Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | dazzly | 11. 7. 2009, 23:13:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
fakt ještě jednou díky za tyto stránky
hledat klíč od gharikovy kovárny bylo peklo(začal jsem prohledávat varn, jestli není náhodou tam xD) |
|||
| Jméno: | dazzly | 11. 7. 2009, 23:11:09 | ![]() |
| e-mail: | icq - 480078019 | ||
| chtěl bych poděkovat za tyto stránky jsou fakt užasný. díky nim jsem rozjel mm6 na xp (předtím mi fakt nejeli, jedině díky mok´s patchi...) a taky díky těmto stránkám se mi podařilo před několika dny dohrát 6ku do konce...
bohužel se sedmým dílem jsem docela na štíru... zkoušel jsem snad všechno co jde, zkoušel jsem i něco vygooglit, ale 7čka prostě na xp nejede tak jak by měla... po moks patchi + nastavení kompatibility sice 7čku spustím, hraju bez problému, ale uplně nehorázně to padá do woken...(odeslat zprávu microsoftu, v programu nastala chyba bla bla...) vyzkoušel jsem i druhý patch - stejný efekt... zkoušel jsem si hrát s kompatibilitou + v setupu akcelerace => stejnej výsledek. zkoušel jsem i nastavit hodnotu v registrech u položky 2dacellof na 1, jak jsem někde vygoogloval, a všechno dokola různé kombinace a pořád nic. nakonec mám jediné dvě varianty jak hra může fungovat. 1) nechat hardwarovou akceleraci 3d + kompatibilitu s 95/98 + moks patch => hra mi jede v "zelené grafice" o které se tu na stránkách píše, což tozhodně není ideální... ale nepadá 2) druhý řešení vypadá mnohem líp.. už při instalaci zadat kompatibilitu u setup souborů na 95/98, nainstalovat s tím, pozděj dát to samé s exe souborem/źástupcem + vypnout akceleraci a NEINSTALOVAT žádný patch. hra pojede v pohodě, barvy ok, nepadá do woken, ale opravdu netuším zda bude vadit to že je bez patche... chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá nějaký řešení který jsem ještě nezmiňoval, a nebo zda to bude nějak vadit když to budu hrát bez patche...(chyby ve hře jako u 6ky s otevíráním dveří atd...) |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 10. 7. 2009, 16:10:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Melkorn : četl jsi úvod do návštěvní knihy? ŽÁDNÝ WAREZ | |||
| Jméno: | KILLER | 9. 7. 2009, 22:33:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Radek: V hospodě v Močálu prokletých (v jedné z budov poblíž stájí). | |||
| Jméno: | Radek | 9. 7. 2009, 13:28:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj pařaní a příznivci MM. Dotaz pro všechny, kde dostanu úkol v MM6 a vybití Snerglovy jeskyně? Nebo je to jen dungeeon bez nějakého zadání??? Díky moc
|
|||
| Jméno: | melkorn | 9. 7. 2009, 09:23:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| zdravim lidi.mam dotaz,nevite kde stahnout might and magic 6 a 7?
|
|||
| Jméno: | Dead Boss | 6. 7. 2009, 18:54:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mne sa prvý krát osvedčilo vypnúť hru a uninstall. M&M je niekedy dosť na nervy.
Dobre na nich funguje Dragon Breath... |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 5. 7. 2009, 22:30:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Oči v Darkmooru jsou otravné a odolné na magii.Rubal jsem je co mi přišlo pod ruku a nejvíc se mi osvědčily zbraně zblízka/na dálku | |||
| Jméno: | Lovesimska | 1. 7. 2009, 14:39:53 | ![]() |
| e-mail: | Secret(tečka)devil(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj.Máte opravdu pěkný web.Já sama mám might and magic 6-9 originál v samostatných baleních.Je mi jenom 13 takže sem novou originállku koupit nemohla ale mám je od mamky Jinak by mě ale docela zajímalo jestli se společnost obnoví a hry začne zase dávat na trh.
Vaše hráčka Might and MAgic Lovesimska ![]() |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 29. 6. 2009, 23:43:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Můj předešlý příspěvek byla odpověď ze Stuare na otázku, jestli se stále tisknou nebo to jsou jen zbytky co byly v prodejnách | |||
| Jméno: | LoganStoppable | 29. 6. 2009, 10:55:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dobrý den,
knihy Might and Magic VI,VII,VIII a IX jsme vydali v letech 1998 až 2002 a zatím o reedici neuvažujeme. V některých knihkupectvích možná ještě knihy prodávají. http://game-books.stuare.cz/ S pozdravem a přáním hezkého dne za Stuare S. Netíková Sakraaaa, ale aspoň že je tam to slůvko "zatím" |
|||