Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | ZecK | 27. 6. 2009, 23:12:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No a proč ne? Rád bych je potkal i někde jinde a nevím, proč by vývojáři dělali něco, co se pak nepoužilo, pokud to teda nebylo "testovací" monstrum... | |||
| Jméno: | ZecK | 27. 6. 2009, 11:47:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám otázku ohledně Mantikor. V které lokaci měly být původně, a proč je vývojáři ze hry odstranili? | |||
| Jméno: | IARK | 26. 6. 2009, 16:55:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To jsem skousel, ale z rychleho slotu mi to kouzlo nevyhodilo, jeste jeden zacatecnickej dotaz, jak zapnu tahovej mod? | |||
| Jméno: | KILLER | 26. 6. 2009, 16:14:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| IARK: V knize kouzel klikni na obrázek v levém horním rohu. Můžes se léčit v tahovém módu. | |||
| Jméno: | IARK | 26. 6. 2009, 14:16:36 | ![]() |
| e-mail: | iark(z)windowslive(tečka)com | ||
| Ahoj, mám problém s MM6, po dlouhé době jsem vyštrachal starý CD z Levelu, ale časák nikde a options ve hře snad nemá controls, tudíš netuším co jaké písmeno ve hře dělá. Takže k boji využívám S, ale tedy narazim na dva problémy, jednak např u Klerika při nastavení léčení na S pak nedokážu mlátit a druhá věc s tím souvysející, nevím jak kouzlo z té rychlé volby sundat, aby zase mlátil. Předem děkuji za radu. | |||
| Jméno: | Ramesse III. | 25. 6. 2009, 22:43:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
Přesně, přesně, v aréně... hraji MM7 už hodně let, ale ještě nikdy jsem mantikory nepotkal. Vážně jsem zíral ![]() |
|||
| Jméno: | Dave_Jame | 25. 6. 2009, 21:09:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ramesse III.
Jep jep. Mantikorky jsou vzácnost. výskit pouze v aréně.. ale jsou zábavné ![]() |
|||
| Jméno: | Ramesse III. | 25. 6. 2009, 15:11:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tedy, myslel jsem, že mě už po těch letech MM7 ničím nepřekvapí, ale čučel jsem Egypťan na sníh, když jsem dneska potkal mantikory... | |||
| Jméno: | KILLER | 25. 6. 2009, 09:42:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: MM9 jsem hrál 2x, a v obou jsem použil (úspěšně) tento způsob. Hráno s patchem 1.3. | |||
| Jméno: | KILLER | 24. 6. 2009, 20:51:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| lord Hagalaz: Ten úkol se dá jednoduše vyřešit pomocí dvou svitků Lloydova majáku. | |||