Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 19. 6. 2010, 00:36:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Killcan: Možná půjde přidat pomocí editoru savů: http://www.svetmightandmagic.cz/download/mmd_index ... | |||
| Jméno: | Killcan | 18. 6. 2010, 13:02:22 | ![]() |
| e-mail: | mastnej(z)seznam(tečka)cz | ||
| MaM 8 nechtene sem asi vyhodil kost zhouby kterou sem ziskal na havranim pobrezi ve vlci jeskyni ted ji ale pome chce tipek ze zeme stinu a ja tu kost uz nemam a ani vestec mi ji nech ce dat budu moct tento ukol nekdy splnit | |||
| Jméno: | rumiik | 15. 6. 2010, 18:49:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahooj kdyby jste nekdo chteli vyzkouset heroesy online tak vám posílám odkaz
http://www.lordswm.com/?rid=253783 ... Je to EN ale byl by chřích to nezkusit ![]() |
|||
| Jméno: | schveider | 15. 6. 2010, 18:02:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
Proč jsem se s tim vlastně psal?
Tady máš link, na časovou osu událostí na Colony http://thespinwardtales.wikispaces.com/Timelines ... |
|||
| Jméno: | LoganStoppable | 11. 6. 2010, 23:05:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak, jsem nejšťastnější člověk ( co se MaM týče). Mám ofiko příručky 6-8 a ŠESTKU 2x ( česky a anglicky). Už jenom devítku a bude to | |||
| Jméno: | Dave_Jame | 31. 5. 2010, 09:29:00 | ![]() |
| e-mail: | DaveJame(z)seznam(tečka)cz | ||
| Funguje to následovně
dohraješ kampaň uložíš a nahraješ.. pokud máš všeechny splněný tak máš otevřenou novou (Seeds of district za elfi v RoE A Christiánovo ostrovní cestování v SoD) Kupodivu mam všechny pozice uložené.. tak stačí napsat tady nebo na Mail |
|||
| Jméno: | KILLER | 28. 5. 2010, 11:32:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| matus: Zeptej se raději v tomto fóru:
http://www.celestialheavens.com/forums/viewforum.p ... Je tam několik modifikací do MM, jejich tvůrci ti poradí. |
|||
| Jméno: | matus | 26. 5. 2010, 14:16:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| zdarek
neviete nahodou o neakom editore pre MM7 v ktorom by sa dali napr zvyšiť hitpointy nepriateľov? ![]() |
|||
| Jméno: | lord Hagalaz | 21. 5. 2010, 15:21:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Já už bohužel také ne. A popravdě nemám nyní ani HMAM instalován. Ale když budu mít náladu tak můžu zkusit prolevelovat se na konec za pomoci cheatů. ![]() |
|||
| Jméno: | 1kuba2 | 18. 5. 2010, 18:33:09 | ![]() |
| e-mail: | 1kuba2(z)seznam(tečka)cz | ||
| Hele nevi nekdo jak přehrat v Dark Mesiah Pavouči chram? protože sem nekde jako kdyby ve studni kde sou pavouci a sem skoro na hoře ale nevim jak se dostat dal jsem jakoby na slepem bodě tak pls třeba mi odepiste na email 1kuba2@seznam.cz pls odepište chtěl bysem se dostat dal | |||