Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Keiko Taraka | 24. 2. 2010, 22:24:01 | ![]() |
| e-mail: | keiko-taraka(z)seznam(tečka)cz | ||
Zdravíčko, asi nikdo nebduete mít mapu jak projít Eeofolské tunely,že? Se tam moták jak polák v Turkyni a už mě to štve...celkem to totiž trvá než zabiju ty starověky behmonty ![]() |
|||
| Jméno: | lord Hagalaz | 24. 2. 2010, 16:18:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
MaM IX: Kde se asi inspiroval?
Lobber, to je organická droideca a v Guberlandu narazíte čirou náhodou na Dooka.
A pokud byste náhodou hledali Lindisfarnský klášter: http://cs.wikipedia.org/wiki/Lindisfarne ... ![]() |
|||
| Jméno: | Lotthar | 24. 2. 2010, 14:27:17 | ![]() |
| e-mail: | Tuareksfaist(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravim narazil sem na zajímavý úkol právě sem zrekonstruoval Hrad v Harmondale a zašel sem si do Erathie za Královnou Cathrinou a dostal sem úkol osvobodit nějakého zajatce Elfů který údajně neni v městě v Tuleranských lesích jenže na úkol mam 28 dní a nemůžu ho najít kdyby někdo věděl budu moc vděčný díky | |||
| Jméno: | KILLER | 23. 2. 2010, 21:50:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mori: Mlžné stěny i Hromová hora se dá proběhnout (odzkoušeno). Nevidelnost by mohli mít v Brakadě, Deyji, Oblačném městě a Jámě. | |||
| Jméno: | Mori | 23. 2. 2010, 20:56:49 | ![]() |
| e-mail: | keiko-taraka(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím, po dlohé době sem si o5 rozehrál MaM 7...tu hru miluju, ale ted sem se sek...v žádnym shopu pro kouzla nemuzu najít neviditelnost. Kde ste ji většinou koupili...bez ni se těžko prochází tunel okolo nihonu a nejde mi udelat zkouška cesty světla.
Díky, Mori |
|||
| Jméno: | KILLER | 22. 2. 2010, 18:50:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Marcel Mráz: Ne. Pouze meče, sekery, hole, kopí, dýky a palcáty.
P.S. Nejsem BautyF. |
|||
| Jméno: | Marcel Mráz | 22. 2. 2010, 16:56:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky BeautyF
Ještě jedno upřesnění. Týká se dovednost "Mistr zbraní" i pokud žádnou zbraň nemám? Tzn., že používám dovednost beze zbraně. Marcel |
|||
| Jméno: | BautyF | 22. 2. 2010, 13:10:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| http://svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_obrazkym.p ... oblast označena jako VP ( je to v takovém ďolíku ) |
|||
| Jméno: | Lotthar | 22. 2. 2010, 10:58:56 | ![]() |
| e-mail: | tuareksfaist(z)seznam(tečka)cz | ||
| Hraju MM7 a mam problém ani za boha nemůžu najít vchod do jámy zjistil sem že je v dejye ale vchod nikde =( můžete poradit? | |||
| Jméno: | Marcel Mráz | 21. 2. 2010, 19:44:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahojves,
chci se zeptat, zda někdo ví, jestli se dovednost "Mistr zbraní" týká i Blasteru. Prosím, pište, jen pokud to víte jistojistě. Díky, Marcel |
|||
| Jméno: | KILLER | 20. 2. 2010, 13:50:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| BautyF: Snad víš jakou verzi sis kupoval, ne? Jestli jsi ji dostal, tak to bude někde v materiálech k hře. | |||
| Jméno: | KILLER | 20. 2. 2010, 10:54:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| FuManChu: Odpověděl sis sám. Zdálo se ti to.
BautyF: Ani tyto prsteny nefungují. Tento patch (funguje i s češtinou) opravuje např. ochranu proti jedu níže zmíněného kouzla a různé další technické chyby, ale efekty těchto předmětů ne: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... Všechny změny jsou popsány v changelogu. |
|||
| Jméno: | BautyF | 20. 2. 2010, 10:06:42 | ![]() |
| e-mail: | bautyF(z)seznam(tečka)cz | ||
| A jak je to s efektem Vílího prstenu a Prstenu ducha? Co přesně dělají by mě zajímalo.
btw: neexistuje nějakaký bugfix který by chybi v efektivitě kouzel a předmětů napravoval? |
|||