Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | radikk | 24. 10. 2009, 22:21:32 | ![]() |
| e-mail: | radik(tečka)t(z)gmail(tečka)com | ||
elemire jen jedna poznámka : V MM 6 v ukoly když hledáš prince, stačí zajít pouze do jedné z té lokací a princ je v hlavním stanu. Nevím zda jsem to nepochopil prvně špatně, ale nikdy jsem ty lokace neporcházel tak jak píšeš, jen jsem rovnou zašel do první lokace kde měl b¨ýt a ejhle byl tam. pro ulehčením všem hráčům!!! mějte se |
|||
| Jméno: | Awset Wrae | 24. 10. 2009, 14:26:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_prolog ... | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 24. 10. 2009, 08:28:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| hele mám dotaz... CO se říká na konci MM7? nejsem dobrej v angličtině tak pls nevi to někdo? | |||
| Jméno: | Anonymous | 23. 10. 2009, 23:02:05 | ![]() |
| e-mail: | nemcik8(z)hotmail(tečka)com | ||
velmi ma zaujalo tvoje putovanie s atypickymi druzinami v MM 7...neviem ci to este hras ale uvital by som nieco podobne aj v MM 6![]() |
|||
| Jméno: | netrat | 22. 10. 2009, 10:47:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je možné, že jsem jeden zapálil a opustil oblast a pak se pokusil zapálit po návratu ty ostatní dva. Už si nezpomenu na který jsem kliknul poprvé.. | |||
| Jméno: | Awset Wrae | 21. 10. 2009, 15:52:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To nejspis ne, pac ja ho zabil taky a ty ohne jsem zapalil az asi po roce(herniho casu). | |||
| Jméno: | netrat | 19. 10. 2009, 21:58:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ne nezapálil, ale možná je to tím, že jsem zabil toho zrádce vedle hospody ![]() |
|||
| Jméno: | netrat | 19. 10. 2009, 00:29:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| M&M7: Nevite nekdo proč nejde zapalit třetí signálni oheň v harmondale? | |||
| Jméno: | Awset Wrae | 17. 10. 2009, 09:02:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U M&M VIII je chyba u výroby předmětů z rudy : Turgon Bombah vyrábí zbraně a Kerin Bremen ostatní předměty. v popisu je to obráceně. | |||
| Jméno: | KILLER | 15. 10. 2009, 19:04:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| SpellcrosS: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_navod. ... | |||
| Jméno: | SpellcrosS | 14. 10. 2009, 20:58:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak už je to OK! ale jinej problem.. jak se mam sakra dostat do nighonu pěšky se tam nedostanu a koněm taky ne. | |||
| Jméno: | Tom | 11. 10. 2009, 18:54:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak si odpovím sám (už jsem na to přišel) - stačí umřít a v chrámu v Deyja se nechat "vyléčit" ![]() |
|||
| Jméno: | Jarilo | 10. 10. 2009, 19:32:19 | ![]() |
| e-mail: | jarilo1918(z)gmail(tečka)com | ||
| Rád bych poděkoval autorovi stránek za tak pěkný kus práce, kterou na těchto stránkách odvedl. Studna informací a rad, které jsou k nezaplacení. Velmi mě potěšilo, že existuje někdo s takovou slabostí pro světy Síly a magie. | |||