Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | SwonieKK | 11. 2. 2010, 10:30:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak se mi podařilo instalovat MM610-13, ale stejně mi to při spuštění hází tabulku, že v aplikaci došlo k chybě...? | |||
| Jméno: | KILLER | 8. 2. 2010, 07:46:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
FuManChu: Ne. Doporučuji neviditelnost, létání a jenom se dívat. ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 2. 2010, 19:31:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky za pochvaly.
Korga neznám, na hůlku kouknu, úplně jsem na to zapoměl, že tam mám vynecháno. |
|||
| Jméno: | hikuja | 4. 2. 2010, 02:36:04 | ![]() |
| e-mail: | hikuja(z)seznam(tečka)cz | ||
| zjistil jsem že hůlka bičů má bičování duší (možná znáš korga) | |||
| Jméno: | KILLER | 3. 2. 2010, 22:17:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dracula: Buď setup.exe spusť ručně nebo aktualizuj Windows Installer. | |||
| Jméno: | Elemir | 3. 2. 2010, 08:04:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
Připíchnu to tam Zrovna jsem mm8 znovu rozehrál, abych ještě doověřil ty nekromancery, takže možná ještě něco přibyde, než budu psát do novinek. |
|||
| Jméno: | Draxis | 1. 2. 2010, 12:57:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ježiši... Já našel v MM9 Nikolaie Ironfista (ne, že by to byla asi nějaká horká novinka) a dobře jsem se pobavil =o) | |||
| Jméno: | FuManChu | 1. 2. 2010, 00:11:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je pravda, ale necakal som ze v miestnosti pre slabsi level budu tak silno zabezpecene truhly. | |||