Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: FuManChu 20. 2. 2010, 01:19:29 delete
e-mail:
 
Ano, presne ten. Ako to nefunkcny? Zdalo sa mi ze som s magom odolnejsi ked som ho mal na sebe.
Jméno: KILLER 19. 2. 2010, 23:50:35 delete
e-mail:
 
FuManChu: Myslíš toto, úplně dole?
http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_specia ...
Jeslti ano, tak tento předmět je nefunkční.
Jméno: FuManChu 19. 2. 2010, 22:49:52 delete
e-mail:
 
mne sa stalo v MM7, ked som bol vyslobodit trpaslikov(tych zkamenenych), nasiel prsten ochrany pred skamenenym a tym meduzam sa aj tak podarilo niekedy mojho maga zkamenenit(neviem ci to slovo som spravne vysklonoval ).
Jméno: KILLER 19. 2. 2010, 22:20:36 delete
e-mail:
 
BautyF: Že tě to neochránilo před jedem je bug hry. Kouzlo, ale funguje proti ostatním efektům jenom proti tomu jedu ne.
Jméno: BautyF 19. 2. 2010, 20:59:12 delete
e-mail:
 
Tak ještě jedna teoretická. Začaruji na svou družinu kouzlo ochrana proti magii ( Mistr , 8 stupeň dovednosti ). Kouzlo mi má zaručit imunitu vůči stavů jako je ( otrava , zkamenění atd.), bojuji s ještěri v avlee. A přesto otravu od rohatého ještěra dostanu. U kouzla se píše : "Pokaždé, když kouzlo uchrání postavu, kouzlo zeslábne. Kouzlo vydrží 1 útok za bod dovednosti v Magii Těla, poté je kouzlo zrušeno." Chápu to tak že jakmile mě kouzlo uchrání nad určitým počtem útoků ( u mě konkrétně 8 )tak se vypne. Kouzlo je pořád zaplé a přesto jsem otravu dostal.
Jméno: KILLER 19. 2. 2010, 20:04:11 delete
e-mail:
 
BautyF: Ano, to je pravda. Nicméně kouzla Den ochrany a Hodina moci, Den bohů a Přivolej elementála (na VM úrovni) se ti budou velmi hodit. A silný Kněz světla s dvěma Arcidruidy by měl být schopný družinu uléčit.

Ano na 65+ levelu je to už velmi náročné. Záleží ale i na náhodě (sestava nepřátel) a sehranosti družiny. Osobně jsem chodíval na zhruba 40.levelu.
Jméno: Dead Boss 19. 2. 2010, 19:24:39 delete
e-mail:
 
Ja som mal v aréne na konci už len červených drakov. Veľa červených drakov. Bola to sranda.
Jméno: BautyF 19. 2. 2010, 19:14:41 delete
e-mail:
 
KILLER: ale já myslel že čím vyšší lvl máš tím se v aréně generují silnější protivnicí. Pamatuji si že když jsem u svých předchozích družin šel ke konci hry do arény tak byla na obtížnost rytíř nehratelná.

Dík , za ten vech světla , nějak sem ho přehlédl a kvůli velmi podobnému vyvěsnému štítů před obchodem jsem ho považoval za drogerii , mě bylko divné proč tam jsou dvě
Jméno: KILLER 19. 2. 2010, 18:38:29 delete
e-mail:
 
BautyF: Cech světla v Oblačném městě (na mapě označen jako "CO") : http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_obrazk ...

Do Arény jdi až budeš silnější.
Jméno: BautyF 19. 2. 2010, 16:57:27 delete
e-mail:
 
Áá ještě jeden dotaz , bojuji v aréně abych se stal šampioném. ( problémovej úkol , náročný na čas ). V aréně jsou "neviditelní nepřátelé" sliším jejich vrnění , vidím jejich střeli , a vidím je na minimapě pomocí čarodějova oka. Pravděpodobně jde o Mantikory. Jakmile se je pokusím zidentifikovat , nebo na ně zacílím nějaké kouzlo hra spadne. Problém prí řeší vypnutí HW akcelerace. Jenže hraji na XP a pokud HW akceleraci vypnu hru nerozjedu. Problém by se dal taky vyřešit tím že postoupím na vyší lvl a mantikory se v aréně už nebudou generovat. jenže já už i tak mám potíž s upěchem v aréně. Moje družina ( 2 druidové , rytíř a klerik - 27-28lvl ) nepatří k těm nesilnějším. Nedalo by se to nějak "ochcat" pomocí MM7 editoru saveů? Já jsem zkoušel si přidat do Awards promoted to Champion/honarary Champion. A změnit status Cavalier na Champion u postavi rytíře. Jenže tím přijdu o zkušenosti z questu a co je horší o bonus zdravý plinoucí z povýšení. Nevíte jak na to?
Jméno: BautyF 19. 2. 2010, 15:27:33 delete
e-mail:
 
Zdravím , potřeboval bych zjistit kde je cech světla kde se prodávají kouzla na urovni mistr( MM7 ), v celeste není žádný cech - ale jsou tam 2 drogerie ( hned naproti sobě , podivné že? ). V brakadě je pokud vím cech světla jen na expertské úrovni.

Když jsem předtím několikrát MM7 dohrával za tu
"zlou" stranu. V jámě pobočka cechu temnoti myslím byla. Jinak už několikrát jsem pozoroval že účinost kouzel "vampíří zbraň" a "zrcaldo bolesti" se v MM7 ( účinost nic moc )a MM8 ( účinost supr ) liší. V MM7 se dá ( pokud hrajete za ty "hodné" získat artefakt Villan´s blade ( Darebákova čepel ) který má schopnost stejnou jako zbraň s očarováním vampíří. Jeho efektivita je však zporná. Nepozovali jste také někdy že učinost temné magie se v dílech MM7 a MM8 liší?
Jméno: Nune 18. 2. 2010, 12:49:17 delete
e-mail:
 
Dobry uz jsem ho nasel, je v hospode na severu mesta.
Jméno: Nune 18. 2. 2010, 12:42:52 delete
e-mail:
 
Zdravim, nejsem schopnej v MM6 najit mistra sekery Anvila Smitherse, podle navodu ma byt nekde v mocalu prokletych a nikde jsem ho nenasel, par lidi ve hre mi reklo, ze je blizko trpaslicich dolu a nikde tam sem ho nenasel. Dekuji za radu.
Jméno: Lotthar 17. 2. 2010, 18:26:06 delete
e-mail:
 
díky za radu moc si mi pomohl konečně to začnu zase hrát... a ještě sem se chtěl zeptat s jakou družinou smažíte :D
Jméno: Keeper 16. 2. 2010, 19:17:31 delete
e-mail:
 
Ale kdepak MaM6 jde dohrát i s češtinou musíš mít správnou verzi nainstaluj si Monkś patch z tady těch stránek a pak češtinu a pojede to bez problému a aby se ti otevřely dveře v cámu Baa v Kriegsperu musíš mít dovednost bystrost na expertní úrovni aspon u jedné postavy a s tou pak můžeš otevírat dveře.
Jméno: Lotthar 16. 2. 2010, 12:05:23 delete
e-mail:
 
Chtěl sem poděkovat Elemirovi za radu na Win 7 šlapou všechny díly ukazkově...

A ještě sem se chtěl zeptat k MM6 já nejsem moc dobrý Angličtinář a bez češtiny se ve hře ani nehnu, ale když je ve hře čeština tak nejde hra prý nejde dohrát někde sem to četl, ale asi to tak bude protože při plnění úkolu se na vejít do chrámu Baa v Kriegsheeru, ale ani jedny dveře se mi neotevřou pouze mi zabijejí postavy pry je to tou ČJ... diky moc
Jméno: lord Hagalaz 14. 2. 2010, 16:44:23 delete
e-mail:
 
FuManChu: Chudáci.
Jméno: FuManChu 12. 2. 2010, 14:04:46 delete
e-mail:
 
Ja uz viem naco su tam ty lucisnici v Tatalii ktori bojuju proti trolom. Ak plnite povysovaci quest pre (tusim) druida, tak nedaleko od nich je kamenny kruh ktore ho sa musite dotkunt alebo co. Ja som siel z nebezpecnejsej strany, od obelisku, kde som vyslapal kopec a siel popri pobrezi(je tam blizko skupina trolov) az ku kruhu. Ak by som siel od mesta, tak ma nenahana nikto, lebo trolovia sa zabavaju na lucisnikov. Pomoze to, ked ste este slabi.
Jméno: SwonieKK 12. 2. 2010, 12:33:19 delete
e-mail:
 
to Elemir:
Jen jsem ve vlastnostech MM6 změnila kompatibilitu z windows95 na windows98...celkem jednoduché že? :D
Jméno: Elemir 11. 2. 2010, 23:36:11 delete
e-mail:
 
Ahoj a kde byla chybka