Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: nedvedd 15. 12. 2009, 00:47:20 delete
e-mail:
 
zdravim,za boha nemuzu odhalit jakoukoliv vysunutou kn ihu v jakekoliv knihovne,a celkem me to stve,podle mapky tady,vim ze tam ma byt,ale ja ji proste nevidim,zkousim proklikat celou knihovnu a nic.poradte pls
Jméno: Elemir 19. 11. 2009, 04:18:09 delete
e-mail:
 
Doplnil jsem tedy tu část o Ankhu, unikla mi tam totiž ještě jedna drobnost a to, že si o Ankhu je třeba nejprve promluvit s duchem Johna Silvera. Jinak je opravdu jedno, komu se donese, protože zkušenosti jsou za to ve finále stejné.

Druhá věc je Princ zlodějů, tady se zas objevila chybka v tom, že on se ve skutečnosti bez zadání úkolu pod postelí neobjeví.
Jméno: Adam23 17. 11. 2009, 10:55:06 delete
e-mail:
 
Adamos: Co se stane? Na to se ale přeci neptej, užívej si hru a její vývoj Hrad Darkmoor je bezpochyby nejhorší dungeon ve hře.
Jméno: Adamos 17. 11. 2009, 08:39:25 delete
e-mail:
 
Jo Vyšší chrám Baa už mám a teď mám rozdělanej hrad Kriegspire.Co se stane až udělám všechny úkoly orákula?
Jméno: KILLER 16. 11. 2009, 19:12:38 delete
e-mail:
 
Adamos: Vyšší chrám Baa, Kriegspire, Darkmoor.
Jméno: Adamos 16. 11. 2009, 15:45:47 delete
e-mail:
 
Tyhle stránky jsou super moc mi pomáhaj.Začínám od šestky až jí udělám koupím si sedmičku až udělám tu tak osmičku...

Momentálně jsem se dostal k orákulu a mám zatím jenom krystal Beta teda hrad Alamos.Jakej úkol orákula bych měl podle vás dělat jako druhej?
Jméno: KILLER 16. 11. 2009, 12:08:29 delete
e-mail:
 
radikk: Trpaslík v Močálu prokletých. Je v hospodě poblíž stájí.
Jméno: radikk 16. 11. 2009, 10:17:19 delete
e-mail:
 
tak pokud je to v návodu, tak to potom ano. No ve Stříbrné zátoce ti taky z inventáře zmizí, ale řekne ti, ať si dojdeš pro odměnu k Antonymu. V podstatě je to to samé akorát uděláš o krok víc. Ještě jeden dotázek, kdo zadá ukol se Snerglem? Marně jsem tápal. díky
Jméno: Elemir 16. 11. 2009, 01:12:07 delete
e-mail:
 
Takže Ankh odnášíte nejprve k Lorettě Fleise ve Stříbrné zátoce? Zrovna to nemám kde vyzkoušet, ale já ho nosim rovnou Antonymu do Mrazivé vrchoviny. Tuším, že tam mi i zmizí z inventáře.
Jméno: KILLER 15. 11. 2009, 20:01:38 delete
e-mail:
 
radikk: Je to s mírnou nepřesností v návodu.

Elemir: V návodu máš napsáno, že se má Ankh odnést do Mrazivé vrchoviny, i když správně je to jak napsal radikk: Ankh odnést do Stříbrné zátoky a v Mrazivé vrchovině si vyzvednout odměnu.
Jméno: radikk 15. 11. 2009, 12:30:16 delete
e-mail:
 
Ahoj elemire, nevím zda to někde píšeš, ale po získání Ankh stačí dojít do Stříbrné zátoky, dát jej do hrady a Antony Stone (bílá čapka dá odměnu v 5000) sic je to ke konci hry, ale prachy se hodí a i zkušenosti
Jméno: Jardér 13. 11. 2009, 12:55:54 delete
e-mail:
 
SOuhlasím - pokud nebudeš tvoje dílo někde prodávat a jinak se na něm obohacovat, pak to nevadí... FanFikce existují snad ke každému světu hernímu, filmovému, knižnímu a vůbec ...

Elemir - super stránky, fakt že jo. co se M&M týče tak víc informací v češtině se na jednom místě asi jen těžko najde, jestli vůbec...
Jméno: Adam23 12. 11. 2009, 21:36:52 delete
e-mail:
 
Myslím, že pokud by to nechtěl prodávat, tak by s tím neměl být někdo problém
Jméno: lord Hagalaz 11. 11. 2009, 20:17:38 delete
e-mail:
 
Korgo: Napsat příběh můžeš. Jenom ho nesmíš zveřejnit. Ale myslím, že nějaký fanart by nikomu neublížil. Pokud by jsi však napsal knihu ze světa Might and Magic, asi by to byl trochu problém (jinak už by ta kniha ode mne byla na trhu ).
Jméno: Cassius_CZ 11. 11. 2009, 19:03:46 delete
e-mail:
 
Elemire, máš opravdu skvělé stránky ! Jen tak dál.....
Jméno: sdfsdf 9. 11. 2009, 17:16:20 delete
e-mail:
 
sdfsdfsd
Jméno: Korgo 7. 11. 2009, 10:31:53 delete
e-mail:
 
Mám takový problém chtěl bych napsat příběh ale obávám se že mi to autorská práva nedovolí páč jsem měl v úmyslu že by hrdina ,,proletěl´´ několik her příběhů atd... poraďte mi je to povolený nebo ne já se vtom nevyznám (jemi jenom 14 let)
PS. pročto píšu vůbec tady:
tak asi když mi bylo cca 5 let tak táta furt doma hrál HoMaM 3 později i 4 a MaM 6,7,8,9 já jsem se ktomu dostal teprve nedávno asi v květnu a hned jsem sháněl něco co by mi vtom pomohlo tak jsem narazil na tuhle stránku no a ten príběh je taky jakoby fantazy mám už tu dějovou linii mírně promyšlenou a nejdrív se ocitne ve warcraft III reing of chaos a mohl by navštívit i erathii erothen jadam a chedian poradí mi někdo? pls.....
Jméno: Elemir 4. 11. 2009, 08:31:04 delete
e-mail:
 
Díky za pochvalu a ve stručnosti k dotazům. Na atypické družiny nejspíše ještě někdy dojde, ale zatim nemám už tolik času se tomu věnovat.

Souhrná mapa jako taková nikde neni, NWC ji vlastně nikdy neprezentovalo, ale v hrubém náčrtu lze říci, že Enroth je nejzápadnějším kontinentem, severovýchodně je pak Jadame a jihovýchodně Antagarich. Zhruba jako na http://thespinwardtales.wikispaces.com/Colony ... .

radikk: V těch úkolech je to myšleno tak, že cirkus se na každém místě nachází v jiný měsíc, takže si vybereš jen tu lokaci, kterou časově stíháš, přesně jak si udělal. Kdyžtak to ještě přepíšu, ono to opravdu může být zavádějící.
Jméno: Korgo 31. 10. 2009, 12:25:47 delete
e-mail:
 
Našel jsem ten diamant v opuštěném chrámu (MM8 čistě náhodou jsem zvedl hlava a hle je ve stejné místnosti jako kniha Proroctví slunce akorát na konci toho ,,mostu´´.
Jméno: Jana 25. 10. 2009, 06:48:07 delete
e-mail:
 
Ahoj! Předně bych chtěla poděkovat za skvělé stránky k jedné z nejlepších herních sérií (alespoň podle mne ). Chci se ale zeptat, existuje nějaká mapa, která by zobrazovala uspořádání jednotlivých kontinentů (Erathie, Enroth, Jadame atd.)? Díky.