Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 8. 3. 2010, 09:17:37 delete
e-mail:
 
Ahoj Keepere, s těmi studnami je to tentýž problém, pořád jsem se k tomu ještě nedostal, takže je to jen v provizorním stavu. Podle toho, co jsem se doslechl, tak fontána se v Aréně v mm6 prý nachází někde na ochozech, ale využil jsem je jen jednou a nevšiml jsem si jí. Možná se k tomu o víkendu dostanu, tak bych to pak prošel vše najednou a opravil.
Jméno: KILLER 7. 3. 2010, 20:59:35 delete
e-mail:
 
Gonzales: Proč? To je přece rozdíl mezi skutečným a virtuálním světem. Ve virtuálním to můžeš zkusit znovu.
Jméno: Gonzales 7. 3. 2010, 20:03:55 delete
e-mail:
 
neni to trochu podvod ?
Jméno: KILLER 7. 3. 2010, 19:49:40 delete
e-mail:
 
Gonzales: Obsah beden se generuje při prvním vstupu do lokace. Měl jsem na mysli load/save u mrtvol nepřátel. Nejlepší jsou na to draci a titáni.
Jméno: Gonzales 7. 3. 2010, 19:46:35 delete
e-mail:
 
Tak tadle metoda mi u beden nefunguje, pokazde jsou tam stejne veci
Jméno: KILLER 7. 3. 2010, 18:32:16 delete
e-mail:
 
Gonzales: Typ artefaktu/relikvie se generuje většinou náhodně. Max. můžeš použít metodu load/save.
Jméno: Gonzales 7. 3. 2010, 17:34:24 delete
e-mail:
 
Zdravím
Mám dotaz netušíte kde se dá nalézt spravedlnost ten trojhlavý řemdich ? Zkoušel sem nejaky chrámy svetla a taky oblacné město a nikde nic, podařilo se mi najit jen titanský opasek katan. Predem dik a BTW v te arene na obtiznost rytir to se fakt neda
Jméno: Keeper 6. 3. 2010, 10:22:03 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire všimnul jsem si že v MaM6 v rozmístění studní s bonusy máš napsáno že
Fontána v Aréně přidává 10 zdraví.
ale v aréně v MaM6 není žádná fontána.
Jméno: Gonzales 6. 3. 2010, 01:12:30 delete
e-mail:
 
Brutalní web
Jméno: Dragon 4. 3. 2010, 15:23:30 delete
e-mail:
 
Moc dik M.P. ale cele tyto stranky jsem prosel a nic tak ja jen kdyby to tady nekdo vedel jinak nic tak cau
Jméno: M.P. 3. 3. 2010, 18:46:32 delete
e-mail:
 
Dragon: Já ti nevím, ale nebude to lepší zkusit na foru nějakých stránek, specializovaných na Heroese?
Třebas http://www.heroes-centrum.com/ ...
Návod: http://www.abecedaher.cz/index.php?page=navod&page ...
Jméno: Dragon 3. 3. 2010, 18:14:00 delete
e-mail:
 
PLS NEVI TO TADY NEKDO JA TO POTREBUJU VEDET BEZ TOHO JSEM NAHRANEJ TAK PPPPPPPLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLSSSSSSSSSSSSSSSSSSS- SSSS
Jméno: Elemir 3. 3. 2010, 16:00:38 delete
e-mail:
 
wailord: Díky. Bude to fungovat všude, kde máš již zaplacený poplatek za členství. Jedinou podmínkou je, že před uložením v tom obchodě nesmíš mít již cokoliv nakoupeno, jinak budeš muset počkat až na závoz zboží

Což mě tak napadá, že ty doby respawnu obchodníků už jsem tu nikde neuváděl. Kapitoly o gildách byly tuším dělány ještě před možností práce s datovými soubory, takže jsem si chtěl ušetřit práci Pokusím se co nejdříve vytvořit spojovací kapitolku.
Jméno: wailord 3. 3. 2010, 15:45:23 delete
e-mail:
 
M.P.:
bohužel jsem už v gildě vody respektive ve všech co jsou v svobodném přístavu. když to zkusim v bílé čapce bude to fungovat?
Jméno: M.P. 2. 3. 2010, 23:26:32 delete
e-mail:
 
wailord: Ve Svobodném přístavu, před vstupem do guildy si ulož pozici a vejdi, když tam kniha z létáním (chůzí po vodě) nebude, tak nahraj pozici a zkus to znovu. Knihy se před prvním vstupem náhodně generují (po jak dlouhé době se obměňují netuším, ale někde je to tady myslím napsané).
Jméno: KILLER 2. 3. 2010, 21:09:35 delete
e-mail:
 
wailord: V Bílé čapce nebo Svobodném přístavu.

Dragon: Tohle je stránka o RPG hrách Might and Magic. Tvůj dotaz polož na stránkách o Heroes 5. Jestli o nich nevíš, použij Google.
Jméno: wailord 2. 3. 2010, 20:48:45 delete
e-mail:
 
Ještě se zeptám na název guildy v které je šance nalézt knihu vyšši?
Jméno: lord Hagalaz 2. 3. 2010, 20:43:43 delete
e-mail:
 
wailord: Opravdu nechápu, jak se někdo může bavit takovým dětinským způsobem...
Jméno: Dragon 2. 3. 2010, 20:35:59 delete
e-mail:
 
PROSIM VAS VITE JAK JE V MM5 VYLEPSOVANI V AZYLU NAPR.Z BRANCE NA VYMAHACE. POSTAVIM VSE K TOMU ABYCH JE VYLEPSIL A ONO TO NEJDE. PLS REKNETE JAK TO MAM UDELAT A DYZTAK CO K TOMU MAM POSTAVIT
Jméno: KILLER 2. 3. 2010, 20:00:29 delete
e-mail:
 
wailord: V obchodě?
Svitek v obchodě s magickými věcmi.
Knihu v gildě.