Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 19. 6. 2010, 00:36:22 delete
e-mail:
 
Killcan: Možná půjde přidat pomocí editoru savů: http://www.svetmightandmagic.cz/download/mmd_index ...
Jméno: Killcan 18. 6. 2010, 13:02:22 delete
e-mail:
 
MaM 8 nechtene sem asi vyhodil kost zhouby kterou sem ziskal na havranim pobrezi ve vlci jeskyni ted ji ale pome chce tipek ze zeme stinu a ja tu kost uz nemam a ani vestec mi ji nech ce dat budu moct tento ukol nekdy splnit
Jméno: rumiik 15. 6. 2010, 18:49:04 delete
e-mail:
 
Ahooj kdyby jste nekdo chteli vyzkouset heroesy online tak vám posílám odkaz

http://www.lordswm.com/?rid=253783 ...

Je to EN ale byl by chřích to nezkusit
Jméno: schveider 15. 6. 2010, 18:02:15 delete
e-mail:
 
Proč jsem se s tim vlastně psal?
Tady máš link, na časovou osu událostí na Colony
http://thespinwardtales.wikispaces.com/Timelines ...
Jméno: schveider 15. 6. 2010, 17:51:12 delete
e-mail:
 
Spíše jen ve spekulativní úrovni.Konkrétně lze odpovědět na loď Lincoln, která je únikovým modulem, kterým odletěli hrdinové ze třetího dílu MaM.Původně měli následovat Coraka a Sheltema, ale kvůli nějaké poruše skončili na C.O.L.O.N.Y..Corak a Sheltem naopak dorazili na správné místo, a to konkrétně na Xeen.To je snad řečeno už i v MaM7, ale dlouho jsem to nehrál, takže určitě to nevím.

Co se týká onoho \"I am A Corak, not THE Corak, pak to je odkaz právě na předešlé díly.Jak Sheltem, tak i Corak byli totiž roboti - strážci, o nichž se píše v hrobce VARN.

O souvislosti Orákula a VARNu jsem už taky někde četl, ale kdo si to má všechno pamatovat Myslím ale, že VARN byl na Colony dříve a Orákulum se na planetu dostalu až s vládou Prastarých.

Na fóru byl nějaký thread, který tohle řešil.Tak se na něj zkus podívat, ale dopředu bych rád upozornil, že ucelenou představu neměli ani sami vývojáři, protože některé části se díl od dílu odlišovaly.
Jméno: Tindo 13. 6. 2010, 23:06:48 delete
e-mail:
 
Nejprve bych chtěl autorovi poděkovat za tyto báječné stránky.

Na začátku návštěvní knihy ve dne 3. 12. 2004 jsou položeny zajímavé otázky. Rád bych se zeptal, jestli už jsou známi odpovědi. Existuje nějaký potvrzený příběh, jak to vlastně vše skutečně je?
Jméno: LoganStoppable 11. 6. 2010, 23:05:28 delete
e-mail:
 
Tak, jsem nejšťastnější člověk ( co se MaM týče). Mám ofiko příručky 6-8 a ŠESTKU 2x ( česky a anglicky). Už jenom devítku a bude to
Jméno: Bonehead 11. 6. 2010, 20:30:54 delete
e-mail:
 
Dekuji za vybornou stranku. Zajimalo by me, co delaji sepcialni sily u artefaktu

to jest arthur - Bozske
Galahad- Ochrana
Merlin- Hbitost
Pendragon, Hades -zlodejstvi
Thor-sila

Dale nevite jake bonusy davaji magicke artefakty typu Morgan bonus k jednotlivym dovednostem.
Ci kolik davaji obycejne magicke prsteny bonus? V MM6 to neni tak jasne jak v MM7.
Jméno: Dave_Jame 31. 5. 2010, 09:29:00 delete
e-mail:
 
Funguje to následovně
dohraješ kampaň uložíš a nahraješ.. pokud máš všeechny splněný tak máš otevřenou novou
(Seeds of district za elfi v RoE
A Christiánovo ostrovní cestování v SoD)

Kupodivu mam všechny pozice uložené.. tak stačí napsat tady nebo na Mail
Jméno: KILLER 28. 5. 2010, 11:32:00 delete
e-mail:
 
matus: Zeptej se raději v tomto fóru:

http://www.celestialheavens.com/forums/viewforum.p ...

Je tam několik modifikací do MM, jejich tvůrci ti poradí.
Jméno: lord Hagalaz 27. 5. 2010, 11:29:09 delete
e-mail:
 
to matus: Copak, behemoti jsou málo?
Jméno: matus 26. 5. 2010, 14:16:45 delete
e-mail:
 
zdarek
neviete nahodou o neakom editore pre MM7 v ktorom by sa dali napr zvyšiť hitpointy nepriateľov?
Jméno: lord Hagalaz 21. 5. 2010, 15:21:23 delete
e-mail:
 
Já už bohužel také ne. A popravdě nemám nyní ani HMAM instalován. Ale když budu mít náladu tak můžu zkusit prolevelovat se na konec za pomoci cheatů.
Jméno: Elemir 21. 5. 2010, 07:52:22 delete
e-mail:
 
V příručce se píše, že po dokončení poslední kampaně (rsp. mapy Za krále a za svobodu), se objeví nabídka save. Po nahrátí tohoto save se pak zpřístupní další kampaň. Už tu ale asi nebudu mít save pozice, abych se podíval.
Jméno: lord Hagalaz 20. 5. 2010, 10:57:57 delete
e-mail:
 
No jo, jenomže já když po skončení kampaně znovu kliknu na tu možnost s kampaní, tak se tam nikde žádné nové okénko neobjeví. U restoration of Erathia tam popravdě řečeno na něj není ani nikde místo. A když nahraji poslední save, tak jsem znovu tam, kde jsem byl. Kampaň skončí a nic.
Jméno: Elemir 19. 5. 2010, 16:50:54 delete
e-mail:
 
4Keeper: Tak si nezapomeň zapisovat statistiky Mě by to asi moc nebavilo, motat se stále kolem, ale je fakt, že mě už kolikrát zajímalo, jak to vypadá sundat protivníka jednou ranou

4lord Hagalaz: To jsou kampaně, které se zpřístupní až po dohrátí hry. Tuším, že je třeba po skončení poslední kampaně opět nahrát poslední save.

41kuba2: Neni nutné lézt až nahoru, někde uprostřed té věže je v jednom z výklenků průlez, kterým se dostaneš dál.
Jméno: 1kuba2 18. 5. 2010, 18:33:09 delete
e-mail:
 
Hele nevi nekdo jak přehrat v Dark Mesiah Pavouči chram? protože sem nekde jako kdyby ve studni kde sou pavouci a sem skoro na hoře ale nevim jak se dostat dal jsem jakoby na slepem bodě tak pls třeba mi odepiste na email 1kuba2@seznam.cz pls odepište chtěl bysem se dostat dal
Jméno: lord Hagalaz 17. 5. 2010, 20:01:55 delete
e-mail:
 
Teď jsem si jen tak rozklikl HMaM III a poprvé koukám, že existuje nějaká kampaň Vláda moci. Stín smrti jsem dohrál několikrát, ale tohohle jsem si nikdy nevšiml. Mám tu verzi z Game4you a tam není ani Sémě nespokojenosti. Bůh ví proč...
Jméno: Keeper 17. 5. 2010, 18:25:45 delete
e-mail:
 
No já nevím ale mě ten XP patch funguje bez problému akorát někdy se mě seká postava a když chci jít dopředu tak se jen třepe ale nejde ale hrál jsem si 2 dny s ovladači grafické karty a podařilo se mě to rozběhat takže pařím konečně i na notebooku (desktop jsem totiž již prodal)
Jméno: BautyF 16. 5. 2010, 21:53:57 delete
e-mail:
 
Škoda převeliká že Crusaders nehrají pod NTFS windows. Ten XP patch je nějaký divní. skoušel jsem ho rozběhat na 3 různých strojích s různými konfiguracemi , neušpěšně. 1) Win XP+DirectX9.0c - nešlo. 2) Win 2000+DirectX8.x(?)- nešlo. 3) WinXP+direct+directx6.1 - hrálo to v režimu 8bit barev a asi po 20min hraní se to celé "rozesralo".