvilce se autorun vypne. Neví nekdo cím to je ? Nekde sem cetl ze to musim vypalit na CDcka...predem dekuji za rychlou odpoved, s pozdravem Ondra
Jméno: Elemir 15. 4. 2009, 10:20:12 delete
e-mail:
 
Ještě v rychlosti k tomu spamu na fóru. Vypadá to, že filtr byl funkční jen z poloviny, resp. ono šlo odeslat příspěvek i bez ohledu na výsledek kontroly, takže teď už to snad bude v pořádku. Holt takhle to vypadá, když se v kódu vynechají závorky
Jméno: Dead Boss 12. 4. 2009, 18:30:24 delete
e-mail:
 
Meditacia, Posilovanie - čím viac tým lepšie. Ostatné skilly stačí tých 8 a byť master, viac len ak nemáš kam dávať body.
Jméno: FuManChu 11. 4. 2009, 11:37:19 delete
e-mail:
 
Ma vobec vyznam zvysovat v MM6 ostatne dovendosti ako meditace, poznavani veci, bystrost, odstranenie pasti atd.. nad 8 a viac bodov? uz mam v niektorich aj 9bodov a odkedy som mistr skoro vo vsetkom, nikdy som sa nestretol s problemom ze by postava nevedela nieco opravit, identifikovat alebo podobne.
Jméno: Elemir 9. 4. 2009, 11:30:52 delete
e-mail:
 
Díky za upozornění, tušil jsem, že jsem se asi uklepl. Mám tu i stránky kroniky z Travianu a omylem jsem nahrál soubor novinek z nich sem. Odpoledne nahraju původní soubor.

K tomu spamu. Už včera jsem se to pokoušel pročisťovat a hlavně už jsem hledal, proč zrovna v tomhlé vlákně nefunguje antispam. Pok se mi to nepodaří dopořešit, tak budu asi nucen fórum smáznout.
Jméno: Dead Boss 8. 4. 2009, 22:39:59 delete
e-mail:
 
Kde je vlastne elemir? Ako vidím, na fóre je dosť veľa spamu. Nie, že by som sa sťažoval.
Jméno: Adam23 7. 4. 2009, 21:27:19 delete
e-mail:
 
Dead Boss: opravdu ty novinky jsou z nějaké jiné hry/stránky mi připadá :D
Jméno: Dead Boss 7. 4. 2009, 20:50:29 delete
e-mail:
 
Technický dotaz na stránky:

Niekedy keď zapnem stránku sa mi zobrazia dosť zváštne novinky. Niečo o útokoch natarov či čo. Inokedy je to zas normálne. Neviem či robí aj niekomu inému, či len mne.
Jméno: Elemir 7. 4. 2009, 14:28:36 delete
e-mail:
 
Ahoj, nevim, kterou hru máš zrovna na mysli, takže obecně. DirectX při instalaci už stahovat ani instalovat nemusíš, normálně odklepneš u instalace OK a pokračuješ dál.
Jméno: fanda 6. 4. 2009, 15:25:29 delete
e-mail:
 
jo,tak presneji:..ted sem se na to dival. Je tam napsano ze chteji Directx 6, ale ze muj system ma Directx...takze nevim jak to zmenit,kdyz sem si ten directx6 stahl.
Jméno: fanda 6. 4. 2009, 15:15:09 delete
e-mail:
 
Cau,mam XP a pri instalaci me to pise ze nemam directx.pritom sem si stahl a nainstaloval directx 6.1 jak tu bylo psano a nic.Poradte prosim
Jméno: kejla 29. 3. 2009, 15:07:04 delete
e-mail:
 
Ahoj

parim mm9 splnil jsem ukol na povyseni z bojovnika na krizaka v deniku mam ze sem povysen ale porad mam v inventari napsano bojovnik nevite nekdo co stim
diky
Jméno: Elemir 16. 3. 2009, 11:08:17 delete
e-mail:
 
Jsou tam v podstatě omylem, protože tato dovednost se skutečně objevila až v sedmém díle. V šestce zřejmě nefungovala tak jak měla, tak ji před uvedením hry na trh zas odstranili. Nicméně chmatácký bonus ve hře zůstal. Pokud si dobře pamatuju, tak dřív jsme zkoušeli, jestli to nemá vliv třebas na dovednost Bystrost, ale to nemá.
Jméno: Defender 15. 3. 2009, 19:42:29 delete
e-mail:
 
To Zero : ne myslím 6. díl. opravdu mám asi 5 předmětů, které zvyšují chmatáckou šanci ale absolutně netuším na co to je
Jméno: Zero 15. 3. 2009, 14:18:50 delete
e-mail:
 
Patrně myslíš sedmý díl, protože v tom jediném se dá krást a uděláš to tak, že musíš mít schopnost kradení, a v obchodě držet ctrl a kliknout na věc, která se místo koupení ukradne(pokud máš dostatečnou dovednost)
Jméno: Defender 14. 3. 2009, 12:08:58 delete
e-mail:
 
Ahoj, V MM6 jsou předměty, které zvyšují chmatáckou šanci,ale vůbec nemůžu přijít na to jak se krade. díky moc
Jméno: cincilla548 8. 3. 2009, 23:24:28 delete
e-mail:
 
Fakt husty web takovych nadsencu do starych her od 3DO uz ubyva a jsem rad ze je alespon nekdo kdo tyhle hry stale podporuje protoze dle meho nazoru patri k opravdovym klenotum PC her.
Jméno: Elemir 6. 3. 2009, 14:41:05 delete
e-mail:
 
Neni zač Trochu mě potrápily ty mapky, tak se to protáhlo. Dneska se pokusím dát dohromady i ty meče v kamenech.
Jméno: Adam23 6. 3. 2009, 09:23:44 delete
e-mail:
 
Elemire díky za super zpracovanej přehled NPC k najmutí!
Jméno: endicekk 25. 2. 2009, 22:06:01 delete
e-mail:
 
Jojo, bednou myslim truhly..
Pokud dobrou bednou myslíš bednu, ve které by mohl být artefakt / relikvie, pak se mi nejlépe osvědčila bedna v Darkmooru pod hradem Darkmoor. Často jsem tam nalezl Percivala, nejčastěji Arese.. Druhá, dle mého názoru taky výborná je bedna v rajském údolí u chrámu baa, na tom nejvyšším vrcholku hory
Doufám že budeš mít štěstí, měj se