Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: SwonieKK 11. 2. 2010, 12:02:15 delete
e-mail:
 
Tak jsem si s tim trošku pohrála a už to jede
Jméno: SwonieKK 11. 2. 2010, 10:30:17 delete
e-mail:
 
Tak se mi podařilo instalovat MM610-13, ale stejně mi to při spuštění hází tabulku, že v aplikaci došlo k chybě...?
Jméno: SwonieKK 11. 2. 2010, 10:21:56 delete
e-mail:
 
Ahoj, předem upozorňuji, že nejsem na pc king... Nejde mi spustit MM6...bez problému jsem hru instalovala, ale hrát nejde - vždy mi vyskočí tabulka, že v aplikaci MM6 došlo k chbě. Zkusila jsem stáhnout patche, které jsou tady na stránce, ale ani jeden mi nejde instalovat, tam mi skáče tabulka - old files does not exist... tak nevim co s tim, poradíte mi někdo? Mám XP. Dík
Jméno: lord Hagalaz 9. 2. 2010, 12:08:49 delete
e-mail:
 
FuManChu: Odměnou ti budiž vědomí, že jsi pomohl slabším v nouzi. Tato hra je o hrdinských činech.
Ti lučištníci nemají bez tebe žádnou šanci a i tak je pravděpodobné, že lehnou.
A když se nebudeš hlásit o odměnu, zjistíš, že máš najednou nějaké ty peníze a zkušenosti ze zabitých trollů navíc. Dobrý skutek se odmění sám.
Jméno: KILLER 8. 2. 2010, 07:46:57 delete
e-mail:
 
FuManChu: Ne. Doporučuji neviditelnost, létání a jenom se dívat.
Jméno: FuManChu 8. 2. 2010, 00:58:58 delete
e-mail:
 
V M&M7 som v Tatalii a chcem porobit len par veci, ale vsimol som si ze su tam trolovia. Na horach je mensia armada ktora bojuje proti lucisnikom, mam ich nechat tak ale sa pridat? Ak by som sa pridal a niektory by prezili, dostal by som nejaku odmenu?
Jméno: ZecK 7. 2. 2010, 10:30:28 delete
e-mail:
 
Procházel jsem si v MaM VIII bonusy předmětů a všiml jsem si bonusu "Davida - dvojnásobná zranění vůči Titánům." Vzhledem k tomu, že v tomto díle se Titáni nevyskytují, zajímalo by mě, jestli je možné tenhle bonus u nějakého předmětu ve hře "potkat".
Jméno: Elemir 6. 2. 2010, 19:31:32 delete
e-mail:
 
Díky za pochvaly.

Korga neznám, na hůlku kouknu, úplně jsem na to zapoměl, že tam mám vynecháno.
Jméno: hikuja 4. 2. 2010, 02:36:04 delete
e-mail:
 
zjistil jsem že hůlka bičů má bičování duší (možná znáš korga)
Jméno: HansFraj 3. 2. 2010, 22:43:39 delete
e-mail:
 
Díky za asi nej stránky o MaM a ještě k tomu v češtině
Jméno: KILLER 3. 2. 2010, 22:17:17 delete
e-mail:
 
Dracula: Buď setup.exe spusť ručně nebo aktualizuj Windows Installer.
Jméno: Dracula 3. 2. 2010, 20:51:05 delete
e-mail:
 
Ahoj,mas vazne skvely stranky. Opravdu asi nejlepsi o MM co znam. Ale mam problem,mam win xp se servis packama a nejde mi to vubec nainstalovat,at uz 7nebo 8,zkratka setup vubec nenajede,co s tim?
Jméno: ZecK 3. 2. 2010, 20:07:06 delete
e-mail:
 
Nikdy jsem Cechu lovců nějakou pozornost nevěnoval, a shodou okolností teď zkouším hrát jen za jedinou postavu a zaujaly mne odměny za jednotlivé úrovně, hlavně těch 1 200 000 zkušeností by se hodilo :-D A spoň se nebudu muset štrachat pokaždé do Ravenshore, když bude blíž Alvar
Jméno: KILLER 3. 2. 2010, 17:59:40 delete
e-mail:
 
ZecK: To sice ano, ale žádná výhoda to není. Pokud mi např. na Havraním pobřeží zadají, ať zabiju draka, tak v Alvaru mi ten samý měsíc také řeknou draka. Po jeho (jejich) zabití si můžu max. vybrat kde si vyberu odměnu. Dvakrát ji nedostanu.
Jméno: ZecK 3. 2. 2010, 15:02:28 delete
e-mail:
 
Jen doplním, že Cech lovců je i v Alvaru.
Jméno: Elemir 3. 2. 2010, 08:04:09 delete
e-mail:
 
Připíchnu to tam Zrovna jsem mm8 znovu rozehrál, abych ještě doověřil ty nekromancery, takže možná ještě něco přibyde, než budu psát do novinek.
Jméno: KILLER 1. 2. 2010, 22:27:26 delete
e-mail:
 
Elemir: Někde v sekci MM8 bys mohl udělat větší zmínku o Cechu lovců (zadávají lov měsíce).
Existují tři tituly (hodnosti), které je možné dosáhnout a hlavně poslední má velmi lákavou odměnu. Následné pořadí je titul - množství peněz, které je nutno vydělat pro povýšení - zisk zkušeností. Pzn. Tyto zkušenosti se nedělí mezi postavy neboli nezáleží kolik postav si pro odměnu půjde, vždy každá z nich získá níže uvedené zkušenosti.
Nováček - 10 000 zl. - 40 000 zk.
Tovaryš - 30 000 zl. - 80 000 zk.
Mistr - 70 000 zl. - 1 200 000 zk.
Jméno: lord Hagalaz 1. 2. 2010, 14:22:12 delete
e-mail:
 
FuManChu: Strašidelný dům je vskutku nebezpečné místo, i když tak na první pohled nevypadá. Rozhodně nic pro slabší družiny. Hlavně jde o Duchy. No a co beden se týče, nevím, jestli se mi to jenom nezdá, ale síla poškození také asi závisí na tom, jak se člověk k bedně natočí a vystaví tak svoje postavy výbuchu. Já když natočím nejslabší postavy směrem od výbuchu, tak mám vždy dojem, že utrpí mnohem slabší zranění, než kdyby stáli čelem.
Jméno: Draxis 1. 2. 2010, 12:57:01 delete
e-mail:
 
Ježiši... Já našel v MM9 Nikolaie Ironfista (ne, že by to byla asi nějaká horká novinka) a dobře jsem se pobavil =o)
Jméno: FuManChu 1. 2. 2010, 00:11:15 delete
e-mail:
 
To je pravda, ale necakal som ze v miestnosti pre slabsi level budu tak silno zabezpecene truhly.