Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: fafan 30. 12. 2009, 12:48:02 delete
e-mail:
 
Tak už jsem to vyřešil. Prostě jsem celý dungeon prošel ještě jednou a už to jde. Zvláštní
Jméno: fafan 30. 12. 2009, 12:39:31 delete
e-mail:
 
Zdravím,
hraji MM7 a právě se nacházím v Mlžných stěnách (ověření vaší oddanosti). Všechny tři klíče mám u sebe, všechny tři sloupky se mi podařilo aktivovat, ale potom se vůbec nic neděje (údajně by se měla otevřít zeď za sloupkama). Nevíte někdo kde by mohl být problém?
Jméno: Dave Jame 30. 12. 2009, 10:25:46 delete
e-mail:
 
Zdravím všecnhny
Tak jsem úspěšně dohrál Maght and magic Book I a rozšířl si tak sbírku dohraných her z téhle serie..
Bez návodu je to sice jen tápání ve tmě ale jinak všem doporučuju

A pokud by Elemir měl zájem.. mužu mu klidně dodat skoro kompletní (snad brzy zcela kompletní) bestiář plus grafiky potvor a možná i nějaký ten vlastnoruční upravený návod..
Jméno: Wildchild 29. 12. 2009, 13:00:28 delete
e-mail:
 
Díky moc, fakt to funguje, ach tá nostalgia..
Jméno: KILLER 29. 12. 2009, 12:09:25 delete
e-mail:
 
Wildchild: Bude.
Jméno: Nathaniel 28. 12. 2009, 19:25:00 delete
e-mail:
 
mam7 nevim ale na MaM8 to funguje
Jméno: Wildchild 28. 12. 2009, 19:08:56 delete
e-mail:
 
dodatok, vzťahuje sa to k MaM 7
Jméno: WildChild 28. 12. 2009, 19:07:41 delete
e-mail:
 
Ahoj, dostal som neuveriteľnú chuť na sériu Might and Magic, tak som našiel staré dvojcédečko z levelu a plánujem sa do toho hned pustiť..
Mám jednu otázočku ale, po použití neoficiálneho MOK patchu, bude mi fungovať, ak nainštalujem češtinu? mám blbého tušáka, že asi nie, a nechce sa mi to potom celé preinštalovávať.. díky
Jméno: Elemir 28. 12. 2009, 01:28:45 delete
e-mail:
 
Shodou okolností jsem zrovna předevčírem dohrál Neverwinter Nights, takže bonus selhání mystického kouzla z nošení těžší zbroje než-li kožené znám, ovšem to ve světě M&M opravdu neni

Smyslu té čtveřice 4 nekromancerů vcelku asi rozumim, díky tomu jim lze do dovednosti dát poměrně slušný obnos bodů, ale z praktického hlediska se mi zdá výhodnější tvořit kouzelníky více univerzálněji nebo jak psal KILLER, zahrát si to se sólo nekromancerem, případně k němu toho klerika. Ono totiž když se ty body za zkušenosti rozpočítají, tak ty 4 kouzelníci zas tak převyšovat asi nebudou.
Jméno: KILLER 28. 12. 2009, 00:13:47 delete
e-mail:
 
Nathaniel: Pročti si, co se můžou jednotlivá povolání naučit: http://www.svetmightandmagic.cz/mmviii/mmviii_tab0 ...

Necheš raději zkusit hru za jednu postavu? Právě Nekromancer je nejjednodušší.
Jméno: Nathaniel 27. 12. 2009, 22:26:08 delete
e-mail:
 
I tak vsechny otazky krome toho jestli ej dobre dat jim to do ruky plati
Jméno: Nathaniel 27. 12. 2009, 22:25:05 delete
e-mail:
 
Ja jsem kkt, asi se nekro nedokaze naucit tyto vlastnosti ze? par let jsem to nehral a az ted mi to doslo )
Jméno: Nathaniel 27. 12. 2009, 22:19:49 delete
e-mail:
 
Nazdar, potreboval bych poradit s par vecmi ohledne MaM VIII

chystam se vytvorit si 4 nekomrancery a 1 kneze, vsichni specializaci na 1 druh magie, 1 bude na 2 nejake... chci se zeptat, ovlivnuje nejak tezka zbroj kouzleni? vyplati se vsem tem magum nasadit jen kozenou? a hole? pokud s holi nebudu utocit jakoze se to kvuli atributum asi nevyplati nemam si radsi pro kazdeho poridit stit a jen neco do ruky s bonusem? (jde neco takoveho najit?) dik za rady

jeste pokud mate s touto kombinaci nejake zkusenmosti piste, zajimalo by mne jak kvalitni je a jak je to tezke
Jméno: Elemir 26. 12. 2009, 11:11:00 delete
e-mail:
 
Nevadí, ten doublepost opravim snadno, hlavně, že ti ten patch pomohl
Jméno: Draxis 25. 12. 2009, 22:53:04 delete
e-mail:
 
Tak jsem našel v pořadači jednu starou a skvělou hru (MM6) a za boha jsem jí nemohl rozjet, zkoušel jsem, co mě napadlo, prošel jsem desítky fór a vyzkoušel spoustu patchů (Nezmiňuju drobnost, že jsem si kvůli tomu i zformátoval můj napůl rozpadlý systém =o) ) a pořád se mi to nedařilo rozjet a pak jsem si vzpomněl, že jsem kdysy dávno zabloudil na tyhle stránky...

Tak jsem to zkusil a tady jsem konečně našel řešení mého problému (No, té hře se asi nelíbil můj 4 jádrový procesor =o) ) v podobě zdejšího patche, který je popsán jako nevyzkoušený. Tak já se hrdě hlásím k tomu, že jsem jej zkusil a on FUNGUJE a můžu se zase pustit do lité řežby s démony v pravé a nefalšované 2d bitvě...

DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY
Jméno: Elemir 21. 12. 2009, 10:39:04 delete
e-mail:
 
4Kleera: Ahoj, třebas na e-Bay, tam se to dá stále ještě samostatně zakoupit. Jinak pak už jen ty různé kompilace.

K víkendu: Jenom ještě v rychlosti k těm verzím homm z GOG. Obě hry jsou opět integrovány s DOSBoxem, což znamená i jejich částečnou modifikaci, díky čemuž se mi do nich nepodařilo doinstalovat češtinu. U prvního dílu to bude problém asi obecně, ale u druhého dílu to možná půjde obejít. Každopádně angličtina neni ve hře nijak složitá, popis kampaní se pak pokusim přidat na stránky.
Jméno: Kleera 20. 12. 2009, 15:23:34 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny, nikde nemůžu sehnat MaM 8.. nikdo to nemá a to se potom hodně těžko shání.. neví někdo o nějaké stránce nebo kde se to dá koupit? děkuji
Jméno: Adam23 18. 12. 2009, 21:17:25 delete
e-mail:
 
Na http://www.gog.com/ je víkendová akce: zlevněné hry M&M, kdo má zájem
Jméno: Korgo 16. 12. 2009, 12:36:48 delete
e-mail:
 
nedveed: pokud to je v MM8 v souostroví dýky tak tam je tlačítko a sjede výtah na krterý vztoupíš a vzjedeš nahoru potom tam najdeš tu truhlu.
Jméno: KILLER 15. 12. 2009, 15:09:53 delete
e-mail:
 
nedvedd: Chybí, který hraješ díl, a který úkol plníš (nebo ve, kterém dungeonu jsi).