Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: radikk 24. 10. 2009, 22:21:32 delete
e-mail:
 
elemire jen jedna poznámka : V MM 6 v ukoly když hledáš prince, stačí zajít pouze do jedné z té lokací a princ je v hlavním stanu. Nevím zda jsem to nepochopil prvně špatně, ale nikdy jsem ty lokace neporcházel tak jak píšeš, jen jsem rovnou zašel do první lokace kde měl b¨ýt a ejhle byl tam. pro ulehčením všem hráčům!!! mějte se
Jméno: Awset Wrae 24. 10. 2009, 14:26:32 delete
e-mail:
 
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_prolog ...
Jméno: anonymous 24. 10. 2009, 10:28:02 delete
e-mail:
 
myslis koncove video? a ked ano tak za ktoru cestu?
Jméno: SpellcrosS 24. 10. 2009, 08:28:07 delete
e-mail:
 
hele mám dotaz... CO se říká na konci MM7? nejsem dobrej v angličtině tak pls nevi to někdo?
Jméno: Anonymous 23. 10. 2009, 23:02:05 delete
e-mail:
 
velmi ma zaujalo tvoje putovanie s atypickymi druzinami v MM 7...neviem ci to este hras ale uvital by som nieco podobne aj v MM 6
Jméno: netrat 22. 10. 2009, 10:47:22 delete
e-mail:
 
Je možné, že jsem jeden zapálil a opustil oblast a pak se pokusil zapálit po návratu ty ostatní dva. Už si nezpomenu na který jsem kliknul poprvé..
Jméno: Awset Wrae 21. 10. 2009, 15:52:22 delete
e-mail:
 
To nejspis ne, pac ja ho zabil taky a ty ohne jsem zapalil az asi po roce(herniho casu).
Jméno: netrat 19. 10. 2009, 21:58:11 delete
e-mail:
 
Ne nezapálil, ale možná je to tím, že jsem zabil toho zrádce vedle hospody
Jméno: Awset Wrae 19. 10. 2009, 13:39:20 delete
e-mail:
 
Nezapálil jsi ho už jednou?
Jméno: netrat 19. 10. 2009, 00:29:27 delete
e-mail:
 
M&M7: Nevite nekdo proč nejde zapalit třetí signálni oheň v harmondale?
Jméno: Awset Wrae 17. 10. 2009, 09:02:06 delete
e-mail:
 
U M&M VIII je chyba u výroby předmětů z rudy : Turgon Bombah vyrábí zbraně a Kerin Bremen ostatní předměty. v popisu je to obráceně.
Jméno: SpellcrosS 15. 10. 2009, 19:23:07 delete
e-mail:
 
ok mooc děkuji
Jméno: KILLER 15. 10. 2009, 19:04:38 delete
e-mail:
 
SpellcrosS: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_navod. ...
Jméno: SpellcrosS 14. 10. 2009, 20:58:28 delete
e-mail:
 
tak už je to OK! ale jinej problem.. jak se mam sakra dostat do nighonu pěšky se tam nedostanu a koněm taky ne.
Jméno: SpellcrosS 13. 10. 2009, 20:19:36 delete
e-mail:
 
Mám malý problém hraju opět MM7 (snad ji dohraju ) ale chtěl jsem si uložit 2 sejvy kde si vyberu dobro a zlo ale najednou mi to spadlo a uz sem nemohl ukladat vždy mi to při kliknutí na savegame spadne nevite co s tim?
Jméno: Tom 11. 10. 2009, 18:54:24 delete
e-mail:
 
Tak si odpovím sám (už jsem na to přišel) - stačí umřít a v chrámu v Deyja se nechat "vyléčit"
Jméno: Tom 11. 10. 2009, 18:16:49 delete
e-mail:
 
Zdravím.
Stalo se mi, že se mi z postav staly ZOMBIE? Nevíte, čím je to způsobeno? Případně jak toho docílit?
Navíc i z kouzelníka se po vylepšení (při hře za zlo) stane nádherná kostřička...
Jméno: Jarilo 10. 10. 2009, 19:32:19 delete
e-mail:
 
Rád bych poděkoval autorovi stránek za tak pěkný kus práce, kterou na těchto stránkách odvedl. Studna informací a rad, které jsou k nezaplacení. Velmi mě potěšilo, že existuje někdo s takovou slabostí pro světy Síly a magie.
Jméno: netrat 9. 10. 2009, 14:34:43 delete
e-mail:
 
K odkazu na "kde koupit", na www.gog.com lze zakoupit M&M pack 1-6 díl, který běží bez problému na XP, Vista a lze na něj aplikovat i čestinu. Tamtéž lze naléz plno starých dobrých her, které už se dnes nedělají.
Jméno: Elemir 28. 9. 2009, 09:46:20 delete
e-mail:
 
Dík za poznámku, návod je už staršího data a postupně se některé informace musely zpřesňovat. Něco tam však mohlo ještě zůstat. Jakmile bude čas, tak to zas projdu a opravim.

Ohledně těch bonusů, opravdu nesmí být stejného typu, např. 2 x obchodování +5 bude jen jako +5, ovšem obchodování +3 a +5 bude +8.