Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Adam23 | 22. 9. 2009, 20:21:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Podle mne se ščítaj, ale nesmíš mít dva stejný bonusy, to se pak nesčítaj. | |||
| Jméno: | Awset Wrae | 22. 9. 2009, 12:04:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 1. Skvělý stránky.
2. Sčítaj se a popřípadě jak se potom počítají bonusy u najatýách NPC? (konkrétně těch co přidávají nalezené peníze) |
|||
| Jméno: | KILLER | 20. 9. 2009, 17:06:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| radeva: V návodu bude asi jenom omyl, protože tady je to správně: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_levely.p ... | |||
| Jméno: | Elemir | 14. 9. 2009, 07:49:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
Díky
lord Hagalaz: S tím je trošku problém, protože artefakty se generují v šesce celkem náhodně, já tam měl po dvakráte meč. |
|||
| Jméno: | peter piper | 12. 9. 2009, 00:32:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
skvela stranka..je maximalne prehladna a je tu vsetko co clovek potrebuje bravo |
|||
| Jméno: | lord Hagalaz | 8. 9. 2009, 19:40:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, upřesňující informace. Ve VARNu nebyl meč, ale Aegis. | |||
| Jméno: | KILLER | 5. 9. 2009, 17:31:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Deathwerevolf: V hradu zmáčkni tlačítko v červeném obdélníku, v objevyvší se tabulce vyber jednotku a klikni na tlačítko v modrém obdélníku.
http://resize.like.cz/images/1252164497Heroes5.JPG ... |
|||
| Jméno: | Deathwerevolf | 5. 9. 2009, 11:02:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak to se omlouvam posledni otazka nevim co proto udelat
|
|||
| Jméno: | KILLER | 4. 9. 2009, 20:18:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Deathwerevolf: jestli myslíš H5, tak ano v H5: ToE to jde. Ale tohle není moc stránka o Heroes, maximálně o jeho příběhu. | |||
| Jméno: | Galča | 4. 9. 2009, 18:47:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To TEJR:
V XPéčkách jede 3-4-5 přes DosBox v pohodě,přesně dle návodu na tomto webu. |
|||
| Jméno: | lord Hagalaz | 4. 9. 2009, 16:37:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dobrý, už jsem to v tom podzemí našel. Byla to ta poslední chodba, kterou jsem přehlédl. Lich King už je na lopatkách. | |||
| Jméno: | KILLER | 4. 9. 2009, 16:06:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| lord Hagalaz: Mezi dvěma místnostmi, které jsi právě popsal je chodba. | |||
| Jméno: | Deathwerevolf | 4. 9. 2009, 15:33:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ahoj jsem zase tady mam problem spis otazku jde v MM 5 udelat v azlu treba z brance vymahace | |||
| Jméno: | lord Hagalaz | 4. 9. 2009, 14:26:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ano. Podle toho bodu by to mělo být buď naproti kostce anebo na druhé straně, kde je uprostřed ten kruh a tam nikde nic není z žádné strany. | |||
| Jméno: | KILLER | 4. 9. 2009, 10:57:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| lord Hagalaz: Díval ses na mapu? Je to bod 6
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ... |
|||
| Jméno: | lord Hagalaz | 3. 9. 2009, 23:15:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Asi jsem oslepl, ale ten nápis ke druhé kostce v Darkmooru nevidím a nevidím. | |||