Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 10. 1. 2010, 00:31:13 delete
e-mail:
 
Draxis: Hůl nejde naučit v každém obchodě se zbraněmi. Pouze v určitých městech. Konkrétně Nighon, Oblačné město, Jáma, Smaragdový ostrov.
Jméno: Draxis 9. 1. 2010, 23:48:27 delete
e-mail:
 
Mám problém... Mého mnicha (v MM7) nejde naučit hůl, což je celkem podstatný problém řekl bych...
Když dám novou hru a napatlám stejnou postavu, tak ten se může naučit hůl... Ale ten se kterým to mám rozehrané ne a socela mi to vadí, nechce se mi to znova celé rozjíždět =o)

Nevíte co s tím?
Jméno: Adam23 7. 1. 2010, 09:04:14 delete
e-mail:
 
Proti kouzlu Odstraň magii se nelze nijak bránit. A diamanty nejlépe prodat asi v krámku s alchymistickými potřebami v Novým Sorpigalu.
Jméno: FuManChu 6. 1. 2010, 23:00:23 delete
e-mail:
 
este sa chcem spytat, kto kupuje diamanty za vysiu cenu ako v obchode? a preco sa nedaju premenit na zlatky ako predmety pomocou kuzla Zlaty Dotyk?
Jméno: FuManChu 6. 1. 2010, 22:02:38 delete
e-mail:
 
Tak po dlhom case som sa znova vratil k M&M6 ktoru som este nedohral a s postavami na level 78 som vybili cely Darkmoor. Tie oci sa mi uz nezdali tak tuhe, ale velmo dole nechceli ist . Najhorsie boli sialene oci, ktore vam zrusili vylepsene postavy magiou. Inak neviete ako sa branit pred touto magiou ktora vam zrusi odolnosti a vylepsenia?
Jméno: Lub 5. 1. 2010, 19:37:43 delete
e-mail:
 
nemate nekde nahodou misto cestiny do MM VI nemcinu..?
Jméno: schveider 4. 1. 2010, 15:09:36 delete
e-mail:
 
Zajímala by mne úroveň gramotnosti těch, kteří se zde dotazují na cracky apod., přestože je výslovně uvedeno, že to zde nemá co dělat.
Jméno: tom 2. 1. 2010, 18:24:25 delete
e-mail:
 
cau,
nezna nekdo odkaz na crack pro mam7? hra mi neustale hlasi onu znamou \"vlozte prosim CD x\"
diky
Jméno: KILLER 2. 1. 2010, 14:47:31 delete
e-mail:
 
jarda: Nepsal jsem aby sis přečetl návod k celé hře, ale návod na zabití Tolbertiho/Roberta Moudrého na uvedeném odkazu.
Jméno: KILLER 2. 1. 2010, 14:44:29 delete
e-mail:
 
jarda: Nepsal jsem aby sis přečetl návod, ale text na uvedeném odkazu.
Jméno: jarda 2. 1. 2010, 13:51:35 delete
e-mail:
 
KILLER: Jasně, návod jsem četl, ale jak už jsem psal níže - použít Ochranu před magií nemohu a proti kouzlu Ochromení (magie světla) je Tolberti imunní :-/
Jméno: Elemir 2. 1. 2010, 08:48:35 delete
e-mail:
 
Předně všem vše nejlepší v Novém roce. Sněhu si asi opět moc neužijem, ale to už je celkem klasika.

K těm chybám, pokud narazíte na podobné věci, zkuste mi poslat i save. Některé ty problémy jsou docela exotické a já osobně znám např. u mm6 jen 4 bugy. Je tedy lepší, když to pak přímo vidim.
Jméno: KILLER 2. 1. 2010, 00:29:01 delete
e-mail:
 
jarda: Návod je v Elemirově cestě druidů:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_tipdru ...
Konkrétně 2 odstavce nad 2.obrázkem.
Jméno: jarda 1. 1. 2010, 20:03:55 delete
e-mail:
 
Hraji MM7. Nedaří se mi zabít Tolbertiho v Jámě (úkol za cestu světla). Bohužel ani jedna z mých postav se nemůže naučit magii těla, aby použila kouzlo Ochrana před magií :-/ Přijde mi nemožné ho zabít, protože si pořád doplňuje zdraví... Poraďtě někdo, prosím, jak jste ho zabili vy, díky
Jméno: Pavel Bárta 31. 12. 2009, 09:18:13 delete
e-mail:
 
Po letech jsem opět rozehrál MM6 na XP - a narazil na problém. nemohu se zbavit Nikolaje,ať spím, jak spím. Nepomohly patche a nepomohla ani zbrusu instalace na jiný počítač - chová se to pořád stejně
Jméno: Nathaniel 30. 12. 2009, 23:19:31 delete
e-mail:
 
No tak ta povysovaci kniha padla z jedne priserky cestou... Ale je to docela divny, snad se mi podobny veci nebudou stavat
Jméno: Nathaniel 30. 12. 2009, 23:10:22 delete
e-mail:
 
Mam mensi (doufam) problem, hral jsem MaM 8 a ted jsem dostal chut zkusit jinou kombinaci postav, tak jsem si zazalohoval savy a rozjel jsem novou hru, jenze kdyz ted prijdu do opusteneho chramu nezobrazi se mi tam diamant a bedna v posledni mistnosti, tusim ze je tam i q pro povyseni kneze, proste tam nic neni ani ta bedna ktera by tam byt mela... Zkusim to ted zabehnout jeste jednou ale je to divny a nechci aby se mi to stavalo v jinych lokacich
Jméno: Wildchild 30. 12. 2009, 21:00:58 delete
e-mail:
 
To sa hneď hrá, keď človek v MaM 7 po zabití draka na emerald isle získa amok..:D
Jméno: KILLER 30. 12. 2009, 19:36:49 delete
e-mail:
 
fafan: Pokutu dostaneš pokud zabiješ nevinné lidi.
Jméno: fafan 30. 12. 2009, 16:26:15 delete
e-mail:
 
Tak přeci se na něco zeptám:

Co znamenají ty pokuty v každé radnici v MM7? Za co pokutu dostanu? Nikde na webu jsem to nenašel, tak snad někdo bude vědět