Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: dazzly 11. 7. 2009, 23:13:42 delete
e-mail:
 
fakt ještě jednou díky za tyto stránky

hledat klíč od gharikovy kovárny bylo peklo(začal jsem prohledávat varn, jestli není náhodou tam xD)
Jméno: dazzly 11. 7. 2009, 23:11:09 delete
e-mail:
 
chtěl bych poděkovat za tyto stránky jsou fakt užasný. díky nim jsem rozjel mm6 na xp (předtím mi fakt nejeli, jedině díky mok´s patchi...) a taky díky těmto stránkám se mi podařilo před několika dny dohrát 6ku do konce...

bohužel se sedmým dílem jsem docela na štíru... zkoušel jsem snad všechno co jde, zkoušel jsem i něco vygooglit, ale 7čka prostě na xp nejede tak jak by měla...

po moks patchi + nastavení kompatibility sice 7čku spustím, hraju bez problému, ale uplně nehorázně to padá do woken...(odeslat zprávu microsoftu, v programu nastala chyba bla bla...)
vyzkoušel jsem i druhý patch - stejný efekt...
zkoušel jsem si hrát s kompatibilitou + v setupu akcelerace => stejnej výsledek.
zkoušel jsem i nastavit hodnotu v registrech u položky 2dacellof na 1, jak jsem někde vygoogloval, a všechno dokola různé kombinace a pořád nic.

nakonec mám jediné dvě varianty jak hra může fungovat.
1) nechat hardwarovou akceleraci 3d + kompatibilitu s 95/98 + moks patch => hra mi jede v "zelené grafice" o které se tu na stránkách píše, což tozhodně není ideální... ale nepadá
2) druhý řešení vypadá mnohem líp..
už při instalaci zadat kompatibilitu u setup souborů na 95/98, nainstalovat s tím, pozděj dát to samé s exe souborem/źástupcem + vypnout akceleraci a NEINSTALOVAT žádný patch. hra pojede v pohodě, barvy ok, nepadá do woken, ale opravdu netuším zda bude vadit to že je bez patche...

chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá nějaký řešení který jsem ještě nezmiňoval, a nebo zda to bude nějak vadit když to budu hrát bez patche...(chyby ve hře jako u 6ky s otevíráním dveří atd...)

Jméno: Elemir 10. 7. 2009, 18:22:31 delete
e-mail:
 
galda a Lovesimska: Díky za pochvalu.

Udělal jsem si menší dovolenou, takže to tu chvilku stálo, takže jsem se nedostal ani k odpovědím. Jenom ve stručnosti k těm mantikorám, minikory jsou skutečně vesměs jen šedivé, ale mají nafialovělou hřívu (tak jak je to v bestiáři a tuším i na screenshotech). Řekl bych, že to také závisí na hardwarové akceleraci.

Létající oka na hradě Darkmoor jsou problém na každém levelu, dokonce i velmi rychlé používání blasterů neni žádné terno. Ohledně toho si vzpmínám na jedno zajímavé video na Youtube, kde je ukázka jak hradem proběhnout celkem snadno. Stačí proběhnout kolem jižní zdi malého hradu na schody, seskočit z ochozu do velkého sálu, aktivovat krychli a teleportovat se Jak vidno, s oky se mnoho lidí netrápí. Jednou jsem si tu práci dal, ale krom zkušeností z toho opravdu mnoho jiného neni.

Černá vs. Bílá magie: Ideálním kouzlem byl pro mě vždy Dotyk smrti za temnou stranu a Paralýza + Duhové světlo za světlou stranu. Ve hře se dá skutečně naučit oběma odvětvím, sice to vyžaduje hrátky s reputací, ale jde to. Při soubojích s titány je Černá magie mocný pomocník. Ovšem od dob, co titány už tolik nelovim dávám přednost spíše jen magii živlů + Bílé magii. Kouzelníka jsem ve finále degradoval na Mistra portálů
Jméno: LoganStoppable 10. 7. 2009, 16:10:45 delete
e-mail:
 
Melkorn : četl jsi úvod do návštěvní knihy? ŽÁDNÝ WAREZ
Jméno: KILLER 9. 7. 2009, 22:33:32 delete
e-mail:
 
Radek: V hospodě v Močálu prokletých (v jedné z budov poblíž stájí).
Jméno: Radek 9. 7. 2009, 13:28:48 delete
e-mail:
 
Ahoj pařaní a příznivci MM. Dotaz pro všechny, kde dostanu úkol v MM6 a vybití Snerglovy jeskyně? Nebo je to jen dungeeon bez nějakého zadání??? Díky moc
Jméno: melkorn 9. 7. 2009, 09:23:01 delete
e-mail:
 
zdravim lidi.mam dotaz,nevite kde stahnout might and magic 6 a 7?
Jméno: KILLER 6. 7. 2009, 22:00:40 delete
e-mail:
 
FuManChu: Nic tě proti tomu neochrání.
Jméno: FuManChu 6. 7. 2009, 21:19:41 delete
e-mail:
 
To ze su odolne proti magii je este fajn, ale najhorsie je, ze oni maju to kuzlo ktore vam zrusi vsetky odolnosti a pomocne kuzla ktore mate na sebe nacarovane aj za stenou - su tak nejak blbo polozene ze ked prechazdate hlavnym vchodom a prejdete cez chodbu, niekedy sa im to podari. Inak ma zaujima ci je vobec nejaka ochrana voci tomu kuzlu - odstranenie magie, zeby ochrana proti Magii(magia zeme)?
Jméno: Dead Boss 6. 7. 2009, 18:54:58 delete
e-mail:
 
Mne sa prvý krát osvedčilo vypnúť hru a uninstall. M&M je niekedy dosť na nervy.

Dobre na nich funguje Dragon Breath...
Jméno: KILLER 6. 7. 2009, 00:10:37 delete
e-mail:
 
Mě se nejvíc osvědčilo je nezabíjet.
Jméno: LoganStoppable 5. 7. 2009, 22:30:47 delete
e-mail:
 
Oči v Darkmooru jsou otravné a odolné na magii.Rubal jsem je co mi přišlo pod ruku a nejvíc se mi osvědčily zbraně zblízka/na dálku
Jméno: FuManChu 5. 7. 2009, 16:01:45 delete
e-mail:
 
A este jedna vec. Tie hlavy alebo oci v Darkoore su silne ci som level 65 alebo 79. Nevidim rozdiel. A to kuzlo duhove svetlo na nich neposoby tak ako ohnive kuzla. Ziaden DMG. Som sa tesil na Darkoor ako ich budem davat s duhovym kuzlom a ono nic :(
Jméno: FuManChu 5. 7. 2009, 15:20:39 delete
e-mail:
 
Mam maga ktory ma magiu ohna17, vzduchu7, vody14 a bielej magie13. A chcel by som aj ciernu, len neviem ci to ma zmysel tolko magii na jednej postave. Tusim lukostrelec a ani druid mat Ciernu alebo bielu magiu mat nemoze.
Jméno: Lovesimska 1. 7. 2009, 14:39:53 delete
e-mail:
 
Ahoj.Máte opravdu pěkný web.Já sama mám might and magic 6-9 originál v samostatných baleních.Je mi jenom 13 takže sem novou originállku koupit nemohla ale mám je od mamky Jinak by mě ale docela zajímalo jestli se společnost obnoví a hry začne zase dávat na trh.
Vaše hráčka Might and MAgic
Lovesimska
Jméno: ZecK 30. 6. 2009, 08:55:00 delete
e-mail:
 
Tak děkuju za odpovědi.
To lord Hagalaz: Slepice? NO to koukám. A ještě jedna malá otázka, setkal se někdy někdo s tím, že by mu byla Mantikora zadaná jako lov měsíce na radnicích? Docela by mne zajímalo, jestli je to možné nebo ne. Mě se to nikdy tedy "nepoštěstilo."
Jméno: LoganStoppable 29. 6. 2009, 23:43:35 delete
e-mail:
 
Můj předešlý příspěvek byla odpověď ze Stuare na otázku, jestli se stále tisknou nebo to jsou jen zbytky co byly v prodejnách
Jméno: KILLER 29. 6. 2009, 12:29:38 delete
e-mail:
 
IARK: Luk pouze na dálku.
Jméno: IARK 29. 6. 2009, 11:48:20 delete
e-mail:
 
Zdravím, hraju MM6 a měl bych dotaz, když jsou u vás nepřátelé blízsko, tak lučišník používá zbraň na blízsko nebo luk? já jestli má smysl ho učit zbraň na blízsko.
Jméno: LoganStoppable 29. 6. 2009, 10:55:44 delete
e-mail:
 
Dobrý den,
knihy Might and Magic VI,VII,VIII a IX jsme vydali v letech 1998 až 2002
a zatím o reedici neuvažujeme.
V některých knihkupectvích možná ještě knihy prodávají.
http://game-books.stuare.cz/
S pozdravem a přáním hezkého dne
za Stuare
S. Netíková

Sakraaaa, ale aspoň že je tam to slůvko "zatím"