Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | anonymní uživatel | 25. 1. 2010, 12:34:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Killer: Já to asi zkusím... MaM 6-8 jsem každou dohrál hodněkrát, ale devítku jsem ani jednou | |||
| Jméno: | KILLER | 25. 1. 2010, 11:58:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Darkss: Důl není na SZ, ale na SV. Na této mapě je pod číslem 1:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_obrazk ... Draxis: O MM9 si přečti: http://www.svetmightandmagic.cz/mmix/mmix_recenze. ... |
|||
| Jméno: | Draxis | 25. 1. 2010, 10:04:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Co myslíte... mám si zahrát i devítku? v posledním měsíci jsem dohrál 6-8, ale devítka mě svého času moc neuchvátila, bo už je moc 3D... =o)
|
|||
| Jméno: | Draxis | 25. 1. 2010, 09:47:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Těch knih můžeš mít tucet... Stačí jí vyhodit a pak zajít za věštcem a on ti jí dá znova a tak klidně do haleluja | |||
| Jméno: | Nathaniel | 22. 1. 2010, 23:05:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://www.edisk.cz/stahni/71121/save000.dod_1.04M ... Tak to kdyztak zkus, opravdu si nevim rady, pripadam si ze jsem uz zkousel vsechno Uz jsem radsi splnil i alianci a tak... |
|||
| Jméno: | Elemir | 22. 1. 2010, 12:47:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nathaniel: mm6 se běhání aktivuje myslím pomocí Caps Lock, nebo standardně pomocí souboru mm6.ini viz http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_tipy.php ... .
U Baltazarova doupěte to bude chtít asi opravdu mít ten alianční úkol zadaný. Jednou už se to tu myslím řešilo, ale na výsledek si už nepamatuju. To s těmi lichy netušim, kdyžtak mi pošli save. |
|||
| Jméno: | Keeper | 21. 1. 2010, 16:52:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
No tak u toho prvního jsem trochu přemýšlel překvapil mě ten goblin bývá v jiné místnosti musely ho vylákat na chodbu ale ty dva to je jasné ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 20. 1. 2010, 21:42:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Keeper: Příliš jednoduché. To snad nemohli myslet vážně.
http://www.gog.com/en/forum/general/Might_and_Magi ... |
|||
| Jméno: | Keeper | 20. 1. 2010, 21:08:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jakej GOG co to je nebyl by nějakej odkaz na ty screenshoty? v MaM6 poznám cokoliv ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 20. 1. 2010, 20:30:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
To nejsem já, to je jinej M&MVI maniak...
Ale vážně, potěšilo mě to, poprvý v životě jsem něco vyhrál a ještě na "srdcový" hře ![]() |
|||
| Jméno: | ZecK | 20. 1. 2010, 14:19:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To korgo: \"Ideálem\" bych asi nazval mága, klerika a dva libovolné bojovníky. | |||
| Jméno: | korgo | 20. 1. 2010, 11:55:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| hele lidi pls jaká kombinace je v mm6 nejlepší pro někoho kdo to hraje poprvé. | |||