Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Lotthar 6. 8. 2009, 15:03:52 delete
e-mail:
 
Akorát jedna špatná zpráva :( blikaj textury,kdyby někdo věděl jak se toho zbavit tak písněte třeba na mail nebo sem.
Jméno: Lotthar 5. 8. 2009, 14:36:30 delete
e-mail:
 
Zdravim,nedávno sem někdo psal že se mu nechce rozjet instalátor MM9 na winech vista.Tento problem sem nejak vyřešil,ale začal další hra vždy spadla když ste chtěli začít novou hru.To se dá vyrešit patchem na tomto webu(foru).Jak sem to udělal?NAformátoval sem cely pc xD
Jméno: Cairne 30. 7. 2009, 21:35:30 delete
e-mail:
 
LoganStoppable: Diky za odpoved, takze jestli sem to spravne pochopil, tak 2d4 je dvakrat hod ctyrstenou kostkou, 4d5 je ctyrikrat petistenou atd...
Jméno: LoganStoppable 30. 7. 2009, 12:54:20 delete
e-mail:
 
Cairne: Je to tady v radách, ale vypočítává se tak že se hází 3x trojstěnou kostkou. Takže když je 3d3 tak maximální zranění je 9 a minimální 3. Ber to jako násobky
Jméno: Cairne 30. 7. 2009, 12:38:45 delete
e-mail:
 
Zdravim, vi nekdo jak se vypocitava utok zbrane, napr. kdyz je u mece 3D3, tak co to znamena, a jak z toho zjistim damage?
Jméno: LoganStoppable 30. 7. 2009, 07:26:55 delete
e-mail:
 
http://www.youtube.com/watch?v=04VoJmmb6og ... tady přikládám prezentační video, a to vypadá docela dost dobře na to, že by to MĚLO být free
Jméno: LoganStoppable 30. 7. 2009, 07:02:53 delete
e-mail:
 
Vypadá to že projekt MM:Tribute není u ledu, aktualizace je z 1.5.09 a je venku verze s nepřáteli, poklady atd. http://www.mmtribute.castlegobs.nl/ ... Pro mě osobně je to skvělá zpráva
Jméno: balin 21. 7. 2009, 19:03:08 delete
e-mail:
 
cus lidi.mam dotaz:mam visty a chci nainstalovat magici 9,ale nejde mi instalacni obrazovka.nechce mi nabehnout ani kdyz to otevru pres tento pocitac.pls help
Jméno: FuManChu 18. 7. 2009, 22:38:28 delete
e-mail:
 
Inak teraz som v Crusaders of M&M v casti, kde mam ten prsten ktory odhlai bytosti ktore su ovladane decivermi ci ako sa nazyvaju. Co stym ked ich vidim? mam ich zabit alebo nechat tak? Dost kriziakov je ovladanych decivermi este pred vstupon do katakomb.
Jméno: Dave_Jame 18. 7. 2009, 10:44:21 delete
e-mail:
 
Tak mě tak Napadá Elemire...
Mohlbys prosimtě porovnat CoMM a DMoMM?
Jméno: FuManChu 17. 7. 2009, 20:04:59 delete
e-mail:
 
Teraz som v trpaslicom meste v Crusaders Of M&M a uz idem do dolov splnit quest. A tak ma napadlo co sa stane ked sa pomocou cheatu dostanem z mesta prec do lesa a naspet. Cele sa to resetlo a musim znova prijat quest s tym rohom.

Dobre, ale to je s cheatom, ale co nahoda dala, ked som prechazdal branou nahodou sa mi podarilo objavit neviditelnu plosinu ktora je pri brane nad hradbami. Da sa tam vyskocit bez cheatu, ale musite najprv skocit na vozik. Potom prejdete cez tu plosinu za hradby a mozte ist vycistit znova les a mozno aj katakomby, zatial som tolko neskusal. Takymto sposobom mozte mat Lightning na mistrovskej urovni a v podstate tie neobmedzene skusenosti, taktiez cele mesto sa da ako keby ste ho prvy krat navstivili takze mozte takto predavat ten prsten co najdete pri dome a potom ten mec za 1000 zlatych.
Jméno: Lovesimska 17. 7. 2009, 16:34:02 delete
e-mail:
 
Chodím sem pořád!
Jméno: Lovesimska 17. 7. 2009, 08:58:55 delete
e-mail:
 
Já v darkmooru ani problém s očima neměla...ty sem vybila všechny raz dva.Problém ovšem bylo tolik lichů....
Jméno: FuManChu 16. 7. 2009, 23:14:02 delete
e-mail:
 
Tak nic.. uz som nasiel to "download" stacilo kliknut na ten ich nazov a potom mi to hodilo subor na stiahnutie.. je to podla mna blbe ale malo by to byt tak, ako to maju spravene u vacsiny hier.
Jméno: FuManChu 16. 7. 2009, 22:18:17 delete
e-mail:
 
Nema niekto cestinu na hru Crusaders Of M&M? sice tu mate odkaz na cestinu, no bohuzial download tam nie je... a ujo google ma stale navazda na tu istu stranku bez downloadu...
Jméno: Lovesimska 16. 7. 2009, 19:41:18 delete
e-mail:
 
Jo jo fakt skvělí stránky.Ale odemě už tady pochvala byla....No to prostě nejde napsat to jen jeednou.Might and magic miluju.Byla jsem tam už hodně silná ale formátoval se Pc takže znova odzaččátu....zkouška z jinou patrou.
Jméno: LoganStoppable 14. 7. 2009, 11:34:09 delete
e-mail:
 
http://www.mightmagic7.wz.cz/mm7/zajimavosti/manti ... tak tady je ta slavná Mantikora a je tam ještě pár easter-eggů o kterých se moc nevědělo
Jméno: IARK 13. 7. 2009, 19:37:30 delete
e-mail:
 
Pls. poradte, hraju MM8 a nemuzu v lokaci Železné písky najít ani fontánu a ani studnu, nevite kde jsou?
Jméno: dazzly 13. 7. 2009, 10:51:38 delete
e-mail:
 
mě to moc dlouho netrvalo, ale je pravda že jsem tam šel skoro až nakonec, na levelu 70 s trojitou elementární magií na mistrovy...
Jméno: Puks 13. 7. 2009, 01:07:17 delete
e-mail:
 
Vyborne stranky, nemam slov siesty a siedmy diel som presiel asi 10 krat, ale vdaka tymto strankam som objavil niekolko zaujimavosti (napr. skryte poklady).. prave hram sestku, som 55 level a chystam sa vymlatit lietajuce oka v darkmoore, som zvedavy nakolko to bude tazke