Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Draxis 25. 1. 2010, 17:41:18 delete
e-mail:
 
Elemir: Jako jestli ta kniha nějakým bugem po vrácení od věštce nefunguje? Nebo jak to myslíš?

Já jsem tak z toho věštce doloval Korbuv hrob, protože jsem ho nechal ležet tam, kde byl a přišel respawn =o)... Jenže on mi naházel zpátky všechny věci, které jsem opravdu odhodil (i ty, které jsem už měl splněné) a fungovalo to.

Nebo nevím jak to myslíš =o)
Jméno: Elemir 25. 1. 2010, 15:13:46 delete
e-mail:
 
Draxis: To ano, vrátí se prakticky všechno, v tom save se mu dokoncde na zemi válí i Proroctví Slunce, takže možná to z toho věštce doloval . Ovšem taky si říkám, jestli právě tohle neni ta chyba.
Jméno: anonymní uživatel 25. 1. 2010, 12:34:45 delete
e-mail:
 
Killer: Já to asi zkusím... MaM 6-8 jsem každou dohrál hodněkrát, ale devítku jsem ani jednou
Jméno: KILLER 25. 1. 2010, 11:58:46 delete
e-mail:
 
Darkss: Důl není na SZ, ale na SV. Na této mapě je pod číslem 1:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_obrazk ...

Draxis: O MM9 si přečti:
http://www.svetmightandmagic.cz/mmix/mmix_recenze. ...
Jméno: Draxis 25. 1. 2010, 10:04:54 delete
e-mail:
 
Co myslíte... mám si zahrát i devítku? v posledním měsíci jsem dohrál 6-8, ale devítka mě svého času moc neuchvátila, bo už je moc 3D... =o)

Jméno: Draxis 25. 1. 2010, 09:47:37 delete
e-mail:
 
Elemir: Těch knih můžeš mít tucet... Stačí jí vyhodit a pak zajít za věštcem a on ti jí dá znova a tak klidně do haleluja
Jméno: Darkss 25. 1. 2010, 09:16:03 delete
e-mail:
 
Zdravím může mi někdo poradit v MM7 má být v Brakadské poušti někde severozápadně důl Rudeého trpaslíka v prvním patře mám zahránit trpaslíky z kameného města a ve druhém patře je povyšovací úkol z lučištníka na bojového mága. Já ten důl nemůžu najít.
Jméno: Elemir 24. 1. 2010, 23:48:08 delete
e-mail:
 
Koukal jsem na to a je to opravdu divné. Moc mi tam nesedí ta přítomnost Knihy Khela, řekl bych, že ta by po splnění úkolu měla z inventáře zmizet. Úkol s Korbu na to vliv nemá.
Jméno: Nathaniel 22. 1. 2010, 23:05:48 delete
e-mail:
 
http://www.edisk.cz/stahni/71121/save000.dod_1.04M ...

Tak to kdyztak zkus, opravdu si nevim rady, pripadam si ze jsem uz zkousel vsechno

Uz jsem radsi splnil i alianci a tak...
Jméno: Elemir 22. 1. 2010, 12:47:00 delete
e-mail:
 
Nathaniel: mm6 se běhání aktivuje myslím pomocí Caps Lock, nebo standardně pomocí souboru mm6.ini viz http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_tipy.php ... .

U Baltazarova doupěte to bude chtít asi opravdu mít ten alianční úkol zadaný. Jednou už se to tu myslím řešilo, ale na výsledek si už nepamatuju.

To s těmi lichy netušim, kdyžtak mi pošli save.
Jméno: Nathaniel 22. 1. 2010, 12:34:02 delete
e-mail:
 
Richardovi

MaM 8, doporucuji partu necromanceru s 1 klerikem, na zacatku vyber nekra, prijde ti dalsi klerika a pak dober jen nekromancery, ver mi ze nebudes litovat, 8cka je strasne jednoducha a pokud umis s maggi zachazet tak vez ze se nudit nebudes a ze ta parta je nejvetsi ownage xD
Jméno: Nathaniel 21. 1. 2010, 23:38:30 delete
e-mail:
 
Tak jsem dohral MaM7, chtel jsem jeste zkusit MaM6 ale zjistil jsem ze to nema automaticke behani? da se to nejak nastavit? nechci drzet vecne shift...

pak se chci zeptat - udelal jsem balatazarovo doupe( jeste ale pred ali ukolem - hned co jsem vysel ze souostrovi) a nerozbehl se v nem zivot, musim pockat na hlavni dejovou linii? (ps zkusil jsem port tam a zpet mestskou branou)

a treti vec, neviditelnosti jsem si vzal 2 dzbanby, propustil 1 nekra povysil 2 pak jsem si sel pro dalsi 2 dzbany, vzal je, dal tomu nekrovi co jsem ho nepovysil a nikdo mi ho nechce povysit (ani upir ani lich)pry nemam zbany promeny( zkousel jsem davat oba, jeden, zadny, vyhodit celou partu krome nej a zakladniho nekra a nepomohlo) ps nemam jeste aliancni ukol nekru ani korbuv sarkofag jestli na to ma to vliv
Jméno: Keeper 21. 1. 2010, 16:52:13 delete
e-mail:
 
No tak u toho prvního jsem trochu přemýšlel překvapil mě ten goblin bývá v jiné místnosti musely ho vylákat na chodbu ale ty dva to je jasné
Jméno: KILLER 20. 1. 2010, 21:42:39 delete
e-mail:
 
Keeper: Příliš jednoduché. To snad nemohli myslet vážně.
http://www.gog.com/en/forum/general/Might_and_Magi ...
Jméno: Keeper 20. 1. 2010, 21:08:25 delete
e-mail:
 
Jakej GOG co to je nebyl by nějakej odkaz na ty screenshoty? v MaM6 poznám cokoliv
Jméno: Adam23 20. 1. 2010, 20:30:51 delete
e-mail:
 
To nejsem já, to je jinej M&MVI maniak...
Ale vážně, potěšilo mě to, poprvý v životě jsem něco vyhrál a ještě na "srdcový" hře
Jméno: Elemir 20. 1. 2010, 19:33:07 delete
e-mail:
 
Trochu odbočim od tématu. Jako obvykle jsem trochu zaváhal ohledně GOG, kde od 8. do 14.1. probíhala vědomostní soutěž v poznávání screenshotů z mm6 (ostatně ty 3 si můžete vyzkoušet poznat i tak ). Všiml jsem si toho velmi pozdě, takže odpověď jsem posílal jen pár minut před uzávěrkou a pak na to zas zapoměl (no samozřejmě že jsem nic nevyhrál ). Před chvílí jsem však koukal do diskuze a mezi výherci je jistý Adam23, tak gratuluju
Jméno: ZecK 20. 1. 2010, 14:19:55 delete
e-mail:
 
To korgo: \"Ideálem\" bych asi nazval mága, klerika a dva libovolné bojovníky.
Jméno: Draxis 20. 1. 2010, 13:51:21 delete
e-mail:
 
Darkss: Střilíš a když zrovna chce vychrlit, tak zdrhneš a dokola a dokola a hlavně dávat pozor. Jak Tě trefí, tak to máš za pár...

Korgo: No, na tu hru neexistuje "ideální" parta. Každému vyhovuje jinak =o)
Jméno: korgo 20. 1. 2010, 11:55:19 delete
e-mail:
 
hele lidi pls jaká kombinace je v mm6 nejlepší pro někoho kdo to hraje poprvé.