Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Beholder 13. 3. 2010, 22:08:08 delete
e-mail:
 
Mám dotaz na MM7 kterej sem dlouho nehrál už mam 1 blaster po zabití jednoho z frakce světla a mám dotaz kde najdu další blastery :(
Jméno: KILLER 12. 3. 2010, 18:43:12 delete
e-mail:
 
Nerevanin: Pokaždé během několika her? Nebo pokaždé během několik respawnů jedné hry? Nebo jinak?
Jméno: Nerevanin 12. 3. 2010, 17:49:39 delete
e-mail:
 
-> Killer: Už několikrát jsem našla Pekelný sekáček ve Vyzdvižené knihovně.
Jméno: ali 12. 3. 2010, 12:37:16 delete
e-mail:
 
Ano, je to betaverze, ale testuje se již delší dobu a já dohrála part1 bez potíží. Ovšem part2 vyšel teprve začátkem roku a teprve se na něj chystám tak jsem zvědavá.
Jméno: KILLER 12. 3. 2010, 11:51:40 delete
e-mail:
 
Nerevanin: Dej mi příklad.

ali: Je to stále betaverze, ale modifikace MM7 od stejného autora je už kompletní.
Jméno: ali 12. 3. 2010, 10:21:48 delete
e-mail:
 
Omlouvám se,chybička se vloudila,link ke stažení
je v tomto odkaze:
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
Jméno: ali 12. 3. 2010, 10:14:14 delete
e-mail:
 
Ahoj, dala jsem na radu Elemira z 15. 1. 2010, cituji:"proč to nezkusit trochu jináč, když se do toho nechce samotnému Ubisoftu "Porozhlédla jsem se po celestialheavens a našla i toto:
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ...
Docela mě to zaujalo, tak jsem to vyzkoušela a musím říct, že nelituji. Vzalo mě to stejně jako MM6 po prvé.V principu se využívá mapa MM6 jen s jiným příběhem, questy a má trochu odlišná pravidla.Také je možnost vybrat si ze tří úrovní. Název je "The Chaos Conspiracy" a pokud to chce někdo vyzkoušet zde je nový link se stažení,ten v předešlém odkaze již neplatí. "http://www.mediafire.com/BDJs" ...
Bohužel to ale nejde v češtině.
Jméno: Nerevanin 12. 3. 2010, 09:05:47 delete
e-mail:
 
-> Killer: I v MaM8? Mně připadá, že tam nacházím ty samé předměty pořád na stejných místech...
Jméno: KILLER 11. 3. 2010, 23:12:48 delete
e-mail:
 
Tsakalaki: http://www.thegaminguniverse.com/forum/index.php?t ...

Volný překlad: Stále (23.2.2010) na tom pracují, čeká je ještě spousta práce, datum vydání nechtějí zveřejnit dříve, než si budou jistí, že to dokončí, žádnou část nemají kompletní, ale začali už dělat na všem.
Jméno: KILLER 11. 3. 2010, 23:05:19 delete
e-mail:
 
Nerevanin: Objevují se náhodně, viz mé příspěvky v Knize návštěv 7.3.2010.
Jméno: Nerevanin 11. 3. 2010, 20:28:37 delete
e-mail:
 
Ahoj, nechtěli byste prosím připsat k artefaktům a relikviím, kde se dají najít, případně od koho je dostanu? Děkuji moc
Jméno: Tsakalaki 11. 3. 2010, 17:36:15 delete
e-mail:
 
Zdravým, nevite někdo, jestli bude k sehnání MaM 10, ze začátku to byl prý jen pouhý vanoušský pokus, ale vypadá to,že se to rozjelo
http://www.mightandmagic10.thegaminguniverse.com/m ... , takže jestli o tom někdo neco ví, rád uvítám, děkuji...
Jméno: apocal 10. 3. 2010, 23:45:43 delete
e-mail:
 
dekuji jinak máte to tu luxusně zařízený moc pěkný stránky
Jméno: KILLER 10. 3. 2010, 13:08:19 delete
e-mail:
 
apocal: Postavy můžeš kdykoliv propouštět. Budou čekat v krčmě dobroduhů.
Jestli jsou lepší postavy na nižších nebo vyšších úrovních popsal Elemir v úvodu návodu: http://www.svetmightandmagic.cz/mmviii/mmviii_navo ...
Jméno: apocal 10. 3. 2010, 10:59:38 delete
e-mail:
 
ahoj mam jeste jednu otázku....kdyz sem uz vzal cauri k sobe da se to zvrátit ? a jeste jedna otázka je lepší si do skupiny brát mene zkusene aby hlavní postava mela víc expů, nebo jak je to ?
Jméno: apocal 9. 3. 2010, 15:31:26 delete
e-mail:
 
jeee díky moc to se mi ulevilo já už myslel ýže to mam v pytli tu hru :D dekuji za odpoved !
Jméno: KILLER 9. 3. 2010, 15:22:23 delete
e-mail:
 
apocal: Bude tam, až tě tam pošle hlavní linie. Tj. po sestavení aliance.
Jméno: anonymní uživatel 9. 3. 2010, 14:39:29 delete
e-mail:
 
Jméno: apocal 9. 3. 2010, 14:36:38 delete
e-mail:
 
ahoj chtel sem se zeptat na ostov regna se chci dostat a nouzove sem se podíval na net a tady ctu o ty pevnosti predstaveny pirátský.....jak vypadá je to normální že na tom ostrůvku kde mi to rika ze by mel být vchod do pevnostit neni uplne nic krome zeme ?
Jméno: schveider 8. 3. 2010, 18:39:11 delete
e-mail:
 
Gonzales:Souhlasim s KILLEREM.Kdyby jsi to bral tímto způsobem, pak by jsi musel hru začít vždy od začátku, pokud tě zabijí.A koneckonců Save a Load tam nejsou pro parádu