Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Keiko Taraka 24. 2. 2010, 22:24:01 delete
e-mail:
 
Zdravíčko, asi nikdo nebduete mít mapu jak projít Eeofolské tunely,že? Se tam moták jak polák v Turkyni a už mě to štve...celkem to totiž trvá než zabiju ty starověky behmonty
Jméno: Lotthar 24. 2. 2010, 19:49:13 delete
e-mail:
 
To Lord Hagalaz: diky asi sem to sem blbě napsal, myslel sem to tak že neni ve městě v tuleranských lesích a právě že někde v okolí, ale to nevadí poradil jsi mi to co jsem potřeboval vědět moc ti děkuji...
Jméno: lord Hagalaz 24. 2. 2010, 16:18:35 delete
e-mail:
 
MaM IX: Kde se asi inspiroval?
Lobber, to je organická droideca a v Guberlandu narazíte čirou náhodou na Dooka.
A pokud byste náhodou hledali Lindisfarnský klášter: http://cs.wikipedia.org/wiki/Lindisfarne ...

Jméno: lord Hagalaz 24. 2. 2010, 15:47:11 delete
e-mail:
 
To Lotthar: Co? Zajatec Loren je v Tulareanském lese, přesněji řečeno v Tulareanských jeskyních. Ty nalezneš na severozápadě. Na mapě je vchod i vidět jako taková tenká malá čárka. Dá se do nich dostat i skrz hrad Navan, ale to bych nerad..-..radil.
Už si to moc nepamatuji, Lorena už jsem nezachraňoval nějaký ten čas, ale myslím, že nejsnadnější cesta, jakmile tam člověk vleze je přeskákat přes vyvýšeniny na druhou stranu, potom hned doleva až k propasti, kterou přejdeš pomocí neviditelného mostu, který neuvidíš přesně uprostřed. Pak zase doleva, zmáčknout knoflík, skočit rychle do pravého teleportu a jsi ve věznici. Potom rychle vyběhnout po převisu nahoru. A zpátky už se nějak vymotáš.

P.s.: a bacha na ještěry, ty křivokrké mrchy tatalijské!
Jméno: Lotthar 24. 2. 2010, 14:27:17 delete
e-mail:
 
Zdravim narazil sem na zajímavý úkol právě sem zrekonstruoval Hrad v Harmondale a zašel sem si do Erathie za Královnou Cathrinou a dostal sem úkol osvobodit nějakého zajatce Elfů který údajně neni v městě v Tuleranských lesích jenže na úkol mam 28 dní a nemůžu ho najít kdyby někdo věděl budu moc vděčný díky
Jméno: KILLER 23. 2. 2010, 21:50:55 delete
e-mail:
 
Mori: Mlžné stěny i Hromová hora se dá proběhnout (odzkoušeno). Nevidelnost by mohli mít v Brakadě, Deyji, Oblačném městě a Jámě.
Jméno: Mori 23. 2. 2010, 20:56:49 delete
e-mail:
 
Zdravím, po dlohé době sem si o5 rozehrál MaM 7...tu hru miluju, ale ted sem se sek...v žádnym shopu pro kouzla nemuzu najít neviditelnost. Kde ste ji většinou koupili...bez ni se těžko prochází tunel okolo nihonu a nejde mi udelat zkouška cesty světla.

Díky, Mori
Jméno: KILLER 22. 2. 2010, 18:50:39 delete
e-mail:
 
Marcel Mráz: Ne. Pouze meče, sekery, hole, kopí, dýky a palcáty.

P.S. Nejsem BautyF.
Jméno: Marcel Mráz 22. 2. 2010, 16:56:45 delete
e-mail:
 
Díky BeautyF

Ještě jedno upřesnění. Týká se dovednost "Mistr zbraní" i pokud žádnou zbraň nemám? Tzn., že používám dovednost beze zbraně.

Marcel
Jméno: BautyF 22. 2. 2010, 13:10:21 delete
e-mail:
 
http://svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_obrazkym.p ...

oblast označena jako VP ( je to v takovém ďolíku )
Jméno: BautyF 22. 2. 2010, 12:45:21 delete
e-mail:
 
Lotthar: Do jámy se jdes skrz "Předsál jámy" který je v severovýchodním cípu mapy , hlídají ho Harpyje. Uvnitř nalezneš slabší až středně silné nemrtvé monstra ( zombie , kostlivce ) a harpyje spolu se Gargojli ( nejvyspělejší druh garlojla co je imuní vůči fyzickému zranění je docela tuhý protivník , zvlášt když je jich víc pohromadě). Na konci přesálu jámy je vstup do jámy samotné.
Jméno: Lotthar 22. 2. 2010, 10:58:56 delete
e-mail:
 
Hraju MM7 a mam problém ani za boha nemůžu najít vchod do jámy zjistil sem že je v dejye ale vchod nikde =( můžete poradit?
Jméno: KILLER 21. 2. 2010, 23:40:54 delete
e-mail:
 
Marcel Mráz: Ne. Týká se pouze zbraní na blízko.
Jméno: schveider 21. 2. 2010, 23:25:38 delete
e-mail:
 
Jak vidím MM6 je asi stále nejoblíbenější.Já se pro změnu pustil do MM:World of Xeen, který jsem si kdysi dávno stáhl z Abandonie(abandonia.com), ale od té doby jsem ho pustil asi jen jednou a ani nedohrál.Čili snažím se odčinit svůj hřích.
Jméno: Marcel Mráz 21. 2. 2010, 19:44:22 delete
e-mail:
 
Ahojves,
chci se zeptat, zda někdo ví, jestli se dovednost "Mistr zbraní" týká i Blasteru. Prosím, pište, jen pokud to víte jistojistě. Díky,

Marcel
Jméno: BautyF 20. 2. 2010, 14:56:29 delete
e-mail:
 
KILLER : né , bohužel nevím jakou verzy jsem si kupoval, od doby kdy jsem ji koupil uplinulo bezmála 10 let. A papíry jsou k nedohledání.

každopádně když ji preventivně napatchuji na 1.1. tak to snad nic nezkazý ( tedy pokud nemám verzy vyšší )
Jméno: KILLER 20. 2. 2010, 13:50:25 delete
e-mail:
 
BautyF: Snad víš jakou verzi sis kupoval, ne? Jestli jsi ji dostal, tak to bude někde v materiálech k hře.
Jméno: BautyF 20. 2. 2010, 11:12:24 delete
e-mail:
 
KILLER : Díky moc za link , jakou verzy bych měl aplikovat? tu anglickou nebo tu verzy pro jinou lokalizaci? Ta vyžaduje patch 1.1. Jak zjistím jakou mám verzy hry?
Jméno: KILLER 20. 2. 2010, 10:54:35 delete
e-mail:
 
FuManChu: Odpověděl sis sám. Zdálo se ti to.

BautyF: Ani tyto prsteny nefungují. Tento patch (funguje i s češtinou) opravuje např. ochranu proti jedu níže zmíněného kouzla a různé další technické chyby, ale efekty těchto předmětů ne: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
Všechny změny jsou popsány v changelogu.
Jméno: BautyF 20. 2. 2010, 10:06:42 delete
e-mail:
 
A jak je to s efektem Vílího prstenu a Prstenu ducha? Co přesně dělají by mě zajímalo.

btw: neexistuje nějakaký bugfix který by chybi v efektivitě kouzel a předmětů napravoval?