Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | wailord | 2. 3. 2010, 17:23:04 | ![]() |
| e-mail: | michal(tečka)bouska(tečka)2(z)gmail(tečka)com | ||
| Dobrý den.
Předem bych chtěl poděkovat autorovi (Elemirovi) za to že si dal tu práci a stvořil tento web. Moc se mi líbí. Takže ještě jednou děkuji. A niní k mému malému problému. Jedná se o 6 díl MaM. Vůbec netuším jak se dostat na Gharikovu kovárnu. Poradil by mi někdo. Přišel jsem na dvě cesty (přes vodu s kouzle chůze po vodě, a nebo pomocí létacího kouzla) ale ani jedno se mi nezdá jako správné řešení. Předem děkuji za odpověď. |
|||
| Jméno: | MiK | 1. 3. 2010, 17:30:10 | ![]() |
| e-mail: | Unesto(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím, našel jsem V MaM VI Venkovanku v Aréně a když jsem se koukal do Bestiáře, tak tam nebyla. Udělal jsem nějaký screenshoty, ale to už byla mrtvá, takže jestli chcete její obrázky, napište mi na e-mail. | |||
| Jméno: | lord Hagalaz | 1. 3. 2010, 12:06:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Když tak sleduji tento spor, říkám si, že bychom měli založit univerzitu a udílet titul - MaMDr. Doktor mightandmagicologie. | |||
| Jméno: | KILLER | 28. 2. 2010, 18:05:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Marcel Mráz: Nemyslím si. VM dovednost Mistrovství zbraní zdvojnásobuje všechny dosavadní bonusy, jako i zotavení. | |||
| Jméno: | Marcel Mráz | 28. 2. 2010, 14:26:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| #KILLER: Díky.
Myslím si, že mnich dává menší dmg, než rytíř, ale má větší dps (damage per second). |
|||
| Jméno: | KILLER | 27. 2. 2010, 18:51:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Rytíř dává vyšší zranění. Mnicha zasáhne méně ran, tj. vyšší TZ a šance vyhnout se útoku. Takže si každý může vybrat, co je mu milejší. ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 27. 2. 2010, 14:24:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Marcel Mráz: Pokud aspoň 1 tvá postava není "oslabena", tak je to bug. Opravuje to tento neoficiální patch: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... | |||
| Jméno: | Elemir | 27. 2. 2010, 10:11:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je to tak, máte pravdu, hned to opravim. Díky oběma za upozornění. | |||
| Jméno: | KILLER | 26. 2. 2010, 18:21:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Marcel Mráz: Tvoje strategie za mnicha je správná. Max artefaktů/relikvií ve hře je, ale není to 7, ale 12-14. | |||