Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 22. 9. 2009, 20:21:13 delete
e-mail:
 
Podle mne se ščítaj, ale nesmíš mít dva stejný bonusy, to se pak nesčítaj.
Jméno: Awset Wrae 22. 9. 2009, 12:04:09 delete
e-mail:
 
1. Skvělý stránky.
2. Sčítaj se a popřípadě jak se potom počítají bonusy u najatýách NPC? (konkrétně těch co přidávají nalezené peníze)
Jméno: KILLER 20. 9. 2009, 17:06:14 delete
e-mail:
 
radeva: V návodu bude asi jenom omyl, protože tady je to správně: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_levely.p ...
Jméno: radeva 20. 9. 2009, 12:59:17 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire
díky za perfektní stránky, zjistila jsem rozdíl - v návodu MM6 uvádíš = cvičírna v Rajském, údolí je levnější než cvičírna v Ironfistu.
Dle vlastní zkušenosti - všechny postavy mají obchodníka na Mistra 10+ a více. Paladin - výcvik na 77 level - Rajské údolí cca 4800 - Ironfist cca 2800, což je dost velký rozdíl.
Jméno: Elemir 14. 9. 2009, 07:49:15 delete
e-mail:
 
Díky

lord Hagalaz: S tím je trošku problém, protože artefakty se generují v šesce celkem náhodně, já tam měl po dvakráte meč.
Jméno: peter piper 12. 9. 2009, 00:32:04 delete
e-mail:
 
skvela stranka..je maximalne prehladna a je tu vsetko co clovek potrebuje bravo
Jméno: lord Hagalaz 8. 9. 2009, 19:40:55 delete
e-mail:
 
Elemire, upřesňující informace. Ve VARNu nebyl meč, ale Aegis.
Jméno: Deathwerevolf 5. 9. 2009, 19:42:14 delete
e-mail:
 
moc a moc dik
Jméno: KILLER 5. 9. 2009, 17:31:43 delete
e-mail:
 
Deathwerevolf: V hradu zmáčkni tlačítko v červeném obdélníku, v objevyvší se tabulce vyber jednotku a klikni na tlačítko v modrém obdélníku.
http://resize.like.cz/images/1252164497Heroes5.JPG ...
Jméno: Deathwerevolf 5. 9. 2009, 11:03:39 delete
e-mail:
 
mislim abych je vylepsil
Jméno: Deathwerevolf 5. 9. 2009, 11:02:32 delete
e-mail:
 
tak to se omlouvam posledni otazka nevim co proto udelat
Jméno: KILLER 4. 9. 2009, 20:18:40 delete
e-mail:
 
Deathwerevolf: jestli myslíš H5, tak ano v H5: ToE to jde. Ale tohle není moc stránka o Heroes, maximálně o jeho příběhu.
Jméno: Galča 4. 9. 2009, 18:47:29 delete
e-mail:
 
To TEJR:
V XPéčkách jede 3-4-5 přes DosBox v pohodě,přesně dle návodu na tomto webu.
Jméno: lord Hagalaz 4. 9. 2009, 16:37:12 delete
e-mail:
 
Dobrý, už jsem to v tom podzemí našel. Byla to ta poslední chodba, kterou jsem přehlédl. Lich King už je na lopatkách.
Jméno: KILLER 4. 9. 2009, 16:06:00 delete
e-mail:
 
lord Hagalaz: Mezi dvěma místnostmi, které jsi právě popsal je chodba.
Jméno: Deathwerevolf 4. 9. 2009, 15:33:58 delete
e-mail:
 
ahoj jsem zase tady mam problem spis otazku jde v MM 5 udelat v azlu treba z brance vymahace
Jméno: lord Hagalaz 4. 9. 2009, 14:26:55 delete
e-mail:
 
Ano. Podle toho bodu by to mělo být buď naproti kostce anebo na druhé straně, kde je uprostřed ten kruh a tam nikde nic není z žádné strany.
Jméno: KILLER 4. 9. 2009, 10:57:41 delete
e-mail:
 
lord Hagalaz: Díval ses na mapu? Je to bod 6
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ...
Jméno: lord Hagalaz 3. 9. 2009, 23:15:48 delete
e-mail:
 
Asi jsem oslepl, ale ten nápis ke druhé kostce v Darkmooru nevidím a nevidím.
Jméno: TEJR 3. 9. 2009, 17:14:33 delete
e-mail:
 
Nejlepší web od M&M!!!
je tu vše co chci i nechci vědět
myslel jsem že už M&M odzvonilo že to
už nikdo nehraje a vono mě tohle flákne přez držku že jsem si zase nainstaloval M&M 6,7,8,9
a stahnul si i 1,2,3,4,5 (Přez torrent)
musím říct-1 a 2 to je ale stará škola můj táta to hrál
ale 3,4,5 mi nejde rozject
no nic jdu zabít pár Baaů!!!!