Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | fafan | 30. 12. 2009, 12:48:02 | ![]() |
| e-mail: | fafan(z)email(tečka)cz | ||
Tak už jsem to vyřešil. Prostě jsem celý dungeon prošel ještě jednou a už to jde. Zvláštní ![]() |
|||
| Jméno: | fafan | 30. 12. 2009, 12:39:31 | ![]() |
| e-mail: | fafan(z)email(tečka)cz | ||
| Zdravím,
hraji MM7 a právě se nacházím v Mlžných stěnách (ověření vaší oddanosti). Všechny tři klíče mám u sebe, všechny tři sloupky se mi podařilo aktivovat, ale potom se vůbec nic neděje (údajně by se měla otevřít zeď za sloupkama). Nevíte někdo kde by mohl být problém? ![]() |
|||
| Jméno: | Dave Jame | 30. 12. 2009, 10:25:46 | ![]() |
| e-mail: | DaveJame(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím všecnhny
Tak jsem úspěšně dohrál Maght and magic Book I a rozšířl si tak sbírku dohraných her z téhle serie.. Bez návodu je to sice jen tápání ve tmě ale jinak všem doporučuju
A pokud by Elemir měl zájem.. mužu mu klidně dodat skoro kompletní (snad brzy zcela kompletní) bestiář plus grafiky potvor a možná i nějaký ten vlastnoruční upravený návod.. |
|||
| Jméno: | KILLER | 28. 12. 2009, 00:13:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nathaniel: Pročti si, co se můžou jednotlivá povolání naučit: http://www.svetmightandmagic.cz/mmviii/mmviii_tab0 ... Necheš raději zkusit hru za jednu postavu? Právě Nekromancer je nejjednodušší. |
|||
| Jméno: | Nathaniel | 27. 12. 2009, 22:26:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| I tak vsechny otazky krome toho jestli ej dobre dat jim to do ruky plati | |||
| Jméno: | Nathaniel | 27. 12. 2009, 22:25:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ja jsem kkt, asi se nekro nedokaze naucit tyto vlastnosti ze? par let jsem to nehral a az ted mi to doslo ) |
|||
| Jméno: | Elemir | 26. 12. 2009, 11:11:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nevadí, ten doublepost opravim snadno, hlavně, že ti ten patch pomohl ![]() |
|||
| Jméno: | Kleera | 20. 12. 2009, 15:23:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zdravím všechny, nikde nemůžu sehnat MaM 8.. nikdo to nemá a to se potom hodně těžko shání.. neví někdo o nějaké stránce nebo kde se to dá koupit? děkuji ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 18. 12. 2009, 21:17:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
Na http://www.gog.com/ je víkendová akce: zlevněné hry M&M, kdo má zájem ![]() |
|||
| Jméno: | Korgo | 16. 12. 2009, 12:36:48 | ![]() |
| e-mail: | korgo(tečka)1(z)seznam(tečka)c | ||
| nedveed: pokud to je v MM8 v souostroví dýky tak tam je tlačítko a sjede výtah na krterý vztoupíš a vzjedeš nahoru potom tam najdeš tu truhlu. | |||
| Jméno: | KILLER | 15. 12. 2009, 15:09:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| nedvedd: Chybí, který hraješ díl, a který úkol plníš (nebo ve, kterém dungeonu jsi). | |||