Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 15. 1. 2010, 07:40:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Pajik: Ahoj, problémy byly už u Windows Vista, takže očekávám, že u sedmiček přibude zas něco nového. Pro starší díly by byla dobrá rada např. Windows XP Mode, ale v tom asi MM9 zrovna svižně nepůjde. Zkus se poohlídnout ještě třebas po http://www.celestialheavens.com/forums ... .
4all: Když už jsem u toho Celestial Heavens, na fóru jsem tam našel diskuzi o MM7 módu pro TES: Oblivion a docela mě to zaujalo. Sice série TES a M&M jsou postaveny na jiných pravidlech, ale tak zas proč to nezkusit trochu jináč, když se do toho nechce samotnému Ubisoftu :) Moc daleko to ještě neni, ale takto třebas vypadají screenshoty z exteriéru Smaragdového ostrova http://hypergame2k8.yuku.com/topic/730/t/Episode-1-Quest--Harmondale-Emerald-Isle-External-Screenshot.html |
|||
| Jméno: | KILLER | 14. 1. 2010, 21:14:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Rolash: Chybička se vloudila: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_gasgano.ph ... | |||
| Jméno: | KILLER | 14. 1. 2010, 21:12:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pajik: Zkus toto: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_tipy.php
... Rolash: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_nwchry.php ... |
|||
| Jméno: | Pajik | 14. 1. 2010, 13:57:08 | ![]() |
| e-mail: | pavel(tečka)puttana(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahojky, prosím o pomoc s problémem MM9, mám naistalované Windows 7 Ultimate, instalace MM proběhla v pohodě. Hra funguje a nefunguje. V místě načítání hry se zastaví a musí se MM vypnout ve správci. Na ikoně jsem nastavil spouštění v režimu XPSP3 dále i Visty a i nižší verzi, pro jistotu jsem dal spustit jako správce systému. Nic nepomohlo, je nějaký patch? Akorát jeden patch co je zde jsem stahoval, ale to je asi jen na lokalizaci czech. Nebo rada? Díky moc | |||
| Jméno: | KILLER | 14. 1. 2010, 09:42:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Fu Man Chu: Bonusy k magii z předmětů (jeden předmět zlepšuje magii o polovinu investovaných dovednostních bodů) se nesčítají, jestli nemáš body na temnou tak se ji už neuč, správně by ses ji měl naučit mnohem dříve, Zlatý drak má vysoké odolnosti proti magii: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_bzobraze ... lord Hagalaz: Dá se zaseknout za roh. Na férovku bys přežil maximálně několik desítek sekund. |
|||
| Jméno: | Wildchild | 11. 1. 2010, 18:40:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To som pako, hladal som to z druhej strany..:D
sorry za spam |
|||
| Jméno: | KILLER | 11. 1. 2010, 14:08:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| lord Hagalaz: Svitky kouzel ochrana před magií jsou pouze na mistrovské úrovni. Proti zahubení je ale potřeba velmistrovská úroveň kouzla. | |||
| Jméno: | lord Hagalaz | 11. 1. 2010, 12:26:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
elemir: Co jsi říkal o tom sněhu?
jarda: A proč si to kouzlo nekoupíte jednorázově v obchodě? Určitě někde ten svitek budou mít. |
|||
| Jméno: | Petr | 11. 1. 2010, 10:42:55 | ![]() |
| e-mail: | demonheroes(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravim,nejde mi po XP spustit hra mm7,ač sem dával i XPpatch.Na začátku instalace,kde sou uvedeny požadavky,mam u 32MB ram uvedeno failed.toto nechápu,asi proto nejde spustit ta hra.
U kamaráda mam PC s integrovanou grafárnou a 512ram,a tam mi to funguje.prosím poradte. |
|||
| Jméno: | KILLER | 10. 1. 2010, 00:31:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Draxis: Hůl nejde naučit v každém obchodě se zbraněmi. Pouze v určitých městech. Konkrétně Nighon, Oblačné město, Jáma, Smaragdový ostrov. | |||