Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 12. 6. 2009, 18:08:20 delete
e-mail:
 
Antonín Šolc: Nevěř všemu.
Jméno: Antonín Šolc 12. 6. 2009, 17:09:05 delete
e-mail:
 
hej Elemire četl jsem že se dá nějak dostat do vori(v sedmičkách).zkoušel jsi to?teda pokud o tom víš...
Jméno: Ramesse III. 12. 6. 2009, 13:36:39 delete
e-mail:
 
Tak hele, rozhodl jsem se použít následující postup: hru jsem odinstaloval, takže mi teď zkuste prosím napsat co nepodrobnější postup, jak ji znovu nainstalovat, aby mi to mělo jet na windows XP servis pack 2.
A já to zkusím, možná, že prostě dělám nějakou chybu v postupu, ačkoliv nevím, co by se na instalaci MM7 dalo zkazit.
Jméno: Ramesse III. 12. 6. 2009, 13:32:15 delete
e-mail:
 
Ano, ten neoficiální jsem si stáhl a použil. Předpokládal jsem totiž, že oficiální mi nebude fungovat - což se teď potvrdilo, nainstaloval jsem ho a pořád totéž. Nemůže to být třeba crakem? No, zkusím ještě ten druhý neoficiální patch, který jsem tam právě objevil
Jméno: Elemir 12. 6. 2009, 13:12:57 delete
e-mail:
 
Tady http://www.svetmightandmagic.cz/download/mmd_index ... - v části Neoficiální patche.
Jméno: Ramesse III. 12. 6. 2009, 12:28:08 delete
e-mail:
 
4MP:

V aplikaci Might and Magic VII došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.
A dál následují tradiční kecy o tom, kam to můžu poslat bla bla bla...

4Elemir: Druhý XP patch jsem nezkoušel, máš ho tady na stránkách? Já se v těch věcech moc nevyznám
Jméno: Elemir 12. 6. 2009, 10:46:48 delete
e-mail:
 
Zkoušel si i ten druhý xp-patch? Mě teď třebas z ničeho nic přestalo chodit mm6, což je také zajímavé.
Jméno: MP 12. 6. 2009, 09:36:38 delete
e-mail:
 
Ramesse III
Možná bys mohl napsat, jakou chybovou hlášku to napíše.
Jméno: Ramesse III. 11. 6. 2009, 23:57:42 delete
e-mail:
 
To všechno jsme zkoušeli. Pouštíme to přes image, MM7Setup jsme také měnili... a nic. Pořád ta samá písnička. Dokonce jsem se to snažil připojit i přes něco jiného, než alkohol - výsledek nižádný.
Jméno: KILLER 11. 6. 2009, 23:03:27 delete
e-mail:
 
Ramesse III.: Zkus to spustit pomocí virtuální mechaniky nebo zkusit různá nastavení v souboru MM7Setup.
Jméno: Ramesse III. 11. 6. 2009, 19:53:57 delete
e-mail:
 
Tedy, mám Windows XP servis pack II... ale na mém starém notebooku, který mi shořel minulý rok na podzim, MM7 fungovaly, a měl jsem tam nainstalované úplně totéž.
Jméno: Elemir 11. 6. 2009, 19:40:29 delete
e-mail:
 
A co je na tom notebooku za systém?
Jméno: Ramesse III. 11. 6. 2009, 19:02:20 delete
e-mail:
 
Adam23: Jo, ale co když je to třeba tím, že ta hra není kompatibilní s nějakým systémem přímo na mém notebooku? Třeba s grafárnou?!
Jméno: Adam23 11. 6. 2009, 18:28:25 delete
e-mail:
 
Ramesse III: sehnat original verzi zaprve.
Jméno: Ramesse III. 11. 6. 2009, 16:22:40 delete
e-mail:
 
Dobře,
vyskytl se velký, ale vééélky problém. Hru jsem nainstaloval, opatchoval, ocrackoval, ale nejede. Při spuštění se objeví chybové hlášení a všechno spadne.
CO MÁM DĚLAT?!! Uááááá!!
Jméno: Ramesse III. 10. 6. 2009, 19:39:15 delete
e-mail:
 
No nic, je to sice tragédie, ale asi tedy využiji seznamu artefaktů a relikvií na tomto parádním webu, vyberu si 13, které chci nejvíc, a pak budu vykládat a vykládat a vykládat, dokud mi nevypadnou přesně ty, které chci.
Jméno: Elemir 10. 6. 2009, 16:56:46 delete
e-mail:
 
Asi to tak skutečně bude. Pak ještě zkusim pro jistotu i verzi 1.0 v originále.
Jméno: Ramesse III. 10. 6. 2009, 16:06:54 delete
e-mail:
 
Jinými slovy - artefakty jsou vskutku omezené?
Jméno: Elemir 10. 6. 2009, 14:32:42 delete
e-mail:
 
Tak jsem dokončil zkušební test s gobliny a dopadlo to docela zajímavě. Nevim jestli jsme se k tomu tenkrát dostali, ale např. na Celestial Heaven se v diskusi objevila podobná otázka a odpověď zněla 13 artefaktů/relikvií, což odpovídá už tomu dřívějšímu pozorování. Nadefinoval jsem tedy level 6 předměty goblinům a vrhl se do Harmondale Vzhledem k tomu, že jich tam je zřejmě dobrá stovka, tak výsledky byly následující:

První "návštěva" 5 artefaktů, 4 relikvie. Po prvním respawnu 2 relikvie, po druhém respawnu 1 relikvie, po třetím respawnu 1 relikvie a po čtvrtém respawnu nic. Celkem shodou okolností 13 nalezených předmětů. Přitom pevně dané artefakty/relikvie zůstávají také ve hře, takže si lze vyzvednout např. i Ovčí rouno z Chrámu Baa apod.

Je fakt, že ze sedmého dílu mám v určitých ohledech taky divný pocit, začalo to už u hledání Upíří pláštěnky, kdy se nás několik shodlo, že jsme ji skutečně našli. Podle všeho tento předmět souvisí s výskytem Hlavního upíra ve Vinném sklípku, jenomže ten tam najednou neni k nalezení. Stejně tak se mi moc nezdá ta záchrana Rolanda, mě připadá, že když jsem to kdysi hrál prvně, tak se po své záchraně objevil i v hradu Gryphonhearth po boku Catherine a byl tam i děkovací dialog s ním. No, možná jsem si to jenom vsugeroval :D
Jméno: Ramesse III. 10. 6. 2009, 09:23:31 delete
e-mail:
 
4Elemir:

Díky, tak body rozdělujeme v podstatě stejně...

U těch artefaktů je problém ten, že v prvních hrách jsem mohl mít neomezený počet artefaktů a některé dokonce vícekrát. Až později, při nových instalacích, z ničeho nic, se mi to začalo omezovat... Pravděpodobně si tedy zkusím sehnat jinou verzi hry, protože jinak vážně nevím, co s tím.