Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Lotthar | 6. 8. 2009, 15:03:52 | ![]() |
| e-mail: | taureksfaist(z)seznam(tečka)cz | ||
Akorát jedna špatná zpráva :( blikaj textury,kdyby někdo věděl jak se toho zbavit tak písněte třeba na mail nebo sem. ![]() |
|||
| Jméno: | Lotthar | 5. 8. 2009, 14:36:30 | ![]() |
| e-mail: | tuareksfaist(z)seznam(tečka)cz | ||
Zdravim,nedávno sem někdo psal že se mu nechce rozjet instalátor MM9 na winech vista.Tento problem sem nejak vyřešil,ale začal další hra vždy spadla když ste chtěli začít novou hru.To se dá vyrešit patchem na tomto webu(foru).Jak sem to udělal?NAformátoval sem cely pc xD ![]() |
|||
| Jméno: | Cairne | 30. 7. 2009, 21:35:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| LoganStoppable: Diky za odpoved, takze jestli sem to spravne pochopil, tak 2d4 je dvakrat hod ctyrstenou kostkou, 4d5 je ctyrikrat petistenou atd... | |||
| Jméno: | Cairne | 30. 7. 2009, 12:38:45 | ![]() |
| e-mail: | Dr(tečka)bloody(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravim, vi nekdo jak se vypocitava utok zbrane, napr. kdyz je u mece 3D3, tak co to znamena, a jak z toho zjistim damage? | |||
| Jméno: | LoganStoppable | 30. 7. 2009, 07:26:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.youtube.com/watch?v=04VoJmmb6og ... tady přikládám prezentační video, a to vypadá docela dost dobře na to, že by to MĚLO být free | |||
| Jméno: | LoganStoppable | 30. 7. 2009, 07:02:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vypadá to že projekt MM:Tribute není u ledu, aktualizace je z 1.5.09 a je venku verze s nepřáteli, poklady atd. http://www.mmtribute.castlegobs.nl/ ... Pro mě osobně je to skvělá zpráva ![]() |
|||
| Jméno: | Dave_Jame | 18. 7. 2009, 10:44:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak mě tak Napadá Elemire...
Mohlbys prosimtě porovnat CoMM a DMoMM? |
|||
| Jméno: | Lovesimska | 17. 7. 2009, 08:58:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Já v darkmooru ani problém s očima neměla...ty sem vybila všechny raz dva.Problém ovšem bylo tolik lichů.... ![]() |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 14. 7. 2009, 11:34:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.mightmagic7.wz.cz/mm7/zajimavosti/manti ... tak tady je ta slavná Mantikora a je tam ještě pár easter-eggů o kterých se moc nevědělo | |||
| Jméno: | IARK | 13. 7. 2009, 19:37:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pls. poradte, hraju MM8 a nemuzu v lokaci Železné písky najít ani fontánu a ani studnu, nevite kde jsou? | |||
| Jméno: | dazzly | 13. 7. 2009, 10:51:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| mě to moc dlouho netrvalo, ale je pravda že jsem tam šel skoro až nakonec, na levelu 70 s trojitou elementární magií na mistrovy... | |||