Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: LoganStoppable 3. 9. 2009, 13:30:09 delete
e-mail:
 
Dave Jame : Tuším že se zbaběle schovával pod postelí za tajnou stěnou. Ale ze mi dal práci najít mizera jeden
Jméno: Dave Jame 3. 9. 2009, 12:40:46 delete
e-mail:
 
Dobrá zmínka rtam o nich je ale chybý mi grafika
plus malá chybka ve speciálních bestii v MaM VI
Vůdce zlodějí není v ukrytu gildy u Ironfistu ale v sídle gildy ve vrchovině
Jméno: Dave Jame 3. 9. 2009, 08:25:03 delete
e-mail:
 
To Elemir:
Budus i stěžovat..s tále nevidím že bys do bestiáře CoMaM přidal toho obřího ledového kostlivce
Jméno: LoganStoppable 2. 9. 2009, 16:55:41 delete
e-mail:
 
Hoši, čekání je u konce.Příručka MM6 je doma, sice v angličtině, ale je to tu, juhů!
Jméno: lord Hagalaz 1. 9. 2009, 23:50:36 delete
e-mail:
 
Vážení, MaM VI. má také vztah k Čechám, protože jsem objevil postavu nazvanou Paul Hapsburg.
A potom také má vztah k Duně, v Bílé čapce naleznete Pitera Harkonnena.
Jméno: CHIRURG 1. 9. 2009, 18:57:40 delete
e-mail:
 
Zdravim.Chci se zeptat zabil jste někdo v Might and Magic IX toho draka v Lindisfarn?
Jméno: Izar 31. 8. 2009, 22:42:46 delete
e-mail:
 
ja mam visty a jeste sem nezaznamenl ze by mi nejaky dil nesel proste zmenim kompatibilitu a vse jede nadherne
Jméno: Elemir 31. 8. 2009, 09:00:26 delete
e-mail:
 
Díky
Jméno: Toranikus 27. 8. 2009, 13:34:09 delete
e-mail:
 
Chtěl bych ti poděkovat za nádherné stránky o jedné z nejlepších herních sérií. Když jsem si je začal prohlížet, popadla mě nostalgie a hned jsem si nainstaloval MaM VI. Teď jde vše stranou a pařím a pařím.
Jméno: Elemir 24. 8. 2009, 08:16:16 delete
e-mail:
 
4Zantira: Díky za upozornění, opraveno
Jméno: Zantira 22. 8. 2009, 13:28:52 delete
e-mail:
 
Díky moc za rady , musela jsem opravdu zabít všechny drakobijce venku.
Ještě bych chtěla říct, že máte chybku v umístění najímatelných postav v M&M8. Rohani Oscleton není v Havraním pobřeží, ale má domek v Alvaru.
Jméno: Adam23 20. 8. 2009, 18:55:47 delete
e-mail:
 
Dnes jsem objevil jednu velmi dobrou zprávu pro příznivce M&M. Na Good Old Games (platforma pro digitální distribuc starších skvělých her) začnou brzy prodávat balík prvních šesti dílů M&M! Za lidových 9,99$.
http://www.gog.com/en/gamecard/might_and_magic_6_l ...
Jméno: MiK!-) 17. 8. 2009, 10:26:18 delete
e-mail:
 
M&M VIII (bug)
Místo, kde se objeví lektvary se náhodně střídá, lze je nalézt i v poušti Železných písků. To by vysvětlovalo proč zde lze najít také vosí žihadla a proč lze v Šeptajících lesích najít např.: kůže z nagy.
Jméno: Elemir 17. 8. 2009, 08:33:53 delete
e-mail:
 
4Zantira: Ještě jedna možnost, kdyby ty dvě nevyšly. Pokud už si uzavřela s draky alianci, pak krále draků nalezneš ve skutečnosti v Cechu obchodníků v Alvaru, nikoliv v jeskyni.

4MiK!-): Díky, kouknu na to.
Jméno: MiK!-) 16. 8. 2009, 23:26:44 delete
e-mail:
 
M&M VIII

Objevil jsem nejspíš bug... Pokud v Alvaru navštívíte borovici, která generuje bílé lektvary v -15160 / 19830, necháte jich mraky spadnout na zem, pak odcestujete do Šeptajících lesů a na úplně stejné pozici -15160 / 19830 je najdete i tady. Navíc lektvary se negenerují náhodně, nikdy nenajdete lektvary odolnosti proti....
Jméno: KILLER 16. 8. 2009, 22:16:49 delete
e-mail:
 
Zantira: Napadají mě dvě možnosti. Buď je nutné zabít všechny drakobijce "venku" nebo jsi dala dračí vejce drakobijcům a tím sis draky znepřátelila.
Jméno: Zantira 16. 8. 2009, 11:07:19 delete
e-mail:
 
Ahoj, hraju právě poprvé MM8 a snažím se povýšit draka na velkého wyrma. Nechala jsem si povyšovací úkol zadat od vrchního draka v Dračí jeskyni a udělala jsem, co chtěl; tj. vybílení malého tábora drakobijců a zabití jejich náčelníka Whistlebona. Z jeho těla jsem sebrala meč, ale když ho nesu drakovi zpátky, nemám v rozhovoru s ním položku pro povýšení. Ta zmizela hned poté, co mi úkol zadal. Jediné téma rozhovoru je "Drakobijci" a tím nic nezískám. Zkoušela jsem i zabít drakobijce bez zadání úkolu, ale ani to nevyšlo. Nevíte někdo prosím, co mám dělat?
Díky moc,
Zantira
Jméno: LoganStoppable 9. 8. 2009, 10:30:46 delete
e-mail:
 
Tak příručka MM6 je ze zámoří v ČR, už čekám až dorazí ke mě. Sice je v angličtině, ale to mě vůbec nemrzí.
Jméno: Lotthar 8. 8. 2009, 21:04:38 delete
e-mail:
 
Tak win7 říkáš si ho budu muset potom obstarat pač na Vistach mi blikají všechny. Svaté XP
Jméno: Elemir 8. 8. 2009, 07:10:53 delete
e-mail:
 
Tak se mi zas dostalo trochu volna o víkendu a doplním veškeré resty, co se mi mezitím sešly.

MM9 a Win Vista je to stále to samé. Podle všeho Win7 na tom budou lépe, neboť mimo jiné nabízejí běhový režim WinXP - něco na způsob virtualizace. Doporučuji tedy nezoufat. Já se pro změnu trochu pozdržel tím, že jsem si zkoušel hrát přímo s virtualizací Win988 na WinXP a pak mě něšťastně napadlo Win98 přímo nainstalovat. Jenomže to můj PC už nepodporuje, takže výsledkem je nechtěně zformátovaný disk a plno práce v tahu.

K tomu porovnání CMM a DMM nevim. DMM jsem opětovně rozehrál a tentokráte za kouzelníka, takže bych mohl lépe poznat i tuto stránku hry, ale vzhledem k tomu časovému odstupu obou her to ani moc porovnávat už nelze. DMM tady zkrátka vyhrává technologicky i zpracováním. I když v mnohém se mohl z CMM docela poučit. Ovšem na druhou stranu DMM nebyl uvolněn jako "čisté" RPG a to je právě kámen úrazu.