Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Zantira | 18. 5. 2009, 17:26:21 | ![]() |
| e-mail: | kacerice(z)volny(tečka)cz | ||
Ahojky, super stránky, moc mi pomohly. Jen by to chtěla napsat k jednotlivých příšerám, kde se ve hře vyskytují. Pomohlo by to třeba, když se loví monstra pro radnice. ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 18. 5. 2009, 10:12:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| melkorn: Meditace, vysoký level, sudy, černé lektvary, předměty. | |||
| Jméno: | melkorn | 18. 5. 2009, 07:05:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KILLER:jak si ziskal tak velky statistyky a navic vsechny?a tolik many? | |||
| Jméno: | KILLER | 16. 5. 2009, 10:39:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| melkorn: Protože jsem hrál poprvé, udělal jsem spoustu omylů (body dovednosti v nedůležitých dovednostech). Toto je výtah nejvíce užitečného, za předpokladu, že nechceš dosáhnout co nejlepšího skóre:
Magie živlů - 10 (VM), Magie temnoty - 40 (VM) + předmět, který zesiluje působení (o polovinu na max. 60), Odstranění pastí - 1 (N) --> proti pastem tě bude chránit vysoké štěstí, Obchodování - 4 (E), Identifikace věcí - 7 (M), Hůl - 4 (E), Kož. zbroj - 4 (E), Regenerace - 4 (E), Meditace - ten zbytek (VM) http://resize.like.cz/images/1242462873MM8%201%20L ... |
|||
| Jméno: | KILLER | 15. 5. 2009, 22:01:31 | ![]() |
| e-mail: | jpkiller(z)seznam(tečka)cz | ||
| melkorn: Save ti nepošlu (mám své důvody), ale když se mě na cokoliv z něj zeptáš, tak ti odpovím. | |||
| Jméno: | melkorn | 15. 5. 2009, 21:02:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KILLER:ja ho nechci aby mi nejak pomohl,ale jen se chci podivat co a jak.pls | |||
| Jméno: | Dead Boss | 15. 5. 2009, 17:19:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| melkorn: Manu sa dá v kritickej chvíli obnoviť elixírom. A môžeš si ju šetriť zvitkami. | |||
| Jméno: | KILLER | 14. 5. 2009, 14:15:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| melkorn: Když hraješ za 5 postav tak se získané zkušenosti rovnoměrně dělí. Proto jediná postava leveluje rychleji. | |||
| Jméno: | melkorn | 13. 5. 2009, 14:13:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| musim mit ale magii temnoty na vysoky urovni aby armagedon fungoval dost silne. | |||