Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | nedvedd | 15. 12. 2009, 00:47:20 | ![]() |
| e-mail: | t(tečka)nedvedd(z)seznam(tečka)cz | ||
zdravim,za boha nemuzu odhalit jakoukoliv vysunutou kn ihu v jakekoliv knihovne,a celkem me to stve,podle mapky tady,vim ze tam ma byt,ale ja ji proste nevidim,zkousim proklikat celou knihovnu a nic.poradte pls![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 11. 2009, 10:55:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Adamos: Co se stane? Na to se ale přeci neptej, užívej si hru a její vývoj Hrad Darkmoor je bezpochyby nejhorší dungeon ve hře. |
|||
| Jméno: | Adamos | 17. 11. 2009, 08:39:25 | ![]() |
| e-mail: | vokac(tečka)adam(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jo Vyšší chrám Baa už mám a teď mám rozdělanej hrad Kriegspire.Co se stane až udělám všechny úkoly orákula? | |||
| Jméno: | Adamos | 16. 11. 2009, 15:45:47 | ![]() |
| e-mail: | vokac(tečka)adam(z)seznam(tečka)cz | ||
| Tyhle stránky jsou super moc mi pomáhaj.Začínám od šestky až jí udělám koupím si sedmičku až udělám tu tak osmičku...
Momentálně jsem se dostal k orákulu a mám zatím jenom krystal Beta teda hrad Alamos.Jakej úkol orákula bych měl podle vás dělat jako druhej? |
|||
| Jméno: | KILLER | 16. 11. 2009, 12:08:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| radikk: Trpaslík v Močálu prokletých. Je v hospodě poblíž stájí. | |||
| Jméno: | Adam23 | 12. 11. 2009, 21:36:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
Myslím, že pokud by to nechtěl prodávat, tak by s tím neměl být někdo problém ![]() |
|||
| Jméno: | Cassius_CZ | 11. 11. 2009, 19:03:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemire, máš opravdu skvělé stránky ! Jen tak dál..... ![]() |
|||
| Jméno: | sdfsdf | 9. 11. 2009, 17:16:20 | ![]() |
| e-mail: | sdfsdfsdfsd | ||
| sdfsdfsd | |||
| Jméno: | Korgo | 7. 11. 2009, 10:31:53 | ![]() |
| e-mail: | Korgo(tečka)1(z)seznam(tečka)cz | ||
| Mám takový problém chtěl bych napsat příběh ale obávám se že mi to autorská práva nedovolí páč jsem měl v úmyslu že by hrdina ,,proletěl´´ několik her příběhů atd... poraďte mi je to povolený nebo ne já se vtom nevyznám (jemi jenom 14 let)
PS. pročto píšu vůbec tady: tak asi když mi bylo cca 5 let tak táta furt doma hrál HoMaM 3 později i 4 a MaM 6,7,8,9 já jsem se ktomu dostal teprve nedávno asi v květnu a hned jsem sháněl něco co by mi vtom pomohlo tak jsem narazil na tuhle stránku no a ten príběh je taky jakoby fantazy mám už tu dějovou linii mírně promyšlenou a nejdrív se ocitne ve warcraft III reing of chaos a mohl by navštívit i erathii erothen jadam a chedian poradí mi někdo? pls..... |
|||
| Jméno: | Elemir | 4. 11. 2009, 08:31:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky za pochvalu a ve stručnosti k dotazům. Na atypické družiny nejspíše ještě někdy dojde, ale zatim nemám už tolik času se tomu věnovat.
Souhrná mapa jako taková nikde neni, NWC ji vlastně nikdy neprezentovalo, ale v hrubém náčrtu lze říci, že Enroth je nejzápadnějším kontinentem, severovýchodně je pak Jadame a jihovýchodně Antagarich. Zhruba jako na http://thespinwardtales.wikispaces.com/Colony ... . radikk: V těch úkolech je to myšleno tak, že cirkus se na každém místě nachází v jiný měsíc, takže si vybereš jen tu lokaci, kterou časově stíháš, přesně jak si udělal. Kdyžtak to ještě přepíšu, ono to opravdu může být zavádějící. |
|||
| Jméno: | Korgo | 31. 10. 2009, 12:25:47 | ![]() |
| e-mail: | korgo(tečka)1(z)seznam(tečka)cz | ||
| Našel jsem ten diamant v opuštěném chrámu (MM8 čistě náhodou jsem zvedl hlava a hle je ve stejné místnosti jako kniha Proroctví slunce akorát na konci toho ,,mostu´´. | |||
| Jméno: | Jana | 25. 10. 2009, 06:48:07 | ![]() |
| e-mail: | jancazelnikova(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj! Předně bych chtěla poděkovat za skvělé stránky k jedné z nejlepších herních sérií (alespoň podle mne ). Chci se ale zeptat, existuje nějaká mapa, která by zobrazovala uspořádání jednotlivých kontinentů (Erathie, Enroth, Jadame atd.)? Díky. |
|||