Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 31. 1. 2010, 19:16:33 delete
e-mail:
 
FuManChu: Ve Strašidelném domě mají truhly velmi silné zabezpečení. Nikdo tě, ale do jejich otevírání zatím nenutí.
Jméno: FuManChu 31. 1. 2010, 18:00:48 delete
e-mail:
 
este som zabudol dodat ten lepsi pripad otvorenej pasci je, ze mi bojovnik ostane zivi dve postavy v hrobe a jedna v bezvedomi...
Jméno: FuManChu 31. 1. 2010, 17:59:42 delete
e-mail:
 
V MM7 mam lucisnika s odstranovanim pasti na normalnej urovni a v tom 4body(experta este nemozem mat lebo lucisnik musi byt bojovy mag co je dost obmedzujuce). Nech otvorim hocijaku truhlu vzdy spusti pascu. Tusim raz sa mi podarilo zneskodnit pascu. Ale teraz som v strasidelnom dome a s postavou lucisnika ju otvorim niekedy aj na smrt, to je hrozne.
Jméno: Draxis 30. 1. 2010, 22:13:06 delete
e-mail:
 
Killer: Díky =o) máš to tady koukám dobře prolezlý =o)

Ten 3D pohyb je kapku nezvyk =oP
Jméno: KILLER 30. 1. 2010, 19:57:42 delete
e-mail:
 
Draxis: http://www.svetmightandmagic.cz/pmm/pmm_tipy.php ...
Jméno: Draxis 30. 1. 2010, 18:43:49 delete
e-mail:
 
Tak jsem si nainstaloval MM9 a mám problém (čeština dle návodu OK). Každé načtení inventáře, menu a podobně způsobuje načítání zhruba půl minuty až minutu (no " načítání" - sekne se obraz a nic se neděje)...

Nemá někdo nápad čím by to mohlo být?
Jméno: Elemir 29. 1. 2010, 04:07:55 delete
e-mail:
 
Aha, mě se to totiž nezapisuje jako úkol, tak jsem to přeskočil. Podívám se na to.
Jméno: KILLER 28. 1. 2010, 23:09:01 delete
e-mail:
 
Elemir: Tady chybí jeden drobný úkol (Galvinus není v Baltazarově doupěti, ale ve vesnici u přístavu) :
http://www.svetmightandmagic.cz/mmviii/mmviii_ukol ...

Úkol a řešení:
Pro Galvina z Bludné pláně získat základní přísady pro lektvar ryzí přesnosti.

Řešení: Je třeba získat dostatek surovin.
Jméno: Elemir 27. 1. 2010, 01:16:25 delete
e-mail:
 
Nathaniel: Tak mám pro tebe dobrou zprávu, sice to chvilku trvalo, ale naštěstí na TELP´s jsem našel starší thread o nemožnosti povýšení. V principu se do jisté míry jedná nejspíše o bug, ale chybka bude asi jen v zadání podmínky u Latheana - "všichni nekromanceři v družině ...". Ono se tím totiž myslí spíše nekromanceři ve hře, proto to taky tak snadno uniká pozornosti. Řešení je celkem jednoduché a mělo by fungovat i u tebe. Ve hře je krom Devlina ještě jeden nekromancer a tím je Karanya Memoria z Havraního pobřeží. Jakmile je vemeš společně s Devlinem do družiny, tak povyšování již bude funkční. Budu to muset doplnit do návodu, protože jak jsem psal již níže, tahle chybka se objevila i u mě.
Jméno: KILLER 26. 1. 2010, 21:28:40 delete
e-mail:
 
Nathaniel: Použij Editor savů: http://www.svetmightandmagic.cz/download/mm8che.zi ...
Jméno: Wildchild 26. 1. 2010, 21:23:06 delete
e-mail:
 
Tak znovu zisťujem, aké mám dlhé vedenie..
Prečítal som si asi po 50- ty krát ten návod, ale prvý krát som spravil to, čo je tam skutočne napísané..Ospravedlňujem sa za spam..
Trvalo mi to 3 dni, kým mi to doplo..:D
Jméno: Wildchild 26. 1. 2010, 16:46:24 delete
e-mail:
 
killer, poslal som ti ten save, som zvedavý..
Jméno: Nathaniel 26. 1. 2010, 16:38:06 delete
e-mail:
 
K nekrum

Ta kniha v inventari byla proto, ze jsem si rekl jestli ju nemam mit v inventari, nenasel jsem ji tak jsem se stavil za vestcem, ani pred tim to nefungovalo, ohledne Taleshira, je mi jedno jestli mi ma povysit nebo ne ale ja chci abyt mne aspon ten upir mne povysil nebo jak ho ted mam teda ted povysit?
Jméno: Elemir 26. 1. 2010, 00:49:16 delete
e-mail:
 
Takže extra příspěvek k těm nekromancerům:

Zkusil jsem několik možných kombinací včetně tvorby nové družiny a výsledek je poněkud rozpačitý. Za žádných okolností se mi nepodařilo, aby Lathean nekromancery povyšoval. Je celkem jedno, jestli je hlavní postava nekromancer nebo cokoliv jiného, prostě jakmile projdete povýšením u Vetrina Taleshira (uzná vám úkol s Knihou Khela), tak dojde k bloku. Jedinou schůdnou možností je tedy povýšit všechny nekromancery najednou právě u Vetrina.
Jméno: Elemir 26. 1. 2010, 00:05:28 delete
e-mail:
 
Ten postup, co popsal KILLER, se mi taky osvědčil a měl by být vždy funkční. V návodu je ta náhodná kombinace ještě pozůstatkem dřívější doby, kdy jsem s tím experimentoval a skutečně jsem kombinaci vyhledával metodou pokus-omyl. Save by opravdu pomohl.

Draxis: Přesně to jsem měl na mysli. Nejde o to, že to takhle běžně funguje, ale neni vyloučeno, že se zrovna souběžně s věcmi od věštce objevila chybka (bug). Ještě budu zkoušet pár kombinací, ale moc nadějí tomu nedávám.
Jméno: KILLER 25. 1. 2010, 22:07:24 delete
e-mail:
 
Wildchild: Jestli mi pošleš save, tak se na to mrknu. Nejlépe nějaký před prvním kliknutím na tlačítka.
Jméno: Wildchild 25. 1. 2010, 20:07:34 delete
e-mail:
 
Killer: Presne tú pasáž návodu som myslel..Lenže tu je ten problém, že po každej kombinácii klikám na páku a nič sa nedeje.. Myslím, že spolu je tých možností 8, všetky som skúsil, klikol som kurzorom myši na tú páku a nič..Robil som to cca hoďku, a fakt som z toho zúfaký, lebo nemôžem bez toho pokračovať v príbehu..
Jméno: KILLER 25. 1. 2010, 19:05:57 delete
e-mail:
 
Wildchild: Myslíš tuto pasáž návodu?
Západní branou projděte do poslední části Mlžných stěn. Cestou rovně se dostanete ke schodišti. Schody nalevo a napravo vedou na balkóny na jejichž konci je vždy trojice tlačítek a páka. Je potřeba najít vhodnou kombinaci. Kombinace by se měla měnit s každou novou hrou, ale většinou se mi osvědčila taktika na levém balkónu stisknout prostřední tlačítko a na pravém pak postupně zkoušet různé kombinace. Po každé kombinaci zkuste zatáhnout za páku. Pokud s ní pohnete, je vše v pořádku a dole v sále se sníží podlaha. Odkryje se tak truhla se třetím klíčem.

Elemir: Napsal jsem to tu celé jelikož mě zarazilo, že se kombinace s každou hrou mění. Můj postup vždy, fungoval: Jít na libovolnou stranu a zmáčknout pouze prostřední tlačítko, poté jít na stranu opačnou a zase zmáčknout pouze prostřední tlačítko, pak už stačí zmáčknout páku.

Korgo: Nejsou v NWC dungonech jména (nebo přezdívky) tvůrců co tvořili hru?
Jméno: Korgo 25. 1. 2010, 17:55:21 delete
e-mail:
 
draxis:já vim
ZecK:díky
mimochodem co dělá NWC dunegon v mm8
Jméno: Wildchild 25. 1. 2010, 17:44:08 delete
e-mail:
 
prosímvás, existuje možnosť, že mám bugnuté mlžné steny? už asi pol hodinu sa snažím robiť západnú bránu a nedokážem tam pri žiadnej kombinácii pohnúť pákou..:/