Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | LoganStoppable | 3. 9. 2009, 13:30:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dave Jame : Tuším že se zbaběle schovával pod postelí za tajnou stěnou. Ale ze mi dal práci najít mizera jeden | |||
| Jméno: | Dave Jame | 3. 9. 2009, 08:25:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To Elemir:
Budus i stěžovat..s tále nevidím že bys do bestiáře CoMaM přidal toho obřího ledového kostlivce |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 2. 9. 2009, 16:55:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hoši, čekání je u konce.Příručka MM6 je doma, sice v angličtině, ale je to tu, juhů! | |||
| Jméno: | CHIRURG | 1. 9. 2009, 18:57:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdravim.Chci se zeptat zabil jste někdo v Might and Magic IX toho draka v Lindisfarn? | |||
| Jméno: | Izar | 31. 8. 2009, 22:42:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ja mam visty a jeste sem nezaznamenl ze by mi nejaky dil nesel proste zmenim kompatibilitu a vse jede nadherne | |||
| Jméno: | Adam23 | 20. 8. 2009, 18:55:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dnes jsem objevil jednu velmi dobrou zprávu pro příznivce M&M. Na Good Old Games (platforma pro digitální distribuc starších skvělých her) začnou brzy prodávat balík prvních šesti dílů M&M! Za lidových 9,99$.
http://www.gog.com/en/gamecard/might_and_magic_6_l ... |
|||
| Jméno: | KILLER | 16. 8. 2009, 22:16:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zantira: Napadají mě dvě možnosti. Buď je nutné zabít všechny drakobijce "venku" nebo jsi dala dračí vejce drakobijcům a tím sis draky znepřátelila. | |||
| Jméno: | Zantira | 16. 8. 2009, 11:07:19 | ![]() |
| e-mail: | kacerice(z)volny(tečka)cz | ||
| Ahoj, hraju právě poprvé MM8 a snažím se povýšit draka na velkého wyrma. Nechala jsem si povyšovací úkol zadat od vrchního draka v Dračí jeskyni a udělala jsem, co chtěl; tj. vybílení malého tábora drakobijců a zabití jejich náčelníka Whistlebona. Z jeho těla jsem sebrala meč, ale když ho nesu drakovi zpátky, nemám v rozhovoru s ním položku pro povýšení. Ta zmizela hned poté, co mi úkol zadal. Jediné téma rozhovoru je "Drakobijci" a tím nic nezískám. Zkoušela jsem i zabít drakobijce bez zadání úkolu, ale ani to nevyšlo. Nevíte někdo prosím, co mám dělat?
Díky moc, Zantira |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 9. 8. 2009, 10:30:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak příručka MM6 je ze zámoří v ČR, už čekám až dorazí ke mě. Sice je v angličtině, ale to mě vůbec nemrzí. | |||
| Jméno: | Lotthar | 8. 8. 2009, 21:04:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak win7 říkáš si ho budu muset potom obstarat pač na Vistach mi blikají všechny. Svaté XP ![]() |
|||