Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Keeper | 16. 5. 2010, 18:15:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo jinak Elemire dal jsem se do Crusadersa a už jsem na levelu 230 a stále to jde dál a dál tak uvidíme kam až mě to bude ještě bavit ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 5. 2010, 09:47:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Blastry se neučí v žádné gildě. Budeš je moci používat poté, co si v Kontrolním centru přečteš instruktážní tabuli. | |||
| Jméno: | Killcan | 15. 5. 2010, 08:32:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| MaM6 nemuzu najit gildu kde me nauci pouzivat blastry poradte kde ? | |||
| Jméno: | Adam23 | 3. 5. 2010, 22:01:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| BautyF: No posledni hry jsem daval celkem dost, tak na mistra a 15 bodu. | |||
| Jméno: | KILLER | 1. 5. 2010, 15:46:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 1. Předpokládám, že myslíš přiřazené body dovedností v jednotlivých dovednostech. Když na ně klikneš pravým tlačítkem zobrazí se ti co to na základní, expertní a mistrovské úrovni dělá. Meče konkrétně: základní - zvyšuje šanci na zásah, expertní - snižuje dobu zotavení, mistrovská - můžeš bojovat dvěma meči. Rozdíl mezi 6 a 7 tedy je, že máš vyšší šanci na zásah a současně jsou tvé útoky rychlejší (pokud jsi aspoň expertem).
2. Je to časový interval mezi jednotlivými útoky. Čím je tedy doba zotavení nižší, tím rychleji útočíš. 3. Můžeš, např s pomocí této mapy, upřesnit co máš na mysli? http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_obrazkym ... |
|||
| Jméno: | radeva | 15. 4. 2010, 20:17:20 | ![]() |
| e-mail: | radeva(z)volny(tečka)cz | ||
| killer: díky, zranění jsem přikládala bedně | |||