Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | ondla | 24. 4. 2009, 13:21:39 | ![]() |
| e-mail: | hypnodex(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravim, ja mam zas proble, stahl jsem si MoM 6, jsou tam img soubory, moutnu je prez daemon tools dam instal a nic to nedela, po chvilce se autorun vypne. Neví nekdo cím to je ? Nekde sem cetl ze to musim vypalit na CDcka...predem dekuji za rychlou odpoved, s pozdravem Ondra | |||
| Jméno: | Dead Boss | 12. 4. 2009, 18:30:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Meditacia, Posilovanie - čím viac tým lepšie. Ostatné skilly stačí tých 8 a byť master, viac len ak nemáš kam dávať body. | |||
| Jméno: | Dead Boss | 8. 4. 2009, 22:39:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Kde je vlastne elemir? Ako vidím, na fóre je dosť veľa spamu. Nie, že by som sa sťažoval. ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 7. 4. 2009, 21:27:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dead Boss: opravdu ty novinky jsou z nějaké jiné hry/stránky mi připadá :D | |||
| Jméno: | fanda | 6. 4. 2009, 15:15:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Cau,mam XP a pri instalaci me to pise ze nemam directx.pritom sem si stahl a nainstaloval directx 6.1 jak tu bylo psano a nic.Poradte prosim ![]() |
|||
| Jméno: | Defender | 15. 3. 2009, 19:42:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To Zero : ne myslím 6. díl. opravdu mám asi 5 předmětů, které zvyšují chmatáckou šanci ale absolutně netuším na co to je | |||
| Jméno: | Defender | 14. 3. 2009, 12:08:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, V MM6 jsou předměty, které zvyšují chmatáckou šanci,ale vůbec nemůžu přijít na to jak se krade. díky moc | |||
| Jméno: | Elemir | 6. 3. 2009, 14:41:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Neni zač Trochu mě potrápily ty mapky, tak se to protáhlo. Dneska se pokusím dát dohromady i ty meče v kamenech. |
|||