Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: FuManChu 17. 6. 2009, 15:40:24 delete
e-mail:
 
Mam problem, v Hrade Kriegspire sa nemozem dostat cez zavrete dvere ktore vedu k truhle s vajcom(ukolovy predmet). Ani mi nepise ze su to dvere a ked kliknem na ne tak nic. Co stym? (Aj v Bielej Ciapke mi v jednom dungeone nefunguju dvere ako maju, pri dverach svieti take cervene svetlo.)
Jméno: LoganStoppable 16. 6. 2009, 21:53:50 delete
e-mail:
 
Elemir : Ale úpřímně řečeno, vůbec v to nedoufám Jenom mi přijde šílený skok z 240 na 500 ( ale brácha může přehánět), ale kdyby se mi někdy podařilo ho splašit tak mám scanner tak bych ti to poslal, ale jen kdyby se mi poštěstilo
Jméno: Elemir 16. 6. 2009, 19:43:25 delete
e-mail:
 
Ramesse III.: Stačí je mít v družině, je to to samé jako s obchodníky. Potíže jsou až v MM9.

LoganStoppable: Myslíš na Stuare? Tam jsem ty příručky taky koupil, ale k té 6 se nemůžu dostat. Už mě napadlo zkusit jim napsat o možnost získat příručku v elektronické podobě. Jednou jsem ji zahlídl i na aukru, ale dotyčný za ni chtěl skoro 400,- což jsem zavrhl Jestli se ti zadaří, tak dej určitě vědět.
Jméno: LoganStoppable 16. 6. 2009, 17:06:00 delete
e-mail:
 
Takže mám lehkou naději že dostanu ofiko příručku MaM VI. Kupoval jsem si ještě mimo to další tři příručky ( MM7/8/9/Half-Life) a to tak vyšlo lehce nad dvě stovky a prý to byl pakl tak za 500,- takže uvidíme, zítra by to tu mělo být
Jméno: Ramesse III. 16. 6. 2009, 15:41:00 delete
e-mail:
 
Děcka...
v MM7 jsem si chtěl ke družině přidat učence a instruktora kvůli tomu, že se u nich píše, že zvyšují procenta získaných zkušeností. Vždycky jsem si myslel, že stačí mít tyto postavy s družinou, ale bratr tvrdí, že to funguje jen v případě, když mám dovednost vzdělávání. Je to pravda?
Jméno: Elemir 15. 6. 2009, 11:11:35 delete
e-mail:
 
ZecK a LoganStoppable: Díky za ty opravy, už jsem to dal do pořádku.

Ještě k těm artefaktům, našel jsem další přímou zmínku o 13 kusech a hlavně tu mám ještě jednu chybku. Ovčí rouno patří mezi speciální předměty, tudíž se do artefaktů nepočítá a tyto předměty tak lze nalézt vždy bez ohledu na maximum nalezených artefaktů/relikvií.
Jméno: Ramesse III. 15. 6. 2009, 10:58:13 delete
e-mail:
 
Tááák, Marcarak Nelítostný čuchá ke kytkám ze spodu, nebo, jak říkají trpaslíci, šňupe hlínu
Jméno: Ramesse III. 14. 6. 2009, 20:24:42 delete
e-mail:
 
KILLER: A proto je potřeba si artefakty/relikvie pečlivě vybrat předem, abys pak neměl nějaký, který nevyužiješ.
Jméno: KILLER 14. 6. 2009, 18:11:44 delete
e-mail:
 
Dead Boss: Ne.
Jméno: Dead Boss 14. 6. 2009, 17:49:56 delete
e-mail:
 
Mám otázku ohľadom obmedzeného počtu artefaktov. Ak budem mať 13 (maximum) artefaktov a všetky zahodím/predám, budem môcť znovu nájsť nejaký artefakt?
Jméno: LoganStoppable 14. 6. 2009, 12:38:38 delete
e-mail:
 
V Bestiáři, v Might and Magic VIII máš pár překlepů u Jednorožců v popisu. U povolání v VIII u Klerika jak je "féroví bojovníci" tak jestli jsi to překládal z angliny a bylo tam "fair" tak to možná bylo myšleno jako dobří bojovníci, ale to je jen můj pocit
Jméno: ZecK 14. 6. 2009, 00:09:55 delete
e-mail:
 
Prohlížel jsem si bestiář v MM VIII a u Efrítů je uveden chybný výskyt - rovina země, správný je rovina ohně. Jinak stránky jsou super, jen tak dál
Jméno: Ramesse III. 13. 6. 2009, 21:07:50 delete
e-mail:
 
Killer: Popravdě, ani trošku, můj záběr zájmů je docela jinde. Ale rád čtu Terryho Pratchetta, pokud narážíš na 1:1000000
Pratchett totiž tvrdí, že když je šance jen a pouze přesně 1:1000000, nemohou si bohové odpustit tu srandu, aby se to nakonec opravdu nestalo.
Když tedy seržant Tračník s ostatními muži Hlídky šel zabít draka, nechal si zavázat oči a stál na jedné noze, aby svoji šanci na neúspěch co nejvíc zvýšil. Jenže dotáhl to jen na 1:999999, takže draka nezabil.
Ale byla už šance 1:1000000, že muži z Hlídky přežijí následný drakův útok Proto si mohli dát o pár set stran později druhý pokus
Jméno: KILLER 13. 6. 2009, 19:59:22 delete
e-mail:
 
Ramesse III.: Matematika asi není tvou silnou stránkou, že?
Jméno: LoganStoppable 13. 6. 2009, 19:31:53 delete
e-mail:
 
Podle mě se tahle příručka už dávno netiskne
Jméno: Ramesse III. 13. 6. 2009, 19:21:10 delete
e-mail:
 
LoganStoppable: Kdyby to byla šance 1:1000000, tak by se tam šestka na 100% objevila. Ale 1:100, to je fakt beznadějné...
Jméno: LoganStoppable 13. 6. 2009, 19:17:44 delete
e-mail:
 
Zrovna jsem si objednal ofiko příručky MaM VII,VIII,IX. A přidal jsem komentář, že mám zájem o VI.Psal tam ještě někdo ohledně šestky? čim víc lidí tím větší šance že se tam objeví.Ale po TAK dlouhý době asi už těžko. Šance tak 1:100 že dostanu kladnou odpověď
Jméno: Ramesse III. 13. 6. 2009, 18:54:40 delete
e-mail:
 
Elemire, ač elf, musím to říct, muluju tě!! Postupoval jsem krok po kroku podle návodů, které máš napsané na těchto naprosto fantastických a nepřekonatelných stránkách, a FUNGUJE TO! Díky, díky díky ti!!

Btw, nějaké novinky ohledně artefaktů? Asi ne, co?
Jméno: KILLER 13. 6. 2009, 13:41:05 delete
e-mail:
 
Elemir: A jak se tam mapa jmenuje?
Jméno: Elemir 13. 6. 2009, 08:14:32 delete
e-mail:
 
4Ramesse III.: Přesnější postup než je uveden v té sekci už napsat nelze. Chyba je nejspíš v tom cracku

4Antonín Šolc: Je to tak, čas od času se na to někdo nachytá Je to něco jako legenda o bílém goblinovi v mm6. On tomu nahrává fakt, že Vori jako takové je součástí mapy Antagarichu. Ve skutečnosti ani v datových souborech neexistuje náznak, že by se třebas původně o něčem takové uvažovalo. Existuje tak pouze neoficiální herní mapa do Heroes III.