Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: FuManChu 15. 1. 2010, 21:36:16 delete
e-mail:
 
Som v kontrolnom centre a roboti nie su az tak skodny, len skusal som tam vliezt na leveli 87 a v pohode som ich zvladal a ked som sa vyleveloval na lvl 104, tak skoro ziaden rozdiel. Inac, je normalne aby mi modry robot vedel zait postavu na 1ranu? Robi to len zatial robot ktory strazi vstup do skladista. Este som cele kontrolne centrum nepresiel.
Jméno: Elemir 15. 1. 2010, 07:40:09 delete
e-mail:
 
4Pajik: Ahoj, problémy byly už u Windows Vista, takže očekávám, že u sedmiček přibude zas něco nového. Pro starší díly by byla dobrá rada např. Windows XP Mode, ale v tom asi MM9 zrovna svižně nepůjde. Zkus se poohlídnout ještě třebas po http://www.celestialheavens.com/forums ... .

4all: Když už jsem u toho Celestial Heavens, na fóru jsem tam našel diskuzi o MM7 módu pro TES: Oblivion a docela mě to zaujalo. Sice série TES a M&M jsou postaveny na jiných pravidlech, ale tak zas proč to nezkusit trochu jináč, když se do toho nechce samotnému Ubisoftu :) Moc daleko to ještě neni, ale takto třebas vypadají screenshoty z exteriéru Smaragdového ostrova http://hypergame2k8.yuku.com/topic/730/t/Episode-1-Quest--Harmondale-Emerald-Isle-External-Screenshot.html
Jméno: KILLER 14. 1. 2010, 21:14:42 delete
e-mail:
 
Rolash: Chybička se vloudila: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_gasgano.ph ...
Jméno: KILLER 14. 1. 2010, 21:12:20 delete
e-mail:
 
Pajik: Zkus toto: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_tipy.php ...

Rolash: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_nwchry.php ...
Jméno: Rolash 14. 1. 2010, 14:01:14 delete
e-mail:
 
Ešte jedna otázočka. Mám začať MaM od 6 alebo na ktorej presne začína ten príbeh. Alebo môžem rovno zohnať 8? Chcem vlastne že či ten príbeh na seba moc nadväzuje?
Jméno: Pajik 14. 1. 2010, 13:57:08 delete
e-mail:
 
Ahojky, prosím o pomoc s problémem MM9, mám naistalované Windows 7 Ultimate, instalace MM proběhla v pohodě. Hra funguje a nefunguje. V místě načítání hry se zastaví a musí se MM vypnout ve správci. Na ikoně jsem nastavil spouštění v režimu XPSP3 dále i Visty a i nižší verzi, pro jistotu jsem dal spustit jako správce systému. Nic nepomohlo, je nějaký patch? Akorát jeden patch co je zde jsem stahoval, ale to je asi jen na lokalizaci czech. Nebo rada? Díky moc
Jméno: KILLER 14. 1. 2010, 09:42:18 delete
e-mail:
 
Fu Man Chu: Bonusy k magii z předmětů (jeden předmět zlepšuje magii o polovinu investovaných dovednostních bodů) se nesčítají, jestli nemáš body na temnou tak se ji už neuč, správně by ses ji měl naučit mnohem dříve, Zlatý drak má vysoké odolnosti proti magii: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_bzobraze ...

lord Hagalaz: Dá se zaseknout za roh. Na férovku bys přežil maximálně několik desítek sekund.
Jméno: lord Hagalaz 13. 1. 2010, 21:34:43 delete
e-mail:
 
killer: aha, já ho nikdy nepotřeboval.
Ježkovy oči, ale přece jde určitě sejmout Tolbertiho i bez ochrany. Když si teď tak na to vzpomínám, určitě se mi to podařilo, když jsem to hrál poprvé a tak nějak se mi ještě z mladické lenosti a nerozvážnosti nechtělo kouzlit.
Jméno: FuManChu 13. 1. 2010, 21:05:49 delete
e-mail:
 
Fuha, to je zaujimave, ale myslim si ze nemam financnu krizu tak asi predam aj za tych par tisic.

Esta ma napadla taka otazka, Ked mam maga, co ovlada magiu Ohna, Vody, Vzduchu a Bielej magie, oplati sa pred koncom hry mu este pridat aj ciernu magiu? Hovori sa ze cierna magia je najsilnejsia a chcel by som ju vyskusat, ale uz dost vela bodov investoval do ostatnej magie tak teraz neviem ci to ma zmysel. Inak som lvl 87. A este ma cakau body do vemirnych zbrani.
Jméno: Adam23 13. 1. 2010, 20:42:39 delete
e-mail:
 
Ohledně těch artefaktů a jich zpeněžení, udělěj si experta obchodníka a najmi NPc postavy obchodníka a šejdíře a prodáš je skoro za 100% ceny, tedy i lépe než se zlatým dotekem na mistrovské úrovni.
Jméno: FuManChu 13. 1. 2010, 17:48:54 delete
e-mail:
 
Problemy v hre M&M6

Preco nejde premenit relikviu alebo artefakt na zlatky pomocou kuzla zlaty dotyk? Funguje to niekomu? Mam prebytocne artefaky a bola by z nich pekna hromada penazi. Daju sa predat ale za smiesnych par tisic(8700).

A este ak mam napr dva artefakty na jednej postave, ktore pridavaju bonusy k bielej magii a ciernej, zcitaju sa? to Plati aj pre obycajne veci ako napr. zvysenie magie zeme, lebo niekedy mam pocit ze sa nic nedeje.

A posledna vec, mam slnecny paprsok(:D) a ked ho pouzijem ten dmg je smiesny, ale niekedy sa podari hodit aj 445 zlatemu drakovy. Ale tato vec by sa mohla tykaj skoro kazdeho utocneho kuzla. Niekedy to da riadnu slehu a vacinou len take mini dmg to dava. Co mam zle? sak mam tolko podpornych predmetov na zvysenie magie ze dokopy mam napr v bielej magii 56 bodov.
Jméno: anonymní uživatel 13. 1. 2010, 14:05:28 delete
e-mail:
 
Ve vedlejší místnosti ukažte ještěrákům jak se má cvičit a přestřelte závoru na dveřích.

Pre slabších by som to radil takto:
Ve vedlejší místnosti přestřelte závoru a utekajtéééé.

Mimochodom takto som to spravil ja a ten snorri pest na úlohu zabi draka mi to uznal.
Jméno: Rolash 13. 1. 2010, 13:39:14 delete
e-mail:
 
Ahojte, neviete prosím ako na to cvičište presne? Bol som tam už miliónkrát ale vždy ma sejme tých 10 jašterákov na konci. To je skôr cvičište pre moje nervy.
Jméno: Wildchild 11. 1. 2010, 18:40:18 delete
e-mail:
 
To som pako, hladal som to z druhej strany..:D
sorry za spam
Jméno: Wildchild 11. 1. 2010, 18:38:27 delete
e-mail:
 
Prosím vás, v M a M 7, v Tatalii, v príbojových jaskyniach, je možné, že to mám bugnuté, bo hladám tie skryté miestnosti s truhlami, mrkol som aj do mapy dungeonu tu, ale akosi mi to žiadne miestnosti skryté neotvára..:(
Jméno: KILLER 11. 1. 2010, 14:08:43 delete
e-mail:
 
lord Hagalaz: Svitky kouzel ochrana před magií jsou pouze na mistrovské úrovni. Proti zahubení je ale potřeba velmistrovská úroveň kouzla.
Jméno: lord Hagalaz 11. 1. 2010, 12:26:58 delete
e-mail:
 
elemir: Co jsi říkal o tom sněhu?

jarda: A proč si to kouzlo nekoupíte jednorázově v obchodě? Určitě někde ten svitek budou mít.
Jméno: Petr 11. 1. 2010, 10:42:55 delete
e-mail:
 
Zdravim,nejde mi po XP spustit hra mm7,ač sem dával i XPpatch.Na začátku instalace,kde sou uvedeny požadavky,mam u 32MB ram uvedeno failed.toto nechápu,asi proto nejde spustit ta hra.
U kamaráda mam PC s integrovanou grafárnou a 512ram,a tam mi to funguje.prosím poradte.
Jméno: Draxis 10. 1. 2010, 13:26:50 delete
e-mail:
 
Killer: Hmm, tak to mě vážně nenapadlo... Díky za radu... Já stejně mezitím změnil partu a dal to znova, zas tak daleko jsem nebyl... a vyplatilo se... zabil jsem toho otravného draka na smaragdovém ostrově a dostal rukavece mistra (10 uhýbýní a 10 boj beze zbraně) a můj mnich dává na lvl 5 šlehy za 30 =o)))
Jméno: KILLER 10. 1. 2010, 00:31:13 delete
e-mail:
 
Draxis: Hůl nejde naučit v každém obchodě se zbraněmi. Pouze v určitých městech. Konkrétně Nighon, Oblačné město, Jáma, Smaragdový ostrov.