Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 10. 1. 2010, 00:31:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Draxis: Hůl nejde naučit v každém obchodě se zbraněmi. Pouze v určitých městech. Konkrétně Nighon, Oblačné město, Jáma, Smaragdový ostrov. | |||
| Jméno: | Adam23 | 7. 1. 2010, 09:04:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Proti kouzlu Odstraň magii se nelze nijak bránit. A diamanty nejlépe prodat asi v krámku s alchymistickými potřebami v Novým Sorpigalu. | |||
| Jméno: | FuManChu | 6. 1. 2010, 23:00:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| este sa chcem spytat, kto kupuje diamanty za vysiu cenu ako v obchode? a preco sa nedaju premenit na zlatky ako predmety pomocou kuzla Zlaty Dotyk? | |||
| Jméno: | schveider | 4. 1. 2010, 15:09:36 | ![]() |
| e-mail: | sviduch(z)atlas(tečka)cz | ||
| Zajímala by mne úroveň gramotnosti těch, kteří se zde dotazují na cracky apod., přestože je výslovně uvedeno, že to zde nemá co dělat. | |||
| Jméno: | tom | 2. 1. 2010, 18:24:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| cau,
nezna nekdo odkaz na crack pro mam7? hra mi neustale hlasi onu znamou \"vlozte prosim CD x\" diky |
|||
| Jméno: | KILLER | 2. 1. 2010, 14:47:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jarda: Nepsal jsem aby sis přečetl návod k celé hře, ale návod na zabití Tolbertiho/Roberta Moudrého na uvedeném odkazu. | |||
| Jméno: | KILLER | 2. 1. 2010, 14:44:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jarda: Nepsal jsem aby sis přečetl návod, ale text na uvedeném odkazu. | |||
| Jméno: | jarda | 2. 1. 2010, 13:51:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| KILLER: Jasně, návod jsem četl, ale jak už jsem psal níže - použít Ochranu před magií nemohu a proti kouzlu Ochromení (magie světla) je Tolberti imunní :-/ | |||
| Jméno: | KILLER | 2. 1. 2010, 00:29:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jarda: Návod je v Elemirově cestě druidů:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_tipdru ... Konkrétně 2 odstavce nad 2.obrázkem. |
|||
| Jméno: | Pavel Bárta | 31. 12. 2009, 09:18:13 | ![]() |
| e-mail: | pavel(tečka)barta(z)tiscali(tečka)cz | ||
| Po letech jsem opět rozehrál MM6 na XP - a narazil na problém. nemohu se zbavit Nikolaje,ať spím, jak spím. Nepomohly patche a nepomohla ani zbrusu instalace na jiný počítač - chová se to pořád stejně | |||
| Jméno: | Nathaniel | 30. 12. 2009, 23:19:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No tak ta povysovaci kniha padla z jedne priserky cestou... Ale je to docela divny, snad se mi podobny veci nebudou stavat | |||
| Jméno: | Wildchild | 30. 12. 2009, 21:00:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To sa hneď hrá, keď človek v MaM 7 po zabití draka na emerald isle získa amok..:D | |||
| Jméno: | fafan | 30. 12. 2009, 16:26:15 | ![]() |
| e-mail: | fafan(z)email(tečka)cz | ||
| Tak přeci se na něco zeptám:
Co znamenají ty pokuty v každé radnici v MM7? Za co pokutu dostanu? Nikde na webu jsem to nenašel, tak snad někdo bude vědět ![]() |
|||