Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 15. 4. 2010, 11:25:56 delete
e-mail:
 
radeva: Je to past. Když skrýš otevřeš tak na tebe odtamtud vystřelí ohnivá koule.
Jméno: radeva 14. 4. 2010, 20:21:02 delete
e-mail:
 
M&M VII hraji už po několikáté a poprvé jsem si všimla - Tatálie, Příbojová jeskyně - Loď, skrýš pod vstupními schody - když vstoupíš do skrýše odkryje se na protější stěně lodi kulatý otvor, ale hned se zavře jakmile ze skrýše odejdeš - víte někdo k čemu ten otvor je?
Jméno: KILLER 2. 4. 2010, 16:27:16 delete
e-mail:
 
Zantira: Ano, max. je kolem 14.
Jméno: Zantira 2. 4. 2010, 11:45:31 delete
e-mail:
 
Je v M&M VII a VIII nějaké omezení v počtu artefaktů a relikvií, které mohu mít v jedné hře u sebe? mám asi 15 unique předmětů v obou těch hrách a už další nenecházím ani na místech, kde by měly být a kde jsem před obnovením mapy nějaké našla...
Jméno: cihlaschan 1. 4. 2010, 22:20:13 delete
e-mail:
 
To KILLER: Jsem si to zkoušel na horských trolech. Znehybnil jsem si je a postupně do nic sekal a kontroloval, jak jim ubíhají životy. U draka to taky občas ukázalo menší číslo než těch 39000, ale pak se číslo zase vrátilo na původní hodnotu.
Jméno: Pavel 29. 3. 2010, 12:55:33 delete
e-mail:
 
Super stránky, našel jsem zde spoustu informací, které jsem hledal, fakt díky
Jméno: Elemir 27. 3. 2010, 21:32:22 delete
e-mail:
 
Jestli ti to dělalo potíže už předtím, tak bych asi zkusil hledat chybku i někde v systému. Zkus přeinstalovat DirectX a ovladače ke grafické kartě. Taky napiš, co je to za verzi Windows.
Jméno: naive 27. 3. 2010, 12:36:27 delete
e-mail:
 
to elemir: díky za odpověď, stáhl jsem k tomu nejaký patch z gog.com a spustit to uz jde, jenze nyní zase hra stála padá (vypnou se celé windows a musím znova zapnout pc, dělá to asi 1x za 10 minut) což mi dělalo už předtim u staré verze, proto jsem si koupil tu orig. z gog.com....nevíte někdo pls jak zabránit tomu padání?? nebo to může způsobovat špatná verze češtiny???
Jméno: schveider 26. 3. 2010, 23:11:27 delete
e-mail:
 
Nejsem sice cihlaschan, ale jsem si docela jistý, že identifikace nestvůr zobrazuje aktuální počet životů, ačkoli to samé nemůžu říci o tom, zda pouze ten nebo i maximální.Už je to přeci jen dost dlouho co jsem hrál devítku naposledy.
Jméno: KILLER 26. 3. 2010, 21:02:50 delete
e-mail:
 
cihlaschan: A opravdu má ta dovednost ukazovat aktuální množství životů? V MM7 a MM8 to ukazovalo pouze maximum. Zkoušel jsi jak tato dovednost funguje na jiných nepřátelích?
Jméno: cihlaschan 26. 3. 2010, 20:42:21 delete
e-mail:
 
Díky za rady, ale mám už skupinu vycvičenou kolem 100-ho levelu a ať na draka pouštim sebevětší pohromu co se týče kouzel a šiju do něj tím nejlepším co mám, stále mu neubývají životy, asi fakt nějaký bug.
Jméno: Elemir 26. 3. 2010, 15:39:59 delete
e-mail:
 
To se mi taky objevilo, zkus to spustit přímo pomocí spouštěcího souboru v adresáři s hrou. Po prvním spuštění už to pak dál půjde normálně.
Jméno: naive 26. 3. 2010, 12:14:56 delete
e-mail:
 
pls poraďte- stahnul jsem si baliček MM1-6 z www.gog.com a po nainstalování a spuštění šestky to píše že "správna inicializace aplikace (0xc0150002)se nezdařila, nevíte někdo co s tím , díky..
Jméno: schveider 21. 3. 2010, 22:29:05 delete
e-mail:
 
Mě hodně pomohlo kouzlo Božský zásah, protože díky nějakému bugu jsem ho mohl sesílat jedno za druhým, čili vykuchání té ještěrky byla pouhá formalita.
Jméno: lord Hagalaz 21. 3. 2010, 17:45:13 delete
e-mail:
 
Drak je neodbouchnutelný. Mně se to nikdy nepodařilo ho dostat.
Jméno: schveider 20. 3. 2010, 21:55:34 delete
e-mail:
 
Zdravím.Ne není to bug, alespoň co já vím.Ta potvůrka má totiž poměrně rychlou regeneraci.Někde jsem četl, že na něj pomáhá Otrávený oblak, ačkoliv sám jsem to nezkoušel.Dobré je také mít gladiátora velmistra v kopí a ovládání zbraní.Jakmile mu dáš Gungir a Formanir, pak dokáže způsobit celkem znatelné zranění(6 útoků cca po 80).
Jméno: cihlaschan 20. 3. 2010, 07:28:12 delete
e-mail:
 
Ahoj potřebuju radu, mám nainstalovanou českou verzi MaM9 s patchem 1.3. Nejde mi zabít drak v jeskyni v Lindisfarnu. Pomocí identifikace nestvůr si zjišťuji jeho životy a má jich 39000. Zezačátku první rány mu životy uberou, ale když to zkontroluji po chvíli, tak má zase plný počet životů. Nevíte co s tím? Je to nějaký bug? Díky.
Jméno: KILLER 14. 3. 2010, 15:04:52 delete
e-mail:
 
LukTynus: http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_tipdru ...
Jméno: LukTynus 14. 3. 2010, 09:34:58 delete
e-mail:
 
Nevíte někdo prosím jak zabít Tolbertiho v Jámě v MaM 7, když nemám kněze a nevím co znamená kouzlo paralyzovat?Prosím poraďte jsem začátečník.
Jméno: KILLER 13. 3. 2010, 22:24:21 delete
e-mail:
 
Beholder: Druhý ti dá Archibald, když vstoupíš do Země obrů, další jsou v Kolonii Zod a Lincolnu.