Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: lord Hagalaz 24. 6. 2009, 20:08:30 delete
e-mail:
 
Elemir: Ano, určitě to bude v tom XP patchi.

Ramesse III.: Dobrý nápad. Ještě kdyby někdo přišel s patchem pro XP, který neodstraňuje artefakty. No nic, přej a bude ti přáno.

Meli: Já vím, koho určitě v MM9 nebrat. Hraničáře. Ne snad kvůli tomu, že by to nebyla dobrá postava, ale ten povyšovací úkol je k zešílení. Skákat na správné plošky a nešlápnout vedle,...je to zvládnutelné, ale o nervy.
Jméno: LoganStoppable 23. 6. 2009, 19:44:24 delete
e-mail:
 
Elemire, je vůbec to knihkupectví ještě v provozu. Můj brácha se spletl, doted to nepřišlo. Jak dlouho trvalo u tebe než ti to došlo?
Jméno: KILLER 22. 6. 2009, 20:28:50 delete
e-mail:
 
meli: Pro začátečníka nebo pokročilého?
Jméno: Ramesse III. 22. 6. 2009, 19:08:04 delete
e-mail:
 
Aha, no ano, ano Já měl omylem kliknuté MM8
Jméno: Dead Boss 22. 6. 2009, 18:31:22 delete
e-mail:
 
wut? Ja tam vidím dve mená.
Jméno: Ramesse III. 22. 6. 2009, 17:47:24 delete
e-mail:
 
Elemire... všiml jsem si, že v sekci MM7 - Umístění učitelů - máš u učitelů na experty vždycky jen jedno jméno, ačkoliv pokud vím, tak většina dovedností má expertní učitele dva... možná by bylo dobré to pro úplnost postupem času doplnit, čímž by kvalita tohoto top webu ještě více stoupla.
Jméno: meli 22. 6. 2009, 16:57:04 delete
e-mail:
 
zdravim lidi.mám jen dotaz:jaké doporučujete složení skupiny v MaM8 a 9?
dík za odpověd
Jméno: FuManChu 22. 6. 2009, 11:25:35 delete
e-mail:
 
By ma zaujimalo, ako hravate M&M6?

Ja som na zaciaku hry po boji, sa vacsinou vyspal na mieste, ale neskorsie ked som mal viac penazi a kuzlo brana a loydov(ci ako sa to pise ) majak, tak odvtedy sa doplnujem v kostole baa, neskor ked uz som mal zlato nad 150 000 to vacsinou uz davam v kostole, no samozrejme sem tam sa vyspim v hospode. Takto som za par mesiacov sa dostal mozno do polovice hry(ak nie dalej, robim uz ulohy pre Oraculum) a predtym som to hral rok herneho casu(nie realny rok ) a vela som toho nespravil.
Jméno: Ramesse III. 21. 6. 2009, 12:02:32 delete
e-mail:
 
Dead Boss: Říkejme tomu herní praxe. Prostě už mám strategii. Zabralo to sice opravdu hodně času, ale... já vždycky chodím do titánské pevnosti na nízkém lvl, protože je to mnohem těžší a tudíž i zábavnější. A navíc získám do začátku hry hromadu artefaktů, a to se hodí
Jméno: Dead Boss 20. 6. 2009, 22:05:23 delete
e-mail:
 
To sa ti ako podarilo?
Jméno: Ramesse III. 20. 6. 2009, 21:03:00 delete
e-mail:
 
Tak jsem s lvl 19 vybil celou titánskou pevnost Bwah ah hah ha!
Jméno: Elemir 19. 6. 2009, 15:31:21 delete
e-mail:
 
Su Shi a lord Hagalaz: Děkuji za pochvalu.

Ohledně těch artefaktů/relikvií už tu koumám pár dní a už mě taktéž napadlo ty xp-patche obejít. Problém s verzí samotné hry asi nebude, protože už ta co u nás vyšla byla rovnou ve verzi 1.1, tudíž oficiální patch nebylo třeba aplikovat. XP-patche jsou tedy skutečně asi jediná odlišnost oproti instalacím na Windows 9x. Jsem proto rád, že už se tu objevilo několikeré podezření na souvislost mezi verzemi. Dnes jsem tedy zkusil preventivně nainastalovat Windows 98 přes VirtualPC (bohužel nativně ho již instalovat nemohu, neboť např. k mojí grafické kartě vůbec nejsou pro tento systém ovladače). Hru se mi pak podařilo spustit a je to celkem i hratelné (plynulost je docela dobrá), takže zkusim potom pár testů v ní a bude-li to vypadat nadějně, pak to tu i popíšu.

Jinak draka v MM9 jsem neskolil, nepodařilo se mi ohlídat trvání Źivelného štítu a Prokletí. Dostal jsem se tuším jen ke 3/4 a býval by mě asi taky zachránil další Božský zásah, ale to už nešlo. Docela mi tuhly prsty na klávesnici :D
Jméno: KILLER 19. 6. 2009, 11:49:41 delete
e-mail:
 
lord Hagalaz: Věřím, že jsem byl blízko.

Svoji strategii jsem si vystavěl na kouzle Živlený štít. Měl jsem 2 postavy s tímto kouzlem, spoustu many a pár svitků Božského zásahu (na obnovu manu nebo kdyby někdo zemřel).
Asi po deseti minutách boje (počítal jsem s 15-20 minutami) mi začala docházet mana. Bouhužel jsem promeškal šanci na použití Božského zásahu (chtěl jsem ještě využít zbytky Živelného štítu) a postava s těmito svitky zemřela. V Devítce jsou novinky, které mi zabránily toto kouzlo seslat:

Nejde uložit hra během boje.
Nejde vlézt do inventáře mrtvé postavy během boje. WTF?

Při přípravě jsem na to zapomněl a všechny svitky dal jediné postavě...

P.S. Poté už se mi to nechtělo podstupovat znovu, ale jednou to určitě znovu zkusím.
Jméno: LoganStoppable 18. 6. 2009, 23:13:21 delete
e-mail:
 
To jsme dva, hned jak jsem to viděl tak jsem se loadnul hru a přidal se k drakům
Jméno: lord Hagalaz 18. 6. 2009, 22:38:22 delete
e-mail:
 
Já pokaždé začínám znovu tuhle hru s tím, že si vyrobím super postavy a toho draka zkosím. Ale té potvoře zajišťuje nesmrtelnost nedostatek hráčské trpělivosti.

Ale v MM 8 jsem měl draky rád. Proto jsem se také přidal na jejich stranu. Quixot mi přišel jako fanatik a to jak nechutně popravovali ty draky před mláďaty mi dodalo. Ty bestie mají přece také právo na to, aby se mohli něčím živit ne?
Jméno: LoganStoppable 18. 6. 2009, 21:59:42 delete
e-mail:
 
lord Halagaz: Toho draka se mi nikdy nepodařilo zabít. Kdyby nemohl rozbít ty pilíře tak bych ho uštípal k smrti šípy
Jméno: lord Hagalaz 18. 6. 2009, 19:02:58 delete
e-mail:
 
Musím říct, že se jedná skutečně o výborné stránky. Je to milé, že se dnes ještě někdo věnuje této skvělé herní sérii, která už má tradici, jenž se může směle postavit vedle klasické fantasy.

Díky Bohu za ten patch pro W XP, ale přesto to má své mouchy. Možná to tady už někdo říkal, těch příspěvků už je tu přece jenom hodně...Ze hry zmizí artefakty a relikvie. Možná to někomu nevadí, ale přece jenom...není nad to, když si na závěr hry člověk uspořádá v Eeofolu hon na Titány a posbírá všechno co mají u sebe. A s těmito skvosty nakráčí na Lincoln do posledního střetnutí. Je to škoda. Nevíte někdo, co s tím?

Ještě jednu otázku, komu se podařilo v M&M IX. zabít draka?
Jméno: Su Shi 18. 6. 2009, 08:58:05 delete
e-mail:
 
Moc díky za čas, který jsi věnoval a věnuješ těmto stránkám. Je to nádherné dílo pro fanoušky světa Might and Magic.
Jméno: FuManChu 17. 6. 2009, 23:52:55 delete
e-mail:
 
Killer: dakujem. Inak som myslel ze v Dungeone v Bielej Ciapke staci otvorit tie jedny dvere, ale skutocnost je taka ze celi ten dungeon musim prejst bez patchu lebo ked otvorim dvere a ulozim poziciu za dverami a opatchujem hru tak dvere su zas zavrete a ostatne dvere sa tiez nedaju otvorit. Ale dvere v Kriegspire ostanu otvorene aj po nahodeni patchu.
Jméno: KILLER 17. 6. 2009, 17:12:34 delete
e-mail:
 
FuManChu: Přečti si první odstavec:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_navod.ph ...