Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Dave_Jame 28. 6. 2009, 19:40:12 delete
e-mail:
 
Pomocí různých editorů lze přeskládat složenmí bestii a tak sem si je jednou dal přímo do nighonu. Zjistil sme malinkou zajímavost a to že grafika nepodporuje jeden jejich stupeň, ten se objevil v čistě šedém nevybarveném provedení coř mě dovedlo k teorii že se od nich upustilo.
Zipoval bych že měli být v oblastech Nighonu Místo Hyder. ALe obecně je skladba bestii ve hře hodně divná a moc se neřídí tím HoMaM rozdělení světa
Jméno: lord Hagalaz 28. 6. 2009, 15:26:02 delete
e-mail:
 
To ZecK: Odpověď je snadná, příšery se tvořily dříve, než okolí. Na konci autoři zjistili, že Mantikoru nemají kam dát, takže nakonec skončila jen v Aréně (mezi námi, nechápu, proč ji nedali do Nighonu, v bludišti by to byla docela zajímavá noční můra ). Původně měly být ve hře dokonce i slepice a tak.
Jméno: galda 27. 6. 2009, 23:31:33 delete
e-mail:
 
drak: Dík,ale v zeleným demo provedení sem se před třemi roky i pohyboval.. . Takže pořád není koho...

Jinak,už tu dlouho nikdo nepochválil Elemira... ...takže jsou to fakt super stránky .

PS: Neznám nikoho kdo by se o svět MaM staral líp a důkladněji a vlastně i nejdéle a ne jen až tady.. I já si pučil Patch pro XPčka,jinak bych byl dávno na D-Toxu . Takže smekám,dobrá práce..
Jméno: ZecK 27. 6. 2009, 23:12:52 delete
e-mail:
 
No a proč ne? Rád bych je potkal i někde jinde a nevím, proč by vývojáři dělali něco, co se pak nepoužilo, pokud to teda nebylo "testovací" monstrum...
Jméno: KILLER 27. 6. 2009, 19:18:34 delete
e-mail:
 
ZecK: Proč myslíš, že měli být někde mimo Arénu?
Jméno: ZecK 27. 6. 2009, 11:47:08 delete
e-mail:
 
Mám otázku ohledně Mantikor. V které lokaci měly být původně, a proč je vývojáři ze hry odstranili?
Jméno: Elemir 26. 6. 2009, 20:57:49 delete
e-mail:
 
LoganStoppable: Mám, přišlo mi to tenkrát s ostatními.
Jméno: Dave_Jame 26. 6. 2009, 18:12:26 delete
e-mail:
 
Jednoduše.. stiskneš enter
Dole v levém rohu se ti objevý ruka a už máš tahový mood
Jinak k útoku je přednastavená klávesa A S je rychlé kouzlo
Y řvaní na pasanty (uhnou z cesty)
C ji kniha kouzel. I inventář
R odpočinek
Q úkoly
dál si prohmatej klávesnici co co dělá
Jméno: IARK 26. 6. 2009, 16:55:37 delete
e-mail:
 
To jsem skousel, ale z rychleho slotu mi to kouzlo nevyhodilo, jeste jeden zacatecnickej dotaz, jak zapnu tahovej mod?
Jméno: KILLER 26. 6. 2009, 16:14:05 delete
e-mail:
 
IARK: V knize kouzel klikni na obrázek v levém horním rohu. Můžes se léčit v tahovém módu.
Jméno: IARK 26. 6. 2009, 14:16:36 delete
e-mail:
 
Ahoj, mám problém s MM6, po dlouhé době jsem vyštrachal starý CD z Levelu, ale časák nikde a options ve hře snad nemá controls, tudíš netuším co jaké písmeno ve hře dělá. Takže k boji využívám S, ale tedy narazim na dva problémy, jednak např u Klerika při nastavení léčení na S pak nedokážu mlátit a druhá věc s tím souvysející, nevím jak kouzlo z té rychlé volby sundat, aby zase mlátil. Předem děkuji za radu.
Jméno: LoganStoppable 26. 6. 2009, 10:47:58 delete
e-mail:
 
Elemire, tak jsem měl ještě míň štěstí než jsem čekal. Dostal se ke mě jen Half-Life a MaM8 ( aspoň úspěch), ale sedma a devítka jsou vyprodané. Takže šestku už taky asi nikdy neuvidíme.Máš ofiko příručku sedmičky?
Jméno: Ramesse III. 25. 6. 2009, 22:43:15 delete
e-mail:
 
Přesně, přesně, v aréně... hraji MM7 už hodně let, ale ještě nikdy jsem mantikory nepotkal. Vážně jsem zíral
Jméno: Dave_Jame 25. 6. 2009, 21:09:57 delete
e-mail:
 
Ramesse III.
Jep jep. Mantikorky jsou vzácnost. výskit pouze v aréně.. ale jsou zábavné
Jméno: Ramesse III. 25. 6. 2009, 15:11:40 delete
e-mail:
 
Tedy, myslel jsem, že mě už po těch letech MM7 ničím nepřekvapí, ale čučel jsem Egypťan na sníh, když jsem dneska potkal mantikory...
Jméno: KILLER 25. 6. 2009, 13:02:17 delete
e-mail:
 
Dave_Jame: Jablka jsou jídlo.

Elemir: Možná si v tom svém postupu (Hraničář v MM9) zapomněl nějakou maličkost. Jestli máš save, zkus natočit video, které pak "okomentuji". Zrovna začínám MM9 potřetí a než se tam dostanu, tak uběhne hodně vody.
Jméno: Dave_Jame 25. 6. 2009, 12:32:46 delete
e-mail:
 
Tak sem vyděl že se tu probýrá herní doba
tak musím se pochlubyt osobním rekordem na MaM VI který byl cca 10 měsíců
Hra byla blně dohrána. Všechny úkoly včetně Q nebo jiné. Bez použítí jakýhkoliv speciálek, pomocníků nebo NWC dungeonu (tens e mi z neznámého důvodu seká. Jedné čeho sem hojně využíval Byl Multi looting v u draků a v oblastech kde se dá rchle dostat k artefaktům
(Corlagonovo panství nebo Stoky)
někdy tady můžu poslat Winscreem
Přez léto se z legrace pokusím dát ještě nižší čas. Největší problém Bude VARN, Velechrám Baa a Darkmoor. jinak je to jednoduchá pohoda.
(p.s. Nejsem si jistý ale dokonce sem ani nevyužil možnost chrámu bohů.. vyskouším si to ještě ras a uvidí se..
Nejdůležitější kouzla
Mětská brána, Lyod a Telekineza.

Jinak jak tu dopadla ta diskuze o Upíří pláštěnce. celkem rád bych ji zase dostal do ruky, povedlo se mi to jen jednou, a to při první hře.
A Nepřišel někdo na takové věci na co je v MaM VI Flétna (krom toho že vás má pléct při plnění úkolu s harfou a dostanete celkem urážlivou odpověď když mu donesete jen flétnu bez harfy)
A na co jsou v MaM VI a VII jablka
Jméno: KILLER 25. 6. 2009, 09:42:44 delete
e-mail:
 
Elemir: MM9 jsem hrál 2x, a v obou jsem použil (úspěšně) tento způsob. Hráno s patchem 1.3.
Jméno: Elemir 25. 6. 2009, 09:27:32 delete
e-mail:
 
LoganStoppable: Přišlo to tuším do týdne. Preventivně jsem jim nejprve psal, jestli vůbec fungujou a dostalo se mi, že jo a mám provést objednávku tím klasickým způsobem. Pak si tam objednával i někdo další a taky to fungovalo. Zkus jim kdyžtak napsat na mail.

KILLER: Tohle jsem preventivně taky zkoušel, jak to funguje, ale kupodivu se mi úkol stále hlásil jako nesplněný a netuším proč.
Jméno: KILLER 24. 6. 2009, 20:51:33 delete
e-mail:
 
lord Hagalaz: Ten úkol se dá jednoduše vyřešit pomocí dvou svitků Lloydova majáku.