Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ramesse III. | 15. 6. 2009, 10:58:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tááák, Marcarak Nelítostný čuchá ke kytkám ze spodu, nebo, jak říkají trpaslíci, šňupe hlínu ![]() |
|||
| Jméno: | Ramesse III. | 14. 6. 2009, 20:24:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KILLER: A proto je potřeba si artefakty/relikvie pečlivě vybrat předem, abys pak neměl nějaký, který nevyužiješ. | |||
| Jméno: | Dead Boss | 14. 6. 2009, 17:49:56 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám otázku ohľadom obmedzeného počtu artefaktov. Ak budem mať 13 (maximum) artefaktov a všetky zahodím/predám, budem môcť znovu nájsť nejaký artefakt? | |||
| Jméno: | ZecK | 14. 6. 2009, 00:09:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Prohlížel jsem si bestiář v MM VIII a u Efrítů je uveden chybný výskyt - rovina země, správný je rovina ohně. Jinak stránky jsou super, jen tak dál ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 13. 6. 2009, 19:59:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ramesse III.: Matematika asi není tvou silnou stránkou, že? | |||
| Jméno: | Ramesse III. | 13. 6. 2009, 19:21:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| LoganStoppable: Kdyby to byla šance 1:1000000, tak by se tam šestka na 100% objevila. Ale 1:100, to je fakt beznadějné... | |||