Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Darkss 20. 1. 2010, 09:04:33 delete
e-mail:
 
Zdravím vás, chtěl jsem se zeptat na radu v MaM 7. Jak se dá na začátku na Smaragdovém ostrově zabít ten drak?
Jméno: Draxis 20. 1. 2010, 07:53:31 delete
e-mail:
 
Dave_Jame: No, když příjdu do roviny mezi rovinami a po několika armagedonech jsem o 1.5 milionů expů výše, tak to pak jede... a na každé rovině se válí levelů hooodně =o)
Jméno: Dave_Jame 19. 1. 2010, 22:20:06 delete
e-mail:
 
Trochu to přeháníte s urovněma ne:-D
Víc jak 50 není potřeba
K 8čce.. stačí Temný elf a víc není potřeba ani verbovat krom základního ostrova a chrámu hara.. pak se to už dá.
p.s. magie je druhořadá jen na podporu:-P
Jméno: Draxis 19. 1. 2010, 20:03:02 delete
e-mail:
 
To Richard: Právě TEĎ jsem dohrál 8ku na levelu 115 za postavu lich. a jediný borec, co jsem nabral byl drak a nikde jsem neměl jedinný problém... Právě naopak, nemusel jsem furt něco opravovat, identifikovat a podobně blbnout... na konci jsem měl 700k zlatých a to jsem od půl hry nebral většinu věcí (malý prostor v inventáři) a mrtvoly (zlatky) jsem bral tak z poloviny.
Jméno: Richard 19. 1. 2010, 19:13:47 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny . Právě jsem dohrál na 101. levelu už asi popáté(za ty roky, co tuhle hru vlastním)MM6. a je to prostě stále bomba )).
Tentokrát konečně s výrazně pozměněnou partou.Hrával jsem nejčastěji sestavu mág, klerik, paladin, lučištník. Tentokrát mág, dva druidi a rytíř. Celkem fajn, až na rytíře. Já prostě preferuji magii před bojem, takže mi vadilo, že jedna má postava nemůže kouzlit )). Teď se chystám na "osmičku". poprvé. Takže mi prosím napište tip na dobrou vyváženou družinu, s preferencí magie,tedy včetně rady,jakou zvolit výchozí postavu a koho následně přibrat. Díky za váš názor .
Jméno: Draxis 19. 1. 2010, 17:43:44 delete
e-mail:
 
No, tak jsem chtěl zkusit dohrát MM8 za jedni postavičku - Necromanceral, ale nebyl jsem dost trpělivý, tak jsem si přibral jednoho draka... Může mi nelkdo vysvětlit k čemu je takové povolání wálečníka, trola, či minotaura? Ten drak dává pecky za 300 normálními útoky =o)))
Jméno: KILLER 19. 1. 2010, 13:12:11 delete
e-mail:
 
FuManChu: A to je takový problém?
Jméno: FuManChu 19. 1. 2010, 12:33:49 delete
e-mail:
 
Killer: taky ze kazdy mohol mat opravovanie na mistrovskej urovni a nemusel som znicene predmety prehazdovat na opravu k tej jednej postave ktora vie opravovat.
Jméno: KILLER 19. 1. 2010, 10:40:07 delete
e-mail:
 
FuManChu: Luk: Tulareanský les, Avlee.
Opravování vždy jen jedné postavě. Jaký to mělo význam v MM6?
Jméno: FuManChu 18. 1. 2010, 23:44:47 delete
e-mail:
 
Hram M&M7 a zabudol som jednej postave na smaragdovom ostrove naucit narabanie s lukom. V ktorom najblizsom meste sa budem moct naucit luk?

Je dobre mat opravovanie na kazdej postave? V M&M6 sa to vyplatilo v neskorsich fazach hry ale tuto neviem ci to bude mat vyznam ak sa iba niektore postavy mozu naucit Mistrovku alebo Velmistrovku uroven.
Jméno: Elemir 18. 1. 2010, 13:54:10 delete
e-mail:
 
Bojovníci bojují, kouzelníci kouzlí Dmg. dáváš takový, jak velkou máš dovednost, jak dobrá je zbraň a jak málo je odolný protivník. Teď už by si mohl u bojovníků dávat dmg. něco okolo 30-40 HP. Magie to samé, živelná střela má v základu při těch 8 bodech poskytovat zranění 8-32, z toho ještě záleží na odolnosti nestvůry, která to klidně může zredukovat až na ty 2 body. Harpyjí je tam ještě víc skupinek.
Jméno: Rolash 17. 1. 2010, 12:44:57 delete
e-mail:
 
Hmm, a ako by som asi mal mať rozdelené dovednosti? Respektíve jaký by som mal dávať cca. dmg? A ešte jedna vec. Vôbec nechápem tej mágií. Jediné čo používam je max uzdravenie. Tá živelná strela dáva 2 dmg živly mám na 8. Inak tie harpyje som sejmul ale ďalej je ďalšia skupinka.
Jméno: Elemir 17. 1. 2010, 08:14:26 delete
e-mail:
 
4Rolash: 20-tý level by měl celkem stačit, důležité je, jak jsi na tom ještě s dovednostmi. Pokud se na to opravdu necítíš, tak klidně plň další úkoly jinde, např. s takovouto skupinou už se ti podaří probít do Frostgardu a otevřít si poslední lodní cestu.
Jméno: FuManChu 16. 1. 2010, 18:57:50 delete
e-mail:
 
Asi mas na mysli tie najsilnejsie plazmove pusky ze? co vyzeraju ako harpuny alebo plastove vodne striekacie pistole . Mal som ich 4, tie male plasmove zbrane som mal asi 6. Ano su rychle, zautocim ako keby aj na 3kola, s tym ze nepriatelia nezautocia ale musia sa vystriedat realne dva kola, kim dam jedneho silneho demona dole a tych demonov je tam dost.
Jméno: KILLER 16. 1. 2010, 18:32:14 delete
e-mail:
 
FuManChu: Plasmové pušky (v kontrolním centru jsou 4) dávají sice jenom 17-37 damage, ale mají tak vysokou rychlost (pokud nemáš v druhé ruce jinou zbraň), že se nepřátelé téměr nezmůžou na odpor.
Jméno: FuManChu 16. 1. 2010, 17:37:04 delete
e-mail:
 
Tak, dohral som hru M&M6 postavy lvl 106, inac v blasteroch som mal 15 az 18 bodov a dost slaby dmg davali(max 33) ale najmensi davali 22. A kuzla na demonov fungovala magia vzduchu a zeme. Dmg od 33 az 195 a magia zeme do 133.

Inac niekto tu spominal ze sa po dohrati neda pokracovat dalej, tak mna hodilo rovno do Noveho Sorpigalu v takom stave v akom som odysiel z Ulu. A taktiez, v Ulli funguje kuzlo Mestka Brana, cize dajak som sa vybavovat magickimi lektvarmi nemusel. A na zaver, ak sa po zabiti kralovnej premiestnite, pomocou mestkejbrany do mesta, spusti sa animacia, akoze ste dokoncili hru, ale s tym zlym koncom.
Jméno: Rolash 16. 1. 2010, 15:11:18 delete
e-mail:
 
Ešte jedna otázočka. Priznávam sa niekedy idem podľa návodu. Ale keď idem do horského priesmyku tak ma tam vždy sejme to hejno harpií aj s královnou. Mám všetky postavy na 20. Mám tam učenca, liečiteľa, krížiaka a normál bojovníka (do thronheimu som sa ešte nedostal). Odporúčate mi teda ísť do tronheimu a tam sa ešte vyexpiť a až potom vykiliť ten priesmyk? Len neviem či dám Inventu Storcu. :D

PS: Mám ešte aj Ake (tuším je to Ake) Čestného a toho vraha z Drangheimu a foradda.
Jméno: KILLER 16. 1. 2010, 12:18:45 delete
e-mail:
 
Na Celestialheavens jsem narazil na neoficiální patche k MM6-MM8. Zkoušel je někdo?
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
Jméno: Elemir 16. 1. 2010, 07:02:08 delete
e-mail:
 
Modrý ne, teprve ten měděný dokáže vymýcení. Možná je někde v zákrytu s tím modrým a střílejí společně. Zkus zapnout tahový režim a uvidíš, jestli se objeví.
Jméno: FuManChu 15. 1. 2010, 21:37:04 delete
e-mail:
 
*zait = zabit