Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Beholder | 13. 3. 2010, 22:08:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mám dotaz na MM7 kterej sem dlouho nehrál už mam 1 blaster po zabití jednoho z frakce světla a mám dotaz kde najdu další blastery :( | |||
| Jméno: | KILLER | 12. 3. 2010, 18:43:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nerevanin: Pokaždé během několika her? Nebo pokaždé během několik respawnů jedné hry? Nebo jinak? | |||
| Jméno: | Nerevanin | 12. 3. 2010, 17:49:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| -> Killer: Už několikrát jsem našla Pekelný sekáček ve Vyzdvižené knihovně. | |||
| Jméno: | KILLER | 12. 3. 2010, 11:51:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nerevanin: Dej mi příklad.
ali: Je to stále betaverze, ale modifikace MM7 od stejného autora je už kompletní. |
|||
| Jméno: | ali | 12. 3. 2010, 10:21:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Omlouvám se,chybička se vloudila,link ke stažení
je v tomto odkaze: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... |
|||
| Jméno: | ali | 12. 3. 2010, 10:14:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, dala jsem na radu Elemira z 15. 1. 2010, cituji:"proč to nezkusit trochu jináč, když se do toho nechce samotnému Ubisoftu "Porozhlédla jsem se po celestialheavens a našla i toto:
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.p ... Docela mě to zaujalo, tak jsem to vyzkoušela a musím říct, že nelituji. Vzalo mě to stejně jako MM6 po prvé.V principu se využívá mapa MM6 jen s jiným příběhem, questy a má trochu odlišná pravidla.Také je možnost vybrat si ze tří úrovní. Název je "The Chaos Conspiracy" a pokud to chce někdo vyzkoušet zde je nový link se stažení,ten v předešlém odkaze již neplatí. "http://www.mediafire.com/BDJs" ... Bohužel to ale nejde v češtině. |
|||
| Jméno: | Nerevanin | 12. 3. 2010, 09:05:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| -> Killer: I v MaM8? Mně připadá, že tam nacházím ty samé předměty pořád na stejných místech... | |||
| Jméno: | KILLER | 11. 3. 2010, 23:12:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tsakalaki: http://www.thegaminguniverse.com/forum/index.php?t ... Volný překlad: Stále (23.2.2010) na tom pracují, čeká je ještě spousta práce, datum vydání nechtějí zveřejnit dříve, než si budou jistí, že to dokončí, žádnou část nemají kompletní, ale začali už dělat na všem. |
|||
| Jméno: | KILLER | 11. 3. 2010, 23:05:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nerevanin: Objevují se náhodně, viz mé příspěvky v Knize návštěv 7.3.2010. | |||
| Jméno: | Nerevanin | 11. 3. 2010, 20:28:37 | ![]() |
| e-mail: | kacerice(z)volny(tečka)cz | ||
| Ahoj, nechtěli byste prosím připsat k artefaktům a relikviím, kde se dají najít, případně od koho je dostanu? Děkuji moc | |||
| Jméno: | Tsakalaki | 11. 3. 2010, 17:36:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdravým, nevite někdo, jestli bude k sehnání MaM 10, ze začátku to byl prý jen pouhý vanoušský pokus, ale vypadá to,že se to rozjelo
http://www.mightandmagic10.thegaminguniverse.com/m ... , takže jestli o tom někdo neco ví, rád uvítám, děkuji... |
|||
| Jméno: | apocal | 10. 3. 2010, 23:45:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
dekuji jinak máte to tu luxusně zařízený moc pěkný stránky ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 10. 3. 2010, 13:08:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| apocal: Postavy můžeš kdykoliv propouštět. Budou čekat v krčmě dobroduhů.
Jestli jsou lepší postavy na nižších nebo vyšších úrovních popsal Elemir v úvodu návodu: http://www.svetmightandmagic.cz/mmviii/mmviii_navo ... |
|||
| Jméno: | apocal | 9. 3. 2010, 15:31:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jeee díky moc to se mi ulevilo já už myslel ýže to mam v pytli tu hru :D dekuji za odpoved ! | |||
| Jméno: | KILLER | 9. 3. 2010, 15:22:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| apocal: Bude tam, až tě tam pošle hlavní linie. Tj. po sestavení aliance. | |||