Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 7. 3. 2010, 20:59:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Gonzales: Proč? To je přece rozdíl mezi skutečným a virtuálním světem. Ve virtuálním to můžeš zkusit znovu. | |||
| Jméno: | KILLER | 7. 3. 2010, 19:49:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Gonzales: Obsah beden se generuje při prvním vstupu do lokace. Měl jsem na mysli load/save u mrtvol nepřátel. Nejlepší jsou na to draci a titáni. | |||
| Jméno: | Gonzales | 7. 3. 2010, 19:46:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak tadle metoda mi u beden nefunguje, pokazde jsou tam stejne veci | |||
| Jméno: | KILLER | 7. 3. 2010, 18:32:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Gonzales: Typ artefaktu/relikvie se generuje většinou náhodně. Max. můžeš použít metodu load/save. | |||
| Jméno: | Keeper | 6. 3. 2010, 10:22:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj Elemire všimnul jsem si že v MaM6 v rozmístění studní s bonusy máš napsáno že
Fontána v Aréně přidává 10 zdraví. ale v aréně v MaM6 není žádná fontána. |
|||
| Jméno: | Dragon | 4. 3. 2010, 15:23:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Moc dik M.P. ale cele tyto stranky jsem prosel a nic tak ja jen kdyby to tady nekdo vedel jinak nic tak cau | |||
| Jméno: | M.P. | 3. 3. 2010, 18:46:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dragon: Já ti nevím, ale nebude to lepší zkusit na foru nějakých stránek, specializovaných na Heroese?
Třebas http://www.heroes-centrum.com/ ... Návod: http://www.abecedaher.cz/index.php?page=navod&page ... |
|||
| Jméno: | Dragon | 3. 3. 2010, 18:14:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
PLS NEVI TO TADY NEKDO JA TO POTREBUJU VEDET BEZ TOHO JSEM NAHRANEJ TAK PPPPPPPLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLSSSSSSSSSSSSSSSSSSS- SSSS ![]() |
|||
| Jméno: | wailord | 3. 3. 2010, 15:45:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| M.P.:
bohužel jsem už v gildě vody respektive ve všech co jsou v svobodném přístavu. když to zkusim v bílé čapce bude to fungovat? |
|||
| Jméno: | wailord | 2. 3. 2010, 20:48:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ještě se zeptám na název guildy v které je šance nalézt knihu vyšši? | |||
| Jméno: | lord Hagalaz | 2. 3. 2010, 20:43:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
wailord: Opravdu nechápu, jak se někdo může bavit takovým dětinským způsobem... ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 2. 3. 2010, 20:00:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
wailord: V obchodě?
Svitek v obchodě s magickými věcmi. Knihu v gildě. |
|||