Musím říct, že se jedná skutečně o výborné stránky. Je to milé, že se dnes ještě někdo věnuje této skvělé herní sérii, která už má tradici, jenž se může směle postavit vedle klasické fantasy.
Díky Bohu za ten patch pro W XP, ale přesto to má své mouchy. Možná to tady už někdo říkal, těch příspěvků už je tu přece jenom hodně...Ze hry zmizí artefakty a relikvie. Možná to někomu nevadí, ale přece jenom...není nad to, když si na závěr hry člověk uspořádá v Eeofolu hon na Titány a posbírá všechno co mají u sebe. A s těmito skvosty nakráčí na Lincoln do posledního střetnutí. Je to škoda. Nevíte někdo, co s tím?
Ještě jednu otázku, komu se podařilo v M&M IX. zabít draka? |